SPARTAK HULÍN - ŠARDICE 1:4 (1:1)

Spartak se musel obejít bez zraněných Paciorka, Lacigy a Zlámala. Přesto se Hulín dostal do vedení ve 25. minutě po brance Třasoně. O minutu později však vyrovnal Kučera. Pět minut po přestávce dostal Šardice do vedení Sukup. Po druhé brance narostla hostům křídla a oslabenému soupeři vstřelili ještě další dvě. Za stavu 1:3 byl po druhé žluté kartě vyloučen hulínský Dunda a tři minuty před koncem pečetil výhru hostů z penalty Dorotík.

„Za stavu 1:1 šel Mršťák sám z poloviny hřiště na gólmana a nedal. Z následného rohu jsme dostali druhý gól. Potom rozhodčí naprosto nesmyslně vyloučí Dundu, a tím ovlivnil celý průběh. V deseti lidech jsme už neměli žádnou šanci. Srážejí nás individuální chyby vzadu,“ zlobil se hulínský trenér Petr Zapletal.

Hulín: Kupka - Dunda, Číhal, Ditrich, Václavíček, Mršťák (90. Kříž), Ševela (81. Koutný), Kadlec (64. Stržínek), Dvořáček, Třasoň, Volek. Trenér: Petr Zapletal.