Oba týmy tak udržely jednobodový náskok před svými pronásledovateli.

VELKÝ OŘECHOV – KUDLOV 7:4 (3:1)

Velký Ořechov ale přichystal fanouškům na konec sezony pěknou přestřelku, ačkoliv se hrálo až v příliš pomalém tempu a s obrovskou řadou nepřesností. Hned na začátku unikl Talášek po levé straně a prostřelil kudlovského brankáře. O chvíli později využil opět Talášek přímého kopu a šťastně zvýšil na 2:0. Na 3:0 zvyšoval po individuální akci Kostelník. Kudlov do poločasu ještě snížil na 3:1. Ve druhé půli byly obrany obou týmů ještě děravější. Nejprve Michal Minařík zakončil krásnou akci Ořechova. Poté se ale dvakrát prosadili hosté zásluhou Váni, navíc Kudlovští neproměnili penaltu. Ořechov zareagoval a David Zábojník dotlačil po sérii šancí míč do sítě. Kudlovu se ještě jednou podařilo snížit na 5:4. Svůj čtvrtý gól v utkání vstřelil znovu Váňa. Nový ořechovský kapitán Sedlář ovšem nedovolil další drama, z levé strany si obhodil obránce a prostřelil i brankáře. Nakonec se ještě trefil i Tomáš Minařík, který nadvakrát uklidil míč do brány. Velký Ořechov tak zakončil sezonu na druhém místě.

Branky: Talášek 2, Minařík T., Minařík M., Zábojník, Kostelník, Sedlář D. – Váňa 4. Rozhodčí: Hrachový. Velký Ořechov: Minařík Vl. – Minařík T., Svízela L., Talaš (Baďura), Kůra – Kostelník, Talášek (Svízela D.), Minařík M., Sedlář, Zábojník – Maňásek.

HŘIV. ÚJEZD – ŽLUTAVA 0:2 (0:0)

Výhra = postup. S touto jednoduchou matematikou vyrazili žlutavští borci k poslednímu utkání letošního ročníku do Hřivínova Újezdu. Již před odjezdem k utkání bylo zřejmé, že se chce FC Žlutava znovu vrátit do vyšší soutěže. Společně s hráči odjel k utkání naprosto zaplněný autobus fanoušků, kteří celou sezonu žlutavské fotbalisty tlačili za postupem. V úvodu utkání zahrozila při svých útocích obě mužstva a diváci měli rozhodně co sledovat. Hráči ve žlutém měli v první půli evidentně nervozitou svázané nohy, jelikož se do pořádných šancí nedostali. Výjimkou byla hlavička Kneisla, který ovšem z výhodné pozice minul. Ve druhé půli se podařilo Žlutavě přitlačit na pilu. Smolařem se pro danou chvíli stal Michal Stoklásek. Nejprve rozhodčí neuznal jeho branku po předchozím faulu a o pět minut později nastřelil břevno, od nějž se míč odrazil pouze na čáru a do náruče brankáře. Žlutavskými fanoušky nabitou tribunu rozjásal až Miroslav Antoš, který k tyči neomylně uklidil odražený míč. Se vstřelenou brankou spadla z beder Žlutavských minimálně polovina tíhy a hosté dokázali i nadále držet míč na svých kopačkách. V závěru se branky dočkal i Michal Stoklásek, který minutu před koncem utkání stvrdil žlutavský postup do III. třídy.

Branky: Antoš, Stoklásek. Rozhodčí: Frajt. Žlutava: Stratil – Antoš, Novák, Štefka, Lapčík – Tauš, Kneisl, Bůžek (Mišurec), Stoklásek – Houser (Pokorník Š.), Husár.

DOUBRAVY – SPYTIHNĚV B 1:3 (1:1)

Doubravy postihla v závěru sezony velká marodka, a tak byly rády, že poskládaly nezbytných jedenáct hráčů. Přesto šli domácí v první půli do vedení zásluhou přesného lobu Žalůdka J., který chytře přehodil brankáře. Béčko Spytihněvi sice bylo fotbalovější, ale vyrovnat dokázalo až krátce po změně stran. Vzápětí přidali hosté druhý gól, čímž potvrdili svoji větší fotbalovou kvalitu. V závěru pak Spytihněvští pečetili výhru gólem ze správně nařízené penalty. Díky tomu uzavřeli soutěž na třetím místě tabulky.

Branky: Žalůdek J. – Vaculík, Urban, Hořinka. Rozhodčí: Varmuža. Doubravy: Jakeš – Chmela P., Grossert, Ivanovský O., Žalůdek P. – Ivanovský L., Mikel M., Chmela J., Mikel J. – Žalůdek J., Křen. Spytihněv B: Růžička – Vykoukal, Přikryl, Zbožínek, Zimčík (Matula) – Sudek, Hořinka, Vaculík, Rizovski (Navrátil) – Janošek, Ulman.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Provodov B – Paseky B 3:3 Šimek 2, Černý – nehl., FC Vizovice – Racková 3:0 Kamenčák 3, Dobrkovice – Jaroslavice B 1:1 Vaškůj – Keprt.

JASENNÁ – NEUBUZ 5:3 (2:1)

Jasenná nenašla ani v posledním kole přemožitele, a i když předvedla pouze průměrný výkon, na výhru to stačilo. Úvod měli jasně ve své režii domácí a už ve 12. minutě vedli po brankách L. Smilka a Jurčáka 2:0. Potom vyrobili zbytečnou hrubku obránci Jasenné, pomezní pustil hraniční ofsajdovou situaci ve prospěch Neubuze a pro osamoceného Drábka nebyl problém zakončit – 2:1. Do konce poločasu se hrálo prakticky jenom na jednu branku, ale Jasenná už vedení nezvýšila. Vrcholem byla v předposlední minutě šance A. Smilka, který z metru překopl prázdnou bránu Neubuze. Začátek druhého poločasu jasenští fotbalisti úplně prospali. Nejdříve vyrovnal střídající Minařík na 2:2 a v 53. minutě strhl vedení na stranu Neubuze po centru Rudla hlavou Vrba – 2:3. Jasenné se ovšem podařilo relativně brzo srovnat. V 65. minutě prostřelil L. Smilek gólmana Pavlase – 3:3. Tlak Jasenné narůstal, jednu z mnoha dobrých příležitostí zakončil gólem až v 88. minutě M. Nikolén – 4:3. V poslední minutě zvýšil na 5:3 A.Smilek a v Jasenné se mohlo začít slavit.

Branky: Smilek L. 2, Smilek A., Jurča, Nikolén M. – Brábek, Vrba, Minařík. Rozhodčí: Toman. Diváci: 100. Jasenná: M. Kovář – T. Zicha, M. Nikolén, P. Zicha, Polách, Bajza, T. Nikolén, L. Smilek, A. Smilek, Jurčák, J. Zicha. Střídali: T. Kovář, Pečeňa, R. Smilek. Trenér: M. Nikolén. Ved. mužstva: P. Polách. Neubuz: Pavlas – Červenka, Ševců, Trunkát, J. Zubíček, Drábek, Rudl, Müller, Vrba, Z. Zubíček, Hladík. Střídali: Čech, Minařík.

TRNAVA – LUTONINA 4:2 (2:1)

Utkání začalo pro Trnavu šokem, neboť hosté se ujali vedení již ve 13. minutě po důrazném průniku do pokutového území a následném faulu domácího hráče. Po tomto zákroku následoval pokutový kop, který proměnil hostující hráč Kudrnáč D. Domácí i v předcházejících minutách byli aktivní, dobře kombinovali a vytvářeli si střelecké příležitosti, které však končily na důrazném bránění, nepřesnostech a dobrých zásazích brankáře Gregůrka. Trnava se vyrovnání dočkala až v 32. minutě po rychlém brejku Hradilíka, který byl sražený v pokutovém území, za což následoval další pokutový kop, který proměnil domácí Zbranek. Trnavu branka očividně nakopla a ještě do konce prvního poločasu strhla vedení na svou stranu. Sedm minut před přestávkou svůj náběh ze středu hřiště zakončil Kresta tvrdou střelou k tyči – 2:1. Druhý poločas domácí ještě vystupňovali tempo hry, zatlačili Lutoninu a v 55. a 56. minutě skóre navýšili dvěma brankami Malčíka, který se dobře orientoval v pokutovém území. Hosté však nerezignovali a vytvářeli si střelecké možnosti z rychlých brejků a standardních situací. Za svou aktivitu byli odměněni v 77. minutě, kdy se prosadil samostatným průnikem hostující Stojkovič.

Branky: Malčík 2, Kresta, Zbranek – Kudrnáč D., Stojkovič. Rozhodčí. Vyoral. Diváci: 100. Trnava: Malaník – Čala S., Škrabana (46. Štěpánek, 80. Krajča), Bořuta J., Kučera, Hradilík, Kresta, Zbranek, Soukup (70. Hrnčiřík) – Bořuta R., Malčík.

LUŽKOVICE B – VESELÁ B 1:2 (1:1)

Béčko Veselé mělo výtečný vstup i konec zápasu. Gól dalo hned v první minutě, kdy Tomáš Večeřa z dobrých třiceti metrů přeloboval vyběhnuvšího gólmana domácích. Ten podruhé kapituloval před stejným střelcem i v nastaveném čase, kdy hostující útočník proměnil brejkovou situaci. Mezitím mělo sice více ze hry béčko Lužkovic, ovšem kromě průběžného vyrovnání Turýna, jenž uklidil za Blažkova záda přetažený centr, se gólově neprosadilo.

Branky: Turýn – Večeřa T. 2. Rozhodčí. Polách.

DALŠÍ VÝSLEDKY: SK Vizovice B – Kašava B 3:0 Sahánek 2, Šustek, Hvozdná B – Bratřejov B 5:2 Lošťák 3, Kovařík L., vlastní – Zicha ml., Zicha st.

LOUČKA – RUDIMOV 1:5 (0:3)

Zprvu vyrovnané utkání naklonil na stranu Rudimova osvědčený kanonýr Otava, který dvěma přesnými střelami ze střední vzdálenosti k tyči dodal hostům potřebný klid. Ti se do poločasu prosadili ještě jednou. Loučka se v utkání tabulkových sousedů gólově uvedla až na začátku druhé půle, ale pak se taktovky ujal opět Rudimov a dvěma dalšími góly pečetil svoji výhru. Na postup do vyšší soutěže však hostům jeden bod chyběl.

Branky: Chytil – Otava 2, Sokolovič, Pukýš, Skočovský. Rozhodčí: Toman. Rudimov: Ocelík – Majc, Maňák, Čech, Ruman – Lukáš (Kubíček), Souček (Červeňan), Skočovský, Haraga – Otava (Sokolovič), Pukýš.

HORNÍ LHOTA – LIPOVÁ 7:1 (3:1)

Do utkání vstoupili lépe domácí, vytvořili si několik slibných šancí, ale bez gólového efektu. V 15. minutě nastřelil Šenovský pouze tyč, takže Horní Lhota se dočkala až ve 24. minutě, kdy se prosadil Koutný. Nicméně hned z následující akce Lipová vyrovnala Carbolem. Ve 34. minutě šli domácí opět do vedení, skóroval Hlavička. Těsně před přestávkou zvýšil vedení Horní Lhoty Jakub Váňa na 3:1. Během úvodních deseti minut druhého poločasu vstřelili domácí další dvě branky a utkání bylo rozhodnuto, prosadili se Hlavenka a Šenovský. Lipová se snažila utkání zkorigovat, ale výsledkem byla pouze nastřelená boční tyč. Jednu velkou šanci hostů zase výborně zlikvidoval brankář domácích. Naopak v 74. minutě se opět prosadil domácí Hlavenka a skóre uzavřel o osm minut později Šenovský.

Branky: Hlavenka 2, Šenovský 2, Hlavička, Koutný, Váňa J. – Carbol. Rozhodčí: Ambroz. Horní Lhota: Stratil – Ščuglík, Polách, Pisklák, Moudřík – Plášek, Hlavenka, Šenovský, Váňa Jakub – Hlavička, Koutný. Střídali: Váňa Roman, Bernatík.

SEHRADICE B – JESTŘABÍ 4:0 (1:0)

Zvládli to. Ale jednoduchá práce to nebyla. O postup usilující béčko Sehradic půl hodiny bušilo do obranné hradby Jestřabí. Do vyšší soutěže posunul domácí až hlavou zakončující Šustek. Po přestávce se lídr tabulky přece jen uklidnil, zpřesnil kombinaci a po dvou trefách Hofschneidera a jednom zásahu Horáčka pečetil výhru i postup.

Branky: Hofschneider 2, Šustek, Horáček M. Rozhodčí: Ambroz. Sehradice B: Majzlík – Boráň Jar., Blažek, Řehák L., Mikel – Řehák M., Hofschneider, Zmeškal, Okénka – Šustek, Horáček M. Střídali: Boráń Jiří, Kobář, Šenkeřík.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Petrůvka – Smolina 4:0 Kořínek 2, Korvas, Kovařík, Nevšová B – Bohuslavice n. Vl. 3:1 Janáček 2, Kovář J. – Bartozel, Divnice – Tichov 1:1 Polách – Maňas.

1. Sehradice B 22 18 2 2 75:25 56
2. Rudimov 22 18 1 3 105:32 55
3. Loučka 22 16 1 5 67:33 49
4. Horní Lhota 22 10 2 10 63:70 32
5. Jestřabí 22 8 4 10 40:45 28
6. Bohusl. n. Vl. 22 8 4 10 45:51 28
7. Smolina 22 7 4 11 55:68 25
8. Tichov 22 7 3 12 24:49 24