VELKÝ OŘECHOV – ŽLUTAVA 1:3 (0:2)

Hosté vedli v poločase 2:0. Jako první se prosadil Bůžek, který vlastní odražený roh poslal krásnou střelou z úhlu ke vzdálenější tyči. Pojistku přidal po samostatné akci Stoklásek. Do druhé půlky vstoupili lépe domácí a střídající Kopl po skrumáži korigoval. Po brance Lapčíka z přímého kopu se už ale hosté nemuseli o výsledek obávat.

Branky: Kopl – Bůžek, Stoklásek, Lapčík. Rozhodčí: Iléš. Velký Ořechov: Sedlář A. – Mahdal, Kostelník, Smetka, Minařík – Kůra, Sedlář D., Maňásek, Juřík J. (Křižka) – Juřík R. (Mikel), Gregor (Kopl). Žlutava: Stratil – Mišurec M., Lapčík, Brázdil, Sukup (Čevora), Tauš (Antoš), Novák, Bůžek, Husár, Goiš J. (Kašík R.), Stoklásek.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Dobrkovice – Jaroslavice B 5:1 Mudrák 3, Staněk, Mata – Peňas, Doubravy – Mladcová B 2:0 Žaludek, Tkadlec, Kudlov – Racková 1:4 Pavelák – Kolář, Blanař, Adamík, Čechák, Lhota u Mal. – Provodov B 5:2 Gajdůšek 2, Vávra, Brázda L., Navrátil – Černý 2, Spytihněv B – Hř. Újezd 4:0 Janošek 2, Polášek 2.

NEUBUZ – VESELÁ B 3:3 (1:1)

Mužstvo Neubuze, které bylo oslabeno o dva trestané hráče a zraněné, přivítalo na svém hřišti silné mužstvo Veselé. Diváci viděli rychlé a bojovné utkání, na obou stranách hodně šancí a pěkné branky. Ve 20. minutě šli hosté do vedení brankou Kotary. Po 10 minutách byl v pokutovém území sražen Pšenka a Šebesta z penalty vyrovnal. V druhém poločase domácí přidali a odměnou jim byl gól z voleje Zdeňka Zubíčka. Hosté se s tímto stavem nesmířili. Po faulu na hranici pokutového území rozhodčí nařídil trestný kop, který Odstrčilík krásnou střelou k levé tyči znovu vyrovnal. Když u domácích odstoupil zraněný Březík a J. Zubíček jen s námahou dohrával, šli hosté znovu do vedení hlavičkou Nemetha. Neubuz ale přece jen získala bod. Pšenka vypíchl míč Červenkovi a z otočky potřetí a naposledy vyrovnal.

Branky: Šebesta, Zubíček Z., Pšenka – Odstrčilík, Kotara, Nemeth. Rozhodčí: Vyoral, 80 diváků. Neubuz: Pavlas – Grebeníček M., Šebesta, Zubíček J., Hargaš – Gajdošík, Zubíček Z., Matula O., Březík – Vrba, Pšenka. Střídali: Němec, Gerych. Veselá: Blažek – Červenka J., Mikšík, Křižka, Šarman – Odstrčilík, Jurásek, Dočkal, Kotara – Gajdošík T., Nemeth. Střídali: Luňák, Macík, Julina.

KOSTELEC B – VŠEMINA 1:5 (1:1)

K druhému zápasu na hřištích soupeře přijela Všemina do Kostelce v oslabené sestavě. Mužstvu chyběli zraněný hrající kouč Burša, Václav Zavadil a distancovaný Tomáš Rathúský. Stejně jako v minulých zápasech Všemina doplácela v prvním poločase na velmi špatnou střeleckou produktivitu. Z množství šancí se trefil krásnou střelou pouze Polách po přihrávce kapitána Ježíka. Domácí před přestávkou srovnali z první vážné příležitosti, po faulu ve vápně proměnili penaltu. Zbytek první půle odehráli hosté velmi matně. Všemině se ale podařil vstup do druhého poločasu, kdy během sedmi minut vstřelili tři branky. Nejprve skóroval Tomáš Holík, poté hlavičkou Michal Burša a z penalty Polách. Na konečných 1:5 upravil v závěrečných minutách Dušan Karlík st. V domácí brance se představil útočník zlínských extraligových hokejistů Jiří Ondráček, který se prezentoval nejen jistým výkonem, ale také několika odvážnými kličkami mezi hostujícími útočníky.

Branky: Pilka z pen. – Polách 2, Holík, Burša, Karlík. Rozhodčí: Šerý, 50 diváků. Kostelec: Ondráček – Karal P., Fišer O., Sehnal, Žaludek, Laciga, Dospíšil, Pilka, Mezírka, Vítek, Dostál. Střídal: Vančík M. Všemina: Gajdošík – Ježík, Karlík D., Polách, Menšík, Pavelka, Holík, Burša, Karlík D. ml., Kučera, Rupa. Střídal: Kovařík.

DALŠÍ VÝSLEDKY: SK Vizovice B – Lužkovice B 3:2 Hruzík, Láčík, Mazůrek – Slavík, Žaludek, Trnava – Jasenná 3:1 Soukup 2, Malčík – Zicha, Lutonina – Štípa B 2:3 Surý, Starýchfojtů – Suchý 2, Jaroněk, Kašava B – Hvozdná B 2:1 Smetana 2 – Flašar L.

Nevšová B – Dolní Lhota B 4:2 Liška 3, Botík – Jakubčák, Martinec, Sehradice B – Rudimov 2:4 Řehák P., Čada J. – Otava 3, Skočovský, Bohuslavice n. Vl. – Nedašova Lhota 1:2 Janáček K. – Bartošák J. 2, Tichov – Petrůvka 1:1 Sochora – nehlášeno, Horní Lhota – Loučka hraje se 6. 5., Divnice – Poteč 2:3 Holba, Zůbek – Mňačko 2, Trčka.