VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Diskuse: Prezidium PSG Zlín rozhodlo: Adamík ve funkci GM zůstává. Zatím...

Prezidium PSG Zlín rozhodlo: Adamík ve funkci GM zůstává. Zatím...

Po čtvrtečním jednání Prezidia HC PSG Zlín, které řešilo současnou situaci ve vedení zlínského hokeje, rozhodlo do svolání valné hromady o setrvání Karla Adamíka v pozici jednatele a generálního manažera hokejového klubu. Adamík o své rezignaci informoval vedení prezidia v závěru dubna.


Diskutovat mohou pouze přihlášení uživatelé

Přihlásit se

DISKUSE OBSAHUJE 3 PŘÍSPĚVKŮ

Adamek je překvapen.
richard jez (18879) 4.5.2017 reagovat
Překvapen bych byl, kdyby GM, měl zajištěného hlavního sponzora, měl zajištěný hráčský kádr na další sezonu a pak rezignoval. Pán Adamík tam sedí 6 let a zřejmě nemá nic splněno. Už před rokem měl mít termín a pokud ho nesplnil už rok tam měl být někdo jiný. Problém je ve stárnoucí vedení Zbožínek a spol, kteří jsou za zenitem a drží se svých práv zuby nechty. Poslední manažér, který byl schopen oddíl vést, tam 6 let není. Adamík si to tam vyseděl a teď prchá.
Re: Adamek je překvapen.
Alois Pechač (21155) 4.5.2017 reagovat
ano a prchá, protože je pokladna prázdná ......
Adámek je překvapen
jan dvořák (37483) 7.5.2017 reagovat
Bylo známo nejméně dva roky dopředu, že PSG skončí. Co GM prováděl ( včetně pana Kamase), není známo , ale výsledek je znám. Není hlavní sponzor, není uzavřený kádr a je málo peněz na vše co s hokejem je spojeno. Dotační titul na rekonstrukci stadionu není a nebude, a z našeho "zimáku" se pomalu stává historická architektonická památka. Nebýt města, tak Zlín hraje soutěž ze Vsetínem a není vyloučena možnost, že příští rok budou zase památná derby.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies