VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kompletní výsledky mládežnického fotbalu

Region - Přinášíme komplení výsledky fotbalových utkání mládežníků.

1.6.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

I. DOROSTENECKÁ LIGA

STARŠÍ: 28. kolo: Č. Budějovice-Slovácko odloženo, Hradec Král.-Sparta hraje se 3. června, Opava-Jihlava 3:3 (1:3), Škrobánek, Hrabina, Palkovič – T. Kučera 2, Kosak, Zlín-Plzeň 1:0 (1:0), Kocián Bohemians 1905-Most 0:0, Ostrava-Slavia 1:1 (1:1), Frydrych – Přeučil, Příbram-Brno 0:1 (0:1), Farmačka, Teplice-Olomouc 5:1 (3:0), Valenta, Moulis, Müller, Smrž, Gagula – Tomeček.

1. Sparta 27 17 3 7 61:37 54
2. Olomouc 28 16 5 7 63:38 53
3. Zlín 28 13 6 9 43:38 45
4. Teplice 28 13 4 11 55:46 43
5. Ostrava 28 11 9 8 45:34 42
6. Hradec Král. 27 12 6 9 33:35 42
7. Most 28 11 7 10 43:46 40
8. Slavia 28 11 6 11 47:41 39
9. Bohemians 1905 28 10 9 9 36:32 39
10. Příbram 28 10 6 12 35:46 36
11. Jihlava 28 10 5 13 47:58 35
12. Čes. Budějovice 27 9 6 12 40:42 33
13. Plzeň 27 8 8 11 36:43 32
14. Brno 28 9 4 15 37:43 31
15. Opava 27 5 9 13 33:53 24
16. Slovácko 27 5 9 13 25:47 24

Kanonýři: 17 – Putz (Sparta), 11 – Motal (Zlín).

MLADŠÍ: 28. kolo: Č. Budějovice-Slovácko odloženo, Hradec Král.-Sparta hraje se 3. června, Opava-Jihlava 2:0 (0:0), Zlín-Plzeň 1:1 (1:1), Kurtin – Vrhel, Bohemians 1905-Most 0:0, Ostrava-Slavia 3:3 (1:0), Niedermaier, Boháč, Vangřinek – Hejret, Šebek, Gajdoš, Příbram-Brno 1:1 (0:0), Krejčí – Podaný, Teplice-Olomouc 3:2 (1:2), Krátký 2, Záleský – Novotný, Ševčík.

1. Sparta 27 21 4 2 103:22 67
2. Olomouc 28 15 6 7 61:36 51
3. Ostrava 28 11 11 6 59:42 44
4. Hradec Král. 27 11 10 6 44:34 43
5. Plzeň 27 10 11 6 40:40 41
6. Zlín 28 10 9 9 53:43 39
7. Slovácko 27 10 8 9 34:38 38
8. Brno 28 8 13 7 34:34 37
9. Slavia 28 8 12 8 44:36 36
10. Opava 27 9 7 11 33:37 34
11. Bohemians 1905 28 8 10 10 42:47 34
12. Jihlava 28 8 8 12 38:43 32
13. Teplice 28 6 10 12 35:63 28
14. Příbram 28 5 10 13 29:55 25
15. Čes. Budějovice 27 7 4 16 30:60 25
16. Most 28 4 7 17 34:83 19

Kanonýři: 20 – Skalák, 19 – Krejčí (oba Sparta), Kurtin (Zlín).

MSL DOROSTU

STARŠÍ: 27. kolo: Sig. Olomouc B-FC Brno B 0:0, Třinec-Slovácko B 2:3 (2:2), Valach, Malyjurek – Ruman, Konrád, Hucaník, Vyškov-Znojmo 2:3 (0:1), Gottwald, Kuběnský -Palička, Rabíř, Zifčák, Kroměříž-Jihlava B 3:2 (1:0), Sedlář 2, Huška – Ptáček, Vacek, Opava B-Vítkovice 1:2 (1:0), Zlín B-Sparta Brno 1:1 (0:0), Žoch – Surýnek, Frýdek-Karviná 1:1 (1:1), Ostrava B-Šardice 2:1 (1:0), Stránský, Vaněk – nehl.

1. Ostrava B 28 18 7 3 73:25 61
2. Sig.Olomouc B 27 16 6 5 58:31 54
3. Vítkovice 28 16 4 8 68:41 52
4. Kroměříž 28 15 7 6 51:29 52
5. Jihlava B 28 15 6 7 81:43 51
6. Slovácko B 27 14 5 8 60:35 47
7. Zlín B 28 11 7 10 52:45 40
8. Frýdek 28 11 7 10 40:42 40
9. FC Brno B 28 10 8 10 44:56 38
10. Opava B 28 10 4 14 53:53 34
11. Sparta Brno 28 9 7 12 31:44 34
12. Šardice 28 8 7 13 44:63 31
13. Třinec 28 8 6 14 38:39 30
14. Znojmo 28 8 5 15 35:61 29
15. Karviná 28 6 7 15 42:55 25
16. Vyškov 28 1 1 26 15:123 4

Kanonýři: 15 – Málek (Jihlava B), Pazdera (Zlín B).

MLADŠÍ: 27. kolo: Sig. Olomouc B-FC Brno B 5:1, Třinec-Slovácko B 0:2 (0:2), Haša 2, Vyškov-Znojmo 3:1 (2:1), Lička, Musil, Novotný – Sabata, Kroměříž-Jihlava B 2:2 (0:1), Hanzl, Janoštík – Halda, Šuta, Opava B-Vítkovice 5:1 (2:1), Zlín B-Sparta Brno 0:1 (0:1), Martinec, Frýdek-Karviná 1:2 (0:2), Ostrava B-Šardice 6:1 (1:0), Jurča, Fryčer a Staško po 2 – nehl.

1. Sig.Olomouc B 27 22 2 3 83:31 68
2. Slovácko B 27 18 5 4 58:19 59
3. Ostrava B 28 16 2 10 65:35 50
4. Kroměříž 28 14 5 9 53:36 47
5. Opava B 28 12 5 11 46:43 41
6. Vyškov 28 11 6 11 41:47 39
7. FC Brno B 28 10 8 10 46:43 38
8. Jihlava B 28 10 8 10 47:44 38
9. Třinec 28 10 6 12 41:37 36
10. Vítkovice 28 9 8 11 45:46 35
11. Zlín B 28 10 4 14 32:51 34
12. Sparta Brno 28 9 6 13 35:47 33
13. Karviná 28 8 8 12 37:53 32
14. Frýdek 28 7 10 11 20:43 31
15. Znojmo 28 9 3 16 36:65 30
16. Šardice 28 2 6 20 13:58 12

Kanonýři: 15 – Vlachovič (Třinec), 13 – Handl, 12 – Hausknecht (oba Kroměříž), Baran (Zlín B), 10 – Janoštík (Kroměříž).

MSD DOROSTU
SKUPINA D

STARŠÍ: 25. kolo: Humpolec-Otrokovice 2:2, Prostějov-Bohunice 3:1 (1:0), Matula, Pořízka, Hon – Březa, Kunovice-Líšeň 1:5 (0:5), Vaněk – Milotínský 2, Balva 2, Prokeš, Uh. Brod-Havl. Brod 1:1 (0:0), Vyorálek – nehl., Břeclav-Bystrc 0:2 (0:2), Křivánek 2, Třebíč-Vrchovina 6:0 (5:0), Florián 3, D. Novotný 2, Válek, Židenice-Vel. Meziříčí 0:1 (0:0), Liška.

1. Líšeň 24 17 4 3 64:16 55
2. Třebíč 24 17 2 5 66:22 53
3. Prostějov 24 14 4 6 50:29 46
4. Bystrc 24 10 6 8 45:37 36
5. Břeclav 24 11 2 11 40:38 35
6. Bohunice 24 10 5 9 48:49 35
7. Vel. Meziříčí 24 9 7 8 39:35 34
8. Otrokovice 24 9 7 8 40:36 34
9. Vrchovina 24 9 4 11 35:38 31
10. Uh. Brod 24 9 3 12 30:58 30
11. Havl. Brod 24 8 5 11 42:50 29
12. Humpolec 24 6 2 16 39:63 20
13. Židenice 24 6 2 16 27:60 20
14. Kunovice 24 5 3 16 25:59 18

Kanonýři: 24 – Florián (Třebíč).

MLADŠÍ: 25. kolo: Humpolec-Otrokovice 0:0, Prostějov-Bohunice 1:2 (0:1), Šlézar – Krejčí, Ovčačík, Kunovice-Líšeň 0:4 (0:3), Bohuslav 3, Procházka, Uh. Brod-Havl. Brod 2:1 (1:1), Bočan, Plšek – nehl., Břeclav-Bystrc 7:0 (2:0), Hromek 2, Ciprys 2, Urial 2, Konečný, Třebíč-Vrchovina 2:1 (0:1), Válek 2 – Homolka, Židenice-Vel. Meziříčí 0:7 (0:2), Kuřátko 3, Polák 2, Miškela, Malec.

1. Třebíč 24 19 3 2 76:20 60
2. Prostějov 24 18 1 5 71:28 55
3. Líšeň 24 14 5 5 58:29 47
4. Břeclav 24 13 6 5 49:31 45
5. Havl. Brod 24 13 5 6 49:44 44
6. Bohunice 24 13 3 8 59:34 42
7. Bystrc 24 10 1 13 46:63 31
8. Vel. Meziříčí 24 9 2 13 34:42 29
9. Uh. Brod 24 7 8 9 31:44 29
10. Otrokovice 24 7 5 12 31:52 26
11. Kunovice 24 6 2 16 20:52 20
12. Humpolec 24 6 2 16 41:77 20
13. Židenice 24 4 6 14 28:58 18
14. Vrchovina 24 2 5 17 28:47 11

Kanonýři: 30 – Válek (Třebíč).

SKUPINA E

STARŠÍ: 25. kolo: Hlučín-Uničov 3:1, Přerov-HFK Olomouc 1:4 (1:3), Čechák – Chynnek, Hapal, Tögel, Grézl, Vítkovice B-Hranice 5:2, Bystřice p. H.-Fulnek 1:0 (0:0), Grygar, Vsetín-Jeseník nehráno, hosté nepřijeli, Havířov-Val. Meziříčí 9:0, Ostrava jih-Zábřeh 1:3.

1. Hlučín 24 17 2 5 72:28 53
2. Fulnek 24 17 1 6 75:31 52
3. HFK Olomouc 24 15 6 3 79:31 51
4. Uničov 24 13 3 8 54:28 42
5. Přerov 24 13 2 9 72:45 41
6. Zábřeh 24 12 4 8 46:37 40
7. Vítkovice B 24 12 3 9 66:42 39
8. Bystřice p. H. 24 11 5 8 50:49 38
9. Vsetín 24 11 3 10 40:39 36
10. Havířov 24 8 7 9 47:41 31
11. Hranice 24 7 2 15 45:74 23
12. Ostrava jih 24 4 3 17 27:58 15
13. Val. Meziříčí 24 4 2 18 26:94 14
14. Jeseník 24 2 1 21 31:133 7

Kanonýři: 14 – Simon (Přerov), 10 – Kotas (Bystřice p. H.).

MLADŠÍ: 25. kolo: Hlučín-Uničov 3:0, Přerov-HFK Olomouc 3:2 (2:0), Sukop, Zatloukal, Navrátil – Štěpánek, Hapal, Vítkovice B-Hranice 4:1, Bystřice p.H.-Fulnek 5:0 (2:0), Čech 3, Karlík, R. Kušík, Vsetín-Jeseník nehráno, hosté nepřijeli, Havířov-Val. Meziříčí 4:0, Ostrava jih-Zábřeh 1:3.

1. Přerov 24 20 3 1 91:19 63
2. Vítkovice B 24 18 1 5 100:28 55
3. Hlučín 24 17 4 3 79:27 55
4. HFK Olomouc 24 17 3 4 94:28 54
5. Zábřeh 24 14 4 6 73:32 46
6. Hranice 24 13 4 7 62:38 43
7. Uničov 24 11 7 6 50:36 40
8. Vsetín 24 8 2 14 38:73 26
9. Fulnek 24 6 5 13 58:76 23
10. Bystřice p. H. 24 4 5 15 31:88 17
11. Jeseník 24 5 2 17 38:117 17
12. Ostrava jih 24 4 4 16 44:74 16
13. Havířov 24 4 2 18 32:72 14
14. Val. Meziříčí 24 2 4 18 28:110 10

Kanonýři: 23 – Navrátil (Přerov).

MSL ŽÁKŮ

STARŠÍ: 23. kolo: Slovácko-Karviná 2:2 (1:1), Fojtášek 2 – Káňa, Hanzel, B. Ostrava-Frýdek 2:0 (0:0), Kutěj, Stratil, Hlučín-Znojmo 1:1 (1:0), Opava-FC Brno 1:1 (0:0), Sparta Brno-Vítkovice 0:4 (0:2), Fulnek 3, Loska, Jihlava-Sig. Olomouc 0:5 (0:0), Kučera 2, Langer, Holub, Machynek, Zlín-Šardice 2:0 (2:0), Fiala, Očadlík.

1. Sig.Olomouc 24 19 2 3 75:23 59
2. B. Ostrava 24 19 0 5 63:21 57
3. Vítkovice 23 18 2 3 64:22 56
4. Opava 24 13 4 7 55:28 43
5. FC Brno 22 10 5 7 48:26 35
6. Frýdek 24 10 3 11 31:37 33
7. Zlín 24 8 8 8 32:32 32
8. Hlučín 24 10 2 12 45:56 32
9. Jihlava 24 9 4 11 42:46 31
10. Slovácko 24 8 5 11 41:43 29
11. Karviná 23 9 1 13 25:39 28
12. Znojmo 24 6 3 15 30:73 21
13. Šardice 24 5 3 16 22:54 18
14. Sparta Brno 24 1 0 23 9:82 3

Kanonýři: 28 – Holub (Olomouc).

MLADŠÍ: 23. kolo: Slovácko-Karviná 5:0 (4:0), Sadílek a Straňák po 2, Smažil, B. Ostrava-Frýdek 1:2 (0:0), Otépka – nehl., Hlučín-Znojmo 6:1, Opava-FC Brno 0:3, Sparta Brno-Vítkovice 1:2 (1:0), Rozmahel – Strohalm, Matěj, Jihlava-Sig.Olomouc 5:0 (4:0), Mazel 3, Kořínek, Švec, Zlín-Šardice 2:1 (2:0), Macek, Masař – Petrucha.

1. FC Brno 23 20 2 1 79:9 62
2. Slovácko 24 19 3 2 88:27 60
3. Hlučín 24 17 2 5 91:36 53
4. Sig.Olomouc 24 16 3 5 81:26 51
5. Zlín 24 15 5 4 57:17 50
6. Jihlava 24 13 4 7 54:40 43
7. B. Ostrava 24 8 4 12 36:46 28
8. Vítkovice 24 7 5 12 30:53 26
9. Opava 24 6 6 12 33:57 24
10. Frýdek 24 6 3 15 21:51 21
11. Karviná 23 6 2 15 17:69 20
12. Šardice 24 4 5 15 30:60 17
13. Sparta Brno 24 4 1 19 20:73 13
14. Znojmo 24 3 1 20 19:92 10

Kanonýři: 22 – Sadílek (Slovácko), 11 – Straňák (Slovácko), 10 – Chwaszcz (Zlín).

MSD ŽÁKŮ
SKUPINA D

STARŠÍ: 23. kolo: Pelhřimov-Třebíč nehlášeno, Prostějov-Jihlava B 2:1 (1:1), Preisler, Hausknecht – Duba, Vyškov-Břeclav hraje se v pondělí , FC Brno B-Vrchovina 3:1 (0:0), Babička, Duda, Pecha – Košík, Havl. Brod-Kroměříž 2:0 (1:0), Šíma, Krejdl, Bohunice-Slovácko B 0:1 (1:1), Spazier, HFK Olomouc-Sig.Olomouc B 1:1 (1:1), Manina – Čulák.

1. Vyškov 23 15 3 5 52:14 48
2. Sig.Olomouc B 24 13 5 6 49:25 44
3. HFK Olomouc 24 12 7 5 44:23 43
4. FC Brno B 24 12 4 8 47:35 40
5. Havl. Brod 24 12 3 9 36:36 39
6. Prostějov 24 10 6 8 36:26 36
7. Jihlava B 24 11 3 10 41:36 36
8. Břeclav 23 10 4 9 36:37 34
9. Kroměříž 24 10 3 11 52:52 33
10. Třebíč 23 10 2 11 40:43 32
11. Pelhřimov 23 9 1 13 26:44 28
12. Bohunice 24 7 5 12 25:43 26
13. Slovácko B 24 5 4 15 22:50 19
14. Vrchovina 24 3 4 17 23:65 13

Kanonýři: 14 – Hebert (Vyškov), 12 – Horák (Kroměříž).

MLADŠÍ: 23. kolo: Pelhřimov-Třebíč 2:3 (0:1), Kordík, Venkrbec – Pislcajt, Kolář, Houser, Prostějov-Jihlava B 1:1 (0:1), Sečkář – Bajer, Vyškov-Břeclav hraje se v pondělí, FC Brno B-Vrchovina 10:0 (7:0), Loub 2, Zlámal 2, vlastní 2, Reichel, Pokorný, Žáček, Hložek, Havl. Brod-Kroměříž 3:0 (2:0), Pleva, M. Svoboda, vlastní, Bohunice-Slovácko B 4:0 (3:0), Soukop 2, Ševčík, Pakosta, HFK Olomouc-Sig. Olomouc B 0:2 (0:1), Látal, Surzyn.

1. FC Brno B 24 20 2 2 91:15 62
2. Sig.Olomouc B 24 16 4 4 52:18 52
3. HFK Olomouc 24 15 3 6 51:28 48
4. Bohunice 24 14 4 6 64:39 46
5. Vyškov 23 13 4 6 47:29 43
6. Pelhřimov 24 12 1 11 45:32 37
7. Kroměříž 24 9 7 8 35:31 34
8. Břeclav 23 9 5 9 52:37 32
9. Slovácko B 24 8 4 12 36:50 28
10. Havl. Brod 24 8 3 13 32:37 27
11. Třebíč 24 7 3 14 33:48 24
12. Prostějov 24 7 3 14 21:53 24
13. Jihlava B 24 6 1 17 38:85 19
14. Vrchovina 24 1 0 23 10:105 3

Kanonýři: 24 – M. Vintr (Brno B).

SKUPINA E

STARŠÍ: 23. kolo: Brumov-Zlín B odloženo na 10. června, Přerov-Havířov 0:3 (0:2), Antl 2, Gogyň, Jeseník-Valašský FC 1:1, Bílovec-Vítkovice B 0:1, Hranice-Třinec 1:0, Rýmařov-Zábřeh 1:0, Uničov-Ostrava B 1:1, nehl. – Fojtík.

1. Ostrava B 23 20 3 0 66:10 63
2. Uničov 23 17 5 1 72:17 56
3. Třinec 23 13 3 7 37:24 42
4. Přerov 23 11 5 7 30:24 38
5. Vítkovice B 23 12 2 9 30:25 38
6. Bílovec 23 10 6 7 39:20 36
7. Hranice 23 9 7 7 28:31 34
8. Zlín B 22 8 4 10 29:31 28
9. Zábřeh 23 7 4 12 18:37 25
10. Valašský FC 23 6 6 11 20:50 24
11. Rýmařov 23 6 3 14 22:45 21
12. Jeseník 24 5 5 14 23:53 20
13. Havířov 23 5 4 14 32:47 19
14. Brumov 23 2 3 18 12:44 9

Kanonýři: 19 – Šašinka (Ostrava B).

MLADŠÍ: 23. kolo: Brumov-Zlín B odloženo na 10. června, Přerov-Havířov 0:2 (0:1), Kubecki, Kubiena, Jeseník-Valašský FC 3:3, Bílovec-Vítkovice B 1:1, Hranice-Třinec 4:2, Rýmařov-Zábřeh 0:0, Uničov-Ostrava B 2:3, nehl. – Holešínský 2, Kaliský.

1. Havířov 23 19 3 1 80:10 60
2. Ostrava B 23 16 5 2 59:20 53
3. Jeseník 24 15 5 4 74:18 50
4. Valašský FC 23 12 6 5 49:26 42
5. Přerov 23 12 3 8 41:27 39
6. Zlín B 22 10 4 8 39:28 34
7. Hranice 23 10 4 9 33:37 34
8. Bílovec 23 9 6 8 37:36 33
9. Brumov 23 10 2 11 43:56 32
10. Třinec 23 8 5 10 50:59 29
11. Uničov 23 5 3 15 39:55 18
12. Vítkovice B 23 4 3 16 19:60 15
13. Zábřeh 23 2 5 16 12:67 11
14. Rýmařov 23 0 4 19 9:85 4

Kanonýři: 22 – Szotkovský (Třinec), 10 – Holba (Brumov).

KFS ZLÍN
KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

STARŠÍ: Slušovice – Brumov 2:1 Polák, Bořutský – Fojtík, Holešov – Chropyně 1:2 Leško – Štěpánek, Zapletal, Podlesí – Kroměříž B 1:8 Krumholz – Oplt 2, Rybnikář, Krčmář, Kolařík, Cibulka, Salajka, Přehnal, Napajedla – 1.Valašský FC odloženo, Morkovice – Kelč 5:5 Dutka 4, Koláček – Minář 2, Hlavica Jan 2, Hlavica Tomáš, Paseky Zlín – Dol.Němčí 2:4 Peňas, Cenyga – Daněk, Krchňáček, Šmehlík, Stojaspal, O.N.Ves – Štítná n. Vl. 2:0 Píštěk, Němec.

1. Kroměříž B 24 18 4 2 88:29 58
2. Brumov 23 16 4 3 88:28 52
3. Štítná n. Vl. 23 14 4 5 62:37 46
4. Chropyně 24 13 5 6 85:51 44
5. Slušovice 23 12 5 6 38:22 41
6. Morkovice 23 10 3 10 60:57 33
7. O. N. Ves 23 9 5 9 53:58 32
8. Kelč 24 9 4 11 49:67 31
9. 1. Valašský FC 22 10 0 12 37:50 30
10. Dol.Němčí 23 7 3 13 43:61 24
11. Holešov 24 7 2 15 44:54 23
12. Paseky Zlín 23 7 2 14 35:65 23
13. Podlesí 23 5 2 16 30:70 17
14. Napajedla 22 2 3 17 27:90 9

MLADŠÍ: Slušovice – Brumov 1:1 Gajdůšek – Kolouch, Holešov – Chropyně nehráno pro nezpůsobilý terén, Podlesí – Kroměříž B 2:1 Blažek, Šťastný – Jarmek, Napajedla – 1.Valašský FC odloženo, Morkovice – Kelč 6:1 Štěrba 4, Machač, Oplt – Hruška, Paseky Zlín – Dol.Němčí 3:4 Kostka 3 – Stojaspal D., Tinka, Růžička. Oprava výsledku z min. kola: Kelč – Paseky Zlín 2:8.

1. Brumov 22 19 1 2 120:25 58
2. Kroměříž B 22 17 1 4 82:23 52
3. Chropyně 21 15 2 4 69:26 47
4. Slušovice 21 14 3 4 67:16 45
5. Dol.Němčí 21 11 2 8 50:55 35
6. Morkovice 22 8 4 10 44:68 28
7. Štítná n. Vl. 21 8 0 13 47:53 24
8. Holešov 21 7 1 13 30:59 22
9. 1.Valašský FC 20 7 1 12 23:49 22
10. Paseky Zlín 22 6 3 13 43:58 21
11. Napajedla 20 5 4 11 39:54 19
12. Kelč 22 5 4 13 28:70 19
13. Podlesí 21 3 0 18 20:106 9

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Hovězí – Mladcová 2:2 Bednařík, Hromada – Greguš D., Kovařík, Malenovice – Vel. Karlovice 1:4 Zápeca – Škrobák P. 3, Maliňák, Hulín – Dol. Bečva 0:2 Martyčák, Ručka, Val.Polanka – Slavičín 2:1 S. Adámek 2 – Struhař, Louky – Val.Klobouky 0:2 Kocourek, Nevrlka, Bylnice – Zašová nehráno pro nezpůsobilý terén, Chvalčov – Vlachovice 3:0 Janečka, Stela, Marek.

1. Vel.Karlovice 23 15 4 4 53:20 49
2. Slavičín 23 15 2 6 53:25 47
3. Dol. Bečva 23 14 3 6 61:34 45
4. Val. Klobouky 23 13 1 9 53:35 40
5. Zašová 23 12 2 9 45:27 38
6. Hulín 24 10 7 7 50:33 37
7. Bylnice 23 11 2 10 49:51 35
8. Mladcová 24 9 6 9 61:65 33
9. Louky 23 9 5 9 40:38 32
10. Chvalčov 23 9 2 12 44:46 29
11. Vlachovice 23 8 4 11 36:60 28
12. Malenovice 23 6 5 12 38:65 23
13. Val. Polanka 23 4 3 16 33:71 15
14. Hovězí 23 3 2 18 21:67 11

SKUPINA B: Strání – Jarošov 7:2 Grebík 2, Janošík, Petlach, Popelka Rost, Radim a O. – Sedláček 2, Luhačovice – Boršice 2:0 Čech, Pařízek, Zdounky – Prakšice 3:2 Žurman, Majta, Navrátil – Lysoněk, Minařík, Újezdec – Nedachlebice 2:2 Roder, Kulenda – Smolka, Surový, Rataje – Hluk 3:0 kontumačně hosté nepřijeli, Bojkovice – J.Otrokovice 4:2 Varaďa, jančařík, Kuchař 2 – Frolec, Spurný, Uh.Ostroh – Koryčany 2:1 Mikeš, Procházka – Vrba.

1. Luhačovice 24 22 1 1 110:17 67
2. Strání 23 17 3 3 73:23 54
3. Boršice 23 16 1 6 63:26 49
4. Nedachlebice 23 14 4 5 66:46 46
5. Újezdec 23 10 6 7 57:45 36
6. J.Otrokovice 24 9 4 11 58:52 31
7. Rataje 23 8 5 10 45:63 29
8. Prakšice 23 8 3 12 53:61 27
9. Bojkovice 24 8 2 14 56:65 26
10. Uh.Ostroh 23 7 5 11 39:68 26
11. Hluk 24 7 2 15 50:72 23
12. Jarošov 24 6 2 16 46:74 20
13. Koryčany 23 6 2 15 26:79 20
14. Zdounky 24 5 2 17 30:81 17

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: V.Otrokovice – Uh. Brod 1:2 Císař – Indra, Brulík, Dol.Němčí – Bojkovice 2:2 Smetana, Borýsek – Miča, Ridoško, Val.Meziříčí – Kunovice 5:0 Vahala 2, Pivovarčík, Valach, Horáček, J.Otrokovice – Bystřice p. H. 6:0 Hála 2., Zapletal, Papežík, Romanský, Janovský, Chropyně – FC Vsetín odloženo, 1.FC Slovácko C – Luhačovice 3:0 Straňák 2, Strašák, Kroměříž B – Paseky Zlín 2:1 Kubík, Havlík – Radvanovský. Dohrávky: Val. Meziříčí – 1.FC Slovácko C 0:3 Němec 2, Řepka, Bystřice p. H. – Vik. Otrokovice 0:1 nehlášeno.

1. 1.FC Slovácko C 22 17 4 1 95:29 55
2. Paseky Zlín 23 15 5 3 68:24 50
3. Val.Meziříčí 24 15 3 6 70:31 48
4. Uh.Brod 23 14 3 6 55:24 45
5. Chropyně 23 13 4 6 59:38 43
6. Bojkovice 24 11 8 5 76:45 41
7. Luhačovice 24 10 5 9 37:37 35
8. J.Otrokovice 23 9 7 7 50:32 34
9. V.Otrokovice 24 9 2 13 46:51 29
10. Kroměříž B 24 8 5 11 45:61 29
11. FC Vsetín 22 8 4 10 48:37 28
12. Dol.Němčí 23 3 4 16 20:102 13
13. Kunovice 23 1 2 20 14:86 5
14. Bystřice p. H. 24 1 2 21 11:97 5

MLADŠÍ: V.Otrokovice – Uh. Brod 0:4 Pochylý 2, Rezek, Michalec, Val.Meziříčí – Kunovice 1:3 Lančarič – Vlk 2, Marovič, J.Otrokovice – Bystřice p. H. 5:0 Zaoral 2, Bršlica, Kašík, vlastní, Chropyně – FC Vsetín odloženo, 1.FC Slovácko C – Luhačovice 6:3 Chrenčík 2, Maršálek 2, Zatloukal 2 – Srcháček, Mejzlík, Bača, Kroměříž B – Paseky Zlín 5:0 Kašík, Oulehla, Pospíšil, Zavadil, Glozyga. Dohrávky: Val.Meziříčí-.FC Slovácko C 7:2 Lančarič 2,Slovák 2,Černý 2,Kopřiva–Vaculík,Chrenčík, Bystřice p. H. – Vik. Otrokovice 1:5 nehlášeno.

1. FC Vsetín 21 18 3 0 79:15 57
2. J.Otrokovice 21 16 2 3 83:22 50
3. Val.Meziříčí 22 13 4 5 83:31 43
4. V.Otrokovice 22 11 5 6 49:28 38
5. Kunovice 22 11 5 6 46:34 38
6. Kroměříž B 22 10 5 7 54:35 35
7. Uh.Brod 21 11 1 9 47:33 34
8. 1.FC Slovácko C 20 9 1 10 68:57 28
9. Bystřice p. H. 23 7 2 14 48:79 23
10. Chropyně 21 6 3 12 44:58 21
11. Bojkovice 22 5 3 14 51:68 18
12. Paseky Zlín 21 5 2 14 27:83 17
13. Luhačovice 22 0 0 22 7:143 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Vlachovice – Štítná n. Vl. 2:0 Kozubík, Hlavica, Poličná – Nedašov 1:7 Zelenka – Holba 2, Bartošák, Šenkeřík, Jakub Fojtík, Joef Fojtík, Surý, Val. Klobouky – Hor. Bečva odloženo, Slavičín – Val.Meziříčí B 13:1 Vašička 4, Sochora 4, Goldbach 3, Bartoš, Gajda,– Novák, 1.Valašský FC B – Kelč 5:0 Boruta 2, Kubín, Polách, Talpa, Vel.Karlovice – Juřinka 8:0 Pavelka J. 3, Frňka 2, Ondřejka, Podešva, Mazáč.

1. Vel.Karlovice 19 16 2 1 82:12 50
2. Nedašov 20 12 2 6 64:31 38
3. Juřinka 19 11 3 5 51:29 36
4. Slavičín 20 10 2 8 93:40 32
5. Poličná 20 9 2 9 39:49 29
6. Štítná n. Vl. 20 8 4 8 19:22 28
7. Val.Meziříčí B 19 8 3 8 42:38 27
8. Val. Klobouky 19 7 3 9 22:35 24
9. Vlachovice 20 7 3 10 27:50 24
10. 1.Valašský FC B 20 6 4 10 34:47 22
11. Hor.Bečva 18 6 2 10 24:70 20
12. Kelč 20 2 0 18 26:100 6

SKUPINA B: Slušovice – Uh. Ostroh 7:1 Prachař 3, Klimt 2, Janků, Vaculka – Stránský, Holešov – Boršice 2:1 Kopřiva, Kuchár – Dvořák, Kvasice – Napajedla 2:1 Ševčík, Benda – Vančík, St. Město – Nedakonice 2:0 Verbík, Blaha, Morkovice – Hulín 0:3 Motal 2, Škrabal, Kouřil, Muler, Soukup, Koryčany – Strání 0:1 Pavluš.

1. Slušovice 20 17 2 1 100:13 53
2. Strání 20 16 4 0 73:15 52
3. Holešov 20 12 3 5 49:35 39
4. Napajedla 20 11 2 7 49:34 35
5. Hulín 20 11 1 8 35:32 34
6. Koryčany 20 8 2 10 45:33 26
7. Morkovice 20 7 3 10 27:58 24
8. St. Město 20 6 5 9 36:58 23
9. Boršice 20 7 1 12 46:54 22
10. Uh.Ostroh 20 4 2 14 24:59 14
11. Kvasice 20 4 0 16 19:54 12
12. Nedakonice 20 3 3 14 29:87 12

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Vlachovice – Štítná n. Vl. 0:0, Poličná – Nedašov 2:0 Roupec P. 2, Val. Klobouky – Hor. Bečva odloženo, Slavičín – Val.Meziříčí B 0:3 Odstrčil 2, Zachrdla, 1.Valašský FC B – Kelč 11:2 Obdržálek 5, Kubáň 4, Frišara, Berka – Vlček, Tvrdoň, Vel.Karlovice – Juřinka 3:2 Pavelka M., Dukát, Orság P. – nehlášeno.

1. Poličná 20 17 2 1 117:9 53
2. Nedašov 20 16 3 1 86:15 51
3. 1.Valašský FC B 20 15 1 4 102:21 46
4. Val.Meziříčí B 19 12 4 3 71:17 40
5. Vel.Karlovice 19 11 1 7 76:28 34
6. Štítná n. Vl. 20 9 3 8 43:37 30
7. Juřinka 19 9 2 8 33:30 29
8. Vlachovice 20 8 3 9 36:30 27
9. Slavičín 20 5 0 15 44:60 15
10. Hor.Bečva 18 4 0 14 17:112 12
11. Val. Klobouky 19 1 0 18 4:156 3
12. Kelč 20 0 1 19 14:128 1

SKUPINA B: Slušovice – Uh. Ostroh 5:0 Mikel 2, Tamír 2, Bořuta, Holešov – Boršice 13:1 Zapletal 4, Kováč 4, Michálek 2, Javora, Beránek, Zahnaš, Kvasice – Napajedla 1:1 Ševela – Vilímek, St. Město – Nedakonice 1:4 Šabata – Bartoš, Mikula, Juřena, Pelka, Morkovice – Hulín 1:4 Hrnčíř O. – nehlášeno, Koryčany – Strání 1:6 Hanák – Reňák 2, Vintr, Horňáček 3.

1. Holešov 20 19 0 1 139:11 57
2. Slušovice 20 18 1 1 134:11 55
3. Hulín 20 14 2 4 66:24 44
4. Kvasice 20 10 5 5 42:39 35
5. Napajedla 20 8 2 10 45:67 26
6. Nedakonice 20 8 1 11 48:67 25
7. Strání 20 7 4 9 37:59 25
8. Koryčany 20 7 2 11 59:91 23
9. Uh.Ostroh 20 7 2 11 23:58 23
10. Morkovice 20 6 2 12 50:73 20
11. Boršice 20 2 2 16 32:116 8
12. St. Město 20 2 1 17 21:80 7

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍ PŘÍPRAVKA

SKUPINA B: Bystřice p. H. – Louky 1:4, Chropyně – Zlín 1:11.

1. Zlín 14 14 0 0 171:5 42
2. Kroměříž 14 12 0 2 137:17 36
3. Louky 14 9 1 4 45:43 28
4. Morkovice 13 6 0 7 31:81 18
5. Holešov 14 4 1 9 37:76 13
6. Chropyně 14 3 2 9 30:83 11
7. Hulín 13 2 2 9 18:51 8
8. Bystřice p. H. 12 1 0 11 9:122 3

SKUPINA C: Kroměříž B – Kunovice 7:1, V.Otrokovice – J.Otrokovice 0:3.

1. J.Otrokovice 12 9 3 0 54:13 30
2. V.Otrokovice 13 8 2 3 48:26 26
3. Veselí n. M. 13 7 3 3 64:29 24
4. Kroměříž B 14 5 5 4 42:32 20
5. Slov.Slavia UH 14 6 1 7 59:52 19
6. Zlín B 13 6 0 7 53:56 18
7. Kunovice 13 2 1 10 29:76 7
8. Boršice 14 2 1 11 33:98 7

SKUPINA D: Luhačovice – Slov.Slavia UH B 3:6, Brumov – V.Otrokovice B 3:0, Slavičín – Bojkovice 1:14.

1. Slov.Slavia UH B 14 14 0 0 144:11 42
2. Uh.Brod 13 10 1 2 65:23 31
3. Brumov 14 9 2 3 84:13 29
4. Bojkovice 14 8 0 6 57:26 24
5. Val. Klobouky 13 5 1 7 37:48 16
6. V.Otrokovice B 14 4 0 10 34:74 12
7. Slavičín 14 2 1 11 21:152 7
8. Luhačovice 14 0 1 13 15:110 1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

SKUPINA B: Bystřice p. H. – Louky 4:6, Chropyně – Zlín 0:33.

1. Zlín 14 14 0 0 226:12 42
2. Kroměříž 14 11 0 3 72:33 33
3. Louky 14 8 1 5 51:53 25
4. Holešov 14 6 2 6 54:47 20
5. Hulín 13 6 0 7 42:63 18
6. Morkovice 13 5 1 7 32:64 16
7. Bystřice p. H. 12 2 0 10 26:89 6
8. Chropyně 14 0 0 14 5:147 0

SKUPINA C: Kroměříž B – Kunovice 4:3, V.Otrokovice – J.Otrokovice 13:0.

1. Slov.Slavia UH 14 13 0 1 115:21 39
2. V.Otrokovice 13 11 0 2 102:18 33
3. J.Otrokovice 12 8 1 3 62:36 25
4. Veselí n. M. 13 7 1 5 78:54 22
5. Boršice 14 5 2 7 53:46 17
6. Kunovice 13 3 1 9 26:77 10
7. Zlín B 13 2 1 10 14:84 7
8. Kroměříž B 14 1 0 13 14:128 3

SKUPINA D: Luhačovice – Slov.Slavia UH B 0:20, Brumov – V.Otrokovice B 12:2, Slavičín – Bojkovice 0:0.

1. Brumov 14 14 0 0 229:4 42
2. Slov.Slavia UH B 14 12 0 2 176:14 36
3. Uh.Brod 13 9 0 4 121:33 27
4. Bojkovice 14 7 1 6 47:102 22
5. V.Otrokovice B 14 5 0 9 36:104 15
6. Val. Klobouky 13 5 0 8 32:119 15
7. Slavičín 14 1 1 12 9:154 4
8. Luhačovice 14 1 0 13 18:138 3

OFS ZLÍN
OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

17. kolo: Zádveřice – Mysločovice 1:4 Holý T. – Lahola, Gajdoš, Skopek, Brázdil P., Bratřejov – Nedašova Lhota 4:3 Gerža P. 2, Gerža O., Slezák – Pacík, Šerý, Holba, Tečovice – Příluky 2:1 Kužel L., Utínek D. – Sedláček, Návojná – Ludkovice 0:1 Zábojník, Pozlovice – SK Vizovice 0:0.

1. Ludkovice 17 10 4 3 35:17 34
2. SK Vizovice 17 11 1 5 35:17 34
3. Zádveřice 17 8 2 7 28:29 26
4. Nedašova Lhota 17 7 4 6 42:33 25
5. Návojná 17 7 4 6 24:23 25
6. Mysločovice 17 8 1 8 32:34 25
7. Pozlovice 17 6 2 9 20:32 20
8. Příluky 17 6 1 10 34:37 19
9. Tečovice 17 5 3 9 22:33 18
10. Bratřejov 17 5 2 10 33:50 17

OKRESNÍ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A – 17. kolo: Všemina – Jaroslavice 1:0 Vajďák, Kašava – Tlumačov 0:1 Škubal, Žeranovice – Trnava 4:4 Polášek 2, Kopřiva, Červenka – Srovnal 2, Soukup, Lukov – Halenkovice 4:0 Baťa, Tlusták, Macík, Jantula, Kostelec – Březová 4:0 Julina 2, Vaňatka, Vančík.

1. Tlumačov 17 12 3 2 63:13 39
2. Halenkovice 17 8 6 3 49:26 30
3. Kašava 17 9 2 6 46:29 29
4. Všemina 17 9 2 6 40:37 29
5. Trnava 17 7 4 6 55:33 25
6. Jaroslavice 17 7 3 7 34:21 24
7. Lukov 17 7 1 9 27:48 22
8. Žeranovice 17 6 3 8 37:42 21
9. Březová 17 3 3 11 20:49 12
10. Kostelec 17 3 1 13 15:88 10

SKUPINA B – 18 kolo: Drnovice – Provodov 0:6 Černý 2, Gregor, Mališka, Minařík, Frank, Slopné – Jasenná 2:4 Kozubík, Chlud – Korčák 2, Zicha 2.

1. Slopné 14 10 1 3 42:26 31
2. Provodov 14 9 2 3 63:24 29
3. Jasenná 13 5 2 6 32:40 17
4. Poteč 14 4 0 10 29:56 12
5. Drnovice 13 3 1 9 24:44 10

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

19. kolo: Fryšták – Louky 4:1 Doležel 3, Skalička – Houfek, Újezd – Slopné 12:0 Maliňák M. 5, Pavelka 4, Maňas 3, Bratřejov – Tlumačov 2:2 Gerža D. 2 – Hrdina D. 2, Mladcová – Příluky 10:3 Pinkas 4, Polčák 3, Venený 2, Vyoral – Nečas 2, Venený, Brumov B – Malenovice 6:3 Lysák 2, Pagáč, Liška J., Sedlačík, Horáček – Bartoň D. 2, Torma, Mysločovice – SK Vizovice 4:0 Skopalík 2, Slavický, Krejza.

1. Újezd 19 15 1 3 117:33 46
2. Malenovice 19 14 3 2 96:32 45
3. Mysločovice 19 12 3 4 77:25 39
4. Tlumačov 19 11 5 3 89:27 38
5. Mladcová 19 12 2 5 92:33 38
6. Bratřejov 19 11 2 6 68:27 35
7. Fryšták 19 8 2 9 46:54 26
8. Brumov B 19 6 3 10 73:66 21
9. Louky 19 6 2 11 57:43 20
10. SK Vizovice 19 4 1 14 45:92 13
11. Slopné 19 1 1 17 9:158 4
12. Příluky 19 1 1 17 13:192 4

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A – 17. kolo: Doubravy – Spytihněv 2:1 Nehlášeno, Pohořelice – Jaroslavice 2:1 Žák, Nedbal – Mihal, Tečovice – Lhota u Mal. 7:1 Kristek P. 2, Vopatřil 2, Kristek T., Slavický, Urbášek – Šiška D., Lukov – Březnice 0:7 Kratina P. 3, Skalnik 2, Ivanovský, Hošek, Kostelec – Štípa 1:6 Tobolák – Kolář M. 2, Krybus 2, Karafiát 2.

1. Březnice 17 14 3 0 88:1 45
2. Pohořelice 17 10 5 2 65:11 35
3. Tečovice 17 10 3 4 62:27 33
4. Štípa 17 10 2 5 58:28 32
5. Lhota u Mal. 17 10 2 5 46:27 32
6. Lukov 17 7 4 6 31:40 25
7. Jaroslavice 17 7 1 9 59:46 22
8. Spytihněv 17 3 2 12 31:82 11
9. Doubravy 17 2 0 15 20:85 6
10. Kostelec 17 1 0 16 19:132 3

SKUPINA B – 17. kolo: Březová – Jasenná 0:11 Poláček 3, Smilek 2, Pečenka 2, Minařík 2, Zicha, Werner, Hvozdná – Všemina 3:6 Ries 2, Adamec – Trubelík 3, Kopečný 2, Polaštík, Trnava – Provodov 7:4 Válek 2, Baďura, Slováček, Krajča M., Gargulák J., Gargulák P. – Kolařík J. 3, Lysoněk, Veselá – Kašava 4:6 Gajdošík 3, Klečka – Latif 5, Křižka, Lužkovice – Zádveřice 5:3 Kučera 2, Marčík, Holík, Hoferek – Libiger J., Maršálek, Hanzlík.

1. Kašava 17 15 1 1 87:17 46
2. Veselá 17 13 0 4 115:36 39
3. Všemina 17 12 2 3 98:33 38
4. Lužkovice 17 9 1 7 60:46 28
5. Jasenná 17 8 2 7 60:36 26
6. Provodov 17 7 3 7 82:60 24
7. Zádveřice 17 7 2 8 50:51 23
8. Hvozdná 17 4 1 12 33:66 13
9. Trnava 17 4 0 13 26:140 12
10. Březová 17 0 0 17 7:133 0

SKUPINA C – 19. kolo: Rokytnice – Drnovice 3:5 Goňa, Černý, Ščuglík – Machů M. 3, Stružka, Tománek, Smolina – Poteč 4:0 Dorničák 2, Šoman, Vlček, Biskupice – Vysoké Pole 3:0 Otruba F. 2, Hejtmánek, Sehradice – Ludkovice 0:4 Suchý M., Suchý P., Nevařil T., Mikel, Pozlovice – Nedašova Lhota 3:1 Piňďák, Máčala, Čala – Rajnik.

1. Smolina 17 15 0 2 111:8 45
2. Rokytnice 17 12 2 3 59:20 38
3. Biskupice 17 11 0 6 76:22 33
4. Ludkovice 18 9 4 5 43:29 31
5. Poteč 18 9 3 6 50:45 30
6. Drnovice 17 10 0 7 48:50 30
7. Pozlovice 17 8 3 6 52:40 27
8. Vysoké Pole 18 6 1 11 38:67 19
9. Nedašova Lhota 17 4 1 12 27:71 13
10. Sehradice 17 3 2 12 13:63 11
11. Dolní Lhota 17 0 0 17 10:112 0

OFS KROMĚŘÍŽ
OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Skupina. 1. – 4. místo: Kvasice – Roštění 0:5, Flora 3, Vlkolenszki, Hejníček, Lutopecny – Skaštice 1:1 (0:1), Jansta – Čepica.

1. Roštění 4 4 0 0 20:4 12
2. Skaštice 4 1 2 1 6:7 5
3. Lutopecny 4 1 2 1 7:12 5
4. Kvasice 4 0 0 4 5:15 0

Skupina 5. – 8. místo: Kostelec u Hol. – Lubná 4:1 (2:0), Entr, Odložilík, Páník, Čuzy – Kroupa, Pravčice – Těšnovice 1:0 (0:0), J. Zapletal.

1. Pravčice 4 3 1 0 4:1 10
2. Kostelec u Hol. 4 3 0 1 9:3 9
3. Lubná 4 1 0 3 5:8 3
4. Těšnovice 4 0 1 3 0:6 1

Skupina 9. – 12. místo: Mrlínek – Šelešovice – nehlášeno, Rusava – Roštín 2:0 (2:0), J. Havránek 2.

1. Mrlínek 3 2 1 0 4:0 7
2. Šelešovice 3 2 0 1 4:2 6
3. Rusava 4 1 1 2 3:5 4
4. Roštín 4 1 0 3 2:6 3

Skupina. 13. – 15. místo: Zborovice – Prusinovice 6:3, Kojetský 2, Balog, Medek, Hána, Jablunka – Vybíral 2, Šindelek.

1. Zborovice 3 3 0 0 16:7 9
2. Žalkovice 2 1 0 1 7:8 3
3. Prusinovice 3 0 0 3 9:17 0

OKRESNÍ PŘEBOR ST. ŽÁKŮ

Skupina 1. – 4. místo: Zdounky – Němčice 0:6, Filipík 2, Šolc, Macejko, Štěpánek, Kodera, Těšnovice – Lutopecny – odloženo.

1. Němčice 4 3 0 1 25:7 9
2. Těšnovice 3 2 1 0 10:3 7
3. Lutopecny 3 1 1 1 7:8 4
4. Zdounky 4 0 0 4 0:24 0

Skupina 5. – 8. místo: Zborovice – Dřínov 5:2, Karola, Medek, Pluhař, Andrýsek, Jergl – Hejč 2.

1. Zborovice 4 4 0 0 34:3 12
2. Mrlínek 4 3 0 1 30:9 9
3. Dřínov 4 1 0 3 10:11 3
4. Chvalčov 4 0 0 4 1:52 0

Skupina 9. – 13. místo: Rajnochovice – Zlobice 3:0, Chromec, Fiala, Měsíc, Bařice – Roštín 0:9, Křenek 3, Obolenskij 2, L. Vlček 2, Valenta, V. Vlček.

1. Rajnochovice 3 3 0 0 8:1 9
2. Zlobice 3 2 0 1 13:6 6
3. Roštín 3 1 1 1 13:6 4
4. Bezměrov 3 1 1 1 10:12 4
5. Bařice 4 0 0 4 6:25 0

OKRESNÍ PŘEBOR ML. ŽÁKŮ

Skupina 1. – 4. místo: Slavkov p. H. – Rymice 4:0 (4:0), Hasilík 2, Vojkůvka, Šebestová, Kojetín – Žalkovice – nehlášeno.

1. Kojetín 3 3 0 0 25:5 9
2. Slavkov p. H. 4 2 1 1 15:9 7
3. Žalkovice 3 1 0 2 9:21 3
4. Rymice 4 0 1 3 2:16 1

Skupina 5. – 8. místo: Zborovice – Prusinovice 1:1, Gremlica – Krejčí, DFK Holešov – Břest 0:2 (0:2), Látal, Hanák.

1. Břest 3 2 1 0 6:1 7
2. DFK Holešov 3 2 0 1 5:3 6
3. Zborovice 4 1 2 1 5:4 5
4. Prusinovice 4 0 1 3 1:9 1

Skupina 9. – 12. místo: Martinice – Němčice 0:12, Sklenář 4, Sabo 3, Štěpánek 3, Bělunek 2, Ludslavice – Kostelec u Hol. 0:0.

1. Němčice 4 4 0 0 32:3 12
2. Kostelec u Hol. 4 2 1 1 5:4 7
3. Ludslavice 4 1 1 2 6:10 4
4. Martinice 4 0 0 4 4:30 0

Skupina 13. – 15. místo: Chvalčov – Žeranovice 13:0 (7:0), Pecháček 5, Zikmund 5, Růžička 2, Dostálík.

1. Žeranovice 3 2 0 1 10:17 6
2. Chvalčov 2 1 0 1 16:4 3
3. Kyselovice 1 0 0 1 1:6 0

OFS UHERSKÉ HRADIŠTĚ
OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

25. kolo: Polešovice – Topolná 10:1 (4:0) Hasoň 4, Lubojacký 2, Svoboda 2, Korvas, Berka – Bursík, Kostelany – Ostr.Lhota 1:2 (0:0) Kučera – Machala, Kopeček, Babice – Bánov 0:8 (0:6) Kumpa 5, Vrábel 2, Mahdal, Staré Město – Vlčnov 4:3 (3:0) Klus 2, Hastík 2 – Velecký, Knotek, Moštěk, Bílovice – Nedakonice 3:2 (2:0) Sedlář 2, Kováč – Mazurek, Hyrák, Tupesy – Nivnice 0:2 (0:0) Bartoš, Holboj, Šumice – Havřice 3:3 (0:1) Pilka 2, Mandík – R.Slavětíský 2, J.Uherek.

OKRESNÍ SOUTĚŽ DOROSTU

25. kolo: Březolupy – Kněžpole 1:5 (0:2) Klučka – Varga 2, Lapčík, Ondica, Moštěk, Dolní Němčí B – Boršice B 6:4 (3:1) Kadlček 3, Šmehlík 2, Libosvár – Dudešek 2, Pražák, Dvouletý, Popovice – Osvětimany 1:3 (0:1) Cetkovský – M.Palica 2, Cvek, Mařatice – Kudlovice 2:1 (0:1) Mařák, Blažek – Matoušek, Mistřice – Ořechov 2:3 (2:3) Horňák 2 – Ingr, Váňa, Andrýsek, Buchlovice – Hradčovice nehlášeno.

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

12. kolo: Ostr.N.Ves – Březolupy 5:1 (2:0) Herák 2, Drieschel, Zálešák, J.Hél – Mlček, Jarošov – Ostr.Lhota 5:1 (2:0) V.jančík 2, Šatník, J.Blaha, Šurmánek – Zelený, Mařatice – Vlčnov 3:2 (1:1) Mařák 3 – Leško, Fibichr, Újezdec – Hluk 6:1 (3:0) Slinták 3, Ulčík, Malina, Jančař – nehlášeno, Bánov – Medlovice 6:3 (4:0) Kočica 2, Velecký, Petrůj, Šupina, Munster – Pazdera 2, Chrbjak, Buchlovice – Šumice nehlášeno.

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A – 25. kolo: Topolná – Kněžpole 2:1 (1:0) Bursík, Ptáček – Flíbor, Kostelany – Huštěnovice 1:2 (1:0) Kellner – Hastík 2, Babice – Sušice 14:2 (7:0) Kováč 8, Kostílek 2, Vranka, Hrdina, Polák, Zelený – Bretner 2, Jankovice – Nedachlebice 2:1 (1:1) Dostál, V.Brázdil – R.Bednařík, Bílovice – Kudlovice 9:0 (6:0) Uherek 3, Abrahám 2, Vaškových, Slíž, Bajaja, Janota, Mistřice – Jalubí 3:0 (0:0) Špičák, Kocáb, Veselý, Velehrad – Traplice 8:1 (2:0) Krchňavý 6, Trňák 2 – Hána.

SKUPINA B – 12. kolo: Podolí – St.Hrozenkov 0:12 (0:6) Breznický 5, F.Michalec 4, Mařák, Gorčík, M.Fajt, Suchá Loz – Nivnice 2:4 (2:4) nehlášeno, 1.FC Slovácko – d – Hradčovice 1:2 (0:1) Březinová – Moštěk 2, Prakšice – Havřice 1:1 (0:1) Valerián – Štětina.

SKUPINA C –

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ – 12. kolo: Zlechov – Vlčnov 7:3 (3:1) L.Kedra 2, M.Bánovský 2, Bílka 2, L.Bánovský – Hradílek 2, Machala, Spytihněv – Uh.Ostroh 0:5 (0:0) Haláč 3, Ševčík 2, Újezdec – 1.FC Slovácko – d 3:3 Řezníček, Kudela, F.Lekeš – Barnetová, Sobková, Slavíčková.

MLADŠÍ – 12. kolo: Zlechov – Vlčnov 1:12 (0:6) Daníček – Kroupa 8, Bareš 3, Juřenčák, Spytihněv – Uh.Ostroh 0:3 (0:1) Větříšek, Zalubil, Vydržalová, Újezdec – 1.FC Slovácko – d 2:1 Kelíšek, Vaškovic – Hájková.

OKRESNÍ SOUTĚŽ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A – 12. kolo: Březolupy – 1.FC Slovácko 0:9 (0:3) beran 5, Jabůrek 3, Hadaš, Jarošov – Ostr.N.Ves nehlášeno, Staré Město – Mistřice odloženo.

SKUPINA B – 12. kolo: Záhorovice – Bánov 3:10 (0:3) Hřib, Kolínek, Pokorný – nehlášeno, Hluk – Nivnice nehlášeno, Horní Němčí – Slavkov odloženo, Prakšice – Hradčovice nehlášeno, Havřice – Uh.Brod B nehlášeno.

1.6.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

V areálu kovošrotu v Tlumačově hořela vyřazená cisterna
5

V areálu kovošrotu v Tlumačově hořela vyřazená cisterna

Hokejisté Aukro Berani Zlín. Ilustrační foto

První úspěch je na světě. Berani vyhráli Zubr cup v Přerově

Papoušek je zase doma díky Facebooku

Stačí nechat na zahradě pootevřenou branku nebo doma dvířka u klece a domácí mazlíček je během chvilky pryč. Majitelé po svých ztracených zvířecích společnících pátrají různě, využívají jak služeb městské policie, tak stále častěji i sociálních sítí. Ty se v mnoha případech stávají užitečným nástrojem, zvířata se díky takzvanému sdílení příspěvků často najdou.

Když Chytil inspiruje. Dluhoš se Sedlákem skončili pod vrcholem

Cesta Filipa Chytila inspiruje. A motivuje zároveň. Před rokem slavil triumf na Memoriálu Ivana Hlinky. Následně uchvátil extraligu i New York Rangers, který na sedmnáctiletý talent ukázal v červnovém draftu NHL. A rovnou s ním podepsal nováčkovský kontrakt.

Kam za zážitky nejen o víkendu? Inspirujte se na novém webu Tipy Deníku

Chcete mít přehled o kulturních, sportovních a dalších akcích ve všech regionech? Pak navštivte naši stránku www.tipydeniku.cz, kde najdete fůru inspirace co podniknout nejen o víkendu.

Tlak musí vytvářet trenéři a okolí, říká zlínský Jelínek

O úvodní dojmy z kritizované Juniorské ligy se mohou podělit zástupci fotbalového Zlína a Slovácka. Soutěž, do které se v létě podle nařízení Ligové asociace musely oba kluby začlenit, má za sebou tři kola.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení