VYBERTE SI REGION

Fotbal

Tři góly zlechovskému Velcrovi věštil soused

Zlechov – Výuční list střelce získával dva roky po boku nejlepšího kanonýra první ligy 2002/2003 Jiřího Kowalíka. V neděli ráno posnídal, vyslechl si věštbu souseda a šel dopoledne na věc. Fotbalovému útočníkovi Zlechova Miroslavu Velcrovi stačilo 25 minut, aby svým premiérovým hattrickem v zápase I. B třídy skupiny C sestřelil trápící se Ostrožskou Novou Ves (5:1).

I. A třída: Nivnice po 293 minutách skórovala. Pak nastřílela dalších pět gólů

Region – Lídři nezaváhali. Vedoucí tým I. A třídy skupiny A z Valašských Klobouk si v derby poradil ve Valašských Příkazech. Vyhrála i Napajedla, která doma ve druhé půli přestřílela Žalkovice.

Holešovské holky vyzvou ve středečním pohárovém duelu Hodonín

Holešov – O další fotbalový úspěch se ve středu pokusí družstvo Holešovských holek, které ve 2. kole Poháru KFŽ přivítá na domácím hřišti celek Nesytu Hodonín. Utkání na stadionu Na Střelnici má výkop ve 14.30 hodin.

Málem jsem omdlel, glosoval po infarktové výhře nad Kroměříží Jelínek

Zlín – Krajské třetiligové derby přineslo drama. Rezerva prvoligového Zlína nakonec srazila Kroměříž, která přitom dokázala smazat dvoubrankové manko z první půle a vyrovnat na 2:2. Jenže v 89. minutě Hanácké Slavii zasadil rozhodující úder Mlýnek.

Výhra? Když se v novinách podívám na tabulku, je to v pořádku, usmíval se Sedlák

Otrokovice – Další důležitý zářez za tři body si připsali třetiligoví fotbalisté Viktorie Otrokovice doma proti Líšni. Po úvodních třinácti minutách vedli sice 2:0, hosté už dokázali jen snížit.

Krajský přebor: Baťov rozstřílel sedmi góly Chropyni, Vsetín řádil v Boršicích

Region – Dva sedmigólové příděly orámovaly sedmé kolo fotbalového krajského přeboru KFS Zlín. Nejprve Baťov si doma pochutnal na Chropyni, Vsetín pak rozpoutal vraždění neviňátek v Boršicích, kdy v 11. minutě vedl 3:0 a v poločase 4:1. Na čele i po porážce v Provodově zůstávají Luhačovice o skóre před Stráním.

Aktivní Kříž opět zařídil výhru TVD

Slavičín – Pátou výhru sezony vybojovali v 8. kole divize D fotbalisté Slavičína. Ke skalpu Pelhřimova na jejich půdě stačila jediná trefa Kříže po půlhodině hry. „Pavel si ji za svou aktivitu zasloužil, stejně jako my tři body," radoval se Milan Otépka, trenér TVD, čtvrtého celku tabulky.

Daň z výhry, Živulič má zlomenou zánártní kůstku

Mladá Boleslav – Prvoligoví fotbalisté Zlína si z utkání s Hradcem Králové neodvezli jen radost z výhry (2:0), ale i zklamání. Několik týdnů se totiž budou muset obejít bez jednoho ze svých klíčových hráčů Diega Živuliče.

Pohádka zlínských fotbalistů pokračuje, přejeli nováčka a dál vládnou lize

Mladá Boleslav – Fotbalisté Zlína dál pokračují ve spanilé jízdě. V 8. kole první ligy vyhráli 2:0 nad Hradcem Králové a nadále drží neporazitelnost i první místo v tabulce, kde mají náskok jednoho bodu na Mladou Boleslav.

Róbert Matejov: Každý bude chtít dokázat, že Zlín nepatří na čelo

Zlín – /ROZHOVOR/ Je stálicí zlínských fotbalistů na levé straně hřiště a užívá si, jak se daří jemu i celé lodi. Róbert Matejov pluje s týmem první ligou jako Titanic Atlantikem na začátku cesty ze Southamptonu do New Yorku. Velkolepě a zářivě. Výsledkem je prozatímní vedoucí pozice v tabulce a bodový náskok na Mladou Boleslav a Plzeň.

Kam za sportem ve Zlínském kraji?

Zlínský kraj - Přehled vybraných sportovních událostí v pátek a o nadcházejícím víkendu.

Lužkovice ve spanilé podzimní fotbalové jízdě nezastavil ani Uherský Brod

Region – Ani ve čtvrtém podzimním kole krajského fotbalového přeboru žen ještě nenašly celky Brumova a Babic přemožitele. Valašky dokonce v dosavadních čtyřech duelech neinkasovaly ani branku. V pohodovém rozpoložení zůstaly i po víkendu také Lužkovice a spokojení jsou po skalpu DFK Holešov i v Březnici. Stínem kola je nedohraný duel v Březůvkách.

Na silná slova je brzy. Fastav má ale předpoklady k setrvání ve špičce

Zlín – Byla to pastva pro oči. Oslava zlínského fotbalu, která pohladila srdce každého ševce. Bojovníky armády Bohumila Páníka teď dokonce uznávají i fanoušci soupeřů. A komplimenty za pondělní špičkový výkon proti Spartě (1:1) spustil z jazyku také Pavel Hoftych. „Není to náhoda, jak mužstvo hrálo. Od začátku soutěže je v pohodě," řekl pro Deník bývalý kouč Zlína.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2016, všechna práva vyhrazena.