TEČOVICE – LUDKOVICE 3:0

Diváci viděli bezstarostné, ale po fotbalové stránce kvalitní utkání, hrané ve slušném tempu. Tečovice měly raketový nástup, kdy využily okýnek v soupeřově obraně a v 11. minutě již vedly 2:0. Poté se osmělili hosté, ale obrana Bivoje byla pevná. V 31. minutě chytrým lobem zvýšil Frkal na rozdíl tří branek a utkání bylo rozhodnuté. Ve druhém poločase domácí pokračovali v kombinační hře, Ludkovice zápas taky nevzdaly a snažily se o zdramatizování, proto se bylo stále na co dívat. I přes snahu již branka nepadla. Diváci odcházeli spokojeni jak s kvalitou utkání, tak s celou sezonou domácích Tečovic. Výsledky v této sezoně jsou velkým příslibem domácího mužstva pro příští sezonu a jejich velkým. přáním je po dlouhé době zkusit postup do vyšší třídy.

Branky: Pala 2, Frkal. Rozhodčí: Walner – Vyoral. Tečovice: Mahdal – Středulínský J., Dostál, Družbík, Středulínský R., Balcárek, Křen, Pala, Paštěka, Frkal, Poulíček. Střídali: Holman, Ondík, Vicher. Ludkovice: Mikel – Dvornik, Hamouz, Štěpánů, Suchý, Kunorza R., Štěpaník, Mikel, Kunorza M., Kunorza F., Gavenda. Střídali: Vašina, Pleca.

Referáty ze všech utkání Zlínského přeboru najdete v úterním vydání Zlínského deníku.