SPYTIHNĚV B – RACKOVÁ 3:1 (1:0)

Vítězství béčka Spytihněvi bylo zcela zasloužené. Jenže domácí již tradičně v první půli zahodili nepřeberné množství šancí a do kabin šli pouze s nejtěsnějším náskokem v zádech. Ve druhé půli se po druhém gólu v síti Rackové uklidnili až příliš a hosté toho využili ke vstřelení kontaktní branky. Na kopačky spytihněvského béčka se pak vkradla na několik okamžiků mírná nervozita, tu však domácí zahnali třetím gólem. O jejich trvalé převaze svědčí také skutečnost, že na bránu Rackové vyslali během zápasu hned 22 střel.

Branky: Polášek 2, Hořinka – Vaňhara. Rozhodčí: Vyoral. Spytihněv B: Harásek, Vykoukal, Přikryl, Zimčík, Kowalczyk, Úředníček (65. Fišer), Kraváček I. (70. Janošek), Sudek, Kraváček J., Hořinka, Polášek (87. Jablonický).

JAROSLAVICE B – DOUBRAVY 3:3 (3:2)

Doubravy vyjely na zteč do Jaroslavic bez brankáře, a tak se mezi tři tyče poprvé v kariéře postavil útočník Skovajsa. První zásah do černého si připsali hned v úvodu domácí, kdy centr z levé strany zapadl až za záda Skovajsy – 1:0. Odpověď ale přišla velice brzy. Na konci krásné kombinace středové řady Doubrav byl hostující Zetek. Béčko Jaroslavic sice opět zvýšilo na 2:1, ale s rychlou odpovědí přispěchal doubravský Shmied, který potvrdil svůj čich na góly – 2:2. Do přestávky dokázali domácí ještě jednou skórovat a s vedením 3:2 šli také do kabin. Ve druhé půli Doubravy zlepšily pohyb a vytvořily si několik příležitostí, z níž jednu využil hlavou J. Žalůdek po centru J. Mikla – 3:3. Šance však měli i Jaroslavští, jenže nedali. A když pět minut před koncem nepochopitelně minul míč před zívající jaroslavickou bránou J. Žalůdek, braly obě mužstva po bodu.

Branky: Horák J. 2, Sviečka – Zetek, Schmied, Žaludek J. Rozhodčí: Hruška Ivan. Doubravy: Skovajsa- Zetek, Žalůdek P. Halbsgut, Chmela T. – Mikel J. Schmied, Hvozdenský,Mikel M. – Žalůdek J. Doležel. Střídal: Ivanovský O.

ŽLUTAVA – PROVODOV B 2:0 (1:0)

Žlutavským se po zásluze podařilo udržet neporazitelnost na domácím trávníku. Béčko Provodova sice přijelo na zápas jako lídr tabulky, zpátky už se však v této pozici nevracelo. Zápas přinesl krásný fotbal s útočnými šancemi na obě strany. Ovšem v první půli se radovali jen domácí zásluhou šťastného střelce M. Tauše, který míč přesně umístěnou střelou dopravil za záda gólmana. To byla jediná změna skóre v první půli. Po přestávce posílil žlutavský trenér střední řadu zkušeným P. Mišurcem, který ihned po změně stran vyzkoušel soupeřova gólmana. A to nejlépe jak mohl, nechytatelnou střelou do levého horního rohu. Skóre se tedy změnilo znovu ve prospěch domácích na 2:0, což byl také konečný výsledek zápasu.

Branky: Tauš, Mišurec Petr. Rozhodčí: Popelák. Žlutava: Stratil – Lapčík (Mišurec P.), Novák, Štefka, Antoš – Mišurec M., Kneisl, Tauš, Husár – Goiš M. (Goiš J.), Brázdil (Čevora M.).

HŘIV. ÚJEZD – FC VIZOVICE 3:1 (1:1)

Jak už bývá pomalu zvykem, přijeli hosté do Hřivínova Újezdu pouze s 10 hráči. Od začátku se zakopali před vlastním pokutovým územím a čekali, co domácí vymyslí. Hřivínův Újezd měl sice celý první poločas velkou převahu, ale s koncovkou byl na štíru. Gólově se prosadil jen z dorážky Dostál, což domácí fotbalisty mrzelo o to víc, když po chybě brankaře vyrovnal nepovedenou střelou Holík. Ve druhém poločase již starším hráčům z Vizovic docházely rapidně síly a fotbalisté Hřivínova Újezdu jim de facto nepůjčili míč. Z velkého množství šancí se ovšem dokázal prosadit pouze nejčastěji střílející hráč domácích Záhora, jenž skóroval hned dvakrát.

Branky: Záhora 2, Dostál – Holík. Rozhodčí: Ševčík. Diváci: 70. Hřiv. Újezd: Vyoral – Valášek, Štěpaník D., Štěpaník L. (Talášek), Vaškuj, Záhora, Adamík, Pospíšil, Šuranský, Dostál (Hanačík), Kostelník (Jurák).

DOBRKOVICE – VELKÝ OŘECHOV 2:8 (0:5)

Hned od začátku se lépe dařilo hostům, když poměrně rychle si našel za vápnem odražený míč David Sedlář a přesnou střelou k tyči otevřel skóre zápasu. Poté se začali dít věci. Výkop Minaříka prodloužil Maňásek přímo na rozběhlého Taláška a ten v pohodě uklidil na 2:0. Na 3:0 zvyšoval lehkým lobem Maňásek. O chvíli později zakončil přesnou hlavou opět Maňásek, kdy si naběhl do volného prostoru a Kůra ho milimetrovým centrem našel. Evidentně zaskočení domácí hráči byli neškodní. David Sedlář ještě stačil napálit břevno a tečku za poločasem udělal po rohu Kostelníka Michal Minařík, který bez větších problému zvýšil na 5:0. Spokojení hosté si ale klasicky svoji chvilku, když nastoupili poměrně laxně do druhého poločasu. Domácí se tedy dostali i do nebezpečných situací před Minaříka a hned jednu z prvních šancí proměnil krásnou hlavičkou Roman Fuglík. Zanedlouho opět Fuglík prošel po pravé straně, kde zpětnou přihrávkou našel Luxe. Ten vystřelil přesně a s pomocí první tyče zapadl míč za bezmocného Minaříka. Dobrkovští byli na koni a stačili nastřelit ještě břevno. Až poté proběhl hostující Jakub Talášek po levé straně a z ostrého úhlu zvýšil 6:2 pro Velký Ořechov. Za pár minut šel Talášek po přihrávce Maňáska opět sám na brankáře domácích a dokončil svůj hattrick. Hosté si už zápas jen užívali, což dokázali chvíli před koncem, kdy si s celou obranou několika přihrávkami pohráli Maňásek a Lukáš Svízela, který nakonec vyslal do vápna Kostelníka, jenž uzavřel skóre zápasu.

Branky: Fuglík R., Lux – Talašek 3, Maňásek 2, Sedlář, Kostelník, Minařík M. Rozhodčí: Uhlár. Velký Ořechov: Minařík Vl. – Zábojník, Svízela L., Minařík M., Baďura – Talášek, Kůra, Kostelník, Svízela D., Sedlář (Juriga) – Maňásek.

LUTONINA – VESELÁ B 2:4 (1:3)

Domácí začali utkání velmi špatně a nedisciplinovaně. Dávali hodně prostoru hostujícím hráčům před svým pokutovým území. Z toho vyplynula také první branka v 11. minutě, kdy Odstrčilík zahrával volný kop z 35 metrů a nikým netečovaný balon skončil až v síti. Béčko Veselé vedoucí branka povzbudila a v 19. minutě skóroval úplně volný Gajdošík. Tři minuty na to domácí D. Kudrnáč prošel sám až do pokutového území hostů, kde byl nedovoleně zastaven. Sudí Belka nařídil penaltu, kterou Číž bezpečně proměnil 1:2. Ovšem Lutonina stále špatně bránila a v 31.minutě Krajča poslal hosty opět do dvoubrankového vedení. Domácí se vzpamatovali až v závěru poločasu, kdy Kudrnáč mířil vedle a Kolářovu šanci zneškodnil brankář Blažek. Do druhé půle vstoupili domácí se dvěma změnami v sestavě a byli aktivnější. Dobývali branku béčka Veselé, ale bez gólového efektu. Střelu Šišláka z 30 metrů kryl opět Blažek a šanci Surého vytáhl na roh. V 68.minutě se ovšem domácí dočkali snížení, když do odkryté branky usměrnil míč Starýchfojtů. Lutonina ještě zvýšila svou aktivitu, ale udeřilo na opačné straně. V 78. minutě pojistil výhru hostů Jurásek. Ještě v závěru mohl Číž alespoň snížit, nicméně jeho tečovaný míč skončil v zámezí.

Branky: 22. Číž, 68. Starýchfojtů – 11. Odstrčilík, 19. Gajdošík, 31. Krajča,78­. Jurásek. Rozhodčí: Belka. Diváci: 40. Lutonina: Gregůrek – Jurčák (80. Kráčala), L. Kudrnáč, Štefka (46. Zámečník), Vičánek, Gerža (46. Surý), D. Kudrnáč, Starýchfojtů, Kolář, Šišlák, Číž.

Veselá: Blažek, Krajča, Křižka, Červenka, Bednařík, Plšek, Gajdošík, Jurásek, Říhák, Kotara, Odstrčilík. Střídali: Macík, Bodlák, Krajíček.

ZÁDVEŘICE – TRNAVA 1:3 (1:1)

První poločas nabídl vyrovnanou bitvu a skončil nerozhodným stavem 1:1. Zádveřice vstoupily do utkání aktivněji a zpočátku diktovaly tempo hry, což se projevilo i na skóre. Z první vážnější akce zahrozili domácí a Víšek střelou ze strany velkého vápna přehodil gólmana. Hosté se pak vyšším pohybem dostávali více do hry a také si vytvářeli šance. Ty však zlikvidoval zádveřický gólman nebo pomohla branková konstrukce. Zvýšený tlak Trnavy pak přinesl po rohovém koupu a závaru v domácím pokutovém území srovnání střelou neobsazeného hráče z hranice velkého vápna. Ta se odrazila od tyče do brány. Zádveřice pak na konci poločasu nevyužily velkou šanci, kdy zakončující hráč sám před brankářem nedokázal skórovat. Na začátku druhého poločasu domácí dokázali vzdorovat zvýšenému tlaku Trnavy a sami si vytvořili gólové příležitosti. Ty však neproměnili. I proto se pak Zádveřice spíše spoléhaly na bránění nerozhodného stavu, což se jim nevyplatilo v posledních minutách zápasu. Hosté v samotném závěru utkání hráli lépe a využili dvě z několika příležitostí na zvrácení stavu utkání na svou stranu.

Branky: Víšek D. – Zbranek, Chytil, Malčík. Rozhodčí: Polách. Zádveřice: Gracla – Beněk, Procházka, Světlík, Michalík F., Michalík Z., Ždanov, Macek, Karola, Víšek, Hrehuš. Střídali: Maršálek, Dostálek, Šímr.

JASENNÁ – LUŽKOVICE B 4:1 (0:0)

V souboji prvního týmu se třetím vyhráli domácí a udrželi se v čele tabulky. Jasenná sice měla územní převahu, ale gólmana hostů zlobila jenom střelami z dálky. Největší vzrušení v prvním poločase přinesla 33. minuta, kdy se do vápna vřítil jasenský Kominík, byl však z boku sražen obráncem Lůžkovic (po tomto zákroku musel střídat pro zranění), jenže jinak dobře pískající rozhodčí Frajt penaltu neodpískal. A tak se diváci první branky dočkali až v 57. minutě, kdy se po centru Polácha prosadil Nikolén – 1:0. A hned za tři minuty vymetl šibenici Polách – 2:0. Béčko Lužkovic však nesložilo zbraně a v 64. minutě snížilo Kořénkem na 1:2. Jasenná se však rychle otřepala a kapitán P. Zicha v 71. minutě zvýšil na 3:1. Definitivní podobu výsledku dal v poslední minutě vloni nejlepší střelec týmu Maliňák, který zužitkoval skvělou nahrávku L. Smilka – 4:1.

Branky: Nikolén, Zicha P., Maliňák, Polách – Kořének. Rozhodčí:Frajt. Diváci:100. Jasenná: R. Smilek – T. Zicha, Čala, Polách, P. Jurčák, Nikolén, Maliňák, Kominík (34. Pečeňa), L. Smilek, P. Zicha (80. R. Jurčák), A. Smilek (88. Bláha). Lůžkovice:Jenček – Liška, Mikšík, Procházka, Slavík, Mikeska, Josefík, Turýn, Kořének, Šuba, Ševčík. Střídali: Zatloukal, Elšík.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Neubuz – SK Vizovice B 3:1 Zubíček Z., Březík, Muller – Drga. Bratřejov B – Kašava B 1:1 Válek S. – Marušák,

RUDIMOV – SEHRADICE B 0:2 (0:2)

V souboji o čelo tabulky se od prvních minut hrálo ve velkém tempu s šancemi na obou stranách. Ve 20. minutě se poprvé prosadili hosté. Záhy promarnil šanci na vyrovnání Otava po milimetrové přihrávce od Lukáše. A jak se říká Nedáš, dostaneš, z brejku opět udeřilo béčko Sehradic. Tím uzavřeli hosté skoré prvního poločasu. Druhá půle se odehrávala za mírné převahy Rudimova, jenže bez gólového efektu. Proto si hosté zaslouženě odvezli všechny body. Utkání s přehledem řídil bývalý ligový rozhodčí Gona. Branky: Šustek 2. Rozhodčí: Goňa. Rudimov:Ocelík, Lukáš, Majc, Poláček, Ruman, Červenan, Skočovský, Haraga, Souček, Otava, Pukýš.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Smolina – Bohuslavice n. Vl. 3:3 Malina 2, Sába – Urbaník, Ťulpa, Krasňanský, Lipová – Jestřabí 3:1 Němeček, Měrka, Jiřík – Marek J., Tichov – Petrůvka 1:0 Maňas J., Loučka – Nevšová B 3:0 Mikulka M., Chytil, Častulík, Divnice – Horní Lhota 2:4 Satin, Mana – Šenovský 2, Koutný 2.

1. Sehradice B 6 6 0 0 19:6 18
2. Rudimov 6 5 0 1 32:10 15
3. Loučka 6 5 0 1 18:9 15
4. Horní Lhota 6 3 1 2 15:18 10
5. Lipová 6 2 2 2 16:14 8
6. Smolina 6 2 2 2 17:22 8
7. Bohusl. n. Vl. 6 2 1 3 15:13 7
8. Jestřabí 6 2 1 3 9:11 7