VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - DOLNÍ NĚMČÍ 2:1 (1:0)

Na výborně upravené umělé trávě začali lépe hosté, ale jejich aktivita trvala krátce. Po vedoucí brance domácího Horáka ovládli Valaši hru a vypracovali si další tři šance. Jenže Guráš, Macíček a Horák nebyli úspěšní.

Také nástup do druhé půle patřil hostům, kterým se po hodině hry podařilo zaslouženě vyrovnat Porubanem. S remízou bylo Dolní Němčí viditelně spokojeno a příliš brzo začalo nerozhodný výsledek bránit. Zdržovací taktika jim málem vyšla, nebýt bojovného Macíčka, jenž minutu před koncem zařídil vítězství Valašského Meziříčí.

Branky: 20. Horák, 89. Macíček - 60. Poruban. Rozhodčí: Ligas - Hůzl, Dokoupil. 80 diváků. Valašské Meziříčí: Zimek - Jiří Malina, Petr Sovák, Miroslav Sovák, Navrátil -Ligas, Guráš, Lukáš Malina, Gerla -Macíček, Horák. Střídali: Badošek, Labaj, Kudělka. Dolní Němčí: Kadlček - Skopal, Kubica, Roman Stojaspal, Zimčík, Martin Stojaspal, Polášek, Poruban, Karel Stojaspal, Tomáš Stojaspal, Skopal. Střídali: Martin Stojaspal II, Cmol, Michal Stojaspal.

1. VALAŠSKÝ FC - HLUK 4:1 (1:1)

Fotbalisté Hluku svého soupeře zaskočili hned ve třetí minutě, kdy si na centr Ondřeje Machaly naběhl stoper Zalubil a přesnou hlavičkou nedal domácímu brankáři šanci. Nečekaný úvod Valašský FC viditelně zaskočil a po celý první poločas tahal za kratší konec provazu.

Hosté hráli v pohodě, byli lepším týmem a kontrolovali hru. Ve 43. minutě se ale domácím podařilo šťastně vyrovnat Botrlem a obraz hry se změnil. Od prvních minut druhé půle Valaši vystupňovali tempo a během deseti minut zápas dvěma brankami rozhodli. Hlučané se ve druhém poločase ze hřiště úplně vytratili. Závěr zápasu již domácí odehráli v pohodě a z penalty přidali čtvrtý gól.

Branky: 43. Bortl, 59. Škabraha, 67. M. Maléř, 78. Hanus z pen. 4:1 -3. Zalubil. Rozhodčí: Mrázek - Hanák, Rovenský, 100 diváků. Valašský FC: Polomský - Dresler, Balejík, Bortl, Melčák - Forman, Vinklar (81. Čajka), Šimek (88. Dobiáš), J. Maléř (76. Hanus) - M. Maléř, Škabraha. Hluk: Fojtík - Matyáš (62. Miroš), Zalubil, Hlaváček, A. Machala - Dohnal, Dufka, O. Machala (81. Horák), Minařík (81. Jurásek) - Zimčík, J. Machala.

1. Chropyně 15 10 1 4 36:18 31
2. Valašský FC 15 9 4 2 33:17 31
3. Spytihněv 15 8 5 2 32:15 29
4. Uherský Brod 14 9 0 5 20:10 27
5. Valašské Meziříčí 15 7 4 4 25:19 25
6. Dolní Němčí 15 7 3 5 24:24 24
7. Valašské Příkazy 15 5 6 4 27:24 21
8. Slušovice 15 6 2 7 25:25 20