HALENKOVICE - NAPAJEDLA B 4:2 (2:1)

Fatra Napajedla B jela do Halenkovic. Tam ji nečekalo nic lehkého, když domácí drželi šňůru pěti vítězných zápasů v řadě, ve kterých obdrželi pouze 3 branky.

Na podzim Fatra doma vyhrála 4:2 a Halenkovičtí hráči byli motivováni trenéry, aby jí porážku vrátili. A stalo se.

Přesto i tentokrát domácí inkasovali během prvních deseti minut, a to hned v 6. minutě střelou napajedelského Tomáše Gabrhelíka. Netrvalo ani 5 minut a nejlepší jarní střelec domácího mužstva Dominik Polášek vyrovnal na 1:1. Několik dalších šancí na vsítění měli hosté a domácí mohli být rádi, že neinkasovali. Nakonec se právě oni ještě před přestávkou ujali vedení 2:1, a to ve 40. minutě. Halenkovický Polášek zahrával rohový kop, Jirka Sudolský vyskočil nejvýš a hlavou uklidil míč do sítě Napajedel.

Ve druhém poločase jako první skórovali domácí. V 53. minutě dal svůj druhý gól v zápase mladý Polášek, který se po špatném prvním doteku se nerozpakoval a z otočky napalil míč k tyči. O 7 minut později udělali domácí hráči v obraně velký zmatek, míč prošel malým vápnem, dostal se až ke kopačkám hráče Fatry Jaroslava Kurzera a ten snížil na 2:3. Hosté se poté stále snažili vyrovnat. Šance na to měli, jenže už žádný gól nedali. A byli to znovu domácí, kdo byl úspěšnější v koncovce. Čtvrtou branku Halenkovic si připsal opět Dominik Polášek, který má na jaře skvělou formu a ve 4 zápasech dal už 9 branek.

V příštím kole se Halenkovičtí předvedou na hřišti Žlutavy.

Branky: 8., 53. a 80. Polášek, 40. Sudolský - 6. Gabrhelík, 60. Kurzer.

FRYŠTÁK B - VIZOVICE 5:2 (4:0)

Fryštácké béčko nastoupilo do utkání o šest bodů velmi dobře. Po čtvrthodinovém oťukávání zlomilo v další čtvrthodině odpor soupeře vstřelením čtyř branek. Kanonádu začal v 18. minutě Páleníček, pak přidal druhý gól R. Holomek, ve 35. minutě třetí gól Gajdůšek a výbornou dvacetiminutovku zakončil ve 38. minutě čtvrtým gólem do sítě Vizovic Adamík. Poločasové vedení 4:0 bylo pro domácí hráče zasloužené a trochu nečekané, protože soupeře dělil v tabulce jen jeden bod.

Po přestávce Fryšták zvolnil, ale dlouhé minuty na hřišti nedošlo k žádné velké šanci ani na jedné straně. To se změnilo v rozmezí 67 a 73 minuty, kdy hosté vstřelili dva góly Fuskem. Fryšták musel znovu zabrat a v 85. minutě dal definitivní jistotu tří bodů pro domácí střídající Jasenský.
Branky: 18. Páleníček, 20. Holomek, 35. Gajdůšek, 39. Adamík, 85. Jasenský - 67. a 73. Fusek. Fryšták: Sychra - Hubáček, Naňák, Adamík, Gajdůšek, Tlusťák, Kolář, R. Holomek, Večeřa, M. Holomek, Páleníček. Na střídání: Jasenský, Bařinka.

Další výsledky: Štípa - Tečovice B 3:2 (2:1), 1., 55. Dlabaja, 38. Jurásek - 35. Bořuta (pen.), 82. Čeleďa, Pohořelice - Spytihněv 3:2 p. (0:2), 55. Žárský, 86. Švejčara - 23. Čevela, 40. Sedláček, Březová - Kostelec 0:3 (0:0), 50. Novotný, 85. Vítek, 90. Karpeko, Slušovice B - Kašava 1:5 (0:1), 73. Plšek - 21., 52., 70. Zbranek (pen.), 84. Šumšal, 90. Křižka, Doubravy - Žlutava 1:2 p. (0:1), 81. Smolka - 31. Vojtášek.

14. Kašava 23 8 0 15 40:83 23 1 0

SKUPINA B: Vysoké Pole - Poteč 1:2 (1:0), 11. Machů - 67. Kolařík (pen.), 90. Faldík, Biskupice - Drnovice 1:3 (1:2), 12. Důbrava - 7. Húšť, 39. Honek, 75. Vaculík (vl.), Neubuz - Šanov 10:3 (4:1), 13., 36., 82. Pšenka, 30., 47., 76. Vrba, 23., 67., 80. Sedláček, 88. Macík - 18. Kročil, 58. Gromský, 73. Krajíček, Rudimov - Příluky B 6:2 (2:1), 21., 83. Sokolovič, 22., 51., 84., 89. Otava - 10. Seifert, 64. Žikovský, Slopné - Pozlovice 2:3 (1:2), 19. Bartoš, 82. Frolo - 13. Kuchař, 30. Galuška, 48. Čech, Štítná n. Vl. B - Bratřejov 7:1 (2:1), 25. Vaculík, 41., 63. Hnaníček, 65. Fagulec, 75., 77., 89. Malaník - 22. Viktořík, Velký Ořechov - Loučka 6:2 (2:2), 38. Minařík, 47. Grossert, 72. Kůra (pen.), 87. Kopl, 41., 65. Minařík (pen.) -16. Chytil, 45. Maliňák.

1. Pozlovice 23 20 0 3 100:28 61 1 2
2. Poteč 23 18 0 5 61:23 55 1 2
3. Slopné 23 14 0 9 74:54 41 2 1
4. Bratřejov 23 14 0 9 77:62 41 2 1
5. Neubuz 23 13 0 10 63:59 38 2 1
6. Vel. Ořechov 23 11 0 12 65:61 36 1 4
7. Štítná n. Vl. B 23 11 0 12 68:58 35 0 2
8. Biskupice 23 11 0 12 49:54 33 2 2