VELKÝ OŘECHOV – SPYTIHNĚV B 2:1 (2:1)

Domácí bojovníci nastoupili do utkání s velkou chutí a již od 17. minuty vedli 2:0. Nejprve Kopl prodloužil hlavou míč na Čevelu, který šel sám na brankáře a ideálně naservíroval Taláškovi, jenž uklízel do prázdné brány. Chvilku nato domácí kapitán Maňásek našel přesným centrem Kostelníka, který napálil míč za šestnáctkou z voleje a byl z toho gól. Velký Ořechov ale poté ubral a hosté jej ihned potrestali a snížili. Poločas už zůstal 2:1 i přes několik dobrých střel a nebezpečných situací na obou stranách. Ze začátku druhého poločasu měli domácí ještě několik příležitostí ke zvýšení skóre, ale již se jim tolik nedařilo v koncovce a béčko Spytihněvi začalo ovládat hru. Vinou četných zranění navíc domácí dohrávali pouze v deseti. Soupeř již zápas plně ovládal a na Minaříka se valil jeden útok za druhým. Velký Ořechov bránil nejtěsnější náskok a jeho hráči bojovali do posledních sil. Hosté sice vytvořili několik závarů, ovšem všechny nebezpečné situace v klidu řešil brankář Minařík. Domácí tedy doslova ukopali výhru 2:1 a udrželi si první místo.

Branky: Talášek, Kostelník – Hořínek. Rozhodčí: Hrbáček.

Velký Ořechov: Minařík Vl. – Baďura (Gregor), Kůra, Svízela L. (Svízela D.), Záchvěj – Maňásek, Kostelník, Minařík M.,Talášek, Čevela – Kopl (Zábojník).

DOUBRAVY – ŽLUTAVA 1:6 (0:0)

Doubravy držely krok s ambiciózním celkem Žlutavy pouze v první půli. Mírná převaha hostů sice byla znát, ale papírově slabší Doubravy pozornou hrou a důrazem znemožňovaly hostům rozehrávku. V bráně Doubrav opět zaskočil útočník Skovajsa. Ten se na konci prvního poločasu blýskl nádherným zákrokem, kdy s bravurou lapil přímý kop Žlutavských. O poločase zřejmě proběhl v kabině hostů vítr, a že to byl vítr pořádný, se ukázalo hned ve 47. minutě – 0:1. Doubravy z první půle se rázem vytratily a vlastními individuálními chybami si v rozmezí 53. – 58. minuty nechaly nasypat další čtyři branky. Jen v 59. kosmeticky upravil po pěkné kombinační akci na 1:5 domácí J. Mikel. Ten byl po gólu a následném kontaktu s gólmanem střídán pro zranění a nahrazen nestárnoucím doubravským veteránem a žijící legendou J. Chmelou. Žlutava pak povolila otěže zápasu, ale finální podobu a poslední slovo si stejně vzít nenechala a v 75. minutě zasadila závěrečný direkt na 1:6. Doubravy sice celý zápas bojovaly, jenže to na kvalitativně lepšího a fyzicky připravenějšího soupeře v tomto zápase stačit nemohlo.

Branky: Mikel J. – Štefka, Antoš, Houser, Brázdil, Lapčík, Kneisel. Rozhodčí: Novák Jakub. Diváci: 50.

Doubravy: Skovajsa – Chmela T., Halbsgut, Žalůdek P., Doležel – Žalůdek J., Hvozdenský, Mikel M., Ivanovský O. – Ivanovský L. – Mikel J.

Žlutava: Stratil – Mišurec M., Štefka, Novák, Lapčík – Stoklásek, Bůžek, Kneisl, Antoš – Brázdil, Houser. Střídali: Polák, Goiš M., Tauš.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Paseky B – Jaroslavice B 2:1 Švec, Zahradníček – Maršálek, Racková – Kudlov 4:3 Cholasta, Juráň, Zívalík, Knap – Loučka 2, Krčmaník, FC Vizovice – Dobrkovice 3:3 Fuksa, Gerža, Petrla – Vítek, Kašík, Lux, Provodov B – Hřiv. Újezd 1:4 Šimek M. – Záhora 2, Výmola, Pospíšil.

SK VIZOVICE B – JASENNÁ 0:3 (0:2)

Už ve 2. minutě postupoval sám na brankáře Špačka hostující A. Smilek, ale vyslal jenom slabou střelu do náruče gólmana. O tři minutky později už se skóre měnilo. Po centru L. Smilka posunul míč Maliňák a pro osamoceného A. Smilka už nebyl problém dostat míč do sítě – 0:1. Ve 20. minutě centroval z pravé strany Polách a Nikolén hlavou zvýšil na 2:0 pro hosty. O chvíli později se do další šance dostal A. Smilek, tentokrát orazítkoval břevno. V 25. minutě byl v gólové pozici Pečeňa, ovšem Špačka nepřekonal. Pět minut před přestávkou se neprosadil střelou ze šestnáctky ani Nikolén. I druhý poločas byli jednoznačně lepší hosté. V 59. minutě nezachoval chladnou hlavu Pečeňa a z malého vápna přestřelil prázdnou bránu. Vzápětí vystřelil z 22 metrů L. Smilek, jeho projektil se jen těsně nevešel mezi tři tyče. Definitivní podobu výsledku tak dal až po samostatné akci P. Zicha – 0:3. Jasenná je v čele tabulky bez ztráty bodů.

Branky: Smilek, Nikolén, Zicha. Rozhodčí: Toman. Diváci: 50.

Vizovice: Špaček – Punčochář, Jurygáček, Sovják, Láčík, Žažo (45. Sahánek), Jurečka, Mikeska, Světlík (45. Lukaštík), Šustek, Mazurek.

Jasenná: R. Smilek – Čala, Bajza, Polách (56. Řezníček), P. Jurčák, Maliňák, Nikolén, Pečeňa (78. Pejter), L. Smilek, P. Zicha (84. Bláha), A. Smilek.

TRNAVA – NEUBUZ 4:2 (3:1)

Domácí hráči vstoupili do utkání velmi dobře, neboť již po 18 minutách hry vedli 3:0. Góly přišly z kopaček Chytila M. a dvakrát Bořuty R. Svého soupeře Trnava zatlačila a rychlou kombinační hrou jej nutila dělat chyby. Pouze chybějící větší klid domácích hráčů v zakončení a výborné zákroky hostujícího brankáře Němce držely Neubuz ve hře. A tak se i hosté dočkali své první branky ve 20. minutě rychlonohým Matulou, který křížnou střelou nedal domácímu brankáři šanci. Zbývající minuty prvního poločasu ubíhaly v neurovnané hře a nepřesnostech na obou stranách. Druhý poločas se Trnava snažila navýšit své vedení, ale hosté dobře bránili a podnikali rychlé brejky vedené především Pšenkou a Vrbou. Trnava přesto v 74. minutě zvýšila stav utkání na 4:1 Hradilíkem po dorážce z rohu. Konečný výsledek korigoval na 2:4 hostující Pšenka samostatným únikem.

Branky: Bořuta R. 2, Chytil, Hradilík – Matula, Pšenka. Rozhodčí: Vyoral. Diváci: 100.

Trnava: Vahala – Kučera, Zbranek, Slováček, Chytil M. – Hradilík (87. Hrnčiřík), Knedla, Kresta (70. Přikryl), Soukup (75. Sedláček) – Malčík, Bořuta R. Trenér: Chytil.

Neubuz: Němec – Trunkát, Ševců, Šebesta, Červenka, Janeczko, Matula, Březík, Vrba, Zubíček, Pšenka – Müller, Štalmach, Drábek. Trenér: Šebesta.

KAŠAVA B – ZÁDVEŘICE 1:0 (0:0)

Na začátku prvního poločasu se více činili hosté a poměrně slušnou kombinační hrou si vytvořili převahu. Šance, které si vypracovali, však zůstaly nevyužity. Pak se držení míče přece jen srovnalo a také béčko Kašavy se více dostávalo před soupeřovu bránu, ale bez přesného zakončení. Hra se tak přelévala z jedné strany na druhou, nicméně brankáři mohli zůstat v klidu. Ve druhé půli měli ze hry více domácí, ovšem k přímému ohrožení branky to nevedlo. Zádveřice se pak v závěrečné čtvrthodině usadily v pokutovém území soupeře, a to i díky sérii nebezpečných rohových kopů. Když už vše nasvědčovalo dělbě bodů, béčko Kašavy se dokázalo prosadit po rohovém kopu a vstřelit vítěznou branku. Na odpověď už nezbyl Zádveřicím žádný čas.

Branka: Šumšal. Rozhodčí: Belka.

Zádveřice: Gracla, Hrehuš, Procházka, Světlík, Michalík F., Michalík Z., Ždanov, Dostálek, Dlabaja, Víšek, Maršálek. Střídal: Karola.

VESELÁ B – BRATŘEJOV B 3:2 (1:1)

Tomáš Gajdošík, tradiční střelec veselské rezervy, stál při momentální nouzi o brankáře i tentokrát mezi třemi tyčemi. Přesto zůstaly všechny tři body ve Veselé. V útoku ho úspěšně zastoupil Jurásek a v brance byl Gajdošík krátký jen na perfektně kopnutý přímý kop Chromčáka a dorážku Polčáka. Jinak chytajícího předsedu hosté příliš neprověřili. Veselá měla v utkání mírnou převahu, ale využila jen tři své brankové příležitosti. Bratřejov dvakrát dokázal vyrovnat jednobrankový náskok domácích, potřetí již nikoliv. Béčko Veselé táhla za vítězstvím především střelecká potence Zdeňka Juráska, který svou osmou a devátou trefou podzimu otevřel i uzavřel skóre utkání. Hlavně úvodní branka ve 14. minutě se mu povedla, když zavěsil obloučkem napříč celým malým pokutovým územím.

Branky: Jurásek 2, Krajča – Chromčák P., Polčák. Rozhodčí: Jan Šimek.

Veselá B: Gajdošík T. – Červenka Vlad., Žůrek R., Křižka T., Vrla – Plšek (65. Krajíček), Krajča, Řihák (55. Macík), Jurásek – Odstrčilík, Kotara (55. Nemech).

Bratřejov B: Bargl Lukáš – Kadleček Stan., Chromčák Petr, Kocourek (69. Petrů), Chromčák Martin, Světlík (65. Kadleček Jan), Bargl Radek, Laitenberg (55. Válek), Kalenda, Polčák, Polomík.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Hvozdná B – Lutonina 4:2 Řihák J. 2, Večerka, Řihák L. – Kudrnáč, vlastní. Předehrávka 9. kola: Lužkovice B – Lutonina 2:2 Mikšík, Zatloukal – Starýchfojtů, Jurčák.

11. Lutonina 6 1 1 4 9:18 4

Horní Lhota – Smolina 2:1 Koutný, Maňas – Ročák, Nevšová B – Divnice 1:7 Janáček – Holba 3, Bartoš 2, Tlusťák, Urbaník, Sehradice B – Loučka 3:2 Hofschneider M. 2, Zmeškal – Domorád, Kozubík, Petrůvka – Rudimov 2:5 Stach, Juřica J. – Lukáš, Poláček, Ruman, Červeňan, Otava, Jestřabí – Tichov 3:0 Kolínek, Floreš, Vápeník, Bohuslavice n. Vl. – Lipová 0:0.

1. Sehradice B 7 7 0 0 22:8 21
2. Rudimov 7 6 0 1 37:12 18
3. Loučka 7 5 0 2 20:12 15
4. Horní Lhota 7 4 1 2 17:19 13
5. Jestřabí 7 3 1 3 12:11 10
6. Divnice 7 3 1 3 21:21 10
7. Lipová 7 2 3 2 16:14 9
8. Bohusl. n. Vl. 7 2 2 3 15:13 8