STACHOVICE – BRUMOV 2:2 (1:0)

Brumovjanky znovu zaspaly úvod a už v 5. minutě jejich nedůslednou hru v defenzivě potrestala prvním gólem Stachovic Fabiánová. Poté se hra vyrovnala, akce Valašek však končily před šestnáctkou domácích. Teprve na začátku druhého poločasu se hosté probudili. ,,Družstvo přidalo na bojovnosti a proto jsme se dostávali i do šancí a odměnou nám bylo srovnání stavu na 1:1, když se v 60. minutě po přesné přihrávce od Škrabolové prosadila tvrdou ránou Sochorová. O sedm minut později už jsme po centru Krahulcové a následné hlavičce Presové vedli 2:1," zavzpomínal na povedenou pasáž střetnutí trenér Brumova Robin Sochora. Jeho tým však náskok neudržel, protože v 75. minutě znovu Fabiánová štastnou brankou zařídila pro Severomaravanky remízu. ,,Konečná plichta je asi spravedlivá. V první půli se nám na mokrém terénu a ve vysoké trávě nedařila kombinace. Dlouho jsme se nemohli dostat do tempa. Po přestávce jsme ale zjednodušili hru a v přímém souboji o páté místo jsme byli dokonce blízko i k vítězství. Výborný zápas odehrála na nezvyklém postu stopérky Barbora Jelínková, která do sestavy naskočila po delší studijní pauze. Dařilo se rovněž aktivní levé obránkyni Presové a běhavé Sochorové," hodnotil poslední duel v základní části soutěže Sochora.

Branky Brumova: Sochorová, Presová. Brumov: Koutná – Kozubíková, Krahulová, Jelínková, Presová, Sochorová, Škrabolová, Kolaříková, Krahulcová, Lysáková, Poláchová.(hot)

1. Holešovské holky 16 13 2 1 78:15 4
2. Nové Sady 16 13 1 2 77:22 40
3. Valašské Meziříčí 16 10 2 4 56:19 32
4. Lubina 16 8 2 6 33:19 26
5. Stachovice 16 8 2 6 31:32 26
6. Brumov 16 8 1 7 49:39 25
7. Štramberk 16 3 0 13 26:80 9
8. Horní Bečva 16 2 0 14 13:89 6