VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Los podzimní části OFS Uherské Hradiště

Region - Los podzimní části mužských soutěží OFS Uh. Hradiště.

7.8.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/archiv

OKRESNÍ PŘEBOR

1. kolo (9. 8., 16.30): Boršice u Blatnice - Tupesy, Břestek - Traplice, Drslavice - Bánov, Nivnice - Nedakonice, Nezdenice - Kostelany (9. 8. 16.30 Kostelany - obrácené pořadí), Ostrožská Lhota - Havřice, Jarošov - Polešovice.
2. kolo (16. 8., 16.30): Tupesy - Polešovice, Havřice - Jarošov, Kostelany - Ostrožská Lhota, Nedakonice - Nezdenice, Bánov - Nivnice, Traplice - Drslavice, Boršice u Blatnice - Břestek.
3. kolo (23. 8., 16.30): Břestek - Tupesy, Drslavice - Boršice u Blatnice, Nivnice - Traplice, Nezdenice - Bánov, Ostrožská Lhota - Nedakonice, Jarošov - Kostelany, Polešovice - Havřice.
4. kolo (30. 8., 16.30): Tupesy - Havřice (28. 10. 16.30), Kostelany - Polešovice, Nedakonice - Jarošov, Bánov - Ostrožská Lhota, Traplice - Nezdenice, Boršice u Blatnice - Nivnice, Břestek - Drslavice.
5. kolo (6. 9., 16.30): Drslavice - Tupesy, Nivnice - Břestek, Nezdenice - Boršice u Blatnice, Ostrožská Lhota - Traplice, Jarošov - Bánov, Polešovice - Nedakonice, Havřice - Kostelany.
6. kolo (13. 9., 16.00): Tupesy - Kostelany, Nedakonice - Havřice, Bánov - Polešovice, Traplice - Jarošov, Boršice u Blatnice - Ostrožská Lhota, Břestek - Nezdenice, Drslavice - Nivnice.
7. kolo (20. 9., 16.00): Nivnice - Tupesy, Nezdenice - Drslavice, Ostrožská Lhota - Břestek, Jarošov - Boršice u Blatnice, Polešovice - Traplice, Havřice - Bánov, Kostelany - Nedakonice.
8. kolo (27. 9., 15.30): Tupesy - Nedakonice, Bánov - Kostelany, Traplice - Havřice, Boršice u Blatnice - Polešovice, Břestek - Jarošov, Drslavice - Ostrožská Lhota, Nivnice - Nezdenice.
9. kolo (4. 10., 15.30): Nezdenice - Tupesy, Ostrožská Lhota - Nivnice, Jarošov - Drslavice, Polešovice - Břestek, Havřice - Boršice u Blatnice, Kostelany - Traplice, Nedakonice - Bánov.
10. kolo (11. 10., 15.00): Tupesy - Bánov, Traplice - Nedakonice, Boršice u Blatnice - Kostelany, Břestek - Havřice, Drslavice - Polešovice, Nivnice - Jarošov, Nezdenice - Ostrožská Lhota.
11. kolo (18. 10., 14.30): Ostrožská Lhota - Tupesy, Jarošov - Nezdenice, Polešovice - Nivnice, Havřice - Drslavice, Kostelany - Břestek, Nedakonice - Boršice u Blatnice, Bánov - Traplice.
12. kolo (25. 10., 14.00): Tupesy - Traplice, Boršice u Blatnice - Bánov, Břestek - Nedakonice, Drslavice - Kostelany, Nivnice - Havřice, Nezdenice - Polešovice, Ostrožská Lhota - Jarošov.
13. kolo (1. 11., 13.30): Jarošov - Tupesy, Polešovice - Ostrožská Lhota, Havřice - Nezdenice, Kostelany - Nivnice, Nedakonice - Drslavice, Bánov - Břestek, Traplice - Boršice u Blatnice

