VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Jak hrát se Zlínským deníkem Tip ligu

TIP LIGA - Ve Zlínském deníku (příloze Fotbalové ozvěny) a na internetové adrese www.denik.cz vychází každý týden v úterý po dobu konání Tip ligy (tedy v jarní a podzimní fotbalové sezoně) kupon, jenž obsahuje deset zápasů, které se hrají o následujícím víkendu.

1.4.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Alena Burešová

Tipující u každého z nich napíše nebo zatrhne 0, 1 nebo 2, podle toho, jak odhaduje výsledek utkání.

Tipuje se takto:

1 - vítězství domácích
2 - vítězství hostí
0 - remíza

Dvojtipy a trojtipy jsou nepřípustné. Kromě deseti tipů vyplňuje hráč ještě Správnou trefu, kde uvede přesný výsledek a poločas vybraného zápasu. Tipování na Správnou trefu – tedy na výsledek a poločas vybraného zápasu – rozhoduje o vítězi kola v případě rovnosti bodů více hráčů.

Tipuji poprvé

První hlasování musí hráč provést pouze na originálním kuponu! Ten získá jen v úterním vydání Zlínského deníku.

Hlasování na další kola pak může provést na internetu nebo pomocí SMS zprávy. Hráč do tištěného kuponu doplní své jméno, adresu, telefon, případně e-mail, startovní číslo a heslo. Heslo si hráč určí sám při vstupu do hry jako kombinaci libovolných čtyř číslic. Například 0135.
Určení hesla je důležité pro další možnost hlasování internetem nebo SMS zprávou. Pokud si je hráč neurčí, nemůže využít jiného hlasování než pomocí tištěného kuponu.

Startovní číslo hráči přiděluje při jeho vstupu do soutěže redakce Zlínského deníku a hráč jej v dalších kolech již sám vpisuje do tištěného kuponu.
Pokud hráč tipuje poprvé, napíše do kolonky pro startovní číslo velké písmeno N a doplní jen své číselné heslo a ostatní kontaktní údaje.
Nový hráč se může zapojit kdykoliv v průběhu soutěže. První hlasování však musí provést jen na tištěném kuponu. Každý hráč však může hlasovat v jednom kole pouze jednou a pod jedním identifikačním číslem.

Jaké bylo hráči přiděleno startovní číslo, zjistí hráč ve zveřejněné výsledkové listině, která vychází následující týden po uzavření kola v úterním vydání Zlínského deníku. Výsledková listina nebude zveřejňována na internetu!!!

Pravidla pro hlasování na webu

Hlasovat na internetu může hráč až po zadání prvního tipu pomocí tištěného kuponu. Do tohoto prvního tištěného kuponu musí hráč vyplnit heslo, které si sám zvolí. Jde o libovolnou kombinaci čtyř čísel. Heslo si zapište, slouží k vaší identifikaci současně se startovním číslem. Bez něho nemůžete hlasovat na internetu!!!

Návod k hlasování na internetu

V prohlížeči zadejte adresu: http://www.denik.cz a klikněte na odkaz TIP LIGA nebo zadejte přímo adresu http://www.tipliga.cz.
Na této straně vyberete kupon z nabídky deníku, pro který chcete hlasovat. Výběr učiníte v rozbalovacím menu tím, že na něho kliknete. Pokud v seznamu není uveden název deníku, redakce ještě nezadala kupon do systému.

Kliknutím na vybraný deník (Zlínský deník) se vám ukáže kupon se zápasy na aktuální kolo.
V kuponu vyplňte:

- sem napište své startovní číslo (stačí pouze číslo, protože písmenná zkratka okresu je již vyplněna).

HESLO - sem napište heslo (pouze číslo), které jste si sami určili a napsali do prvního tištěného kuponu.

Tato identifikace slouží k tomu, aby kupon byl zapsán právě vám a nemohl pod vaším identifikačním číslem hlasovat nikdo jiný.
Zaškrtněte vaše tipy na jednotlivé zápasy. Vyplňte údaje Správné trefy.

Klikněte na tlačítko odeslat.

Systém vám potvrdí zařazení vašeho kuponu. Pokud jste nezadal správně IČ nebo HESLO nebo jste již hlasoval, systém vás upozorní na chybu.
Hlasovat na internetu můžete pro platné kolo pouze do pátku do 16.00 hodin.

O co se hraje?
Vítěz každého kola Tip ligy získá 20litrový sud piva Staropramen. Vítěz celkového pořadí jarní části Tip ligy Zlínského deníku získává přenosné DVD s LCD obrazovkou.
1.4.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Sraz trucků ve Zlíně,  Výstava v Hradské ulici ve Zlíně.
19

Na Truck srazu se bude i grilovat

Vedoucí fyzioterapeutka Kroměřížské nemocnice Pavla Zemanová

ON-LINE: O bolestech zad i cvičení v práci

Primář Bartoník: Neurologie je v současnost velmi dynamicky se rozvíjející obor

ON-LINE ROZHOVOR BYL UKONČEN / Primář neurologického oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně Jan Bartoník odpovídal na dotazy čtenářů Deníku

Na padělané recepty si vyzvedla léky, pátrá po ní policie

Po neznámé ženě, která si na základě padělaných receptů vyzvedla léky ve dvou lékárnách v Přerově, pátrá v těchto dnech policie. První případ se stal 20. června v 16.30 hodin v lékárně v Komenského ulici.

Pěstujeme olivy

I u nás se dají vypěstovat olivovníky. Můžete je mít i doma, vždyť naprosto nejlepší pro naše podmínky je jejich pěstování v květináčích. A tak se jich nebojte a pojďme společně na to.

Krajský úřad přijal celkem 24 kandidátek pro podzimní parlamentní volby

Celkem 24 kandidátních listin pro volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky bylo v zákonné lhůtě, tedy do úterních 16 hodin, podáno na Krajském úřadě Zlínského kraje. Celkem za Zlínský kraj kandiduje za politickou stranu, hnutí či koalici 482 osob. Kandidátky přijímalo oddělení organizační odboru Kancelář hejtmana.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení