I. A třída: Juřinka vyprášila kožich Kloboukům, Osvětimany doma vstřelily osm gólů

V nečekanou exhibici se změnil souboj o čelo fotbalové I. A třídy skupiny A v Juřince, kde domácí půltuctem branek vyprášili kožich vedoucím Valašským Kloboukům.

9.5.2017

Ilustrační foto. Kanárci z Kelče (žluté dresy) remízovali s Juřinkou 2:2.Foto: Pavel Hrdlička

JUŘINKA – VAL. KLOBOUKY 6:0 (4:0)

Juřinka jasně ovládla zápas o čelo tabulky. Hattrick vstřelil Dan Fojtášek. Utkání se hrálo netradičně v sobotním dopoledni od půl desáté, a to možná hrálo roli při skladbě hostující sestavy. „Hosté se mi zdáli, že jsou v oslabeném složení, ale do stavu 3:0 nám hrozili hlavně z brejků. Jeden jejich hráč prodlužoval vysoké míče na dva rychlíky vepředu. Zjevně jim ale chyběl kreativní hráč ve středu pole. Po poločasovém vedení o čtyři branky jsme chtěli hrát aktivně i po přestávce. Líbivý fotbal nám však narušil profesorský přístup některých kluků, a tak jsme se museli vrátit k poctivé bojovnosti. Od 70. minuty soupeř nestačil fyzicky a jednoznačný zápas jsme dohráli do vysoké výhry,“ řekl k utkání trenér Juřinky Pavel Vaigl.

Branky: 43., 44. a 86. Dan Fojtášek, 37. Robin Fojtášek, 19. Šnajdr, 80. Vavřík.

JAROSLAVICE – VAL. MEZIŘÍČÍ B 4:1 (1:1)

Výkon rezervy Valmezu se vrátil do negativních kolejí. Ve druhém poločase propadla v Jaroslavicích. „Opět jsme zvlášť ve druhém poločase podali velmi špatný výkon. Kromě sedmnáctiletého dorostence v brance Josefa Hořanského a dvojice z áčka Olina Bartozela a Viktora Žilinského nebyl zbytek kluků snad ani na hřišti,“ byl po utkání kritický trenér Valašského Meziříčí B Vladimír Kostka.

Branky: 32. Podéšť, 48. a 65. Mynarčík, 77. Valenta – 36. Horáček.

VIDČE – ZUBŘÍ 7:1 (3:0)

Do lazaretu Zubří přibyl ještě absentující hrající manažer Robert Jurajda. Hostům se zase zranila dvojice Majer, Raždík a ze Sahary odjeli vysušeni o sedm branek. „Do dvacáté minuty bylo Zubří lepší na míči, i když jsme soupeře do vážnější šance nepustili. Když otevřel střelecký účet zápasu Michal Kramoliš, oslabené Zubří jako by přestalo věřit v lepší výsledek. Převzali jsme otěže zápasu a Lukáš Vala potvrdil, jak se mu dlouhodobě na Zubří daří. Již jim dal v minulosti hattrick a na podzim snad dvě branky. Jsem rád, že jsme si zastříleli a odčinili výpadek z minulého kola z Valašského Meziříčí. Zaslouženě jsme vyhráli,“ řekl k utkání trenér Vidče Petr Urban.

„My jsme dnes do třicáté minuty hráli podle mých představ kombinační fotbal a snažili jsme se otupit domácí taktiku nakopávaných míčů. Od první branky jsme s tím měli obrovské problémy a začali jsme hrát naivně. Zraněných hráčů na naší straně přibývá. Co trénuji 27 let, tak takový lazaret jsem nezažil. Musíme se dát nějak dohromady, ale hráči již nemohou přijít a musíme soutěž důstojně dohrát. Dnes to odbojoval Karel Drda, kterého musím pochválit,“ dodal trenér Zubří Metoděj Nejedlý.

Branky: 29. Kramoliš, 36., 40. a 73. Lukáš Vala, 64. Pavel Drda, 75. Špůrek, 82. Fryšara – 65. Krupa.

SLUŠOVICE – HORNÍ LIDEČ 6:0 (2:0)

Tragická pětiminutovka ve druhém poločase rozhodla o vysoké porážce Horní Lidče. Slušovice nabírají na jaře po rozpačitém začátku správný vítr do plachet a v tomto zápase to potvrdily. V prvním poločase ještě hosté drželi krok, ale na začátku druhého předvedli neskutečné zatmění a inkasovali během pěti minut čtyři branky. Hosté jako by zápas zabalili a nakonec dostali pomyslného kanára.

Branky: 4. Dobeš, 40. Klečka, 54. a 55. Večeřa, 56. Bořuta, 59. Burša.

VAL. PŘÍKAZY – PODLESÍ 0:1 na pen.

Domácí ztratili dva body, přestože Podlesí celý zápas jasně přehrávali. „Dnes jsme měli vyhrát 5:1, ale nedávali jsme ani ty nejvyloženější šance, jako náš nejlepší střelec Juřica, který minul z malého vápna prázdnou branku. Byli jsme daleko lepším celkem a jsem dnes z konečného výsledku hodně zklamaný,“ řekl k utkání trenér Valašských Příkaz Josef Miklas.

„My jsme dnes utrpěli výhru za dva body. Domácí byli dravější a fotbalovější a my jsme tady vyhráli s velkým štěstím. Nechápu, jak takový tým může být ve druhé polovině tabulky. Dravci jako Juřica nebo Vaculka se mi velmi zamlouvali. My jsme dnes měli jen náznaky v podání Zetka, jinak jsme to ubránili. Chtěl bych vyzdvihnout výkon našeho brankáře Matěje Nosálka,“ dodal trenér Podlesí Karel Baroš.

Nedašov - Sehradice 3:1 (2:0)

Domácí rozhodli o svém úspěchu již v první půli, kdy během deseti minut udeřili Marek se Šuráněm. A když druhý jmenovaný chvíli po změně stran udeřil potřetí, zmohly se snaživé Sehradice jen na korigování výsledku čtvrt hodiny před koncem.

HLUK - ŽALKOVICE 2:0 (0:0)

Domácí měli problémy se sestavou, protože Bihári má trest, Dohnal, Zalubil a Masařík byli zraněni po náročném víkendu hlucké kopané. Janek Machala hrál třetí zápas ve čtyřech dnech, Kryl rovněž, a dorostenec Baroň hrál v neděli proti Slušovicím v KP Zlínského kraje. Ten mohl však hned v 1. minutě změnit stav, když se dostal po nedorozumění v obraně Žalkovic do výborné situace, ale brankář Juráň dobře snížil úhel a zabránil jisté brance. Potom se vše odehrávalo mezi pokutovými územími. Po centru do pokutového území se zranil po faulu obránce Žalkovic kapitán mužstva Ondra Machala, po faulu, který zaváněl pokutovým kopem. Musel střídat, a to už vypadalo, že to nemusí s domácím mužstvem dobře dopadnout. Na lavičce zbyl pouze Kryl a ostatní nevyléčení. Domácí byli rádi, že skončil poločas, protože se potřebovali soustředit na zápas.

Do druhého poločasu vstoupil Hluk velmi dobře. Hlavně na pravé straně Petr Šimčík byl aktivní a po jeho přihrávce vycvičil Martiš tři obránce a dal první branku Hluku. V 70. minutě střídal nevyléčený Dohnal a hned z jeho první akce mohl těžit Petr Šimčík, ale v poslední chvilce mu míč před prázdnou brankou ukopl do autu obránce hostí.

Domácí byli po všech stránkách lepší, a to se potvrdilo v 80. minutě, kdy se k sólové akci vypravil Tomáš Martiš a zakončil ji ukázkovou brankou. Tomáš byl nejlepší hráč na hřišti hlavně proto, že jeho dvě ukázkové branky byly excelentní. Na to, jak je Tomáš mladý, byly to akce hodné hráčů velké kvality. Vzhledem k tomu, v jakém rozpoložení mužstvo nastupovalo, předvedlo velmi dobrý výkon, hlavně ve druhém poločase, kdy si uvědomilo, že bojovnost k fotbalu patří.

Branky: 69. a 80. Martiš. Hluk: Fojtík - Horák, Lipoti, Machala A., Machala J. (Dohnal), Šimčík, Kukla, Galuška, Machala O. (Kryl), Baroň, Martiš.

