NEDAŠOV - BRUMOV B 2:1 (0:1)
Před výbornou diváckou kulisou se hrál bojovný a útočný fotbal, který se musel líbit. Brumovští byli rychlejší, pohyblivější a zejména záloha vedená výborným Zvoníčkem dělala domácím velké problémy. Hosté zaměstnávali výborně chytajícího brankáře Šenkeříka více, a ten musel do 25. minuty likvidovat tři nebezpečné střely. Byli to ale Nedašovští, kteří mohli dát úvodní branku zápasu. Ve 40. minutě po špatně zahrané malé domů stáhl ve vápně hostující brankář Dominika Nováka a kopala se penalta.

Gólman však svoji chybu napravil a Markovi Kolínkovi pokutový kop chytil. Pravidlo nedáš-dostaneš se potvrdilo hned o minutu později, kdy hezkou brejkovou akci zakončil střelou k tyči brumovský Staník- 0:1. Do druhé půle přišli na hřiště hráči Nedašova jako vyměnění, a po drobných úpravách v sestavě převzali taktovku zápasu do svých rukou. Vyrovnání se diváci dočkali v 61. minutě, kdy Michal Novák našel ve vápně Jiřího Fojtíka a ten dělovkou z první nedal brankáři nejmenší šanci-1:1.

Když se zdálo, že se mužstva rozejdou remízou, kopal Marek Šuráň přímý kop, který po závaru před brankářem hostů našel nohu Radka Cíchy, a bylo rozhodnuto - 2:1.

Branky: 61. Jiří Fojtík, 90. Cícha - 40. Staník. Rozhodčí: Štefánik - Holub, Vrána, 780 diváků. Nedašov: Šenkeřík - Novál Michal I, Novák Jaroslav, Novák Michal II, Šuráň Marek - Cícha Radek, Machač Ondra, Novák Petr (79. Novák Josef), Fojtík Jiří - Novák Dominik (73. Šuráň Petr), Kolínek Merek (88. Fojtík Jakub). Trenér: Ladislav Fojtík. Brumov B: Výpušťák (90. Fojtík R.) - Machů, Dekleva A., Matějíček, Ungermann - Ritter (81. Bobot), Zvoníček, Staník, Smolík (70. Fojtík A.) - Smolka, Bartošák.

JUŘINKA - VLACHOVICE 1:3 (0:1)

Hosté brali všechny body díky fantasticky chytajícímu Škovranovi a tvůrci hry Gabrišovi, který byl doslova všude. Ve 37. minutě do stříleného centru Dalibora Olejníka vloží nohu kopačku Doruška a nechytatelně změní dráhu míče. Po hodině hry se domácí konečně dočkali. Hlavica narazil Páleníkovi, jehož zakončení bylo rutinérské - 1:1. Neuběhla ani minuta a Gabriš s pomocí břevna nachytal Rumana z přímého kopu na hruškách - 1:2. To byla ledová sprcha. V 67. minutě musel Cverna zatáhnout za záchrannou brzdu po průniku Šuráně. Gabriš penaltu proměnil - 1:3.

Branky: 60. Páleník - 61. a 67. Gabriš, 37. Doruška. Rozhodčí: Skalický - Kopecký, Zubek. DS: Měrka, 100 diváků.

MLADCOVÁ - HRACHOVEC 3:0 (2:0)

Domácí šli do vedení již v páté minutě, když se pěkně uvolnil a zakončil Korch. Do domácích řad vnesl klid Černý, když nadvakrát proměnil centr Čepela. Hrachovec v první půli soupeřova brankáře až na jedinou výjimku neohrozil. Naopak domácí mohli zvýšit po úniku Luňáka. Ten si spravil chuť chvíli po přestávce, když tentokrát ve stejné pozici nezaváhal. Utkání tak bylo předčasně rozhodnuto a ztratilo náboj.

Branky: 5. Korch, 30. J. Černý, 50. Luňák. Rozhodčí: Mikula - Malota, Tomanec, diváků 150. Mladcová: M. Černý - Mar. Dlabač, Lukovský, L. Struška, Vals - Luňák (77. Dan. Vaněk), J. Černý, Čepel, Machula - Zbořil, Korch (68. Dav. Vaněk).

LIDEČKO - PŘÍLUKY 1:0 (1:0)

V bojovném utkání vydřeli domácí první jarní vítězství. Aktivitou oplýval domácí rychlík Sukup, který v 35. minutě proměnil pokutový kop po faulu na Jana Novosada. Ten byl nedovoleně zastaven po hezké individuální akci. Po změně stran Přílučané přeskupili sestavu, vsadili na tři obránce a tři útočníky. Vytvořili si převahu, ovšem ani jedna ze tří vyložených šancí Dederleho, Nesvatby a Strachoně vytouženým gólem neskončily.

Branka: 35. z pen. Sukup. Rozhodčí: Klučka, 200 diváků. Příluky: Ondráš - Čelůstka, Baxa, Machalíček, Frolek nejml. (46. Frolek D) - Bělíček, Nesvadba, Svozil (75. Vlček), Dederle - Strachoň, Zubíček. Trenér: Jan Křapa.

Kompletní výsledky najdete v tištěném vydání Zlínského deníku.