LOUKY – BŘEZOVÁ 4:0

Louky měly od začátku zápasu herní převahu, kterou zúročily ve čtyři vstřelené góly. Březová spoléhala pouze na brejky. Ačkoliv pár šancí si vytvořila, ani jednu z nich neproměnila.

Branky: Pohořelský, Janča, Michalovský, Běťák. Rozhodčí: Střelec.

ŠTÍPA – FRYŠTÁK B 0:3 (0:2)

Štípa nasadila do brány zkušeného Navrátila a ten v prvním poločase přiváděl několikrát hostující střelce k zoufalství. Zápas měl v první půlce výbornou úroveň. Fryšták využíval ztrát míčů domácích hráčů k rychlým protiútokům. Hosté si vytvořili šancí minimálně na pět branek, ale radovat se mohli jen z gólů Bednaříka a P. Křenka. Po přestávce obě mužstva prostřídala několik hráčů a hra už neměla takové tempo ani náboj. Štípa zahrozila dvakrát střelou z dálky, Fryšták nepotrestal několik chyb domácích a ani neproměnil pokutový kop zahraný Kučerou, který svou střelu umístil nad bránu. Konečnou podobu výsledku tak dala chyba brankáře Štípy Navrátila, který nevyzrál kličkou při rozehrávce na atakujícího Hřebačku, který kiks potrestal. Derby tak zvládlo lépe béčko Fryštáku, které odčinilo ztrátu bodů z minulého týdne.

Branky: Křenek, Bednařík, Hřebačka. Rozhodčí: Mikulík. Fryšták B: Sebera – Skalička, Hubáček, Večeřa (64. Košák), Velikovský, Gajdůšek (71. Hrbáček), Kučera, P. Křenek (58. Maček), Bednařík, Hřebačka, Branný.

HALENKOVICE – MYSLOČOVICE 3:1 (2:1)

Hráči domácích Halenkovic vstoupili do utkání velmi aktivně a již ve 3. minutě otevřel gólový účet střelou z hranice velkého vápna Milan Stuchlík. Halenkovice se i nadále snažily udržet hru na polovině soupeře, hosté z Mysločovic však využívali občasné chyby domácí obrany k rychlým brejkům. Jeden z nich pak skončil faulem v pokutovém území a hráči Mysločovic z penalty ve 26. minutě pohodlně srovnali skóre. Na opačné straně proměnili jeden z rychlých protiútoků i fotbalisté Halenkovic, ve 45. minutě se prosadil brankou do šatny Petr Kocián. Ve druhé půli se hrál bojovný fotbal s množstvím osobních soubojů, hráči Halenkovic se pokoušeli přehrát soupeře kombinační hrou, fotbalisté Mysločovic zase zkoušeli útočit po křídlech. Rozhodnutí přišlo v 84. minutě utkání, kdy se tvrdou střelou blýskl kapitán Halenkovic Jaroslav Kašpar a stanovil konečné skóre zápasu 3:1.

Branky: Stuchlík, Kocián P., Kašpar – Petlach. Rozhodčí: Uhlár. Halenkovice: Vykoukal – Vlachynský, Marholt, Kašpar, Marholt D., Kadlčák, Fojtík, Drábek, Sudolský, Stuchlík, Kocián. Lavička: Kulenda, Janík, Režný, Gabrhelík.

POHOŘELICE – VŠEMINA 4:0 (2:0)

Už ve 2. minutě z prvního útoku domácích Všemina inkasovala. Od dalších branek v síti zachránil hosty pouze skvěle chytající Petr Gajdošík a nedůraz v zakončení Pohořelic. Domácí přehrávali Všeminu ve všech směrech, a tak jejich dvougólový poločasový náskok byl ještě milosrdný. Ani po přestávce se nic nezměnilo, Pohořelice se bavily fotbalem a vstřelily další dvě branky. Naopak hosté dohrávali v těžké herní křeči a závěrečný hvizd rozhodčího Střelce byl pro ně úlevou.

Branky: Ruzselák M. 3, Žák. Rozhodčí: Střelec. Všemina: Gajdošík Petr – Železník, Čala, Karlík ml., Bednařík (Mikl) – Rathúský, Karlík st., Burša, Mikšík – Holík, Martinů (Kvasnica).

TEČOVICE B – KOSTELEC 0:2 (0:1)

Do utkání vstoupili lépe hosté z Kostelce, kteří si zkraje utkání vytvořili územní převahu. Domácí, oslabeni o několik hráčů základní sestavy, měli v průběhu celého zápasu problémy se silnými a lépe se pohybujícími útočníky Kostelce. Ve dvacáté minutě hosté rozvlnili síť po průnikové přihrávce za obranu domácích, ale pomezní arbitr odmával těsné ofsajdové postavení útočícího hráče. Tečovice se jen těžce dostávaly k zakončení, a když už si nějakou příležitost vypracovaly, trestuhodně ji zahodily. Nebezpečnější Kostelec skóroval pět minut před koncem poločasu, kdy využil nedůraznosti domácí obrany. Po přestávce i nadále domácí tahali za kratší konec provazu a podruhé inkasovali po rohovém kopu. S postupujícím časem se Tečovice tlačily do útoku, ale tím se jen otvíral prostor pro nebezpečné brejky soupeře. Ty už však zůstaly nevyužity a utkání skončilo vítězstvím Kostelce 2:0.

Branky: Novotný 2. Rozhodčí: Chytil. Kostelec: Fišer – Vaculík, Gajdošík, Staněk, Dvořák – Bačák, Korvas, Uher, Novotný L., Lukáš, Novotný R., Dočkal. Střídali: Fuksa, Karpeko, Velikovský.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Hvozdná – Kašava 1:8 Juřík R. – Zbranek Pavel 2, Zbranek Petr, Zbranek J., Marušák, Horsák, Kráčalík, Gavenda, Žlutava – Spytihněv 1:0 p. nehl.

14. Štípa 4 0 0 0 4 3:23 0

ŠTÍTNÁ N. VL. B – LUHAČOVICE B 3:1 (2:1)

Štítná začala velmi dobře a v 15. minutě vedla 2:1 zásluhou Pukýše a Struhaře. Za stejného stavu se odcházelo i do šaten. Luhačovice postupně přebíraly hru a v druhém poločase už byly lepším týmem, ale v poslední minutě utkání rozhodla Štítná o výhře díky brance Barana. Výsledek 3:1 znamenal výhru a důležité tři body do tabulky.

Branky: Pukýš, Struhař, Baran – Michna. Rozhodčí: Švach. Štítná nad Vláří B: Tkadlec – Fagulec Josef, Zvoníček Josef, Struhař Martin, Barbořík – Fojtík (64. Šimoník Roman), Zvoníček T. (74. Žabka M.), Pukýš René (90. Holík), Baran – Polách, Pukýš David (86. Zvoníček Ondřej).

DALŠÍ VÝSLEDKY: Jestřabí – Vlachovice B 1:5 Bartoš – Obadal P. 2, Obadal J., Doruška M., Drábík, Rokytnice – Sehradice B 1:3 Hamalčík – Plášek, Šenkeřík, Mikel, SK Vizovice B – Březůvky odl., Šanov – Poteč 0:3 Vlček, Rosner, Slovák, Příluky B – Pozlovice 3:2 Bittner, Pavelka, Dederle – Stolařík, Kraus. Rudimov – Trnava 1:3 Sokolovič – Štěpánek, Bořuta, Vala M.

1. Sehradice B 4 3 1 1 0 9:3 11
2. Březůvky 3 3 0 0 0 14:1 9
3. Příluky B 4 3 0 0 1 9:4 9
4. Trnava 4 3 0 0 1 10:6 9
5. Poteč 4 2 1 1 1 9:5 8
6. Šanov 4 1 2 2 1 6:8 7
7. Štítná n. Vl. B 4 2 0 1 1 4:6 7
8. Luhačovice B 4 2 0 0 2 9:7 6