VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Černá kronika

22.10.2016

Střechu rodinného domu zachvátil požár

Loučka – Požár zachvátil v sobotu odpoledne střechu jednoho rodinného domu v Loučce u Vizovic.

21.10.2016

Policisté zkontrolovali 1700 osob, odhalili padělaný pas a marihuanu

Zlínský kraj – Sedm desítek policistů, především z řad cizinecké policie, ale i psovodi se speciálně vycvičenými psy na vyhledávání drog a také kriminalisté, se zapojili do dvoudenní akce. Při rozsáhlé kontrole desítek ubytoven a silničních kontrol ve Zlínském kraji, se zaměřili na dodržování podmínek vstupu a pobytu cizinců na území ČR, potírání trestné činnosti v oblastech nelegální migrace, drogové problematiky padělaných nebo pozměněných dokladů a pátrání po osobách a věcech.

20.10.2016

Vrah poškodil spolupacientovi v psychiatrické léčebně oko. Čeká na trest

Kroměříž – Třiatřicetiletý Jiří H. z Otrokovic měl podle obžaloby svého spolupacienta v psychiatrické léčebně v Kroměříži připravit o oko. Právě obžalovaný ubodal před dvěma lety ve Zlíně čtyřicetiletého Petra M. před jeho domem.

20.10.2016

Zlínští policisté šetří další případ lidského hyenismu

Otrokovice – Důvěru sedmapadesátiletého handicapovaného muže zneužili v polovině září v Otrokovicích dva kumpáni. Podvodem jej přiměli k nákupu na úvěr televize, kterou tak získali. Policie nyní po nich pátrá.

19.10.2016

Podle znalce vrah ze Zlína trpěl poruchou osobnosti

Kroměříž, Zlín – Ani další den hlavního líčení u kroměřížského okresního soudu nepřinesl v úterý očekávaný verdikt nad třiatřicetiletým Jiřím H. z Otrokovic, který měl podle obžaloby svého spolupacienta v psychiatrické léčebně v Kroměříži připravit o oko. Právě obžalovaný ubodal 13. 11. 2014 čtyřiceti­letého Petra M. na Jižních Svazích ve Zlíně před jeho domem.

18.10.2016

Nehodu vláčku v zoo policie překvalifikovala. Zároveň hledá svědky

Zlín – Dopravní nehodu vláčku ve zlínské ZOO z počátku srpna letošního roku, při níž se zranilo 6 lidí, dopravní policisté překvalifikovali po obdržení lékařské zprávy jedné ze zraněných žen z přestupku na podezření z trestného činu ublížení na zdraví z nedbalosti.

18.10.2016

Diabetik přišel poděkovat za pomoc, kterou mu poskytl řidič DSZO

Zlín - Poděkovat za pomoc řidiče autobusu při zdravotních problémech přišel v těchto dnech do dispečinku Dopravní společnosti Zlín Otrokovice senior ze Zlína. Řidič Miloslav se jej ujal na konečné stanici v Jaroslavicích a poskytl mu nezbytnou pomoc při hypoglykemickém šoku.

18.10.2016

Obžalovaný pije alkohol už od dvanácti let. Chce se napravit

Zlín, Uherské Hradiště - Před soudem v pondělí stanul čtyřiadvacetiletý obžalovaný Martin Petrucha. Ten byl už v minulosti za násilnou trestnou činnost podmínečně potrestán, v případě prokázání viny mu tak nyní hrozí, že stráví za mřížemi až osmnáct let.

17.10.2016

Pohřešovaného muže ze Starého Města našli oběšeného v lese u Buchlovic

Buchlovice – Nález oběšeného muže v sobotu 8. října nedaleko Buchlovic ukončil pátrání po devětapadesátníkovi ze Starého Města, jehož příbuzní postrádali už od konce srpna. Policisté u něj doma tehdy našli všechny osobní doklady, mobilní telefon a v poštovní schránce i klíče od bytu.

17.10.2016

Na Jižních svazích ve Zlíně hořely kontejnery. Už zase

Zlín – Opět hořely kontejnery a opět před bytovým domem II. Segment na Jižních svazích ve Zlíně.

17.10.2016

Při nehodě u Bystřice pod Hostýnem v neděli večer zemřeli dva mladí lidé

Bystřice pod Hostýnem – Tragická událost se stala v neděli krátce před půl osmou mezi Bystřicí pod Hostýnem a Bílavskem: zemřeli dva mladí lidé.

16.10.2016

Ve Spytihněvi hořela kotelna. Plameny ohrožovaly celý dům

Spytihněv – Požár kotelny v rodinném domě ve Spytihněvi na Zlínsku vyděsil v sobotu odpoledne jeho obyvatele. Naštěstí se plameny díky zásahu hasičů nerozšířil na celý rodinný dům.

16.10.2016

Škoda superb v Ostratě narazila do stromu. 
Lehce zraněna byla také malá dívenka

Ostrata – K nehodě osobního vozu Škoda Superb v obci Ostrata vyjeli v sobotu profesionální hasiči z centrální požární stanice ve Zlíně v sobotu po devatenácté hodině. 
 Superb stál v době příjezdu hasičů mimo komunikaci. Jeho posádka byla venku.

15.10.2016

Automobil nárazem poškodil dopravní značení

Fryšták – Při noční dopravní nehodě ve Fryštáku na Zlínsku, poškodil náraz vozidla dopravní značení. Při nehodě nebyl řidič zraněn. „ K nehodě osobního vozu, na ulici 6. května ve Fryštáku, byla v jednu hodinu v noci vyslána jednotka profesionálních hasičů z centrální požární stanice Zlín.

15.10.2016

Pod sportovní halou hořelo v pátek večer auto

Zlín – Bezdomovci zřejmě přišli v pátek večer svou noclehárnu. Na parkovišti pod zlínskou sportovní halou na ulici Březnická totiž po 20. hodině vyhořel osobní vůz značky Nissan, který zde opuštěný stál již delší dobu.

13.10.2016

Soud uložil muži ze Zlínska za střelbu na exekutory 12 let vězení

Zlín – Krajský soud ve Zlíně uložil Jaroslavu Janotovi 12 let vězení za lednovou střelbu na exekutory v Napajedlech na Zlínsku. Obžalovaný odmítl, že by na ně mířil. Výstřel byl varovný, řekl dnes u soudu.

AKTUALIZOVÁNO
12.10.2016

Ve Zlíně srazil vlak dvacetiletého mladíka. Ten skončil v nemocnici

Zlín – Na železniční trati mezi Zlínem a Vizovicemi v centru Zlína, ve středu brzo ráno srazil vlak člověka. Podle mluvčího Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje Petra Olšana, se jednalo o dvacetileté­ho muže.

AKTUALIZOVÁNO
11.10.2016

Kriminálka udělala razii v Baťově nemocnici. Prověřuje její hospodaření

Zlín – Policejní páska nekompromisně uzavřela v úterý po desáté hodině dopoledne ředitelství Baťovy krajské nemocnice ve Zlíně. V šestém patře budovy, kde je například právní oddělení a oddělení kontroly, a v sedmém, kde je ředitelství nemocnice a také ekonomický útvar. O jaký zásah se jedná a proč je nemocnice vyšetřována policisty ze zlínské hospodářské kriminálky nechce poskytnout žádné informace. „Nebudu nic komentovat," sdělila jen mluvčí nemocnice Karla Havlíková.

AKTUALIZOVÁNO
11.10.2016

Plumlovský zámek v plamenech! Noční požár napáchal škody za 12 milionů

Plumlov – Celkem šest jednotek hasičů se v úterý 11. října muselo potýkat s nočním požárem na zámku Plumlov. Škoda byla zatím odhadnuta na 8 až 12 milionů korun. Příčina vzplanutí je dosud v šetření.

10.10.2016

Provozní hotelu, kde se objevila legionella, jej prý nesměl zavřít

Zlín – Až desetiletý trest vězení hrozí čtyřiatřicetiletému Pavolovi Šindolárovi z Prahy za zločiny obecné ohrožení a ublížení na zdraví. K tomu povinnost zaplatit miliony korun poškozenému a zdravotní pojišťovně. Obžalovaný stanul v pondělí u Okresního soudu ve Zlíně, který se začal zabývat případem nebezpečné bakteriální nákazy legionella v hotelu v Březůvkách na Zlínsku v letech 2014–2015, kde byl Pavol Šindolár v té době provozním.

7.10.2016

Muž podezřelý z vraždy dítěte v Kašavě na Zlínsku zemřel

Zlín  – Muž podezřelý z úterní vraždy dítěte v Kašavě na Zlínsku dnes v nemocnici zemřel. Vzhledem k této okolnosti kriminalisté po ukončení prověřování případ odloží, řekla ČTK krajská policejní mluvčí Lenka Javorková. Letos první vražda ve Zlínském kraji se stala v chatové oblasti v obci.

