VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem ve Zlínském kraji?

Zlín - Zlínský kraj - Přinášíme vám přehled sportovních akcí v regionu.

26.11.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Miroslav Mazal

Pátek 26. listopadu

BASKETBAL

Sdružený okresní přebor: Zbrojovka Vsetín – Jameson Boys Valašské Meziříčí (19.30).

KUŽELKY

Krajský přebor: Bojkovice A – Zlín A (17).

LEDNÍ HOKEJ

Okresní hokejová liga mužů: UH Rangers – Uherský Brod B (19.30, ZS v Uherském Hradišti).

STOLNÍ TENIS

Uherskohradišťsko I. třída: Újezdec-Těšov B – Orel Uherské Hradiště A (18.30). Zlínsko I. třída: Rokytnice A – Orel Zlín B (18.30). Zlínsko III. třída: Kašava B – Otrokovice E (17.30). Zlínsko IV. třída: Otrokovice F – Halenkovice C (18.30).

VOLEJBAL

I. liga žen: Uherské Hradiště – Opava (sportovní hala v Uherském Hradišti, 18).

Sobota 27. listopadu

BASKETBAL

II. liga žen: Zlín – Příbor (18.30). Společná soutěž Střední a Severní Moravy – kadeti U16: Valašské Meziříčí – SK UP BCM Olomouc (9 a 11, tělocvična stavební průmyslovky).

FLORBAL

I. liga žen: Otrokovice – Vsetín (10), Žďár n. S. – Vítkovice B (11:30), Vsetín – Vítkovice B (13:30), Otrokovice – Žďár n. S. (vše SPŠ Zlín, 15). Zlínská liga mužů: 1. AC Uherský Brod – Zásobování Florbal Team (10), Slavičín – Počenice B (11.15), Počenice B – 1. AC Uherský Brod (13.30), Zásobování Florbal Team – Slavičín (14.15, vše SDS Bystřice p. H.).

FOTBAL

Zimní liga v malé kopané ve Fryštáku: Mikel – Benfika (15), Poskládaní – Oknaři (16.30).

Stavescup 2010 – halový turnaj (7.30, sportovní hala v Hluku).

HÁZENÁ

Extraliga mužů: Gumárny Zubří – Přerov (18). II. liga mužů: Vsetín – Havířov (17.30).

KUŽELKY

I. liga mužů: Valašské Meziříčí – Husovice (9). I. liga žen: Valašské Meziříčí – Jičín (12.30). II. liga žen: KK Kroměříž – Vyškov A (9), Luhačovice – Olomouc A (13.30). III. liga mužů: Machová – Michálkovice (13). Jihomoravská divize: Sl. Kroměříž – Husovice B (9), Otrokovice – Blansko C (10), Valašské Meziříčí B – Valtice (15.30). Krajský přebor: Zlín C – Vsetín A (9), Chropyně A – Vsetín B (14), Zlín B – KK Kroměříž, Bylnice A – Machová B (17).

LEDNÍ HOKEJ

II. liga: Valašské Meziříčí – Prostějov (17), Uherské Hradiště – Uničov (17). Krajská liga: Kroměříž – Mor. Budějovice (17), Brumov – Kometa Úvoz (17), Uherský Brod – Boskovice (17). Okresní hokejová liga mužů: Old Stars – Shooters (17), Cyclones – Moravian Ducks (20.15, obě utkání na ZS v Uherském Ostrohu).. Extraliga juniorů: Zlín – České Budějovice (ZS Luďka Čajky, 12.30). Extraliga st. dorostu: Vsetín – Olomouc (14). Krajská liga st. dorostu: Uherské Hradiště – Hodonín (9.30).

STOLNÍ TENIS

Extraliga žen: Hluk – Litoměřice (14). I. liga mužů: KST Zlín – Most (14), Uherský Ostroh – Ústí n. L. (SH Hluk, 16). III. liga mužů: Zlín Kostelec A – Mittal Ostrava C, KST Holešov A – Studénka A, Rožnov p. R. A – Mokré Lazce B (14), Slavičín A – Jeseník B (16). Krajská divize mužů: Kostelec B – Újezdec-Těšov A (10.30), Dolní Němčí B – KST Zlín C, Val. Meziříčí A – Dolní Němčí A, Kostelec B – Nivnice A, Otrokovice B – Újezdec-Těšov A, Rožnov p. R. B – Otrokovice A, Bylnice A – Bystřice p. H. A (17). Krajská soutěž mužů I. třídy: KST Zlín D – Hulín A (10), Vsetín B – Hulín A, Bystřice p. H. B – Vlčnov A, Ostrožská Nová Ves A – Vidče A, Fryšták A – Otrokovice C, Kunovice A – TJ Holešov A (17), KST Zlín D – Dolní Němčí C (17.30). Krajská soutěž mužů II. třídy: Otrokovice D – Rožnov p. R. C, Bylnice B – Kostelec C (13), Vsetín C – Mysločovice A, Hulín B – Kroměříž A, Bojkovice A – Orel Zlín A, Vidče B – Bystřice p. L. A (17). Uherskohradišťsko I. třída: Dolní Němčí D – Slavkov A (14). Uherskohradišťsko II. třída: Nivnice C – Dolní Němčí E (14), Strání A – Újezdec-Těšov C (17), Vlčnov C – Drslavice-Veletiny A (19). Uherskohradišťsko III. třída: Vážany-Ořechov B – Vážany-Ořechov C (17). Uherskohradišťsko IV. třída: Drslavice-Veletiny C – Orel Ostrožská Nová Ves D (9), Dolní Němčí F – Slavkov B, Spartak Hluk A – Břestek A (10), Újezdec-Těšov E – Bílovice D (12.30), Velehrad C – Kunovice D (17). Uherskohradišťsko V. třída: Horní Němčí A – Vlčnov E (10.30), Vážany-Ořechov E – Orel Uherské Hradiště E (14.30). Zlínsko I. třída: Kostelec D – Val. Klobouky A, Orel Zlín C – Štítná A (13), Slavičín B – Napajedla B (17). Zlínsko II. třída: Bylnice C – Louky A (10), S. Jasenná A – Újezd A (16), Slušovice A – Mysločovice B, Vysoké Pole B – Kašava A (17), Slopné A – Bylnice D (18). Zlínsko III. třída: Fryšták C – Rokytnice B (10), Halenkovice A – HUK A, Mysločovice C – KST Zlín G, Louky B – Orel Zlín D, Štítná B – Bohuslavice u Zlína A, Bohuslavice n. Vl. A – Šarovy B (17). Zlínsko IV. třída: Halenkovice B – S. Jasenná B (11), Bohuslavice n. Vl. B – Salaš A (14), Želechovice n. Dř. A – Šarovy C (16), Újezd B – Slopné C (16.30), Val. Klobouky B – Slopné B, Vysoké Pole C – Mysločovice D, Luhačovice A – Orel Zlín E (17). Krajská soutěž: Bylnice B – Valašské Meziříčí C (17).

VOLEJBAL

I. liga žen: Uherské Hradiště – Opava (SH v Uherském Hradišti, 17). II. liga mužů: Nivnice – Nový Jičín (10 a 14). Krajský přebor mužů: Hošťálková A – Napajedla A (10 a 13). Krajský přebor žen: Uherské Hradiště B – Hošťálková, Valašské Meziříčí – Slavičín, Vsetín – Univerzita Zlín (10 a 13), Uherský Brod – Hulín (14 a 16).

Neděle 28. listopadu

BASKETBAL

I. liga mužů: Zlín – Trutnov (14).

FLORBAL

Zlínská liga mužů: FbC Orel Uherský Brod – Holešov B (13), Dolní Němčí – Zlín (14.15), Holešov B – Hluk (15.30), Zlín – FbC Orel Uherský Brod (16.45), Hluk – Dolní Němčí (18, ZŠ Holešov).

FOTBAL

Zimní liga v malé kopané ve Fryštáku: Galaktikos – Lešení (15), Recal – Argentina (16.30).

Stavescup 2010 – halový turnaj (8, sportovní hala v Hluku).

HÁZENÁ

II. liga mužů: Holešov – Zubří jun. (10.30), Zlín – Maloměřice (15), Lesana Zubří – Přerov B (17). II. liga st. dorostu: Zlín – Maloměřice (13). I. liga ml. dorostu: Zlín – Maloměřice (17).

KUŽELKY

Krajský přebor: Luhačovice C – Otrokovice B (9). Krajská soutěž: Slavičín C – Hluk (9).

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga mužů: Zlín – Pardubice (18.10). Krajská liga mužů: Uherský Ostroh – Velká Bíteš (17). Extraliga ml. dorostu: Zlín – Poruba (PSG Aréna, 12). Liga juniorů: Vsetín – Šumperk (16.30). Krajská liga juniorů: Uherský Ostroh – Kroměříž (12.15).

STOLNÍ TENIS

Extraliga žen: Hluk – Děčín (10). I. liga mužů: Uherský Ostroh – Most (SH Hluk), KST Zlín – Ústí n. L. (10). III. liga mužů: Slavičín A – Opava A, Zlín Kostelec A – Studénka A, KST Holešov A – Mittal Ostrava C, Rožnov p. R. A – Poruba A (10). Krajská divize mužů: Val. Meziříčí A – KST Zlín C, Otrokovice B – Nivnice A, Rožnov p. R. B – Bystřice p. H. A, Bylnice A – Otrokovice A (11). Krajská soutěž mužů I. třídy: Vsetín B – Dolní Němčí C, Bystřice p. H. B – Vidče A, Ostrožská Nová Ves A – Vlčnov A, Fryšták A – TJ Holešov A, Kunovice A – Otrokovice C (10.30). Krajská soutěž mužů II. třídy: Otrokovice D – Orel Zlín A, Bylnice B – Bystřice p. L. A (8), Vsetín C – Kroměříž A, Hulín B – Mysločovice A, Bojkovice A – Rožnov p. R. C, Vidče B – Kostelec C (10.30). Kroměřížsko, I. třída: Sp. Hulín C – Bystřice p. H. C (8), Slavia Kroměříž B – OÚ Lubná B, OÚ Lubná A – KST Količín A, Holešov B – Morkovice A, Kostelec u Holešova A – SK Spartak Hulín D, Rostín A – Osíčko A (9). Kroměřížsko, II. třída: Morkovice B – SK Spartak Hulín E, Kostelec u Holešova B – Bystřice p. H. D (9), SK Spartak Hulín F – Rymice A (14). Uherskohradišťsko I. třída: Orel Uherské Hradiště B – Vážany-Ořechov A (8), Nivnice B – Vlčnov B, Bílovice A – Kunovice B, Velehrad A – Kunovice C (9). Uherskohradišťsko II. třída: Bojkovice B – Orel Uherské Hradiště C (8), Bystřice p. Lop. B – Orel Ostrožská Nová Ves B, Polešovice A – Bílovice B (9). Uherskohradišťsko III. třída: Újezdec-Těšov D – Bílovice C (8), Polešovice B – Orel Ostrožská Nová Ves C, SK Zlechov A – Komňa A (9), Orel Uherské Hradiště D – Vlčnov D (10.30), Drslavice-Veletiny B – SK Zlechov B (17). Uherskohradišťsko IV. třída: Vážany-Ořechov D – Velehrad B (11). Uherskohradišťsko V. třída: Strání B – Polešovice C, Velehrad D – Horní Němčí B (9). Vsetínsko: Sokol Vsetín A- Vidče C, Gumárny Zubří OST B – SK Karolinka A, Valašské Meziříčí B – Valašské Meziříčí C, Oznice A – Gumárny Zubří OST A, Růžďka B – TJ Rožnov p./R. D (9). Zlínsko I. třída: Fryšták B – KST Zlín E (11). Zlínsko II. třída: Vysoké Pole A – KST Zlín F (18).

Žádáme kluby a pořadatele sportovních akcí, mající zájem o uveřejnění v této rubrice, aby nás v předstihu informovali na tel. a fax. čísle: 577 615 716 nebo e-mailem: sport.zlin@denik.cz

26.11.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Povodeň v červenci 1997 v Kostelanech nad Moravou.
67

Jídlo dováželi na loďkách či člunech

Vinařská oblast slovácké podoblasti. Tímto označením se zřejmě už za pár týdnů bude pyšnit obec Velký Ořechov. Zasloužil se o to tamní obyvatel Petr Stavěla, který tam vysadil vinohrad a vyrábí své vlastní víno.

Velký Ořechov se stane nově vinařskou oblastí

Silné bouřky dorazí po poledni do Čech, později na Moravu

Silné bouřky, které mohou doprovázet přívalové srážky, dnes zasáhnou celou republiku. Po poledni dorazí do Čech a na Českomoravskou vrchovinu, později odpoledne a večer se přesunou na Moravu a do Slezska. Výstraha na intenzivní bouřky platí pro Jihomoravský, Zlínský, Olomoucký a Moravskoslezský kraj až do pátečního rána, pro ostatní regiony do dnešní půlnoci.

Chceme čtvrtfinále, vyhlásil šéf Aukra, sponzora zlínského hokeje

ROZHOVOR/ - Od generálního manažera hokejového klubu Martina Hostáka dostal jako dárek žlutomodrý dres s novým logem, na zádech se jmenovkou Aukro. Právě spoluzakladatel obchodního internetového portálu Václav Liška oficiálně představil svou firmu, která nyní minimálně rok bude sponzorovat zlínský hokej.

Hosták: Rozpočet? Už vidím světlo na konci tunelu

ROZHOVOR/ - Působil uvolněně, rozdával úsměvy na všechny strany. I na optimisticky vystupujícím Martinu Hostákovi, generálním manažerovi hokejistů Zlína, byla na dopolední tiskové konferenci při příležitosti představení nového generálního sponzora a názvu klubu Aukro Berani Zlín znát úleva.

Zaparkoval na přímém slunci, uvnitř nechal psa a šel si řešit své záležitosti

Nezodpovědně a krutě, se ve Zlíně u sportovní haly zachoval šestapadesátiletý muž, majitel psa. Ve středu odpoledne jej nechal zamčeného v autě, které zaparkoval na přímém slunci a šel si po svých.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení