NAPAJEDLA – TASOVICE 4:3 (2:1)

„Lidé byli spokojení, ale trenéři byli na mrtvici," podotkl hlavní kouč Napajedel, které se po výhře vrátily zpět na druhé místo, Martin Onda.

Ten si přitom mohl v úvodu mnout ruce, když po trefách Večeři a Dufky vedla Fatra po dvaceti minutách 2:0. Po půlhodině však snížil Doležal. „Byla to jejich první vážnější šance, přitom my jsme předtím jich pár ještě neproměnili," vybavil si Onda.

Ve 49. minutě přidal Večeřa třetí trefu a o devět minut později si Tasovice daly vlastní gól. „Už jsme si mysleli, že je hotovo. Soupeř pak poslal do hry šest útočníků a hrál se fotbal nahoru dolů," vstávají ještě nyní Ondovi hrůzou vlasy na hlavě.

Právem. Tasovice totiž během šesti minut P. Dítětem a Doležalem bitvu zdramatizovaly. A to ještě nastřelily břevno. Branky: 9. a 49. Večeřa, 20. Dufka, 58. vlastní – 33. a 76. Doležal, 70. Petr Dítě. Rozhodčí: Drápal – Stloukal, Částečka. 100 diváků. Napajedla: Krajča – Bejtkovský, Zvadil, Žáček (80. Plachý) – Semela, Sklenář, M. Huťka, Dufka (25. Kleiber) – Kučera, Večeřa (67. Havránek). Trenér: M. Onda.