V béčku si poslední Jestřabí připsalo druhou výhru v sezoně, když dokázalo vyhrát 2:1 v Přílukách. Tabulku stále vede rezerva Sehradic, jež porazila 2:1 na penalty béčko Vlachovic.

MYSLOČOVICE – KOSTELEC 3:2 (2:2)

Utkání začínalo na velmi špatném terénu a také se to projevilo na hře, která ukazovala mnoho nepřesností na obou stranách. Už ve 2. minutě se do vedení dostali domácí, když po úniku skóroval Dorazin. Zhruba po čtvrt hodině hry zaváhala obrana domácích a k samostatnému nájezdu se dostal hostující útočník, kterého v šestnáctce fauloval brankář domácích. Ten následně dostal žlutou kartu a kopala se penalta, kterou proměnil Novotný – 1:1. Poté se ke hře dostali opět domácí, když po přečíslení střílel Petlach a míč se odrazil k Dorazinovi a ten už skóroval – 2:1. Hosté ještě do konce poločasu stačili vyrovnat na 2:2, když se opět prosadil Novotný. Do druhého poločasu nastupovala mužstva bez změn a hřiště na téměř polovině plochy vypadalo jako nějaký bahňák. Hosté se k domácí brance přiblížili většinou jen po standardních situacích, anebo po chybách obrany, naštěstí pro domácí to neskončilo žádným gólem. V 79. minutě se po krásném pasu Tomana dostal do šance Petlach a přehodil gólmana hostů lobem, který zapadl k levé tyči jeho branky a domácí se tak dostali do vedení 3:2. Do konce utkání bylo ještě několik slibných gólových šancí na obou stranách, ale stav se už nezměnil.

Branky: Dorazin 2, Pettach – Novotný 2. Mysločovice: Jukin – Vyňuchal, Bittner, Pavlačík, Bielik J., Zábojník, Skopalík, Toman, Juráň, Dorazin, Petlach, střídali: Bielik O., Pospíšil.

VŠEMINA – TEČOVICE B 0:4 (0:2)

Všemina chtěla potvrdit získané body z minulých zápasů, ale od prvních minut bylo patrné, kdo je lepším celkem na hřišti. Hosté z Tečovic se lépe pohybovali, kombinovali a vytvořili si převahu, kterou zužitkovali hned v 8. minutě i gólově. Domácí byli vždy o krok zpět, a tak i šance přicházely méně než na druhé straně. Největší z nich spálil tváří v tvář hostujícímu brankáři Milan Vala. Po půlhodině přišel zbytečný faul domácích v šestnáctce a navýšení hostujícího náskoku. Po přestávce byla aktivnější Všemina, vytvořila si několik vyložených příležitostí především zásluhou Patrika Kvasnici, ale zákroky famózního brankáře Tečovic Miklase byly proti. Definitivní rozhodnutí přinesla 72. minuta, kdy se po nedůrazném odkopu domácí obrany hosté prosadili potřetí. Vzápětí stanovili konečné skóre ještě čtvrtým zásahem a poslali Všeminu na předposlední místo tabulky.

Branky: Čeleďa 2, Obdržálek, Středulínský. Rozhodčí: Ruman Josef. Všemina: Gajdošík Petr – Ježík, Čala, Rathúský, Železník – Mikšík, Bednařík, Burša, Holík (Mikl) – Kvasnica (Martinů), Vala M. (Kovařík).

KAŠAVA – FRYŠTÁK B 2:0 (2:0)

Béčko Fryštáku zajíždělo na hřiště v Kašavě. Zápas ovšem nezačal Fryšták vůbec dobře. Již ve 2. minutě přišel volný kop z poloviny hřiště do velkého vápna hostí, kde ho hlavou nasměroval Zbranek mimo dosah brankáře Jasenského a bylo to 1:0. Po čtvrthodině už Fryšták prohrával o dvě branky, když přišel opět centr do vápna a Zbranek měl dostatek času nadvakrát hlavou znovu upravit skóre. Po tomto gólu se hostující mužstvo probralo a po zbytek utkání bylo lepší. V držení míče mělo jasnou převahu, Kašava jen v klidu odkopávala míče ze své obranné poloviny. Na zpracování míče potřebují hráči více než jeden dotyk a tím ho nemají pod kontrolou, šance tak nepřicházely. Zápas tak Kašava po získání náskoku v úvodu zápasu dotáhla k výhře.

Branky: Zbranek Pavel, Zbranek Petr. Rozhodčí: Horáček Jan. Fryšták B: Jasenský – Večeřa, Adamík, Rudolf, Hrnčiřík, Šobáň (46. Velikovský), Gajdůšek, Branný, Kučera, Ševčík (69. Hrbáček), Křenek P.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Louky – Halenkovice 2:1 p. Podaný – Kocián, Žlutava – Hvozdná nehráno (hosté se nedostavili k utkání), Pohořelice – Štípa 3:0 Žák, Pelánek, Ruzselák M., Spytihněv – Březová 1:4 Janošek – Stuchlík 2, Žák, Zedníček.

14. Hvozdná 12 0 0 1 11 15:58 1

VÝSLEDKY: Rudimov – SK Vizovice B 2:3 p. Sokolovič, Frolo – Hlava 2, Šanov – Rokytnice 4:3 Peléšek 2, Stejskal, Gromský – Černý, Vaněk, Both, Příluky B – Jestřabí 1:2 Surý – Králík, Kolínek J., Pozlovice – Štítná n. Vl. B 2:0 Kraus 2, Poteč – Trnava 3:2 p. Slovák, Fojtík – Čala, Štěpánek, Březůvky – Luhačovice B 2:1 p. Mikel – Michna, Sehradice B – Vlachovice B 2:1 p. nehl.

1. Sehradice B 12 6 3 4 2 28:17 26
2. Poteč 12 7 2 2 3 32:19 25
3. Luhačovice B 12 7 0 2 3 33:14 23
4. SK Vizovice B 12 5 3 4 3 26:21 22
5. Březůvky 11 6 1 2 3 32:20 21
6. Trnava 12 6 0 2 4 29:19 20
7. Rokytnice 12 5 2 3 4 23:18 20
8. Šanov 12 5 2 2 5 22:33 19