VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kompletní výsledky mládežnické kopané

Region /AKTUALIZOVÁNO, FOTOGALERIE/ - Přinášíme kompletní výsledky mládežnického fotbalu.

7.6.2009
SDÍLEJ:

OP žáků: Dolní Lhota (světle modří) - Rokytnice 1:8Foto: pro DENÍK/David Máčala

I. DOROSTENECKÁ LIGA

STARŠÍ: 29. kolo: Slavia-Olomouc 2:2, Most-Ostrava 1:1 (1:1), Plzeň-Bohemians 1905 2:1 (1:1), Jihlava-Zlín 0:0, Sparta-Opava 2:1 (1:1), Slovácko-Hradec Král. 2:3 (1:1), Brno-Č. Budějovice 2:0 (0:0), Šural, Jukl, Příbram-Teplice 0:3. Dohrávky 28. kola: Č. Budějovice-Slovácko 3:0 (0:0), Timm, Hojdar, Novák, Hradec Král.-Sparta 1:0 (1:0), Faltus

1. Sparta 29 18 3 8 63:39 57
2. Olomouc 29 16 6 7 65:40 54
3. Hradec Král. 29 14 6 9 37:37 48
4. Teplice 29 14 4 11 58:46 46
5. Zlín 29 13 7 9 43:38 46
6. Ostrava 29 11 10 8 46:35 43
7. Most 29 11 8 10 44:47 41
8. Slavia 29 11 7 11 49:43 40
9. Bohemians 1905 29 10 9 10 37:34 39
10. Č. Budějovice 29 10 6 13 43:44 36
11. Jihlava 29 10 6 13 47:58 36
12. Příbram 29 10 6 13 35:49 36
13. Plzeň 28 9 8 11 38:44 35
14. Brno 29 10 4 15 39:43 34
15. Opava 28 5 9 14 34:55 24
16. Slovácko 29 5 9 15 27:53 24
Kanonýři: 17 - Putz (Sparta), 11 - Motal (Zlín).

MLADŠÍ: 29. kolo: Slavia-Olomouc 2:1 (0:1), Most-Ostrava 1:3 (1:1), Plzeň-Bohemians 1905 1:0 (0:0), Jihlava-Zlín 0:0, Sparta-Opava 3:2 (0:0), Slovácko-Hradec Král. 0:0, Brno-Č. Budějovice 4:1 (2:0), Lutonský 2, Matuškovič, Lidmila - Rossmann, Příbram-Teplice 1:1 (0:0). Dohrávky 28. kola: Č. Budějovice-Slovácko 3:1 (1:1), Jindra 2, Němec - Juřenčák, Hradec Král.-Sparta 1:2 (0:1), Hodas - Machač, Horváth.

1. Sparta 29 23 4 2 108:25 73
2. Olomouc 29 15 6 8 62:38 51
3. Ostrava 29 12 11 6 62:43 47
4. Hradec Král. 29 11 11 7 45:36 44
5. Plzeň 28 11 11 6 41:40 44
6. Zlín 29 10 10 9 53:43 40
7. Brno 29 9 13 7 38:35 40
8. Slavia 29 9 12 8 46:37 39
9. Slovácko 29 10 9 10 35:41 39
10. Opava 28 9 7 12 35:40 34
11. Bohemians 1905 29 8 10 11 42:48 34
12. Jihlava 29 8 9 12 38:43 33
13. Teplice 29 6 11 12 36:64 29
14. Č. Budějovice 29 8 4 17 34:65 28
15. Příbram 29 5 11 13 30:56 26
16. Most 29 4 7 18 35:86 19
Kanonýři: 20 - Skalák, 19 - Krejčí (oba Sparta), Kurtin (Zlín).

MSL DOROSTU

STARŠÍ: 28. kolo: Sparta Brno-Frýdek 3:0 (2:0), Surýnek 2, Cenek, Vítkovice-Zlín B 1:0 (0:0), Jihlava B-Opava B 2:1 (1:1), Poláček, Málek z pen. - Galvas, Znojmo-Kroměříž 0:2 (0:1), Huška 2, Slovácko B-Vyškov 7:0 (2:0),FC Brno B-Třinec 2:1 (0:0), Mička, Urbánek - Maier, Karviná-Ostrava B 0:2 (0:2), Šardice-Sig. Olomouc B 1:2 (1:1), Strmiska - Pančochář, Novotný. Dohrávka 26. kolo: Slovácko B-Sig. Olomouc B 0:0.

1. Ostrava B 29 19 7 3 75:25 64
2. Sig.Olomouc B 29 17 7 5 60:32 58
3. Vítkovice 29 17 4 8 69:41 55
4. Kroměříž 29 16 7 6 53:29 55
5. Jihlava B 29 16 6 7 83:44 54
6. Slovácko B 29 15 6 8 67:35 51
7. FC Brno B 29 11 8 10 46:57 41
8. Zlín B 29 11 7 11 52:46 40
9. Frýdek 29 11 7 11 40:45 40
10. Sparta Brno 29 10 7 12 34:44 37
11. Opava B 29 10 4 15 54:55 34
12. Šardice 29 8 7 14 45:65 31
13. Třinec 29 8 6 15 39:41 30
14. Znojmo 29 8 5 16 35:63 29
15. Karviná 29 6 7 16 42:57 25
16. Vyškov 29 1 1 27 15:130 4
Kanonýři: 15 - Málek (Jihlava B), Pazdera (Zlín B).

MLADŠÍ: 28. kolo: Sparta Brno-Frýdek 2:1 (0:1), Cenek, vlastní - Preči, Vítkovice-Zlín B 0:3 (0:2), Bartolomeu 2, Dvořák, Jihlava B-Opava B 0:2 (0:1), Pech z pen., Liška, Znojmo-Kroměříž 1:4 (1:0), Šilinger - Oslzla, Hausknecht, Janoštík, Urubek, Slovácko B-Vyškov 3:0 (1:0), FC Brno B-Třinec 1:1 (0:1), Červinka - Vlachovič, Karviná-Ostrava B 1:2 (1:2), Šardice-Sig. Olomouc B 0:6 (0:2), Ševčík 3, Plšek, Schmidt, Hrušák. Dohrávka 26. kolo: Slovácko B-Sig. Olomouc B 5:4

1. Sig. Olomouc B 29 23 2 4 93:36 71
2. Slovácko B 29 20 5 4 66:23 65
3. Ostrava B 29 17 2 10 67:36 53
4. Kroměříž 29 15 5 9 57:37 50
5. Opava B 29 13 5 11 48:43 44
6. FC Brno B 29 10 9 10 47:44 39
7. Vyškov 29 11 6 12 41:50 39
8. Jihlava B 29 10 8 11 47:46 38
9. Třinec 29 10 7 12 42:38 37
10. Zlín B 29 11 4 14 35:51 37
11. Sparta Brno 29 10 6 13 37:48 36
12. Vítkovice 29 9 8 12 45:49 35
13. Karviná 29 8 8 13 38:55 32
14. Frýdek 29 7 10 12 21:45 31
15. Znojmo 29 9 3 17 37:69 30
16. Šardice 29 2 6 21 13:64 12
Kanonýři: 15 - Vlachovič (Třinec), D. Handl, 12 - Hausknecht (oba Kroměříž), Baran (Zlín B), 11 - Janoštík (Kroměříž).

MSD DOROSTU
SKUPINA D

STARŠÍ: 26. kolo: Vrchovina-Židenice 2:1 (1:1), Polnický 2 - Mikšovský, Bystrc-Třebíč 2:3 (1:1), Cvingráf, Sedláček - Florián, Dvořák, Brada, Havl. Brod-Břeclav 1:3, Líšeň-Uh. Brod 5:1 (2:1), Bohunice-Kunovice 6:2 (2:1), Masařík, Hanák, Prokeš, Kotol, Štarha, Dvořáček z pen. - Selec, Beránek z pen., Otrokovice-Prostějov 2:2, Vel. Meziříčí-Humpolec 1:2 (0:2), nehl. - Štecher, Kříženecký.

1. Líšeň 25 18 4 3 69:17 58
2. Třebíč 25 18 2 5 69:24 56
3. Prostějov 25 14 5 6 52:31 47
4. Břeclav 25 12 2 11 43:39 38
5. Bohunice 25 11 5 9 54:51 38
6. Bystrc 25 10 6 9 47:40 36
7. Otrokovice 25 9 8 8 42:38 35
8. Vel. Meziříčí 25 9 7 9 40:37 34
9. Vrchovina 25 10 4 11 37:39 34
10. Uh. Brod 25 9 3 13 31:63 30
11. Havl. Brod 25 8 5 12 43:53 29
12. Humpolec 25 7 2 16 41:64 23
13. Židenice 25 6 2 17 28:62 20
14. Kunovice 25 5 3 17 27:65 18
Kanonýři: 27 - Florián (Třebíč).

MLADŠÍ: 26. kolo: Vrchovina-Židenice 5:0 (2:0), Sodomka 2, Homolka, Gabriel, Procházka, Bystrc-Třebíč 0:6 (0:3), Válek 2, Kopeček, Benda, Horký, Chalupa, Havl. Brod-Břeclav 2:5, Líšeň-Uh. Brod 2:0 (2:0), Bohunice-Kunovice 2:2 (0:1), Rotrekl z pen. 2 - Šebák, Lahodný z pen., Otrokovice-Prostějov 1:2, Vel. Meziříčí-Humpolec 8:2 (2:1), nehl. - Pech, Kratochvíl.

1. Třebíč 25 20 3 2 82:20 63
2. Prostějov 25 19 1 5 73:29 58
3. Líšeň 25 15 5 5 60:29 50
4. Břeclav 25 14 6 5 54:33 48
5. Havl. Brod 25 13 6 6 51:47 45
6. Bohunice 25 13 4 8 61:36 43
7. Bystrc 25 10 1 14 46:69 31
8. Vel. Meziříčí 25 9 3 13 40:44 30
9. Uh. Brod 25 7 8 10 31:46 29
10. Otrokovice 25 7 5 13 32:54 26
11. Kunovice 25 6 3 16 22:54 21
12. Humpolec 25 6 2 17 43:85 20
13. Židenice 25 4 6 15 28:63 18
14. Vrchovina 25 3 5 17 33:47 14
Kanonýři: 32 - Válek (Třebíč).

SKUPINA E

STARŠÍ: 26. kolo: Val. Meziříčí-Ostrava jih 0:5, Jeseník-Havířov 0:7, Fulnek-Vsetín 3:0, Hranice-Bystřice p.H. 1:0 (1:0), Simon, HFK Olomouc-Vítkovice B 3:2 (2:1), Hapal 2, Tögel - Padych, Borgosz, Uničov-Přerov 2:1 (1:1), Viedermann, Neset - Čechák, Zábřeh-Hlučín 0:3 (0:2), Uličný, Šupolík, Brunclík.

1. Hlučín 25 18 2 5 75:28 56
2. Fulnek 25 18 1 6 78:31 55
3. HFK Olomouc 25 16 6 3 82:33 54
4. Uničov 25 14 3 8 56:29 45
5. Zábřeh 25 13 3 9 46:39 42
6. Přerov 25 13 2 10 73:47 41
7. Vítkovice B 25 12 3 10 68:45 39
8. Bystřice p. H. 25 11 5 9 50:50 38
9. Vsetín 25 11 3 11 40:42 36
10. Havířov 25 9 7 9 54:41 34
11. Hranice 25 8 2 15 46:74 26
12. Ostrava jih 25 6 3 16 37:57 21
13. Val. Meziříčí 25 4 1 20 25:99 13
14. Jeseník 25 1 1 23 30:145 4
Kanonýři: 14 - Simon (Přerov), 10 - Kotas (Bystřice p. H.).

MLADŠÍ: 26. kolo: Val. Meziříčí-Ostrava jih 4:3, Jeseník-Havířov 1:5, Fulnek-Vsetín 2:2, Hranice-Bystřice p.H. 2:3 (1:1), Grygar, Lukeš - Karlík 3, HFK Olomouc-Vítkovice B 3:6 (1:2), Hrabec, Dluhý, Prucek - Gunár 3, Pyclík 2, Potůček, Uničov-Přerov 2:0 (1:0), Petr, Lacman, Zábřeh-Hlučín 2:1 (0:1), Olejník, Byvan - Živiak.

1. Přerov 25 20 3 2 91:21 63
2. Vítkovice B 25 20 1 4 107:30 61
3. Hlučín 25 17 4 4 80:29 55
4. HFK Olomouc 25 17 3 5 97:34 54
5. Zábřeh 25 15 4 6 75:33 49
6. Hranice 25 13 4 8 64:41 43
7. Uničov 25 11 7 7 51:37 40
8. Vsetín 25 8 3 14 40:75 27
9. Fulnek 25 6 6 13 60:78 24
10. Bystřice p. H. 25 5 5 15 34:90 20
11. Havířov 25 5 2 18 37:73 17
12. Jeseník 25 5 2 18 39:122 17
13. Ostrava jih 25 4 4 17 47:78 16
14. Val. Meziříčí 25 3 4 18 32:113 13
Kanonýři: 24 - Navrátil (Přerov).

MSL ŽÁKŮ

STARŠÍ: 24. kolo: Vítkovice-Jihlava 0:1, FC Brno-Sparta Brno 7:0 (4:0), Mikšík, Krejčíř, Valenta, Krška, Černý, Kudlička, Levai, Znojmo-Opava 0:2 (0:2), Jurečka, Hartman, Frýdek-Hlučín 3:0 (2:0), Ollender, Koloničný, Vávra, Karviná-B. Ostrava 0:3 (0:2), Sig.Olomouc-Zlín 4:1 (1:0), Holub 2, Hodis, Studený - nehl., Šardice-Slovácko 4:1 (3:0), Basta, Kachyňa 3 - Hanák. Dohrávka 19. kolo: Karviná-FC Brno 0:1, Cigánek.

1. Sig.Olomouc 25 20 2 3 79:24 62
2. B. Ostrava 25 20 0 5 66:21 60
3. Vítkovice 25 18 3 4 64:23 57
4. Opava 25 14 4 7 57:28 46
5. FC Brno 25 12 6 7 56:26 42
6. Frýdek 25 11 3 11 34:37 36
7. Jihlava 25 10 4 11 43:46 34
8. Zlín 25 8 8 9 33:36 32
9. Hlučín 25 10 2 13 45:59 32
10. Slovácko 25 8 5 12 42:47 29
11. Karviná 25 9 1 15 25:43 28
12. Šardice 25 6 3 16 26:55 21
13. Znojmo 25 6 3 16 30:75 21
14. Sparta Brno 25 1 0 24 9:89 3
Kanonýři: 29 - Holub (Olomouc).

MLADŠÍ: 24. kolo: Vítkovice-Jihlava 1:2, FC Brno-Sparta Brno 4:0(3:0), Hladký 2, Svoboda, Junis, Znojmo-Opava 0:3 (0:2), Nendrych 2, Machuča, Frýdek-Hlučín 3:3 (1:3), Matula, Le Dinh, Walder - nehl., Karviná-B. Ostrava 0:1, Sig. Olomouc-Zlín 2:3 (1:2), Baďura, David - nehl., Šardice-Slovácko 1:6 (0:2), Petrucha - Sadílek 5, Machalík. Dohrávka 19. kolo: Karviná-FC Brno 0:4, Junis, Bogner, Krupička, Kučera.

1. FC Brno 25 22 2 1 87:9 68
2. Slovácko 25 20 3 2 98:30 63
3. Hlučín 25 17 3 5 95:41 54
4. Zlín 25 16 5 4 60:19 53
5. Sig.Olomouc 25 16 3 6 83:29 51
6. Jihlava 25 14 4 7 56:41 46
7. B. Ostrava 25 9 4 12 36:46 31
8. Opava 25 7 6 12 36:57 27
9. Vítkovice 25 7 5 13 31:55 26
10. Frýdek 25 6 4 15 25:56 22
11. Karviná 25 6 2 17 17:74 20
12. Šardice 25 4 5 16 31:66 17
13. Sparta Brno 25 4 1 20 20:76 13
14. Znojmo 25 3 1 21 19:95 10
Kanonýři: 24 - Sadílek (Slovácko), 13 - Straňák (Slovácko), 10 - Chwaszcz (Zlín).

MSD ŽÁKŮ
SKUPINA D

STARŠÍ: 24. kolo: Kroměříž-Bohunice 1:3 (0:1), Horák - Nekuža, Záruba, Babula, Vrchovina-Havl. Brod 1:4 (0:0), Maršál - Kreidl 3, Horn, Břeclav-FC Brno B 0:5 (0:4), Sedlo, Vlach, Prinz, Duda, Vejmělek, Jihlava B-Vyškov 2:2 (0:1), Maruš, Prokop - Sedlář, Horváth, Třebíč-Prostějov 1:4 (1:1), Slovácko B-HFK Olomouc 2:2, Sig.Olomouc B-Pelhřimov 4:0 (3:0), Šteigl 2, Řehák, Ševčík.

1. Vyškov 24 15 4 5 54:16 49
2. Sig.Olomouc B 25 14 5 6 53:25 47
3. HFK Olomouc 25 13 8 4 47:24 47
4. FC Brno B 25 13 4 8 52:35 43
5. Prostějov 25 11 6 8 40:27 39
6. Havl. Brod 25 12 3 10 39:38 39
7. Jihlava B 25 11 4 10 43:38 37
8. Břeclav 24 10 4 10 36:42 34
9. Pelhřimov 25 11 1 13 35:46 34
10. Třebíč 25 10 2 13 41:54 32
11. Kroměříž 25 9 3 13 51:57 30
12. Bohunice 25 8 5 12 28:44 29
13. Slovácko B 25 5 5 15 24:52 20
14. Vrchovina 25 3 4 18 24:69 13
Kanonýři: 14 - Hebert (Vyškov), 12 - Horák (Kroměříž).

MLADŠÍ - 24. kolo: Kroměříž-Bohunice 4:2 (3:1), Horák, Ledina, Flajdr, Pirc - Buršík, Soukup, Vrchovina-Havl. Brod 1:1 (0:0), Lorenc - Havlíček, Břeclav-FC Brno B 2:1 (2:0), Marek, Vu Van - Chlad, Jihlava B-Vyškov 0:2 (0:2), Hudec, Račanský, Třebíč-Prostějov 3:2 (2:2), Štolpa 2, Hort - Sečkář 2, Slovácko B-HFK Olomouc 4:0 (2:0), Sig.Olomouc B-Pelhřimov 1:0, Metelka.

1. FC Brno B 25 20 2 3 90:19 62
2. Sig.Olomouc B 25 17 4 4 53:18 55
3. Bohunice 25 14 4 7 68:41 46
4. Vyškov 24 14 4 6 49:29 46
5. HFK Olomouc 25 14 3 8 50:33 45
6. Pelhřimov 25 12 1 12 45:33 37
7. Kroměříž 25 10 7 8 39:33 37
8. Břeclav 24 10 5 9 54:38 35
9. Havl. Brod 25 9 4 12 34:37 31
10. Slovácko B 25 9 4 12 40:50 31
11. Třebíč 25 8 3 14 36:50 27
12. Prostějov 25 7 3 15 23:56 24
13. Jihlava B 25 6 1 18 38:87 19
14. Vrchovina 25 1 1 23 11:106 4
Kanonýři: 24 - M. Vintr (Brno B).

STARŠÍ: 24. kolo: Třinec-Rýmařov 1:0, Vítkovice B-Hranice 0:1, Valašský FC-Bílovec 0:0, Havířov-Jeseník 2:1, Antl, Ševčík - nehl., Zlín B-Přerov 0:1 (0:0), Kovařík, Zábřeh-Uničov 0:4 (0:2), Krajc 2, Dokoupil, Pospíšil, Ostrava B-Brumov 8:0.

1. Ostrava B 25 23 2 0 78:10 71
2. Uničov 25 18 6 1 76:17 60
3. Třinec 25 15 4 6 41:24 49
4. Přerov 25 12 5 8 31:26 41
5. Hranice 25 11 7 7 31:32 40
6. Vítkovice B 25 12 3 10 30:26 39
7. Bílovec 25 10 8 7 39:20 38
8. Zlín B 24 8 3 13 29:35 27
9. Zábřeh 25 7 4 14 19:44 25
10. Valašský FC 25 5 9 11 19:51 24
11. Havířov 25 6 5 14 35:48 23
12. Rýmařov 25 6 4 15 23:47 22
13. Jeseník 25 5 5 15 24:55 20
14. Brumov 24 2 3 19 12:52 9

MLADŠÍ: 24. kolo: Třinec-Rýmařov 0:0, Vítkovice B-Hranice 0:4, Valašský FC-Bílovec 0:3, Havířov-Jeseník 2:0, Zlín B-Přerov 1:1 (0:1), Prčík - Pěnička, Zábřeh-Uničov 2:4 (1:4), Horký, Švub - Tomšů 2, Kučera, Geyer, Ostrava B-Brumov 10:0.

1. Havířov 25 21 3 1 84:10 66
2. Ostrava B 25 17 6 2 70:21 57
3. Jeseník 25 15 5 5 75:20 50
4. Valašský FC 25 13 6 6 51:29 45
5. Přerov 25 12 5 8 43:29 41
6. Zlín B 24 11 5 8 41:29 38
7. Hranice 25 11 4 10 37:40 37
8. Bílovec 25 10 6 9 40:37 36
9. Třinec 25 9 6 10 53:59 33
10. Brumov 24 10 2 12 43:66 32
11. Uničov 25 7 3 15 46:59 24
12. Vítkovice B 25 4 3 18 21:67 15
13. Zábřeh 25 2 5 18 14:75 11
14. Rýmařov 25 0 5 20 9:86 5

KFS ZLÍN
KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

STARŠÍ: Brumov - O.N.Ves 3:1 Miklas 2, Fojtík - Píštěk, Štítná n. Vl. - Paseky Zlín 2:3 Juřík 2 - Mičola 2, Řezníček, Dol. Němčí - Morkovice 0:0, Kelč - Napajedla 5:2 Hlavica J. a T., Škařupa M. st. a ml., Doležal - Režný, Daněk, 1.Valašský FC - Podlesí 5:0 Žitnik, Ryl, Talpa, Vašek, Stavinoha, Kroměříž B - Holešov 5:0 Janoštík 3, Cibulka, Salajka, Chropyně - Slušovice 5:3 Vávra 2, Ligač, Zapletal, Křižan - Bořutský, Janeczko, Žůrek.

1. Kroměříž B 25 19 4 2 93:29 61
2. Brumov 24 17 4 3 91:29 55
3. Chropyně 25 14 5 6 90:54 47
4. Štítná n. Vl. 24 14 4 6 64:40 46
5. Slušovice 24 12 5 7 41:27 41
6. Morkovice 24 10 4 10 60:57 34
7. Kelč 25 10 4 11 54:69 34
8. 1.Valašský FC 23 11 0 12 42:50 33
9. O.N.Ves 24 9 5 10 54:61 32
10. Paseky Zlín 24 8 2 14 38:67 26
11. Dol.Němčí 24 7 4 13 43:61 25
12. Holešov 25 7 2 16 44:59 23
13. Podlesí 24 5 2 17 30:75 17
14. Napajedla 23 2 3 18 29:95 9

MLADŠÍ: Štítná n. Vl. - Paseky Zlín 2:3 Chovančík, Hnáníček - Jermakov 2, Kostka, Dol. Němčí - Morkovice 4:5 Ježek, Kadlček T. 2, Stojaspal D. - nehlášeno, Kelč - Napajedla 1:2 Jiříček - Čevela, Vavruša, 1.Valašský FC - Podlesí 3:4 Burdík, Kubín, Pajer - Libosvár 2, Rieger, Blažek, Kroměříž B - Holešov 7:1 Šnajdr 2, Janečka 2, Šprňa 2, Horváth - Kojecký, Chropyně - Slušovice 3:2 Látal 2, Vávra - Gajdůšek, Janků.

1. Brumov 22 19 1 2 120:25 58
2. Kroměříž B 23 18 1 4 89:24 55
3. Chropyně 22 16 2 4 72:28 50
4. Slušovice 22 14 3 5 69:19 45
5. Dol.Němčí 22 11 2 9 54:60 35
6. Morkovice 23 9 4 10 49:72 31
7. Štítná n. Vl. 22 8 0 14 49:56 24
8. Paseky Zlín 23 7 3 13 46:60 24
9. Napajedla 21 6 4 11 41:55 22
10. Holešov 22 7 1 14 31:66 22
11. 1.Valašský FC 21 7 1 13 26:53 22
12. Kelč 23 5 4 14 29:72 19
13. Podlesí 22 4 0 18 24:109 12

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Mladcová - Chvalčov 3:2 Cahyna 2, Greguš J. - Marek, Dzurik, Vlachovice - Bylnice 1:6 Pavlůsek - Crkoň, Hudeček 2, Lysák 3, Zašová - Louky 4:1 Místecký, Morcha, Videcký, Janíček - Běťák, Val. Klobouky - Val. Polanka 1:2 Dubčák - Adámek 2, Slavičín - Hulín 3:0 Šála, Rödr, Krajíček, Dol.Bečva - Malenovice 3:1 Stavinoha 3 - Bartoň, Vel. Karlovice - Hovězí 5:1 Škrobák P. 2, Vašut, Mazáč, Plánka - Berka.

1. Vel.Karlovice 24 16 4 4 58:21 52
2. Slavičín 24 16 2 6 56:25 50
3. Dol. Bečva 24 15 3 6 64:35 48
4. Zašová 24 13 2 9 49:28 41
5. Val. Klobouky 24 13 1 10 54:37 40
6. Bylnice 24 12 2 10 55:52 38
7. Hulín 25 10 7 8 50:36 37
8. Mladcová 25 10 6 9 64:67 36
9. Louky 24 9 5 10 41:42 32
10. Chvalčov 24 9 2 13 46:49 29
11. Vlachovice 24 8 4 12 37:66 28
12. Malenovice 24 6 5 13 39:68 23
13. Val. Polanka 24 5 3 16 35:72 18
14. Hovězí 24 3 2 19 22:72 11

SKUPINA B: Jarošov - Uh. Ostroh 3:1 Šácha, Tureček, Gajarský - nehlášeno, Koryčany - Bojkovice 2:2 Holub, Posolda - Varaďa 2, J.Otrokovice - Rataje 1:2 Žák - Poledňák, Garčár, Hluk - Újezdec 4:0 Hanák 2, Chudík, Nožička, Nedachlebice - Zdounky 5:1 Belant 2, Smolka 2, Surový - Navrátil, Prakšice - Luhačovice 0:3 Zicha 2, vlastní, Boršice - Strání 4:2 Marčík, Krpálek 2, Sokol - Motola, Popelka.

1. Luhačovice 25 23 1 1 113:17 70
2. Strání 24 17 3 4 75:27 54
3. Boršice 24 17 1 6 67:28 52
4. Nedachlebice 24 15 4 5 71:47 49
5. Újezdec 24 10 6 8 57:49 36
6. Rataje 24 9 5 10 47:64 32
7. J.Otrokovice 25 9 4 12 59:54 31
8. Bojkovice 25 8 3 14 58:67 27
9. Prakšice 24 8 3 13 53:64 27
10. Hluk 25 8 2 15 54:72 26
11. Uh.Ostroh 24 7 5 12 40:71 26
12. Jarošov 25 7 2 16 49:75 23
13. Koryčany 24 6 3 15 28:81 21
14. Zdounky 25 5 2 18 31:86 17

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Uh.Brod - Kroměžíž B 4:0 Indra 2, Man, Hubáček, Paseky Zlín - 1.FC Slovácko C 1:4 nehlášeno - Tesař, Strašák, Mimochodek, Pilka, Luhačovice - Chropyně 1:0 Fojtů, FC Vsetín - J.Otrokovice 1:0 Maček, Bystřice p. H.-Val. Meziříčí 0:3 Pivovarčík 2, Kováč, Kunovice - Dol.Němčí 1:0 Konečný, Bojkovice - V.Otrokovice 6:0 Maštalíř 2, Miča, Šidlo, Homola, Regináč, Dohrávka: Kunovice - 1.FC Slovácko C 1:0 Sedlář A., Chropyně - FC Vsetín 2:1 Šírek O., Horák Z. - Koňařík.

1. 1.FC Slovácko C 24 18 4 2 99:31 58
2. Val.Meziříčí 25 16 3 6 73:31 51
3. Paseky Zlín 24 15 5 4 69:28 50
4. Uh.Brod 24 15 3 6 59:24 48
5. Chropyně 25 14 4 7 61:40 46
6. Bojkovice 25 12 8 5 82:45 44
7. Luhačovice 25 11 5 9 38:37 38
8. J.Otrokovice 24 9 7 8 50:33 34
9. FC Vsetín 24 9 4 11 50:39 31
10. V.Otrokovice 25 9 2 14 46:57 29
11. Kroměříž B 25 8 5 12 45:65 29
12. Dol.Němčí 24 3 4 17 20:103 13
13. Kunovice 25 3 2 20 16:86 11
14. Bystřice p. H. 25 1 2 22 11:100 5

MLADŠÍ: Uh.Brod - Kroměžíž B 1:4 Rezek - nehlášeno, Paseky Zlín - 1.FC Slovácko C 4:3 Páníček, Vrága, Holík, Hruška - Chrenčík 3, Luhačovice - Chropyně 0:1 Horák, FC Vsetín - J.Otrokovice 0:0, Bystřice p. H.-Val. Meziříčí 0:5 Černý 2, Lančarič, Dlouhý, Slovák, Bojkovice - V.Otrokovice 0:4 Novák 2, Sedláček, Střižík, Dohrávka: Kunovice - 1.FC Slovácko C 5:1 Marovič 2, Šimíček, Lorenc P., Flek - Kaňovský, Chropyně - FC Vsetín 0:4 Mydlář 2, Surovec, Košut.

1. FC Vsetín 23 19 4 0 83:15 61
2. J.Otrokovice 22 16 3 3 83:22 51
3. Val.Meziříčí 23 14 4 5 88:31 46
4. V.Otrokovice 23 12 5 6 53:28 41
5. Kunovice 23 12 5 6 51:35 41
6. Kroměříž B 23 11 5 7 58:36 38
7. Uh.Brod 22 11 1 10 48:37 34
8. 1.FC Slovácko C 22 9 1 12 72:66 28
9. Chropyně 23 7 3 13 45:62 24
10. Bystřice p. H. 24 7 2 15 48:84 23
11. Paseky Zlín 22 6 2 14 31:86 20
12. Bojkovice 23 5 3 15 51:72 18
13. Luhačovice 23 0 0 23 7:144 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Štítná n. Vl. - Vel. Karlovice 0:3 Pavelka, Podešva, Dukát, Juřinka - 1.Valašský FC B 3:0 kontumačně, Kelč - Slavičín 2:11 nehlášeno, Val. Meziříčí B - Val. Klobouky 2:3 Bajer, Gajdůšek - Pechanec 2, Švajda, Hor. Bečva - Poličná 2:3 Krňa M., Koňařík - Zelenka 2, Kutěj, Nedašov - Vlachovice 4:1 Holba 2, Fojtík, Šánek - Kozubík.

1. Vel.Karlovice 20 17 2 1 85:12 53
2. Nedašov 21 13 2 6 68:32 41
3. Juřinka 20 12 3 5 54:29 39
4. Slavičín 21 11 2 8 104:42 35
5. Poličná 21 10 2 9 42:51 32
6. Štítná n. Vl. 21 8 4 9 19:25 28
7. Val.Meziříčí B 20 8 3 9 44:41 27
8. Val. Klobouky 20 8 3 9 25:37 27
9. Vlachovice 21 7 3 11 28:54 24
10. 1.Valašský FC B 21 6 4 11 34:50 22
11. Hor.Bečva 19 6 2 11 26:73 20
12. Kelč 21 2 0 19 28:111 6

SKUPINA B: Uh.Ostroh - Koryčany 2:2 Kovařík, Rauš - Nezdařil 2, Strání - Morkovice 6:0 Grebík 2, Pavluš, Zámečník L. a M., Popelka, Hulín - St. Město 7:1 Černý 2, Motal 2, Ježák, Rosecký, Műller - Čevora, Nedakonice - Kvasice 2:1 Hyrák, Kubiš - vlastní, Napajedla - Holešov 4:0 Navrátil 2, Jurek, Gabrhelík, Boršice - Slušovice 1:6 Zach - Prachař 2, Klimt, Vaculka, Poslušný, Žůrek.

1. Slušovice 21 18 2 1 106:14 56
2. Strání 21 17 4 0 79:15 55
3. Holešov 21 12 3 6 49:39 39
4. Napajedla 21 12 2 7 53:34 38
5. Hulín 21 12 1 8 45:33 37
6. Koryčany 21 8 3 10 47:35 27
7. Morkovice 21 7 3 11 27:67 24
8. St. Město 21 6 5 10 37:65 23
9. Boršice 21 7 1 13 47:60 22
10. Uh.Ostroh 21 4 3 14 26:61 15
11. Nedakonice 21 4 3 14 31:88 15
12. Kvasice 21 4 0 17 20:56 12

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Štítná n. Vl. - Vel. Karlovice 1:0 Šimoník, Juřinka - 1.Valašský FC B 3:0 kontumačně, Kelč - Slavičín 1:10 nehlášeno, Val. Meziříčí B - Val. Klobouky 7:0 Zubaj 3, Beránek 2, Slovák, Odstrčil, Hor. Bečva - Poličná 0:16 Roupec 7, Trusina 2, Kelnar 2, Drda 2, Stodůlka, Klvaňa, Cedidla, Nedašov - Vlachovice 6:1 Matůšů 3, Surý, Švach, Šánek - Kořenek.

1. Poličná 21 18 2 1 133:9 56
2. Nedašov 21 17 3 1 92:16 54
3. 1.Valašský FC B 21 15 1 5 102:24 46
4. Val.Meziříčí B 20 13 4 3 78:17 43
5. Vel.Karlovice 20 11 1 8 76:29 34
6. Štítná n. Vl. 21 10 3 8 44:37 33
7. Juřinka 20 10 2 8 36:30 32
8. Vlachovice 21 8 3 10 37:36 27
9. Slavičín 21 6 0 15 54:61 18
10. Hor.Bečva 19 4 0 15 17:128 12
11. Val. Klobouky 20 1 0 19 4:163 3
12. Kelč 21 0 1 20 15:138 1

SKUPINA B: Uh.Ostroh - Koryčany 5:1 Maršálek 2, Lekeš, Vyskočil P. a D. - Němec, Strání - Morkovice 3:7 Horňáček 2, Reňák - Bráblík 4, Hrnčíř 2, Kadlík, Hulín - St. Město 4:0 Podmol 2, Zajac, Miklík, Nedakonice - Kvasice 0:2 nehlášeno, Napajedla - Holešov 0:4 Zapletal 2, Kováč 2, Boršice - Slušovice 0:14 Bořuta 5, Tkadlec 2, Tamír 2, Žůrek 2, Buchta, Sedláček, Mikel.

1. Holešov 21 20 0 1 143:11 60
2. Slušovice 21 19 1 1 148:11 58
3. Hulín 21 15 2 4 70:24 47
4. Kvasice 21 11 5 5 44:39 38
5. Napajedla 21 8 2 11 45:71 26
6. Uh.Ostroh 21 8 2 11 28:59 26
7. Nedakonice 21 8 1 12 48:69 25
8. Strání 21 7 4 10 40:66 25
9. Morkovice 21 7 2 12 57:76 23
10. Koryčany 21 7 2 12 60:96 23
11. Boršice 21 2 2 17 32:130 8
12. St. Město 21 2 1 18 21:84 7

OFS ZLÍN
OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

18. kolo: Mysločovice - Pozlovice 5:1 Lahola O. 2, Lahola J. 2, Brázdil J. - Bartoš, SK Vizovice - Návojná 4:2 Jurečka, Radoň L., Gábor T., Světlík O. - Řehák, Machač, Ludkovice - Tečovice 6:1 Hamouz J. 2, Talaš D. 2, Talaš P., Dvornik - Soják L., Příluky - Bratřejov 5:0 Blažek 3, Mezírka 2, Nedašova Lhota - Zádveřice 3:1 Holba M. 2, Juřica M. - Víšek.

1. Ludkovice 18 11 4 3 41:18 37
2. SK Vizovice 18 12 1 5 39:19 37
3. Nedašova Lhota 18 8 4 6 45:34 28
4. Mysločovice 18 9 1 8 37:35 28
5. Zádveřice 18 8 2 8 29:32 26
6. Návojná 18 7 4 7 26:27 25
7. Příluky 18 7 1 10 39:37 22
8. Pozlovice 18 6 2 10 21:37 20
9. Tečovice 18 5 3 10 23:39 18
10. Bratřejov 18 5 2 11 33:55 17

OKRESNÍ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A - 18. kolo: Jaroslavice - Kostelec 4:2 Janků 2, Žáček, Ševčík - Jakuba, Vaňatka, Březová - Lukov 0:3 Macík 2, Kluďák, Halenkovice - Žeranovice 1:3 Maloň - Havelka 2, Adamík, Trnava - Kašava 11:1 Srovnal V. 6, Škrabana J., Soukup, Hradilík J., Sucháček R., Válek J. - Drábek, Tlumačov - Všemina 8:0 Škrabal R., Hotařík, Mouka, Heiland, Ulman L., Zezula, Hrdina, vlastní.

1. Tlumačov 18 13 3 2 71:13 42
2. Halenkovice 18 8 6 4 50:29 30
3. Všemina 18 9 2 7 40:45 29
4. Kašava 18 9 2 7 47:40 29
5. Trnava 18 8 4 6 66:34 28
6. Jaroslavice 18 8 3 7 38:23 27
7. Lukov 18 8 1 9 30:48 25
8. Žeranovice 18 7 3 8 40:43 24
9. Březová 18 3 3 12 20:52 12
10. Kostelec 18 3 1 14 17:92 10

SKUPINA B - 19. kolo: Poteč - Drnovice 2:2 Maček M., Kováč M. - Bělaška, Čech, Jasenná - Provodov 0:5 Mališka 2, Gregor, Malaník, Černý.

1. Provodov 16 11 2 3 74:24 35
2. Slopné 15 10 1 4 44:30 31
3. Jasenná 15 6 2 7 36:47 20
4. Poteč 15 4 1 10 31:58 13
5. Drnovice 15 3 2 10 26:52 11

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

20. kolo: Louky - Mysločovice 8:1 Houfek 3, Valerián, 3, Sadil, Dalajka - Skopalík, SK Vizovice - Brumov B 5:0 Kolařík 3, Vajďák 2, Malenovice - Mladcová 1:3 Nehlášeno, Příluky - Bratřejov 0:12 Surovík 3, Buráň 3, Tomšů 2, Kocourek, Polomík, Kráčala, Gerža, Tlumačov - Újezd 2:2 Hrdina, Kel - Maliňák 2, Slopné - Fryšták 1:9 Pochylý - Doležel 3, Hrbáček 3, Ševčík, Hřebačka, Skalička.

1. Újezd 20 15 2 3 119:35 47
2. Malenovice 20 14 3 3 97:35 45
3. Mladcová 20 13 2 5 95:34 41
4. Tlumačov 20 11 6 3 91:29 39
5. Mysločovice 20 12 3 5 78:33 39
6. Bratřejov 20 12 2 6 80:27 38
7. Fryšták 20 9 2 9 55:55 29
8. Louky 20 7 2 11 65:44 23
9. Brumov B 20 6 3 11 73:71 21
10. SK Vizovice 20 5 1 14 50:92 16
11. Slopné 20 1 1 18 10:167 4
12. Příluky 20 1 1 18 13:204 4

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A - 18. kolo: Spytihněv - Kostelec 2:1 Zbožínek M., Kadlečík T. - Neumann, Štípa - Lukov 10:1 Suchomel 3, Kolář 3, Skřivánek, Sivák, Krybus, Holík - Kravák, Březnice - Tečovice 2:1 Nehlášeno - Urbášek, Lhota u Mal. - Pohořelice 3:1 Olšaník 2, Šiška - Bartůněk, Jaroslavice - Doubravy 3:1 Mihál 3 - Záhora.

1. Březnice 18 15 3 0 90:2 48
2. Štípa 18 11 2 5 68:29 35
3. Pohořelice 18 10 5 3 66:14 35
4. Lhota u Mal. 18 11 2 5 49:28 35
5. Tečovice 18 10 3 5 63:29 33
6. Lukov 18 7 4 7 32:50 25
7. Jaroslavice 18 8 1 9 62:47 25
8. Spytihněv 18 4 2 12 33:83 14
9. Doubravy 18 2 0 16 21:88 6
10. Kostelec 18 1 0 17 20:134 3

SKUPINA B - 18. kolo: Jasenná - Lužkovice 6:0 Pečenka 2, Poláček Š. 2, Smilek, Zicha, Zádveřice - Veselá 0:2 Čoček, Juřík, Kašava - Trnava 8:2 Latif 4, Mrázek 2, Červenka 2 - Zlámal, Válek, Provodov - Hvozdná 3:1 Kolařík 2, Slovák - Sedláček, Všemina - Březová 19:0 Chovanec 5, Polaštík 3, Gerych 2, Zerzan 2, Trubelík, Karlík.

1. Kašava 18 16 1 1 95:19 49
2. Veselá 18 14 0 4 117:36 42
3. Všemina 18 13 2 3 117:33 41
4. Jasenná 18 9 2 7 66:36 29
5. Lužkovice 18 9 1 8 60:52 28
6. Provodov 18 8 3 7 85:61 27
7. Zádveřice 18 7 2 9 50:53 23
8. Hvozdná 18 4 1 13 34:69 13
9. Trnava 18 4 0 14 28:148 12
10. Březová 18 0 0 18 7:152 0

SKUPINA C - 20. kolo: Drnovice - Pozlovice 3:3 Gabko M. 3 - Kraus, Mizera, Hasan, Nedašova Lhota - Sehradice 3:1 Rajnik 2, Dohnanský - Řehák, Ludkovice - Biskupice 5:1 Suchý T. 2, Mikel P. 2, Ševčík J. - Hejtmánek, Vysoké Pole - Smolina 2:5 Suchánek, Naňák - Vlček P. 2, Kudela 2, Kostka J., Dolní Lhota - Rokytnice 1:8 Máčalík - Goňa 3, Plášek 2, Ščuglík 2, Černý.

1. Smolina 18 16 0 2 116:10 48
2. Rokytnice 18 13 2 3 67:21 41
3. Ludkovice 19 10 4 5 48:30 34
4. Biskupice 18 11 0 7 77:27 33
5. Drnovice 18 10 1 7 51:53 31
6. Poteč 18 9 3 6 50:45 30
7. Pozlovice 18 8 4 6 55:43 28
8. Vysoké Pole 19 6 1 12 40:72 19
9. Nedašova Lhota 18 5 1 12 30:72 16
10. Sehradice 18 3 2 13 14:66 11
11. Dolní Lhota 18 0 0 18 11:120 0

OFS KROMĚŘÍŽ
OKRESNÍ PŘEBOR DOROST, SK. 1. - 4. MÍSTO

Skaštice - Kvasice 3:2 (1:2), Motal, Zapletal, Rozsypal - Pik, Raiskup, Lutopecny - Roštění 5:1 (2:1), Krist 3, Chalany, Jansta - Číhal.

1. Roštění 5 4 0 1 21:9 12
2. Skaštice 5 2 2 1 9:9 8
3. Lutopecny 5 2 2 1 12:13 8
4. Kvasice 5 0 0 5 7:18 0

OKRESNÍ PŘEBOR DOROST, SK. 5. - 8. MÍSTO

Těšnovice - Kostelec u Hol. 1:3 (1:0), Hrabal - Kovalda 2, Dolák, Lubná - Pravčice 3:1 (1:1), Valach, Kroupa, Daněk - Bernatík.

1. Kostelec u Hol. 5 4 0 1 12:4 12
2. Pravčice 5 3 1 1 5:4 10
3. Lubná 5 2 0 3 8:9 6
4. Těšnovice 5 0 1 4 1:9 1

OKRESNÍ PŘEBOR DOROST, SK. 9. - 12. MÍSTO

Šelešovice - Roštín 1:1 (0:1), Pavlík - Mikšaník, Mrlínek - Rusava 1:0 (1:0), Jančík.

1. Mrlínek 5 3 1 1 6:2 10
2. Šelešovice 5 3 1 1 7:4 10
3. Rusava 5 1 1 3 3:6 4
4. Roštín 5 1 1 3 3:7 4

OKRESNÍ PŘEBOR DOROST, SK. 13. - 15. MÍSTO

Prusinovice - Žalkovice 5:7, Vybíral, Hudeček, Kudla, Měrka, Vrtělka - Kuty 3, Rygl, Kubík, Netopil, Štěrba.

1. Zborovice 3 3 0 0 16:7 9
2. Žalkovice 3 2 0 1 14:13 6
3. Prusinovice 4 0 0 4 14:24 0

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍ ŽÁCI, SK. 1. - 4. MÍSTO

Němčice - Těšnovice 1:0 (0:0), M. Štěpánek, Zdounky - Lutopecny - nehlášeno.

1. Němčice 5 4 0 1 26:7 12
2. Těšnovice 4 2 1 1 10:4 7
3. Lutopecny 3 1 1 1 7:8 4
4. Zdounky 4 0 0 4 0:24 0

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍ ŽÁCI, SK. 5. - 8. MÍSTO

Mrlínek - Zborovice 2:1, L. Čonka, D. Čonka - Scheichost, Dřínov - Chvalčov - hosté nepřijeli.

1. Zborovice 5 4 0 1 35:5 12
2. Mrlínek 5 4 0 1 32:10 12
3. Dřínov 4 1 0 3 10:11 3
4. Chvalčov 4 0 0 4 1:52 0

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍ ŽÁCI, SK. 9. - 13. MÍSTO

Bezměrov - Rajnochovice 1:0 (1:0), Lipenský, Roštín - Zlobice 9:2 (5:0), Vlček 4, Jagoš 2, Mozga, Skřenek, Míša - Lechner, Urban.

1. Rajnochovice 4 3 0 1 8:2 9
2. Roštín 4 2 1 1 22:8 7
3. Bezměrov 4 2 1 1 11:12 7
4. Zlobice 4 2 0 2 15:15 6
5. Bařice 4 0 0 4 6:25 0

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍ ŽÁCI, SK. 1. - 4. MÍSTO

Rymice - Kojetín 1:3 (1:1), Kováč - Bíbr, Žikmund, Zvonek, Žalkovice - Slavkov p. H. 5:4 (2:2), Vojtko 2, Zapletalík, Otáhalík, Mrázek - nehlášeno.

1. Kojetín 5 5 0 0 38:7 15
2. Slavkov p. H. 5 2 1 2 19:14 7
3. Žalkovice 5 2 0 3 15:35 6
4. Rymice 5 0 1 4 3:19 1

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍ ŽÁCI, SK. 5. - 8. MÍSTO

Břest - DFK Holešov 3:4 (1:1), Miklík, Jan Látal, Hanák - Dobroslávková 3, vlastní, Prusinovice - DFK Holešov 3:1, Krejčí, Vrubel, Gazda - Tkadlec, Břest - Zborovice - nehlášeno.

1. DFK Holešov 5 3 0 2 10:9 9
2. Břest 4 2 1 1 9:5 7
3. Zborovice 4 1 2 1 5:4 5
4. Prusinovice 5 1 1 3 4:10 4

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍ ŽÁCI, SK. 9. - 12. MÍSTO

Kostelec u Hol. - Martinice 7:0 (4:0), Batoušek 3, Svěchota 2, Balner, Masný, Němčice - Ludslavice 4:0 (2:0), Masný, Procházková, Sklenář, F. Štěpánek.