KORYČANY - MALENOVICE 3:2 na pen. (2:1)

Lépe vstoupili do zápasu domácí. Už ve 4. minutě poslal z levé strany Posolda centr na malé vápno a Lysko nadvakrát překonal gólmana Malenovic. Domácí byli při chuti a soustavným tlakem na soupeře si postupně vytvořili řadu šancí. Ve 23. minutě si na střílený centr naběhl opět Lysko, opět nezaváhal a zvýšil na 2:0. Malenovice však nesložily zbraně. Když to nešlo kombinačně ve vápně soupeře, tak to zkoušeli střelbou.

Odměnou jim byla situace z 27. minuty. Až moc prostoru dostal ke střele Dominik Toma, který nechytatelnou bombou ze střední vzdálenosti do pravého horního růžku nedal Vrbovi šanci a snížil na 1:2.

Ve druhém poločase se oba týmy snažily zápas rozhodnout. Více ze hry měli domácí, ale zakončení šancí bylo neslané nemastné a bez potřebného důrazu. Až moc si byli jistí svou převahou. Zákonitě musel přijít trest. V 72. minutě se protáhl obranou domácích stoper Malenovic Michal Stružka a přízemní střelou k tyči vyrovnal. Hrálo se nahoru dolů se snahou obou týmů strhnout vývoj zápasu na svou stranu. Pro domácí však byl čas neúprosný. Zápas dospěl do penaltového rozstřelu. Rozuzlení padlo až ve třinácté sérii, v níž se fotbalové štěstí přiklonilo na stranu domácích.

Branky: 4., 20. Lysko - 27. Torma, 72. Struška. Koryčany: Vrba - Věžník J., Mušálek, Hubr, Šnajdr, Posolda, Gejdoš, Koval, Lysko, Hanák, Věžník K. Na střídání: Tesař, Ryška, Elzner. Malenovice: Mňaček – Válek, Vichorec, Bartoň, Střelec, Torma, Menša, Dorotík, Bartek, Lhotský, Struška. Střídali: Kletečka, Škrabal, Šenkeřík.

BOJKOVICE - ÚJEZDEC 2:3 (0:2)

V dalším boji o záchranu byli hráči Újezdce dobře připravení. Hráli z pozorné obrany a vyráželi do rychlých protiútoků. Už ve 12. minutě byli odměněni, když si centr Slintáka srazil hráč Bojkovic do vlastní sítě. Poté hosty ochránila štěstěna před proměněním několika velmi dobrých šancí domácích. A pro domácí přišel za zmařené šance trest. Znovu se prosadil Slinták a zvýšil na 2:0. Minutu před koncem poločasu šel navíc znovu Slinták sám na brankáře, ale neproměnil.

Ve druhé půli se hrálo o to, kdo vstřelenou brankou dá nový ráz utkání. Podařilo se to domácím po sporné penaltě. Zdálo se, že to Bojkovice nakopne, ale stal se opak. Hosté znovu přitlačili a mohli několikrát navýšit své vedení. To se jim podařilo až v 79. minutě, kdy zkompletoval svůj hattrick Slinták krásnou ranou z přímého kopu. Poté přece jen domácí zmobilizovali své síly a ještě zdramatizovali průběh utkání. Po závaru v 86. minutě snížili na 2:3, ale to bylo vše.

Trenér Újezdce František Ondrůšek si výkon svých svěřenců pochvaloval: „Naše výhra byla naprosto zasloužená, ale mohla být i daleko výraznější. Soupeře jsme zaskočili aktivní hrou i efektivitou. Tým předvedl velkou bojovnost po celé utkání i vyspělou fotbalovost, a vítězství si pohlídal i přes nepřízeň rozhodčích. Hráč utkání Karel Slinták, autor tří branek, svým výkonem strhl celý tým ke třem důležitým bodům k záchraně.“

Branky: 61. (pen.), 86. Krahula - 12., 32. a 79. Slinták K. Bojkovice: Urbánek – Novák, Miča, Kalina, Hladík, Gago, Varga, Křižka, Hanke, Dolina, Vacula. Střídal: Krahula.Újezdec: Pochylý Jiří – Kobzinek, Hruboš, Šmíd, Bachůrek, Coufalík, Uher, Těthal, Indra, Lekeš, Slinták K. Na střídání: Pochylý Jan, Vacula, Slinták J.

NEDACHLEBICE - SKAŠTICE 2:1 (1:0)

Ještě před výkopem se nad Slováckem prohnal mohutný vytrvalý déšť a tak se zápas hrál pro obě strany na velmi těžkém terénu. Přírodní podmínky ani domácí fotbalisté však nebyli pro hráče Skaštic tím nejtěžším protivníkem. Největší problém měli hosté především se zdárným zakončením svých příležitostí. Nutno podotknout, že si jich za celý zápas vypracovali nespočet, kdy vniveč přišly i ty nejvyloženější.

Domácího brankáře Vyorálka zaměstnával v první půli především aktivní Konečník, ale ze vzájemných soubojů vycházel šťastnější strážce nedachlebické svatyně. Vstřelit první gól se nepodařilo ani Ančincovi a Frýdlovi, kterým chyběl k zakončení v obou případech jen krůček. V té vůbec nejvyloženější skaštické šanci v první půli se ocitl středopolař Uličný, který nedokázal přetažený centr na zadní tyči dopravit do úplně odkryté brány.

To domácí hráči praktikovali po celý zápas jednoduchý fotbal ve stylu nakopávaných míčů na své urostlé útočníky. Po jednom takovém nákopu se ve vápně hostí nejlépe zorientoval nedachlebický Bartoš, uklidil míč za Stýblova záda a stanovil tak poločasový výsledek 1:0.

Do druhého poločasu nastoupili hosté s vidinou otočit nepříznivý stav utkání, přidali na obrátkách a hned od úvodního hvizdu druhého dějství přišpendlili svého soupeře na jeho polovině. Výsledkem snažení byla vyložená šance Frýdla, který osamocený před domácím brankářem však nedokázal ani z bezprostřední blízkosti vyrovnat a vysoce přestřelil. Hráči Nedachlebic hrozili z brejků a standardních situací. Z jedné takové situace pomohla Stýblovi ještě konstrukce brány. Po sledu rohových kopů si na jeden z nich nejvýše naskočil důrazný Brzica a zvýšil vedení svého týmu na 2:0.

Hosté se vzápětí přece jen dočkali vstřelené branky, když Martin Ančinec po rohovém kopu snížil na 1:2. Skaštice se dále hnaly za vyrovnáním, ale domácí si těsný průběžný stav zkušeně hlídali a již toho hostům moc nedovolili. Za zmínku stojí střelecký pokus Uličného z třiceti metrů, který jen s obtížemi vytáhl domácí Vyorálek na břevno. A jak je již dobře známo, že fotbal se nehraje na šance, ale na góly, odjížděly Skaštice z Nedachlebic s prázdnou.

Podle domácího trenéra Poláška zvládli jeho hráči těžké utkání na těžkém terénu srdíčkem. „Zápas mohl skončit jakýkoliv výsledkem. My i soupeř měl velké šance,“ dodal.

Branky: 37. Bartoš, 32. Brzica - 63. Ančinec. Nedachlebice: Vyorálek - Hána, Skovajsik, Ryška, Pisklák - Urban, Haša, Bartoš, Kadlčák - Brzica, Hájek (82. Kafka). Skaštice: Stýblo - Batík, Frýdl, Icela (46 Menšík), Motal, Sova (K), Uličný, Ančinec, Vymětal, Škrabana, Konečník.

NAPAJEDLA - DOLNÍ NĚMČÍ 2:0 (2:0)

Dolní Němčí má na jaře formu a pod novým trenérem R. Zemanem vyhrálo 5x po sobě. O první dva body přišli až před týdnem v domácím derby s Hlukem. V Napajedlech však nemohli počítat s distancovaným stoperem J. Šmehlíkem a další jejich opora gólman Z. Hájek si nečekaně hověl jen na střídačce. Této konstelace Fatra, která chtěla odčinit předchozí pětigólové fiasko ze Skaštic, brzy využila. Už ve 3. minutě vyslal M. Drga do úniku po pravé straně K. Havránka, odraženého míče po jeho centru do vápna se zmocnil středopolař L. Belant a přízemní střelou skrz skrumáž těl pohotově propálil i ztuhlého M. Bobčíka v bráně!

