Druhou výhru zlínských fotbalistů zařídil znovu Ekpai

Faktor Ekpai znovu rozhodl! Nigerijský fotbalista se v utkání 4. kola HET ligy prosadil hlavou v 65. minutě a díky jeho gólu Zlín porazil doma Karvinou 1:0. Zasloužil se o druhou výhru ševců v sezoně, protože před dvěma týdny vstřelil vítěznou branku v zápase s Brnem. Svěřencům trenéra Bohumila Páníka se podařilo odčinit nezdar na Dukle a v ligové tabulce mají šest bodů. (jš)

19.8.2017

Fotbalisté Fastavu Zlín (ve žlutém) v rámci 4. kola I. ligy doma hostili MFK Karviná.Foto: Deník / Břenek Martin

ZLÍN – KARVINÁ 1:0 (0:0)

Branka: 65. Ekpai. ŽK: Gajič – Šisler. Rozhodčí: Marek – Arnošt, Horák. Diváci: 3925.

Zlín: S. Dostál – Matejov, Janíček, Gajič, Bartošák (63. Džafić) – Ekpai, Jiráček (88. Bačo), Traoré, Podio (89. Železník), Holzer – Diop. Trenér: Páník.

Karviná: Berkovec – Jan Moravec, Košťál, Hošek, Eismann – Šisler, Janečka – Štepanovský (76. Ramírez), Panák (60. Budínský), Kalabiška (85. Vondra) – Wágner. Trenér: Weber.

Autor: Jan Šmíd

19.8.2017 VSTUP DO DISKUSE

Kam za sportem ve Zlínském kraji

Daniel Dlabaja.

Dlabaja se ze zámoří vrátil domů kvůli maturitě. Teď pálí za juniorku

Názor: Vidět nemoc lepšíma očima

V záplavě mezinárodních dnů čehokoliv si v našem oboru připomínáme 21. září jako Mezinárodní den Alzheimerovy nemoci. Lidí s touto vážnou nemocí přibývá a jako společnost se k tomu budeme muset dřív nebo později postavit čelem. Teď to raději moc lidi nezajímá - dokud se nestarají o nemocného, na kterém jim záleží.

Zdravotnictví čeká velký třesk. Síť nemocnic prořídne

Nic podobného se prozatím žádnému z českých ministrů nepodařilo, přestože si to všichni přáli: koncentrovat lékařskou péči do velkých nemocnic. Zrušit část malých špitálů nebo je změnit na léčebny dlouhodobě nemocných je totiž politická sebevražda.

Chytil při debutu za Rangers rozhodl o výhře. Úžasný pocit, zářil

/VIDEO/Ten chlapec snad nemá limity! Hokejový útočník Filip Chytil zažil debut snů. Sedmnáctiletý odchovanec Kroměříže, jehož si v červnu vybrali Jezdci v draftu NHL z 21. místa, v úvodním přípravném zápase za první tým New York Rangers rozhodl o výhře 4:3 v prodloužení proti New Yersey Devils.

Čerepovec už s Holíkem nepočítá. Zůstane v KHL nebo se vrátí do Zlína?

Skončí už po deseti zápasech? Vedení hokejistů Čerepovce totiž zařadilo Petra Holíka na listinu volných hráčů a se zlínským odchovancem, který vstřelil jeden gól a připsal si dvě asistence, tak zřejmě nepočítá.