BŘEZŮVKY – ŽALKOVICE 4:0 (3:0)

Březůvky začaly zápas opatrně, ale s přibývajícími minutami narůstala jejich převaha, která byla také brankově zúročena. V 17. minutě poslala domácí do vedení Talašová, stejná hráčka se do sítě soupeřek trefila o šest minut později. Na 3:0 upravila stav ve 40. minutě Kadlecová. Ještě chvíli po přestávce bylo domácí družstvo při střelecké chuti, ovšem čtvrtý gól Minaříkové ve 49. minutě byl poslední, který Březůvky v utkání zaznamenaly.

„Výhru nám zajistila větší vůle po úspěchu a hlavně větší fotbalové zkušenosti. Jistá byla naše obrana, dařilo se záloze a rovněž v koncovce jsme byli přesnější než náš soupeř z Hané," hodnotil duel domácí vedoucí kolektivu František Janeska.

Branky Březůvek: Talašová 2, Kadlecová, Minaříková.

Březůvky: Kateřina Vyoralová II. – Zábojníková, Křenová, Kiliková, Aneta Skočovská, Martina Mozgová, Minaříková, Kadlecová, Plecová, Zbudilová, Talašová. Střídaly: Toboláková, Čechmanová.

ŽALKOVICE – NAPAJEDLA 0:3 (0:3)

Střetnutí se hrálo ve velkém vedru, přesto do něho měla Napajedla výborný nástup. Ve 14. minutě dorážka Přibilové, v pětadvacáté minutě proměněná penalta Křivánkové a o minutu později úspěšná sólová akce Hrdinové zajistily hostům tříbrankový náskok.

„Po změně stran už jsme polevili v nasazení, přesto jsme měli zápas neustále pod kontrolou. Domácí tým se totiž do žádné vážnější šance nedostal. Pochvalu za dobrou organizaci obrany zaslouží Kolářová. Přesná rozehrávka zdobila Přibilovou a Šnajdarovou," konstatoval po utkání spokojený napajedelský sekretář Jaroslav Lysoněk.

Branky Napajedel: Přibilová, Křivánková, Hrdinová.

Napajedla: Ševčíková – Andrýsková, Nejezchlebová, Kolářová, Lysoňková, Šamajová, Přibilová, Šnajdarová, Křivánková, Hrdinová, Malíková. Střídala: Ondrová.