I. B třída: Trenér Prakšic nasadil sám sebe a rozhodl

Region – Fotbalisté SK Vizovice předvedli v zápase I. B třídy skupiny A parádní obrat v Lidečku, když dokázali zvrátit zápas z 0:3 na 4:3.

3.11.2015 1

Roštění - Admira Hulín 1:3 (1:1).Foto: DENÍK/Daniel Ostrčilík

LIDEČKO – VIZOVICE 3:4 (3:1)

Lidečko bylo silnější na míči, lépe kombinovalo a přišly i první šance, ale ani Gargulák, ani Zezulka je nevyužili. Změna skóre přišla v 19. minutě, kdy Zezulka vystřelil, vizovický gólman vyrazil míč, Gargulák jej doběhl, přihrál lépe postavenému Novosadovi a ten zakončil do prázdné brány. O pár minut později už domácí vedli o dvě branky. Filák poslal míč z autového vhazování na Garguláka, který střelou k tyči překonal brankáře Špačka podruhé. Vynikající půlhodinku Lidečka zakončil Novosad, který po pěkné kombinaci zvýšil na 3:0. Domácí však místo toho, aby Vizovice dorazili, inkasovali. Z hranice dvaceti metrů vystřelil hráč hostí Ondřej Štěpaník, jeho střelu tečoval Radek Číž do protipohybu gólmana Chromíka a náskok Lidečka už byl pouze dvoubrankový. Do druhého poločasu vstoupila obě mužstva nervózně. V 71. minutě přišla chyba v obraně Lidečka, hosté zatáhli balon do vápna a Ondřej Štěpaník z voleje zakončil do šibenice a snížil na 2:3. O deset minut později bylo vyrovnáno. Vizovice rozehrávaly standardní situaci a poslaly do vápna centr, který měl lidečský stoper Buček na kopačce, ale promáchl a Jan Fuksa skóroval. Vyrovnávací gól Lidečko totálně rozložil. Vyústěním byl i čtvrtý gól v 86. minutě. Další centr do vápna domácích trefil ruku střídajícího Robina Čecha a rozhodčí pískl penaltu, kterou proměnil opět Jan Fuksa, jenž dokonal fantastický obrat.

Branky: 33., 71. Štěpaník, 81. a 86. Fuksa (pen.) – 19. a 31. Novosad, 25. Gargulák. Vizovice: Špaček – Punčochář, Hruzík, Kulhánek – Kunovský, Mikeska, Štěpaník, Jurečka – Fusek (80. Pšenčík), Fuksa, Kolařík.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Prostř. Bečva – Hrachovec 6:4 (2:2), 4. Vašut, 24., 52. Kubáň, 64. Křenek, 66. Kysučan, 69. Křenek – 7. Orság, 12., 62. Baran, 75. Orság, Hovězí – Prlov 0:1 (0:0), 57. Zicha, Hutisko – Ratiboř 4:1 (3:1), 14. Poruba, 35. Koláček, 45. Poledník, 89. Křenek – 43. Burdík, Lhota u Vs. – Kateřinice 2:3 (1:0), 7. Zgarba, 70. Doležel – 65. Kuzník, 81., 83. Drda, Val. Polanka – Jablůnka nehl., Zašová – Fr. Lhota 3:2 p. (1:1), 8. Vilém, 60. Petřek – 22. Zimek, 54. Matušinec.

14. Jablůnka 13 2 1 0 9 9:38 9

SEHRADICE – KOSTELEC U HOL 1:2 na pen. (0:1)

Hosté se dostali do šestnáctky Sehradic hned v první minutě, zato domácím trvalo poměrně dlouho, než se probrali. Po nedorozumění domácích obránců kostelecký kanonýr Gerát otevřel skóre. Sehradice toho v prvním dějství moc nepředvedly. Po přestávce měla hra zcela jiný náboj. Domácí začali hrát, přitlačili na soupeře a začali si vytvářet šance. Asi v největší z nich nedokázal zblízka prostřelit Plášek brankáře a poté ještě musel obránce hostí odvracet míč z prázdné branky. Kostelečtí byli nebezpeční z brejků, které ale neproměnili, protože domácí tým podržel brankář Kupka. Pár minut před koncem byl odpískán pokutový kop pro domácí za hru rukou v šestnáctce. Penaltu pak střelou k tyči proměnil kanonýr posledních zápasů Sehradic Martin Žáček a bylo vyrovnáno. Utkání tak dospělo až k penaltovému rozstřelu, v němž byli šťastnější hosté.

Branky: 87. Žáček – 38. Gerát. Sehradice: Kupka – J. Plášek, Kraváček, Blažek, Zavadil – Žebráček , Sochora, Mikel , M. Žáček – J. Plášek, Maňas. Kostelec u Holešova: Zapletalík – T. Marek, J. Hradil, M. Hradil, Přikryl – Zmeškal, M. Kovalda, D. Marek, L. Kovalda – Gerát, Plachý.

ROŠTĚNÍ – ADMIRA HULÍN 1:3 (1:1)

V 6. minutě po faulu u domácí šestnáctky se postavil k trestnému kopu hráč Hulína Dutkevič a i když si brankář Roštění sáhl na míč, ten skončil v levé šibenici. Poté se však hosté přizpůsobili stylu domácích, kteří jen nakopávali míče dopředu. Roštění ve snaze vyrovnat přitlačilo soupeře k bráně, kopalo sérii rohů, ale bez efektu. Až ve 37. minutě byli hosté znovu po rohu málo důrazní, míč se dostal k Zakopalovi a ten vyrovnal na 1:1. Druhou půli začali aktivněji domácí a ve 49., 52. a 56. minutě nebezpečně stříleli. Hulín zahrozil v 60. minutě, ale Karamon z malého vápna trefil jen brankáře. V 70. minutě kopal roh hráč hostí Dutkevič, míč se k němu znovu vrátil a jeho další centr našel na malém vápně Kuba, který ho poslal do sítě. Po vedoucí brance již měl Hulín mírnou převahu. Domácí ve snaze vyrovnat otevřeli obranu, na což doplatili v 88. minutě, kdy Štoll uvolnil do sóla Horáčka, který střelou mezi nohy gólmana pečetil vítězství Hulína 3:1.

Branky: 38. Zakopal – 5. Dutkevič, 67. Kubo, 88. Horáček. Roštění: Nevřala – Jurásek, Škrabana, Jirsa, Petrskovský – Vlkolenzski, Hejníček (75. Vybíral), Balner, Jenáček – Zakopal, Filandr.

Admira Hulín: Hložek – Kostov, Zavadil, Tabara, Jurášek – Karamon, Spáčil, Šenkyřík, Dutkevič – Podmol (46. Štoll), Kubo (73. Horáček).

TEČOVICE – TLUMAČOV 2:0 (1:0)

Tlumačov nastoupil bez Máčaly a na výkonu to bylo znát. V derby byli domácí od začátku lepší. Hráli zodpovědně v obraně, zatímco hosté byli v útoku bezzubí a vyprodukovali jedinou střelu na bránu. Tečovice hrály útočně, vytvářely si šance a ve 24. minutě se prosadily, když tvrdou střelu Ondíka brankář jen vyrazil a důrazný Frkal dorazil míč do sítě. Domácí měli ještě šanci, když Frkal přehazoval brankáře Škrabala z hranice velkého pokutového území, ale ten stačil pro míč doběhnout a podruhé, když po samostatné akci Vopatřil nahrál Chudárkovi do velmi dobré pozice, ten ale na „dlouhou nohu" míč do soupeřovy klece neposlal. Ve druhé půli zvýšili domácí aktivitu, chtěli výhru pojistit, ovšem dvakrát se vyznamenal brankář Škrabal, a když už byl překonaný, zastoupil ho na brankové čáře obránce. Rozhodnutí přinesla 79. minuta, když útočníci Tečovic odtáhli krajní beky soupeře k lajně a uvolněným středem únik z půlky hřiště zkušeně a efektně proměnil Chudárek.

Branky: 25. Frkal, 80. Chudárek. Rozhodčí: Skalický – Mikeska, Vyoral, 120 diváků. Tečovice: Křížek – Frkal (89. Koplík), Ondík (35. Řiháček A.), Závoda (85. Šnajdr V.), Chudárek, Plachý, Šnajdr Z., Sedláček, Škarek, Vopatřil (81. Poulíček M.), Družbík. Tlumačov: Škrabal – Mouka P., Juhaňák, Duroň, Malý, Houser (78. Barwig), Zálešák, Psota, Sedlář, Šimoník (26. Mouka J.), Otevřel (55. Dvořák).

V. OTROKOVICE B – MALENOVICE 1:2 na pen. (0:1)

Malenovice poslal do vedení po půlhodině hry kanonýr David Bartoň. Domácí rezerva Viktorie vyrovnala až v samotném závěru Bahounkem. Na penalty vyhrály Malenovice v poměru 4:3.

Branky: 87. Bahounek – 29. Bartoň D.. Otrokovice B: Janečka – Bahounek, Skřivan, Lendler, Zach, Caudr, Němec, Kozel, Kryšpín, Juhás, Gába. Střídali: Frydrych, Koštiál. Malenovice: Juráň – Gazda, Bartoň M., Bartoň D., Střelec, Bartoň J., Torma, Mařák, Dorotík, Lhotský, Struška.

PŘÍLUKY – LUŽKOVICE 5:0 (1:0)

Větší tlak přicházel od domácích, hosté se prezentovali pouze nakopávanou hrou. V 10. minutě se vydal do šestnáctky domácí Lošťák, ale z úhlu přestřelil. Vzápětí vyzkoušel pozornost lužkovického brankáře Votava, ale jeho střela byla slabší. V 15. minutě se ocitl ve velké šanci Lošťák, který ale nastřelil brankáře a od něj putoval míč do břevna. Již za minutu po krásné kombinační akci přílucký Frolek vstřelil první gól utkání. V 52. minutě byl domácí Lošťák nedovoleným zákrokem stažen v šestnáctce a byla z toho penalta, kterou s přehledem proměnil Machalíček. Za pouhé 3 minuty zavezl do vápna míč opět Votava, který našel přesnou příhrou volného Pinkase, jenž prostřelil brankáře Lužkovic potřetí. Hosté pustili na hřiště 3 nové hráče, kteří ale potřebný tlak na domácí nevytvořili. Naopak, v 68. minutě dostal na polovině hřiště Lošťák centrovaný míč, proběhnul mezi dvěma obránci a s přehledem skóroval na 4:0. Hra se pak již dostala do poklidného tempa. Když už se zdálo, že se nic nestane, domácí Lošťák v 89. minutě odcentroval z levé strany míč do šestnáctky hostí, kde k překvapení všech usměrnil míč výstavní hlavičkou do vlastní brány nikým neatakovaný Polepil a dovršil tak zmar hostí v tomto utkání.

Branky:16. Frolek, 52. Machalíček (pen.), 55. Pinkas, 68. Lošťák, 89. vlastní (Polepil). 80 diváků. Příluky: Pavelka – Čelůstka, Humpál, Machalíček, Lošťák, Votava, Pinkas, Vlček, Dederle, Frolek D., Zedníček K.. Střídali: Pajtáš, Strachoň. Lužkovice: Vala – Šuba, Mičola, Turýn, Křepelka, Zámorský, Kučera, Polepil, Holý, Ždanov, Škrabal. Střídali: Tichý, Gruber, Holík.

LUKOV – SLAVIČÍN B 4:0 (1:0)

Hosté lépe kombinovali, ale většinou končili před velkým vápnem. Domácí se snažili prosazovat hlavně ze standardních situací a jedna jim ve 30. minutě vyšla, když Šimčík po rohu Macíka hlavou skóroval. Slavičín se do vyložených příležitostí nedostával, a co prošlo za obranu, s přehledem chytil brankář Konečný. Do druhého dějství vstoupil Slavičín se snahou s výsledkem něco udělat, ale nedařilo se. Hráči ztráceli ve středu pole míče, Lukovští toho využívali a hosté je zastavovali pouze za cenu faulů. V 54. minutě domácí Macík z trestného kopu nacentroval před bránu a Šumšal zblízka prostřelil brankáře hostí Ocelíka a bylo to 2:0. Asi nejkrásnější akce přišla v 75. minutě, když Tomáš Teplý vybojoval na půli míč a předložil ho do úniku teprve šestnáctiletému Drábkovi, který přihrávkou přes celé vápno našel úplně volného Šumšala, který z deseti metrů vymetl šibenici hostující branky. V 85. minutě nastala zcela stejná situace jako při druhé brance. Macík z trestného kopu našel volného Šumšala, který uklidil míč do sítě, kompletoval tak hattrick a zvýšil na 4:0.

Branky: 31. Šimčik, 54., 75. a 85. Šumšal. Lukov: Konečný – Králík, M. Teplý, Macík, Vítovský (46. Drábek) – Holomek (85. Novák), Smetana (77. L. Vaškůj), Šumšal, Šimčík – T. Teplý, Adamík. Slavičín B: Ocelík – Švach, Sochora, Bureš, Fojtík (18. Floreš) – Bartoš, Švach ml., Šindler, Neuman – Havlín, Pavelka.

NEVŠOVÁ – VESELÁ 3:2 na pen. (2:1)

Nevšová již v 15. minutě těžila ze standardní situace, kdy míč za záda gólmana umístil hlavou Radim Bůžek. Veselá předváděla kombinační hru ve snaze utkání vyrovnat. Přesto se podařilo Nevšové znovu skórovat a už ve 30. minutě vést o dvě branky. Hosté však své zbraně nesložili, byli velice rychlí v přechodu k bráně a dokázali do poločasu vstřelit kontaktní branku, kdy po zahraném rohovém kopu se z větší vzdálenosti trefil Dujka. Na začátku druhé půle měl vyloženou šanci domácí útočník Šoman, svůj samostatný průnik však nezužitkoval a hned z dalšího rohu hosté zápas vyrovnali. Poté se bojovalo o každý metr, oba soupeři si vytvořili vyložené šance, ale dobře připravené gólmany na obou stranách už nepřekonali. V pokutových kopech byli úspěšnější domácí.

Branky: 19. Bůžek, 29. Tomšů – 37. Dujka, 51. Sokol. Nevšová: Zámorský – Machač, Hradil, Bůžek, Srcháček – Vašička, Munster, Zoubek, Dubec – Tomšů, Šoman. Veselá: P. Červenka – Odstrčilík, Čoček, Sokol, Divoký – J. Červenka, Dujka, Dlouhý (83. Dlabaja), Pavel (72. Bodlák) – Manďák, Žůrek.

ZLECHOV – STARÉ MĚSTO 3:1 (0:0)

Domácí trenér Jiří Kraml oslavil šedesátiny výhrou v derby. Od začátku se hrál výborný fotbal. Tutová šance ale byla v první půli k vidění jediná. Mikula postupoval sám na Vávru, ale ten balon nohou vykopl. Klíčový moment zápasu přišel po hodině hry. Hostující Juráň na brankové čáře rukou zastavil míč směřující do sítě, viděl červenou kartu a Kowalík navíc z nařízené penalty vstřelil úvodní gól zápasu. Hosté sice nádhernou střelou Salaye do šibenice, za kterou se Drobisz jen bezmocně ohlédl, vyrovnali, pak se ale přece jen projevila výhoda jednoho muže v poli. Nejprve opět Kowalík hrudí dopravil míč do brány, konečnou podobu výsledku dal osm minut před koncem Tomáš Vaněk.

Branky: 62. z pen. a 77. Kowalík, 82. T. Vaněk – 70. Salay. Rozhodčí: Mikulášek. ČK: 60. Juráň (St. Město). Diváků: 300. Zlechov: Drobisz – Tománek (40. Machala), Zelinka, Mikula (81. Březina), Kowalík (88. Kubíček), Kedra, Kalmus, T. Vaněk, H. Vaněk (76. Kotek), Kubiš (87. Velcr), Zajíc. Trenér: Kraml. St. Město: Vávra – V. Trubačík (88. R. Hastík), M. Grebeň, Juráň, M. Trubačík (84. Svoboda), Šmatelka (83. Müller), O. Hastík, Salay, Daťko, Melichárek, Bělaška. Trenér: Vlček.

KUNOVICE – JALUBÍ 1:0 (0:0)

Jalubí přijelo do Kunovic povzbuzené středeční výhrou v Nedakonicích a i tentokrát sahalo po bodu. O tom, že odjede s prázdnou, rozhodl až třináct minut před koncem jedinou brankou utkání Šebák.

Branka: 77. Šebák. Rozhodčí: Mitáček. Diváků: 100. Kunovice: Uhlík – Flek (72. Černý), Petřek, Žák (46. Sklenář), M. Brim – Škrášek, Baný, O. Brim, Šebák (80. Dobrozemský) – Růžička, Klvaňa. Trenér: Matoušek. Jalubí: David – Botek, Klajn, T. Gajdorus, Vrábl, Hromada, Janeček, Doseděl, Nosek, Ulman (58. Gajdošík), Zapletal. Trenér: Otrusina.

NEDAKONICE – OSTROŽSKÁ NOVÁ VES 4:0 (2:0)

Fotbalisté Nedakonic ve středu na státní svátek podlehli v dohrávce 11. kola Jalubí a klesli na poslední příčku. Z porážky se ale dokázali otřepat a nečekaně smázli Ostrožskou Novou Ves. Domácí měli parádní vstup do utkání, když hned z první šance otevřel účet zápasu Petek a po dvaceti minutách přidal druhý gól Hyrák. Definitivní rozhodnutí zařídil stejný hráč svou trefou v utkání v 73. minutě, v závěru ještě zkrášlil výsledek Čagánek.

Branky: 4. Petek, 21. a 73. Hyrák, 90. Čagánek. Rozhodčí: Liška. Diváků: 47. Nedakonice: Červinka – Král, Stupka, Cigoš, Vaculík, Mařák (87. Klečka), Hyrák (79. Čagánek), Hána, Petek, Balíček, Ježek. Trenér: Strakáč. O. N. Ves: Boček – Franta, Kreisl (26. T. Lorenc), Herák, Šálek, Jurásek, Píštěk (76. Hůsek), Petratur (81. Pančík), Slezák, Pokorný, Ťok. Trenér: Voráč.

KORYČANY – MORKOVICE B 4:3 PK (0:3)

V prvním poločase měli navrch fotbalisté Morkovic. Ač se domácí obrana za zády s dobře chytajícím Vrbou snažila sebevíce, poprvé inkasovala už ve 22. minutě po střele Martina Pajgra. Pak na chvíli zvedli hlavu a za pomoci dobře hrajícího Lyska se dostali do slibných šancí. Radost po Kovalově gólové dorážce ale zhatil praporek asistenta rozhodčího, a když Huška v nadějné pozici minul míč, udělili hosté Koryčanům lekci z produktivity. Nejprve po dlouhém centru do šestnáctky hlavičkoval přesně k pravé tyči Zápařka, pět minut před přestávkou zvýšil po rohovém kopu na hrozivých 0:3 Dutka. Po změně stran hru Koryčan oživilo střídání a zatlačili soupeře na jeho polovinu. Důležitý první gól vstřelil Lysko. Stejný hráč obstaral i snížení na rozdíl gólu, když tentokrát těžil z kombinace Hanák s Gejdošem. A když posledně jmenovaný čtvrt hodiny před koncem vyrovnal na 3:3, bylo zaděláno na velký obrat. Koryčany získali druhý bod v penaltovém rozstřelu.

Branky: 50. a 57. Lysko, 75. Gejdoš – 23. M. Pajgr, 36. Zápařka, 41. Dutka. Rozhodčí: Horváth. Diváků: 100. Koryčany: Vrba – Prachař, Tesař, Samsonek, Šnajdr (38. Gejdoš), Posolda, Huška, S. Koval, Lysko, K. Věžník, Kroutilík (46. Hanák). Trenér: Andrýsek. Morkovice B: Jarka – Dutka, Kapounek, Koláček (73. Štětina), T. Oplt, D. Pajgr (64. Hrnčíř), M. Pajgr, Petráš (71. Přecechtílek), Skácel, L. Šimoňuk, Zápařka. Trenér: Síleš.

ZBOROVICE – NIVNICE 3:1 (2:0)

Domácím parádně vyšel začátek, kdy rozhodli o osudu utkání. Hned ve 2. minutě si po centru Prachaře Marek Štěpánek zpracoval míč a poslal jej neomylně do sítě. V 11. minutě hosté zahráli v šestnáctce rukou a kopala se penalta a Gröpl s přehledem navýšil náskok domácích. Po změně stran fotbalisté Nivnice zvýšili úsilí, tlačili se dopředu, čímž se ale domácím otevíral prostor pro rychlé kontry. Velkou šanci měl po jednom z přečíslení Kojetský, ale nedal. Ke slovu se tak dostali hosté. Dlouhý pas Petra Ligase prodloužil hlavou Velecký na střídajícího Ryšávku, který zblízka prostřelil gólmana Králíka. Radost hostů ovšem trvala jen krátce. Krkolomnou rozehrávku obránců vystihl Kojetský a a třetím gólem definitivně rozhodl o osudu utkání.

Branky: 2. Štěpánek, 11. z pen. Gröpl, 82. Kojetský – 80. Ryšávka. Rozhodčí: Rybka. Diváků: 80. Zborovice: Králík – Krčmář (91. Sidek), Vybíral, J. Štěpánek, Švejcar, Marek Šprňa (46. Kojetský), Šumbera, Gröpl, Prachař (88 Solař), M. Štěpánek (64 Medek), Martin Šprňa (75 Hlaváč). Trenér: Kunc. Nivnice: Hladiš – Kostelník, P. Ligas, M. Máčalík, Michalec – Kašpárek (71. Ryšávka), Velecký, L. Ligas, J. Máčalík – Májek, Borýsek (88. D. Bartoš). Trenér: Ondrůšek.

PRAKŠICE – OŘECHOV 2:1 (0:1)

Hosté začali výborně a už v 9. minutě je poslal do vedení Březina. Na konci poločasu ale viděl žlutou kartu za faul Bublík, a když se obořil na rozhodčího, vykoledoval si i červené napomenutí. Domácí nabídnutou šanci využili. Hned v nástupu do druhé srovnal Dynka, a pak se blýskl geniálním tahem domácí trenér Josef Kadlček. Šestačtyřicetiletý kouč poslal na hřiště sám sebe a čtvrt hodiny před koncem zápasu vsítil vítězný gól.

Branky: 47. Dynka, 75. Kadlček – 9. Březina. Rozhodčí: Číž. ČK: 45. Bublík (Ořechov). Diváků: 50. Prakšice: Minařík – Babušík (67. Kadlček), Hostinek, Ulčík, Gajdůšek, Vlček, Jurák, Ondra, Šimuni (83. Slezák), Dynka, Sychra (88. Jahoda). Trenér: Kadlček. Ořechov: S. Kuchař – Hlúpik, Pavlíček, Váňa, Flašar (76. Z. Kuchař), Trlida, Kokta, Žák, Březina, Bublík, Sklenka.

BUCHLOVICE – SLOVÁCKO C 1:3 (1:1)

Přestože tomu konečný výsledek neodpovídá, domácí byli lídrovi tabulky více než vyrovnaným soupeřem. Hosté ovšem měli v bráně vynikajícího Nemravu, který svůj tým několikrát výrazně podržel. V první půli ovšem nestačil na Křivovu parádní dalekonosnou dělovku z přímého kopu, která vyhnala pavouky z horního růžku. Vzápětí se ale brankář Slovácka zaskvěl při superšanci Hurába, když se stačil bleskově přesunout a dorážku do prázdné brány vytáhl špičkou kopačky na břevno. V závěru poločasu tak mohl Vašek vyrovnat na 1:1, když se rovněž blýskl krásným přímým kopem. Po změně stran měli velkou šanci domácí Tomešek a hned po něm i dorážející Procházka, Nemrava ale vytáhl další dva skvělé zákroky. Z protiútoku se navíc po špatném odkopu domácích neuvěřitelně z 35 metrů trefil Uhlíř a hosté vedli. Pět minut před koncem pak ještě potrestal špatné postavení zdi Petrucha a Slovácko si upevnilo vedoucí příčku.

Branky: 26. D. Křiva – 40. Vašek, 75. Uhlíř, 85. Petrucha. Rozhodčí: Kostelník. Diváků: 100. Buchlovice: Kučík – Schuster (74. A. Křiva), Lukeštík (51. Němec), Vojtěšek (24. Jurča), Kořínek, L. Belant, Mikula, Huráb, Procházka (86. Ehrlich), Tomešek, D. Křiva. Trenér: J. Křiva. Slovácko C: Nemrava – Uhlíř, Vašek, Ohnutek, David, Balaštík (89. O. Paška), Remeš, Králík (55. Heger), Žůrek (46. Sánchez), Šišák, Petrucha. Trenér: Chvojka.

3.11.2015 VSTUP DO DISKUSE 1

Hokejisté Aukro Berani Zlín (v modrém) v nedělním 13. kole doma vyzvali plzeňské indiány.

V neděli na hokejové Berany v 15 hodin, pak na Fastav. A za polovinu!

Divoké prase - ilustrační foto.

Policejní odstřelovači v akci

Kdo bude stotisícím divákem Městského divadla ve Zlíně?

Stotisícího diváka 72. sezony očekává v pátek Městské divadlo Zlín.

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Pokud chcete ještě něco vědět před volbami od kandidujících stran, máte šanci se zeptat právě teď. Deník ji vašim jménem položí už ve čtvrtek 19. října, tedy den před parlamentními volbami, desítce lídrů politických stran při závěrečné předvolební debatě v sídle listu.

Startuje soutěž Chance být hvězdou. Točte a posílejte videa

Parádičky, skvostné góly. Bláznivý maskot, hluční fanoušci (a sličné fanynky). To všechno přináší fotbal. A právě dnes startuje soutěž, jež určí, kde najdete ty nejzajímavější borce.

OBRAZEM: Hubertova jízda

Svátek svatého Huberta připadá na 3. listopadu, v různých jezdeckých stájích se ale konají Hubertovy jízdy jako připomínka parforsních honů často již od konce září.