Hosté se snažili rychle odpovědět a už po dalších třech minutách nabíhajícímu P. Tinkovi scházelo jen málo, aby hlavou na malém vápně dosáhl na prudký centr zleva. Ve 12. minutě to na opět skvěle přichystaném trávníku poprvé zajiskřilo, když Slovák L. Poruban hodně nešetrně z boku zajel do unikajícího J. Náplavy s míčem u nohy, jinak velmi pozorný sudí R. Smirnov z Bratislavy však nad karetním zákrokem svého krajana zjevně přivřel obě oči a očekávaného trestu ho ušetřil.

Klíčový moment celého zápasu přinesla 24. minuta, v níž se K. Havránek vydal na dlouhé sólo, u lajny přitom v plném běhu úspěšně přeskákal i dvě překážky v podobě M. Stojaspala s L. Kadlčkem a zprava jako na tácku naservíroval míč před nabíhajícího Z. Zimčíka, který si v těchto situacích obvykle už ví rady – Napajedla vedla 2:0.

Domácí, uklidněni pohodlným vedením, poté přenechali iniciativu hostům, jejichž středová řada a zejména všudybýlek T. Stojaspal domácímu souboru téměř nepůjčila balón. Naštěstí pro Fatru se však jejich kombinační hrátky ve stylu někdejší Guardiolovy Barcelony odehrávaly převážně poblíž středového kruhu a napajedelskou defenzívu to mohlo ponechávat v klidu. S jedinou výjimkou, a tou byl druhý a zároveň i poslední rohový kop hostů, po němž hlavičkující obr O. Cmol sice našel před M. Bartošem opomenutého V. Ježka, ten ale na jeho solidní nabídku dobře nezareagoval.
Atmosféru první půle tak zčistajasna rozjitřil až další ostrý zákrok, který na stojnou nohu F. Ourody předvedl přímo pod tribunou O. Cmol. Arbitr R. Smirnov tentokrát nezaváhal ani na sekundu a žlutou vytasil ihned, když mu však k tomu přispěchal hlasitě radit i domácí kapitán M. Drga, zažlutilo se před zraky i jemu.

Druhá půle začala v obdobném duchu, v němž se ta první dohrávala. Domácí se nikam nehrnuli, hlídali si dvougólové vedení a poněkud bezzubý soupeř dál kroužil jen v notné vzdálenosti od Bartošovy svatyně. V 55. minutě Leitnerovi chlapci znovu předvedli, co je aktuálně nejvíce zdobí, a po ose F. Ouroda – K. Havránek připravili dobrou palebnou pozici i R. Foralovi. Ten ale z hranice velkého vápna bránu o kousek minul. Krátce před odehranou hodinou z pravé strany do pokutového území soupeře pronikl Z. Zimčík a na penaltovém puntíku našel volného L. Belanta, ani jeho pokus z otočky ale cíl nenašel.

Hosté vzápětí kontrovali nebezpečným centrem zprava, který ale M. Bartoš v poslední chvíli odvážnou robinzonádou stačil před dotírajícím hráčem vyrazit. Byl to úplně poslední záblesk odporu v této fázi už neškodného soupeře, poté už začalo víc hřmět a blýskat se jen ze šedavých mraků nad nedalekým zámkem. Přesto se ještě nejméně dvakrát mohlo skóre měnit, v 80. minutě ale po střílené přihrávce K. Havránka poslal úplně volný R. Foral míč metr vedle odkryté poloviny klece, za další dvě minuty pak F. Ouroda efektní střelou přes hlavu po centru čerstvě uzdraveného žolíka M. Bejtkovského trefil spojnici tyče a břevna jen zvenčí. Tento krásný fotbalový moment udělal tečku za utkáním, ze kterého měli domácí obavy, ale jež nakonec zvládli.

Branky: 3. Belant, 24. Zimčík. Rozhodčí: Smirnov – Toman, Katrňák, 115 diváků. Napajedel: Bartoš - P. Koutník, Drga, Náplava, Škrarek - Havránek, Belant, Foral (82. Haša), Bláha (46. Škrabal, 65. Bejtkovský) – Ouroda (89. Matoušek), Zimčík. Připraveni: L. Koutník, Holomek, Kubík. Trenér: R. Leitner. Dol. Němčí: Bobčík –Cmol, Bída, L. Kadlček, M. Stojaspal – P. Tinka (46. P. Krchňáček), T. Tinka (80. R. Krchňáček), M. Krchňáček, Ježek –Poruban (71. M. Stojaspal), T. Stojaspal. Připraven: Hájek. Trenér: R. Zeman.

KVASICE - NIVNICE 1:0 (1:0)

Několik vynucených změn v sestavě Kvasic vedlo k „upracovanému“ výkonu poznamenanému nesehraností a nerozhodností v určitých úsecích hry. Přesto hned v první minutě skončila střela Pavla Musila na tyči branky hostů. Ti odpověděli dvěma rohovými kopy a standardní situací, ale to bylo z jejich strany vše, čím branku Kvasic ohrozili. Domácí měli soustavnou převahu, snahu proniknout do semknuté obrany, ale ve finální fázi chyběla přesnost a moment překvapení.

Do vedení šly Kvasice zásluhou nejpilnějšího střelce Pavla Musila, jehož ránu tečoval obránce hostí, a jak se později ukázalo, byla to branka tříbodová. V závěru první půle promarnil velkou šanci ještě Pavel Vojtášek.

Ve druhé půli byla převaha Kvasic ještě markantnější, ale gól již nepadl, i když šance jak ze hry, tak i při standardkách po brance volaly. Střelci však měli buď vychýlenou mušku nebo střely zneškodnil rozchytaný brankář Nivnice. V defenzívě domácí hráli opět koncentrovaně a zodpovědně a soupeře pustili na dostřel branky až v závěru utkání, kdy vsadil vše na možnost stav utkání srovnat.

Do utkání nastoupili (a určitě byli vidět i fotbalově) čtyři kvasičtí odchovanci, kteří ještě v minulé sezóně oblékali nebo stále oblékají dorostenecký dres, což svědčí o kvalitní práci s fotbalovou mládeží ve kvasickém oddíle.

Branka: 34. vlastní (Machala). Kvasice: Marčík - Lučan, Šiška, Slavík, O. Přikryl (80. Hora), Dvořák, Zapletal, Skácel, Pospíšil, Postava (86. R. Přikryl), Machala. Nivnice: Lysoněk - T. Durďák, Vacula, Valenta, A. Hladiš - V. Durďák, Stojaspal, M. Hladiš, Vítek - Chovanec, Karlík.

OSVĚTIMANY - VLČNOV 8:0 (4:0)

Utkání jasně ovlály Osvětimany. Již v 5. minutě se parádně trefil Marián Švrček po přihrávce Zýbala. O chvíli později to už bylo 2:0, kdy Zýbal přesnou střelou z hranice šestnáctky nedal brankáři šanci. Pěknou akci Zýbala přinesla 40. minuta, kdy po úniku si položil brankáře - 3:0. O chvíli později završil poločasový stav Otáhal po nahrávce od Zýbala. Úvod druhého poločasu patřil opět Otáhalovi - nejprve ve 48. minutě zvýšil na 5:0, aby z následující akce přidal již šestou branku Osvětiman. Na 7:0 zvýšil prudkou střelou k tyči Zýbal, aby stejný hráč dal konečnou podobu výsledku v 65. minutě. Další příležitosti již domácí neproměnili, ale i tak je konečný výsledek nový rekord domácích v I. A. třídě.

Branky: 9., 39., 59., 65. Zýbal, 41., 47., 51. Otáhal, 4. Švrček. Osvětimany: Zálešák – Šmatelka, Chaloupka, Fišer, Křemeček, Švrček, Brhel, Otáhal, Válek, Žandovský, Zýbal. Střídali: Trávníček, Brázdil. Vlčnov: Machala – Uhlíř, Tománek, Gregor, Činčala, Kohoutek, Pešl, Kameník, Němčický, Polanský, Hlahůlek. Střídali: Kašpařík, Hradílek.

Vedoucí fyzioterapeutka Kroměřížské nemocnice Pavla Zemanová

Autogramiáda jezdců Barum Czech Rally Zlín 2017 v obchodním centu Zlaté jablko ve Zlíně.
19

Obchodní centrum hostilo autogramiádu k Barumce

Bratři Bukartsové naskočili s Honejskem. Mohlo by to fungovat, myslí si Hamrlík

V pondělí se představil a v úterý už naskočil Rihards Bukarts vedle svého bratra Robertse v první formaci vedené Antonínem Honejskem v přípravném zápase proti Pardubicím. Spolupráce nově složené lotyšsko-české útočné formace však k výhře nevedla a ševci prohráli 3:5. O tři vstřelené góly Zlína se postarali jiní.