FC BRNO B – BRUMOV 1:2 (1:1)

Brumov do utkání, do kterého nastoupil bez zraněných Susedíkové (koleno) a Miklasové (rameno), podal zodpovědný výkon. Až do 25. minuty bylo ale lepší Brno.

Úvodní nápor také domácí tým využil ke vstřelení první branky. Ve 27. minutě ovšem Gregorová potrestala velké zaváhání brněnské obrany – 1:1.

Ve druhé půli už se bojovalo vesměs o střed hřiště. Valašky ale využívaly každou příležitost k ohrožení domácí defenzivy a jejich snahu zúročila ve vítězný gól Sochorová, která dokázala zužitkovat v 66. minutě přesnou přihrávku Olejníkové.

Dvě minuty před koncem mohlo Brno ještě vyrovnat, Krahulová však šanci třetího družstva tabulky odvrátila. Naopak po chvíli měla definitivu tříbodového zisku na kopačkách Trochtová, její příležitost ale zastavilo odpískané postavení mimo hru.

„Souboj jsme zvládli skvěle takticky. Podržela nás gólmanka Florešová, spolehlivě zahrála celá obrana a také v útoku se nám dařilo. Navíc techniku domácích jsme eliminovali důsledným dohráváním osobních soubojů,“ chválil celý kolektiv brumovský kouč Robin Sochora.

Branky Brumova: Gregorová, Sochorová. Sestava: Florešová – Filáková, Krahulová, Plášková, Lysáková, Barcuchová, Šrabolová, Olejníková, Sochorová, Gregorová, Poláchová. Střídaly: Koutná, Trochtová, Krahulcová, Frajtová.