Výjimky: Nezdenice a Drslavice (SO, ÚZM).
OKRESNÍ SOUTĚŽ

1. kolo (9. 8., 16.30): Hradčovice - Pitín, Staré Město - Babice, Bílovice - Buchlovice, Huštěnovice - Popovice, Březová - Vlčnov, Korytná - Mařatice, Košíky - Horní Němčí.
2. kolo (16. 8., 16.30): Pitín - Horní Němčí, Mařatice - Košíky, Vlčnov - Korytná, Popovice - Březová, Buchlovice - Huštěnovice, Babice - Bílovice, Hradčovice - Staré Město.
3. kolo (23. 8., 16.30): Staré Město - Pitín, Bílovice - Hradčovice, Huštěnovice - Babice, Březová - Buchlovice, Korytná - Popovice, Košíky - Vlčnov, Horní Němčí - Mařatice.
4. kolo (30. 8., 16.30): Pitín - Mařatice, Vlčnov - Horní Němčí, Popovice - Košíky, Buchlovice - Korytná, Babice - Březová, Hradčovice - Huštěnovice, Staré Město - Bílovice.
5. kolo (6. 9., 16.30): Bílovice - Pitín, Huštěnovice - Staré Město, Březová - Hradčovice, Korytná - Babice, Košíky - Buchlovice, Horní Němčí - Popovice, Mařatice - Vlčnov.
6. kolo (13. 9., 16.00): Pitín - Vlčnov, Popovice - Mařatice, Buchlovice - Horní Němčí, Babice - Košíky, Hradčovice - Korytná, Staré Město - Březová, Bílovice - Huštěnovice.
7. kolo (20. 9., 16.00): Huštěnovice - Pitín, Březová - Bílovice, Korytná - Staré Město, Košíky - Hradčovice, Horní Němčí - Babice, Mařatice - Buchlovice, Vlčnov - Popovice.
8. kolo (27. 9., 15.30): Pitín - Popovice, Buchlovice - Vlčnov, Babice - Mařatice, Hradčovice - Horní Němčí, Staré Město - Košíky, Bílovice - Korytná, Huštěnovice - Březová.
9. kolo (4. 10., 15.30): Březová - Pitín, Korytná - Huštěnovice, Košíky - Bílovice, Horní Němčí - Staré Město, Mařatice - Hradčovice, Vlčnov - Babice, Popovice - Buchlovice.
10. kolo (11. 10., 15.00): Pitín - Buchlovice, Babice - Popovice, Hradčovice - Vlčnov, Staré Město - Mařatice, Bílovice - Horní Němčí, Huštěnovice - Košíky, Březová - Korytná.
11. kolo (18. 10., 14.30): Korytná - Pitín, Košíky - Březová, Horní Němčí - Huštěnovice, Mařatice - Bílovice, Vlčnov - Staré Město, Popovice - Hradčovice, Buchlovice - Babice.
12. kolo (25. 10., 14.00): Pitín - Babice, Hradčovice - Buchlovice, Staré Město - Popovice, Bílovice - Vlčnov, Huštěnovice - Mařatice, Březová - Horní Němčí, Korytná - Košíky.
13. kolo (1. 11., 13.30): Košíky - Pitín, Horní Němčí - Korytná, Mařatice - Březová, Vlčnov - Huštěnovice, Popovice - Bílovice, Buchlovice - Staré Město, Babice - Hradčovice.

ZÁKLADNÍ TŘÍDA SKUPINA A

1. kolo (9. 8., 16.30): Kněžpole B - Neobsazeno, Topolná - Tupesy B, Medlovice - Traplice B, Mistřice - Slovácko-Vážany, Tučapy - Podolí, Jarošov B - Jankovice, Jalubí B - Částkov, Kunovice - Stříbrnice.
2. kolo (16. 8., 16.30): neobsazeno - Stříbrnice, Částkov - Kunovice, Jankovice - Jalubí B, Podolí - Jarošov B, Slovácko-Vážany - Tučapy, Traplice B - Mistřice, Tupesy B - Medlovice, Kněžpole B - Topolná.
3. kolo (23. 8., 16.30): Topolná - Neobsazeno, Medlovice - Kněžpole B, Mistřice - Tupesy B, Tučapy - Traplice B, Jarošov B - Slovácko-Vážany, Jalubí B - Podolí, Kunovice - Jankovice, Stříbrnice - Částkov.
4. kolo (30. 8., 16.30): neobsazeno - Částkov, Jankovice - Stříbrnice, Podolí - Kunovice, Slovácko-Vážany - Jalubí B, Traplice B - Jarošov B, Tupesy B - Tučapy, Kněžpole B - Mistřice, Topolná - Medlovice.
5. kolo (6. 9., 16.30): Medlovice - neobsazeno, Mistřice - Topolná, Tučapy - Kněžpole B, Jarošov B - Tupesy B, Jalubí B - Traplice B, Kunovice - Slovácko-Vážany, Stříbrnice - Podolí, Částkov - Jankovice.
6. kolo (13. 9., 16.00): neobsazeno - Jankovice, Podolí - Částkov, Slovácko-Vážany - Stříbrnice, Traplice B - Kunovice, Tupesy B - Jalubí B, Kněžpole B - Jarošov B, Topolná - Tučapy, Medlovice - Mistřice.
7. kolo (20. 9., 16.00): Mistřice - neobsazeno, Tučapy - Medlovice, Jarošov B - Topolná, Jalubí B - Kněžpole B, Kunovice - Tupesy B, Stříbrnice - Traplice B, Částkov - Slovácko-Vážany, Jankovice - Podolí.
8. kolo (27. 9., 15.30): neobsazeno - Podolí, Slovácko-Vážany - Jankovice, Traplice B - Částkov, Tupesy B - Stříbrnice, Kněžpole B - Kunovice, Topolná - Jalubí B, Medlovice - Jarošov B, Mistřice - Tučapy.
15. kolo (28. 9., 15.30): Kunovice - neobsazeno, Stříbrnice - Jalubí B, Částkov - Jarošov B, Jankovice - Tučapy, Podolí - Mistřice, Slovácko-Vážany - Medlovice, Traplice B - Topolná, Tupesy B - Kněžpole B.
9. kolo (4. 10., 15.30): Tučapy - Neobsazeno, Jarošov B - Mistřice, Jalubí B - Medlovice, Kunovice - Topolná, Stříbrnice - Kněžpole B, Částkov - Tupesy B, Jankovice - Traplice B, Podolí - Slovácko-Vážany.
10. kolo (11. 10., 15.00): neobsazeno - Slovácko-Vážany, Traplice B - Podolí, Tupesy B - Jankovice, Kněžpole B - Částkov, Topolná - Stříbrnice, Medlovice - Kunovice, Mistřice - Jalubí B, Tučapy - Jarošov B.
11. kolo (18. 10., 14.30): Jarošov B - Neobsazeno, Jalubí B - Tučapy, Kunovice - Mistřice, Stříbrnice - Medlovice, Částkov - Topolná, Jankovice - Kněžpole B, Podolí - Tupesy B, Slovácko-Vážany - Traplice B.
12. kolo (25. 10., 14.00): neobsazeno - Traplice B, Tupesy B - Slovácko-Vážany, Kněžpole B - Podolí, Topolná - Jankovice, Medlovice - Částkov, Mistřice - Stříbrnice, Tučapy - Kunovice, Jarošov B - Jalubí B.
14. kolo (28. 10., 14.00): neobsazeno - Tupesy B, Kněžpole B - Traplice B, Topolná - Slovácko-Vážany, Medlovice - Podolí, Mistřice - Jankovice, Tučapy - Částkov, Jarošov B - Stříbrnice, Jalubí B - Kunovice.
13. kolo (1. 11., 13.30): Jalubí B - Neobsazeno, Kunovice - Jarošov B, Stříbrnice - Tučapy, Částkov - Mistřice, Jankovice - Medlovice, Podolí - Topolná, Slovácko-Vážany - Kněžpole B, Traplice B - Tupesy B.

Výjimky: Kněžpole B, Jarošov B, Traplice B a Tupesy B (všichni SO, ÚZM), Jalubí B (NE, 10.00), Kunovice a Částkov (oba, NE 10.15).
SKUPINA B

1. kolo (9. 8., 16.30): Boršice u Blatnice B - Ostrožská Nová Ves B, Suchá Loz - Záhorovice, Rudice - Krhov, Starý Hrozenkov - Podolí B, Komňa - Bystřice p. L., Žitková - Uherský Ostroh B, Přečkovice - Strání B.
2. kolo (16. 8., 16.30): Ostrožská Nová Ves B - Strání B, Uherský Ostroh B - Přečkovice, Bystřice p. L. - Žitková, Podolí B - Komňa, Krhov - Starý Hrozenkov, Záhorovice - Rudice, Boršice u Blatnice B - Suchá Loz.
3. kolo (23. 8., 16.30): Suchá Loz - Ostrožská Nová Ves B, Rudice - Boršice u Blatnice B, Starý Hrozenkov - Záhorovice, Komňa - Krhov, Žitková - Podolí B, Přečkovice - Bystřice p. L., Strání B - Uherský Ostroh B.
4. kolo (30. 8., 16.30): Ostrožská Nová Ves B - Uherský Ostroh B, Bystřice p. L. - Strání B, Podolí B - Přečkovice, Krhov - Žitková, Záhorovice - Komňa, Boršice u Blatnice B - Starý Hrozenkov. Suchá Loz - Rudice
5. kolo (6. 9., 16.30): Rudice - Ostrožská Nová Ves B, Starý Hrozenkov - Suchá Loz, Komňa - Boršice u Blatnice B, Žitková - Záhorovice, Přečkovice - Krhov, Strání B - Podolí B, Uherský Ostroh B - Bystřice p. L..
6. kolo (13. 9., 16.00): Ostrožská Nová Ves B - Bystřice p. L., Podolí B - Uherský Ostroh B, Krhov - Strání B, Záhorovice - Přečkovice, Boršice u Blatnice B - Žitková, Suchá Loz - Komňa, Rudice - Starý Hrozenkov.
7. kolo (20. 9., 16.00): Starý Hrozenkov - Ostrožská Nová Ves B, Komňa - Rudice, Žitková - Suchá Loz, Přečkovice - Boršice u Blatnice B, Strání B - Záhorovice, Uherský Ostroh B - Krhov, Bystřice p. L. - Podolí B.
8. kolo (27. 9., 15.30): Ostrožská Nová Ves B - Podolí B, Krhov - Bystřice p. L., Záhorovice - Uherský Ostroh B, Boršice u Blatnice B - Strání B, Suchá Loz - Přečkovice, Rudice - Žitková, Starý Hrozenkov - Komňa.
9. kolo (4. 10., 15.30): Komňa - Ostrožská Nová Ves B, Žitková - Starý Hrozenkov, Přečkovice - Rudice, Strání B - Suchá Loz, Uherský Ostroh B - Boršice u Blatnice B, Bystřice p. L. - Záhorovice, Podolí B - Krhov.
10. kolo (11. 10., 15.00): Ostrožská Nová Ves B - Krhov, Záhorovice - Podolí B, Boršice u Blatnice B - Bystřice p. L., Suchá Loz - Uherský Ostroh B, Rudice - Strání B, Starý Hrozenkov - Přečkovice, Komňa - Žitková.
11. kolo (18. 10., 14.30): Žitková - Ostrožská Nová Ves B, Přečkovice - Komňa, Strání B - Starý Hrozenkov, Uherský Ostroh B - Rudice, Bystřice p. L. - Suchá Loz, Podolí B - Boršice u Blatnice B, Krhov - Záhorovice.
12. kolo (25. 10., 14.00): Ostrožská Nová Ves B - Záhorovice, Boršice u Blatnice B - Krhov, Suchá Loz - Podolí B, Rudice - Bystřice p. L., Starý Hrozenkov - Uherský Ostroh B, Komňa - Strání B, Žitková - Přečkovice.
13. kolo (1. 11., 13.30): Přečkovice - Ostrožská Nová Ves B, Strání B - Žitková, Uherský Ostroh B - Komňa, Bystřice p. L. - Starý Hrozenkov, Podolí B - Rudice, Krhov - Suchá Loz, Záhorovice - Boršice u Blatnice B.

Výjimky: Stání B, Uherský Ostroh B (oba SO, ÚZM), Boršice u Blatnice B, Podolí B (oba NE, 10.00), Ostrožská Nová Ves B (NE, 10.15), Rudice, Přečkovice (oba NE 14.00), Suchá Loz, Starý Hrozenkov, Záhorovice (všichni, NE 15.00).
7.8.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Autogramiáda jezdců Barum Czech Rally Zlín 2017 v obchodním centu Zlaté jablko ve Zlíně.

Na Barum Rally dorazilo 135 posádek, 16 se omluvilo

Ilustrační foto

Trať městské erzety Barumky si lidé mohou v pátek večer projet na kole

Vychutnejte si léto s Deníkem a hlasujte o váš nejoblíbenější podnik

Hlasujte pro svou nejoblíbenější restauraci, hospodu, bar, pizzerii nebo bistro na střední Moravě.

První se opět prezentovali Turci. Itinerář zatím převzalo 132 pilotů

Stejně jako loni i v úterý se jako první v sekretariátě Barum Czech Rally Zlín prezentovala organizátorům 47. ročníku turecká posádka Murat Bostanci – Onur Vatansever.

Startovní listina Barum Rally zdarma ve čtvrtečním Deníku

Deník vám ve svém zítřejším TIŠTENÉM vydání přinese zdarma startovní listinu nadcházejícího víkendového 47. ročníku Barum Czech Rally Zlín. Kromě seznamu pilotů soudobých vozů zde najdete i účastníků 10. ročníku Star Rally. (spo)

ON-LINE: O bolestech zad i cvičení v práci

Co dělat, aby vás nebolela záda? Funguje Vojtova metoda i pro dospělé? A jak si třeba krátce zacvičit během pracovní doby? Nejen na to se můžete ptát vedoucí fyzioterapeutky Kroměřížské nemocnice Pavly Zemanové. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení