FC KVASICE – TLUMAČOV 0:0

Sousedské derby skončilo bezbrankovou remízou. Oba týmy tak mohou ještě myslet na účast ve finále turnaje.

ADMIRA HULÍN – MÍŠKOVICE 0:3 (0:0)

Admira sehrála s Míškovicemi vyrovnaný poločas, ve kterém nepadla žádná branka. Situace se změnila po přestávce. Míškovice se dostávaly častěji do koncovky a z několika šancí tři využily.

„Pořád mají někteří zimní spánek. Doufám, že se z něho co nejdřív proberou a uvědomí si, že sezona začíná za čtrnáct dnů. Pracuji s tím, co mám k dispozici a bohužel proto vypadají výsledky tak, jak vypadají,“ řekl trenér Admiry Stanislav Dorazín.

„V posledních dvou zápasech jsme už hráli v silnější sestavě, a proto jsme dokázali zvítězit. S výsledkem jsme spokojeni. Naše výhra mohla být ještě výraznější, protože jsme řadu šancí neproměnili,“ dodal předseda Míškovic Jindřich Sieklik.

Branky: Matulík 2, Suchoň.

Admira: Nebuchla – M. Nedbal, Goiš, Jurášek, Polák, Vyvlečka, Spáčil, Burda, Dorazín, P. Nedbal, M. Simerský (Daněk, Skopalík, Kytlica).

Míškovice: Hložek – Kubo, Zapletalík, Mikala, Matulík, Suchý, Závrbský, Sieklik, Stoklasa, Vaculík, Urban (Prokop, Suchoň).

HORNÍ MOŠTĚNICE – KORYNA KORYČANY 5:2 (2:0)

Překvapivou porážkou zatím stoprocentních Koryčan skončilo utkání skupiny B. Do utkání s účastníkem I. B třídy vstoupili hráči Koryčan aktivně a během prvních dvaceti minut si vytvořili mírnou územní převahu. Po chybě v záloze využily Horní Moštěnice první příležitost ke vstřelení branky. Hráči Horních Moštěnic se snažili využívat své brejkové hroty a uvolňovat je dlouhými nákopy za obranu. Po jedné takové akci vstřelili druhou branku.

Ve druhé části Koryčany svoji převahu v poli ještě zvýšily a díky brankám K. Věžníka a Lyska vývoj utkání ještě zdramatizovali. Další hrubky v obraně nabídly soupeři několik gólových šancí a ten je dokázal neomylně potrestat. K finálové účasti v turnaji už by Koryčanům dopomohla pouze remíza nebo prohra Horních Moštěnic s Němčicemi a jejich vítězství se Starou Vsí.

Branky: Suchánek 4, Fabián – K. Věžník, Lysko.

Koryčany: K. Koval – J. Věžník, M. Věžník, Machala, Mušálek, Marek, K.Věžník, Jančík, Kvita, Novotný, S.Koval (Lysko, Samsonek, Vrba, Hanák, Smetana, Brňák, Posolda).

STARÁ VES – LUBNÁ 2:5 (0:2)

Lubná zakončila základní část turnaje přesvědčivým vítězstvím. Teď už bude jen čekat, o jaké místo bude hrát v závěrečném zápase o pořadí.

Úvod utkání patřil Lubné. Když po centru Bačinského otevřel skore Kadlčíka. Stará Ves mohla srovnat z pokutového kopu, ale brankář Foltýn střelu zlikvidoval. Ještě do přestávky zvýšil vedení Lubné Marek Piškula.

Druhý poločas byl v režii Lubné, která přidala další tři góly. Dvakrát se přesně trefil Bačinský a svou druhou branku přidal Marek Piškula. Stará Ves v závěru už jen korigovala na konečných 2:5.

Branky: Plch, Hilbert – Bačinský 2, M. Piškula 2, Kadlčík.

Lubná: Foltýn – Mynář, Skácel, Valach, Běťák, Kadlčík, Haloda, Jirásek, M. Piškula, Bačinský, Vysloužil (Polišenský, Ančinec, O. Škrabal, J. Ševčík).