1. Němčice 5 5 0 0 36:3 15
2. Kostelec u Hol. 5 3 1 1 12:4 10
3. Ludslavice 5 1 1 3 6:14 4
4. Martinice 5 0 0 5 4:37 0

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍ ŽÁCI, SK. 13. - 15. MÍSTO

Kyselovice - Chvalčov 0:10 (0:4), Zikmund 4, Dostalík 4, Pecháček, Růžička.

1. Chvalčov 3 2 0 1 26:4 6
2. Žeranovice 3 2 0 1 10:17 6
3. Kyselovice 2 0 0 2 1:16 0

OFS UHERSKÉ HRADIŠTĚ
OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

26. kolo: Topolná - Šumice 0:12 (0:7) Machala 3,V.Žampach 2,Mandík 2,Kelíšek, Jančařík,Janíček,J.Žampach,Synčák, Havřice - Tupesy 3:2 (1:0) Krajča, L.Maršálek, M.Maršálek - Křemeček, Gejdoš, Nivnice - Bílovice 2:2 (1:2) Bartoš, Vasiljevič - Kováč, Vlasatík, Nedakonice - Staré Město 8:2 (4:1) Petek 4, Mazurek 2, Klečka 2 - Hastík 2, Vlčnov - Babice 5:3 (3:2) Knotek 3, Indra, Kusák - Káňa 2, Trávníček, Bánov - Kostelany nehlášeno, Ostr.Lhota - Polešovice 4:2 (2:2) M.Kopeček 2, Machala, E.Pešík - Hasoň, Lubojacký.

OKRESNÍ SOUTĚŽ DOROSTU

26. kolo: Traplice - Buchlovice 1:5 (0:2) Mikuláštík - Karlík 3, Martinák, Kučík, Hradčovice - Mistřice hosté nepřijeli, Ořechov - Mařatice 2:7 (2:5) Široň, Andrýsek - Mařák 5, Blažek 2, Kudlovice - Popovice 2:1 (2:0) Kusák, Matoušek - Cetkovský, Osvětimany - Dolní Němčí B hosté nepřijeli, Boršice B - Březolupy 1:3 (1:1) Marčík - nehlášeno.

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

13. kolo: Buchlovice - Ostr.N.Ves 1:5 (0:2) Mikula - Zálešák 2, Drechsler, Ťok, Hél, Šumice - Bánov 2 4 (2:š) Žampach 2 - Velecký, Šopík, Kočica, Petrůj, Medlovice - Újezdec 10:0 (5:0) Pazdera 4, Vrtal 2, Červenka 2, Kučera, Procházka, Hluk - Mařatice 2:0 (0:0) Štipčák, Šimčík, Vlčnov - Jarošov 1:4 (1:3) Leško - Stojaspal 2, Vaněk, Blaha, Ostr.Lhota - Březolupy 3:0 (3:0) O.Lůčný, Štergenich, Urbanec.

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A - 26. kolo: Kněžpole - Velehrad 11:0 (7:0) Otáhal 4, Horký 3, Flíbor 2, Danyuk, Hanáček, Traplice - Mistřice 4:5 (2:2) hána 2, A.Trávníček, Škrabal - Veselý 2, Hromeček,Sklenář, Vašíček, Jalubí - Bílovice 0:7 (0:3) Vaškových 3, Abrahám 2, Žák, Zembol, Kudlovice - Jankovice 1:7 (0:3) Štulíř - Brázdil 3, Silný, Dostál, Konečný, Gahura, Nedachlebice - Babice 0:3 (0:2) Hrdina 2, K.Horníček, Sušice - Kostelany nehlášeno, Huštěnovice - Topolná 0:6 (0:3) Bursík 4, Foltýn, Lapčík.

SKUPINA B - 13. kolo: Prakšice - Podolí nehráno pro malý počet hostů, Havřice - 1.FC Slovácko - d 6:1 (3:1) Klusák 2, Štětina, P.Vida, Janíček, Grogovský - Dufková, Slavkov - Suchá Loz 11:0 (4:0) Mančík 4, Ondřej 3, Habarta, Zámečník, Chmelina, vlastní, Nivnice - St.Hrozenkov 1:0 (1:0) Smítal.

OKRESNÍ SOUTĚŽ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A - Pohár: St.Město Mistřice 15:0 (6:0) Jančík 5, Šmatelka 3, Šabata 3, Pamflík 2, Lapčík,Hulcký, Březolupy Jarošov dohrávka 5:0 (0:0) Mlček 3, Soška, Blaha.

SKUPINA B - 13. kolo: Havřice - Korytná 3:0 (2:0) Štětina 3, Uh.Brod B - Prakšice nehlášeno, Hradčovice - Horní Němčí 3:1 (1:1) Gregůrek 2, Kaluža - D.Velecký, Slavkov - Hluk 0:9 (0:6) Kuřina 4, Štefaník 2, Martínek, Hanus, Pham-Tohe-Aub, Nivnice - Záhorovice 2:2 (2:2) Fojtík, Chovanec - Pokorný 2, Nivnice Bánov 5:2 (4:1) Mahdal 2, Chovanec 2, Viceník - Král, Josefík.


7.6.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto
40

Vychutnejte si léto s Deníkem a hlasujte o váš nejoblíbenější podnik

Autogramiáda jezdců Barum Czech Rally Zlín 2017 v obchodním centu Zlaté jablko ve Zlíně.
19

První se opět prezentovali Turci. Itinerář zatím převzalo 132 pilotů

Startovní listina Barum Rally zdarma ve čtvrtečním Deníku

Deník vám ve svém zítřejším TIŠTENÉM vydání přinese zdarma startovní listinu nadcházejícího víkendového 47. ročníku Barum Czech Rally Zlín. Kromě seznamu pilotů soudobých vozů zde najdete i účastníků 10. ročníku Star Rally. (spo)

ON-LINE: O bolestech zad i cvičení v práci

Co dělat, aby vás nebolela záda? Funguje Vojtova metoda i pro dospělé? A jak si třeba krátce zacvičit během pracovní doby? Nejen na to se můžete ptát vedoucí fyzioterapeutky Kroměřížské nemocnice Pavly Zemanové. 

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Hostákovi se nelíbilo zahřívání gum. Jinak jej svezení v závodničce nadchlo

Rozhodně si necvrnkl do kalhot. Naopak. Plnými doušky si v těchto dnech užívá krásy a tradice pro něj zcela nového zlínského regionu nový generální manažer hokejových Beranů Martin Hosták. Bývalý úspěšný hokejista a expert v úterý rád přijal pozvání a možnost svézt se na testovací zkoušce blížící se Barumky ve špičkovém závodním voze Škoda Fabia R5 pilotovaném Antonínem Tlusťákem.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení