Brumovjanky bavily technickou hrou

Region – Forma se vrací fotbalistkám Brumova, které v 15. kole divize žen potěšily výhrou nad Podivínem.

14.5.2014

Ilustrační foto.Foto: Deník/Daniel Seifert

BRUMOV – PODIVÍN 6:2 (2:1)

,,Ráz střetnutí určila už ve třetí minutě povedenou gólovou ranou ze dvaceti metrů Olejníková. V šestnácté minutě jsme vedli po trefě Krahulové 2:0. Také zbytek duelu jsme kontrolovali, protože jsme byli tentokrát maximálně produktivní v koncovce. Hosté se prosadili pouze po našich chybách, které po brejcích dvakrát potrestala Chocholáčková. Jinak jsme v dešti předváděli pohledný kombinační fotbal okořeněný šesti brankami v síti Podivína," pochvaloval si kouč Brumova Robin Sochora.

Branka Brumova: Krahulová 2, Jelínková 2, Olejníková, Sochorová. Brumov: Koutná – Kozubíková, Plášková, Suchánková, Gabrišová, Sochorová, Škrabolová, Olejníková, Krahulcová, Susedíková, Krahulová. Střídaly: Jelínková, Pinďáková, Lysáková.

BŘEZNICE – UHERSKÝ BROD 1:1 (0:1)

,,První poločas jsme byly aktivnější. Na branku jsme vyslaly tři pěkné střely, přesto šel do vedení Uherský Brod. V šestapadesáté minutě jsem ale rozehrála rohový kop a po dorážce Matulová zařídila spravedlivou remízu," prozradila záložnice Březnice Žaneta Vaculíková.

Branky: Matulová – Chovancová. Březnice: Malotová – Kubíčková, Jana Molová, Matulová, Kozmíková, Vavrušová, Vaculíková, Strachoňová, Marková, Cibíková, Hamašíková. Střídala: Bukovjanová. ⋌(hot)

1. Holešovské holky 15 15 0 0 94:8 45
2. Valašské Meziříčí 15 12 1 2 50:18 37
3. Velké Pavlovice 15 8 4 3 40:22 28
4. Brumov 15 8 3 4 44:25 27
5. Vlkoš 15 6 2 7 33:35 20
6. Mutěnice 15 4 4 7 20:36 16
7. Březnice 15 4 3 8 26:36 15
8. Podivín 15 4 3 8 25:40 15