6.10.2016

Otec, jenž měl zavraždit syna v Kašavě, údajně zemřel. Policie mlčí

Kašava – Úterní vražda čtyřletého chlapce, který měl zemřít rukou svého otce, patří k těm nejsmutnějším událostem, které se na Zlínsku udály. Kašava, kde se čin stal, se zahalila do smutku, k tragédii se již nechce nikdo vyjadřovat. Policie vyhlásila na případ přísné informační embargo vzhledem k jeho závažnosti a tomu, že obětí trestného činu je malé dítě.

AKTUALIZOVÁNO
5.10.2016

V Kašavě údajně došlo 
k vraždě čtyřletého dítěte

Kašava – Obcí, která se pyšní čerstvým titulem Vesnice roku 2016, otřásl tragický násilný čin. Údajně tam v úterý večer zabil v přilehlé chatové oblasti čtyřletého chlapečka jeho otec, který se pak podle místních obyvatel pokusil o sebevraždu. Krajská policejní mluvčí Lenka Javorková Deníku potvrdila, že se kriminalisté zabývají násilným trestným činem. Doplnila, že vzhledem k vyšetřování nebude policie zatím poskytovat k případu žádné informace.

AKTUALIZOVÁNO
3.10.2016

V Prioru nahlásil anonym bombu. Nebyla tam

Zlín – Policisté v pondělí dopoledne evakuovali obchodní dům Prior v centru Zlína. Kolem půl desáté zavolal někdo na linku 158, že je v prostorách Prioru bomba. „Policisté evakuovali několik desítek zaměstnanců budovy obchodního domu," přiblížila za zlínskou policii mluvčí Lucie Javoříková. Podle ní několikapatrovou budovu prohledali policejní pyrotechnici i speciálně vycvičený pes na vyhledávání výbušnin, avšak bezvýsledně.

28.9.2016

Provoz vlaků u Valašského Meziříčí je omezen,v kolejišti bylo mrtvé tělo

Valašské Meziříčí – Provoz na železnici mezi Valašským Meziříčím a Jablůnkou na Vsetínsku je dnes odpoledne omezen. V kolejišti bylo nalezeno tělo usmrceného člověka, řekl dnes mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal. Podle webu Českých drah je provoz veden po jedné ze dvou kolejí, omezení by mělo trvat asi do 20:00.

27.9.2016

Chtěli na olympiádu do Ria, zůstali doma

Zlínsko – Čtyřicetiletý muž ze Zlínska podvedl během půlroku šestnáct lidí z celé republiky a připravil je celkově skoro o 300 tisíc korun. Všichni podvedení chtěli na olympiádu do Ria, nakonec ale zůstali doma a bez peněz. Podvodníkovi hrozí v případě odsouzení až pět let za mřížemi.

27.9.2016

Osobní vlak se srazil ve Vizovicích s autem, doprava je omezena

Vizovice – Osobní vlak se dnes ráno srazil ve Vizovicích s osobním autem. Provoz na trati v úseku Vizovice-Lípa je dočasně omezen, vlaky nahradily autobusy. Při nehodě se nikomu nic nestalo. 

24.9.2016

Felicie se srazila s motorkou, čtyři zranění

Zlínsko – Čtyři zranění lidé. To je výsledek dopravní nehody po střetu osobního auta s motorkou za obcí Horní Lhota ve směru na Zádveřice.

AKTUALIZOVÁNO
23.9.2016

Malé letadlo večer havarovalo u Dolního Němčí. Pilot nepřežil

Uherskohradišťsko – Pád malého letadla do pole v pátek v podvečer nedaleko obce Dolní Němčí na Uherskohradišťsku měl tragické následky. Pilot nehodu nepřežil. Podle informací mluvčího Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje Pavla Řezníčka letoun dopadl do pole.

22.9.2016

Opilý popelář spadnul z auta

Zlín - Dopravní policisté se od středy zabývají nevšední dopravní nehodou, při níž spadl ze stupačky popelářského vozu třiadvacetiletý muž, který byl pod vlivem alkoholu. Policisté případ šetří jako přestupek. Za ten hrozí ve správním řízení několikatisícová pokuta.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies