HLUK - PROVODOV 0:1 (0:0)

Od začátku působili hosté sebevědoměji a měli také první šanci, ale po rohu hlavička skončila v rukou Fojtíka. Po půlhodině hry vystřelil prudkou ránu Machala, brankář Petr ji však nadvakrát zlikvidoval. Do druhého poločasu vstoupili Hlučané aktivněji a v držení míče se soupeři vyrovnali, ovšem stále se hrál fotbal bez větších šancí. Z domácího týmu dobře střílel Straňák, poté se dostal do dobré šance Horák, ale centr Dohnala byl tak prudký. Rozhodnutí přinesla 83. minuta - přímý kop z pravé strany Hlučané napoprvé odvrátili, ale z hranice šestnáctky se z dorážky umístěnou střelou prosadil nekrytý Ulman – 0:1. Přestože následný tlak domácích sílil, opět doplatili na slabou efektivitu v zakončení.
Branky: 83. Ulman, rozhodčí: Ševčík, 101 diváků. Hluk: Fojtík - Baroň, Zalubil, Horák, Machala A., Němec. Zálešák, Dohnal, Machala O., Martiš, Straňák.

LUHAČOVICE - VEL. KARLOVICE 2:1 (0:0)

Na těžkém terénu byl k vidění kvalitní fotbal z obou stran. Zpočátku fanoušci sledovali sázku na zabezpečenou obranu bez vážnějších šancí. Až ve 20. minutě se dostal za obranu Bernátek, ale gólman byl ve střehu. Před přestávkou Luhačovičtí zahodili další dvě gólové příležitosti. Po změně stran se oba celky uvedly po jedné šanci – nejprve nebezpečně hlavičkoval hostující Škrobák, na druhé straně střelu z otočky Pavlíčka vyškrábnul gólman Karlovic na roh. Poté se hra uklidnila. Rozhodující momenty přišly až v samém závěru. V 83. minutě po brejku a střílené přihrávce
byl ve správný čas na zadní tyči Mynarčík – 0:1. Luhačovičtí ovšem nesložili zbraně, soupeře přimáčkli před svou bránu a rychle se dočkali vyrovnání – Popelkovu ránu ještě gólman vytěsnil na roh, po něm ale stejný hráč už mířil přesně – 1:1. Lázenští šli dál za vítězstvím, za což byli odměněni v nastavení - po centru Lišky se prosadil hlavou opět úplně volny Pavlíček.
Branky: 86. Popelka, 90. Pavlíček - 83. Mynarčík, rozhodčí: Tomanec, 80 diváků

MORKOVICE - ROŽNOV P. R. 3:0 (1:0)

Zápas se hrál za výrazné převahy domácích. V prvním poločase měl na kopačkách tutovku rožnovský Růčka, ale na brankáře Jarku nevyzrál. To bylo ze strany hostí všechno, co za celý zápas převedli. Hned z protiútoku dal první branku Morkovic hlavou Chalupa. Gröpl ještě hlavou trefil břevno. Po změně stran se prakticky hrálo na jednu branku a v 51. minutě zvýšil náskok Doležel. Tutovku měl na kopačce Hradil, ale vysoko přestřelil. Třetí branku dal opět Doležel. Vítězství Morkovic mohlo být i vyšší, kdyby domácí lépe dohrávali přečíslení, do kterých se celkem lehce dostávali.
Branky: 40. Chalupa, 51. Doležel, 78. Gröpl, rozhodčí: Kotačka, 110 diváků

CHROPYNĚ - ŠTÍTNÁ N. VL. 1:3 (1:0)

Domácí začali velmi dobře, lépe kombinovali a byli lepší. Štítná od začátku předváděla důrazný a bojovný fotbal. Po čtvrt hodině vystrašil střelou do tyče z 35 metrů domácího brankáře Večeřu dobře hrající Hrnčiřík. Ve 26. minutě při tlaku Chropyně zahrál ve vápně jeden s hráčů soupeře rukou a rozhodčí nařídil pokutový kop. K míči se postavil Vaňhara, ale jeho pokus Vaculík bravurním zákrokem zlikvidoval! Těsně před přestávkou zahodili hosté jasnou šanci, ale v koncovce selhali. To využili Chropyňští, po rychlé rozehrávce z úniku skóroval Menšík -1:0.
Druhý poločas začali hosté Štítňané, ale obrana soupeře byla pozorná. Rozhodující moment utkání přišel v 55 minutě, když byl vyloučen za hrubé nesportovní chování domácí Urubek. Orli v deseti nedokázali udržet náskok a po standardní situaci soupeř srovnal a následně z tečované střely výsledek otočili. V samém závěru při hře Chropyně vabank bojující hosté výsledek uzavřeli.
Branky: 45. Menšík - 73., 74. Vaculík, 90. Krupík. Rozhodčí: Vlk, ČK: Urubek, 120 diváků. Chropyně: Večeřa – Večerka, Menšík, Řezáč, Dutkevič, Ležák, Vaňhara, Stratil D., Stratil L., Hrabal, Urubek. Střídali: Podaný, Železný. Štítná n. Vl.: Vaculík P. - Šánek, Chovančík L., Chovančík T., Chovančík V., Vaculík T., Hrnčiřík J., Spáčil, Liška, Holba, Hnaníček. Střídali: Maniš, Hrnčiřík Š., Králík, Krupík, Kužela.

KVASICE - HOLEŠOV 3:0 (1:0)

Mužstvo Kvasic opět dokázalo, že ač v nekompletním složení, dokáže nejen zabojovat, ale také hrát pohledný fotbal. Od úvodních minut se snažila obě družstva kombinační hrou dostat na dostřel soupeřovy branky. Kvasičtí byli nebezpečnější, ale první dvě příležitosti po průnicích Panáka zůstaly nevyužity. Organizovaná defenziva Kvasic dovolila hostům pouze rohové kopy, ale pečlivě střežení útočníci se k zakončení téměř nedostali. Po neomylné přihrávce Karla Lepši, prošel obranou Holešova Pepa Ferko a výstavní ranou poslal domácí do vedení. Kvasice očekávaly po přestávce tlak favorita, ale opak byl pravdou. Hned po zahájení se k trestnému kopu postavil Jirka Večerka a zrealizoval poločasovou domluvu s Ondrou Šilingerem – 2:0. Soupeře domácí do žádného tlaku nepustili, včas dostupovali a kouskovali jeho snahu o kombinaci. Černocký v brance žádné drama nepřipustil a s ubíhajícím časem přibývalo nebezpečných kvasických brejků do rozhozené obrany soupeře. Po jednom z nich se dostal před brankáře opět Ferko a rutinně přidal třetí branku. I závěr zápasu měli domácí pod kontrolou a po třech porážkách se zrodilo vysoké, ale zasloužené vítězství.
Branky: 38., 72. Ferko, 47. Šilinger. Rozhodčí: Rybka, 150 diváků.

BAŤOV - BORŠICE 4:2 (1:2)

K vidění bylo vyrovnané utkání. Baťovští začali aktivně a ujali se vedení brankou Marka Zikmunda. Boršičtí ale do přestávky dokázali výsledek otočit po trefách Krcičky a v nastavení Náplavou. Chvíli po změně stran, když měli hosté více ze hry, dokázal za Baťov vyrovnat Lorenc. O deset minut později se i domácím podařilo výsledek otočit Krajčou. Na rozdíl od úvodu již ale zbytek utkání kontrolovali a v samém závěru, kdy Boršice otevřely hru, pojistil jejich výhru Zikmund.
Branky: 21., 87. Zikmund, 57. Lorenc, 69. Krajča - 33. Krsička, 45. Náplava, rozhodčí: Bartoň, 77 diváků. Baťov: Vitásek – Novák, Krajča (85. Tomaštík), Skyba, Lorenc, Kašík, Vitásek, Žáček, Ondráš (90. Šnajdar), Zikmund, Zapletal Martin. Boršice: Janečka – Vlček, Holomčík (68. Soldán), Kaspřák, Cigoš, Filipský (15. Trlida), Náplava, Ohnutek, Králík, Andrýsek (29. Krsička), Kohoutek.

BYSTŘICE P. H. - JUŘINKA 4:1 (2:1)

Po třech zápasech venku se Bystřice konečně představila svým fanouškům. Do vedení šla ve 24. minutě, kdy se nejlépe ve vápně zorientoval Krajcar a hlavou otevřel skóre. Ve 35. minutě Juřinka z jediné vážné šance srovnala. Domácí kanonýr ale byl pohotový a téměř z protiútoku získal svým barvám vedení zpět. Definitivně zlomit odpor se podařilo Bystřici po necelé hodině hry, kdy Krajcar z penalty zkompletoval hattrick. A když přidal čtvrtý gól, utkání se již jen dohrávalo. Výhra mohla být ještě vyšší, pokud by Pumprla proměnil samostatný nájezd na gólmana.
Branky: 24., 36., 59. (pen.), 70. Krajcar - 35. Goláň. Rozhodčí: Smirnov, 70 diváků.

1. Provodov 11 9 1 1 0 30:10 30
2. Vel. Karlovice 11 6 1 1 3 26:14 21
3. Luhačovice 11 6 1 1 3 22:15 21
4. Bystřice p. H. 10 6 0 1 3 20:9 19
5. Holešov 10 5 1 1 3 16:14 18
6. Morkovice 11 6 0 0 5 20:21 18
7. Štítná n. Vl. 11 5 0 1 5 18:18 16
8. Kvasice 11 4 1 1 5 23:22 15