VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Los podzimní části soutěží OFS Zlín, I. část

Region - Los podzimní části mužských soutěží OFS Zlín - I. část.

7.8.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Archiv

OFS ZLÍN OKRESNÍ PŘEBOR

1. kolo (9. 8., 16.30): Ludkovice - Dolní Lhota, Tečovice - Bylnice, Napajedla B - Štípa, Jaroslavice - Kostelec, Kašava - Újezd, Březnice - Hvozdná, Sehradice - Tlumačov.
2. kolo (16. 8., 16.30): Ludkovice - Tečovice, Hvozdná - Sehradice, Újezd - Březnice, Kostelec - Kašava, Štípa - Jaroslavice, Bylnice - Napajedla B, Dolní Lhota - Tlumačov.
3. kolo (23. 8., 16.30): Tečovice - Dolní Lhota, Napajedla B - Ludkovice, Jaroslavice - Bylnice, Kašava - Štípa, Březnice - Kostelec, Sehradice - Újezd, Tlumačov - Hvozdná.
4. kolo (30. 8., 16.30): Ludkovice - Jaroslavice, Tečovice - Napajedla B, Újezd - Tlumačov, Kostelec - Sehradice, Štípa - Březnice, Bylnice - Kašava, Dolní Lhota - Hvozdná.
5. kolo (6. 9., 16.30): Napajedla B - Dolní Lhota, Jaroslavice - Tečovice, Kašava - Ludkovice, Březnice - Bylnice, Sehradice - Štípa, Tlumačov - Kostelec, Hvozdná - Újezd.
6. kolo (13. 9., 16.00): Ludkovice - Březnice, Tečovice - Kašava, Napajedla B - Jaroslavice, Kostelec - Hvozdná, Štípa - Tlumačov, Bylnice - Sehradice, Dolní Lhota - Újezd.
7. kolo (20. 9., 16.00): Jaroslavice - Dolní Lhota, Kašava - Napajedla B, Březnice - Tečovice, Sehradice - Ludkovice, Tlumačov - Bylnice, Hvozdná - Štípa, Újezd - Kostelec.
8. kolo (27. 9., 15.30): Ludkovice - Tlumačov, Tečovice - Sehradice, Napajedla B - Březnice, Jaroslavice - Kašava, Štípa - Újezd, Bylnice - Hvozdná, Dolní Lhota - Kostelec.
9. kolo (4. 10., 15.30): Kašava - Dolní Lhota, Březnice - Jaroslavice, Sehradice - Napajedla B, Tlumačov - Tečovice, Hvozdná - Ludkovice, Újezd - Bylnice, Kostelec - Štípa.
10. kolo (11. 10., 15.00): Ludkovice - Újezd, Tečovice - Hvozdná, Napajedla B - Tlumačov, Jaroslavice - Sehradice, Kašava - Březnice, Bylnice - Kostelec, Dolní Lhota - Štípa.
11. kolo (18. 10., 14.30): Březnice - Dolní Lhota, Sehradice - Kašava, Tlumačov - Jaroslavice, Hvozdná - Napajedla B, Újezd - Tečovice, Kostelec - Ludkovice, Štípa - Bylnice.
12. kolo (25. 10., 14.00): Ludkovice - Štípa, Tečovice - Kostelec, Napajedla B - Újezd, Jaroslavice - Hvozdná, Kašava - Tlumačov, Březnice - Sehradice, Dolní Lhota - Bylnice.
13. kolo (1. 11., 13.30): Sehradice - Dolní Lhota, Tlumačov - Březnice, Hvozdná - Kašava, Újezd - Jaroslavice, Kostelec - Napajedla B, Štípa - Tečovice, Bylnice - Ludkovice.
14. kolo (8. 11., 13.30): Tlumačov - Sehradice, Hvozdná - Březnice, Újezd - Kašava, Kostelec - Jaroslavice, Štípa - Napajedla B, Bylnice - Tečovice, Dolní Lhota - Ludkovice.

Výjimky: Tečovice, Jaroslavice, Sehradice, Tlumačov, Dolní Lhota (všichni SO, ÚZM).
III. TŘÍDA SKUPINA A

1. kolo (9. 8., 16.30): Mysločovice - Paseky, Tečovice B - Březůvky, Zádveřice - Pohořelice, Veselá - Březová, Fryšták B - Lípa, Mladcová B - Komárov, Příluky B - Lukov B.
2. kolo (16. 8., 16.30): Mysločovice - Tečovice B, Komárov - Příluky B, Lípa - Mladcová B, Březová - Fryšták B, Pohořelice - Veselá, Březůvky - Zádveřice, Paseky - Lukov B.
3. kolo (23. 8., 16.30): Tečovice B - Paseky, Zádveřice - Mysločovice, Veselá - Březůvky, Fryšták B - Pohořelice, Mladcová B - Březová, Příluky B - Lípa, Lukov B - Komárov.
4. kolo (30. 8., 16.30): Mysločovice - Veselá, Tečovice B - Zádveřice, Lípa - Lukov B, Březová - Příluky B, Pohořelice - Mladcová B, Březůvky - Fryšták B, Paseky - Komárov.
5. kolo (6. 9., 16.30): Zádveřice - Paseky, Veselá - Tečovice B, Fryšták B - Mysločovice, Mladcová B - Březůvky, Příluky B - Pohořelice, Lukov B - Březová, Komárov - Lípa.
6. kolo (13. 9., 16.00): Mysločovice - Mladcová B, Tečovice B - Fryšták B, Zádveřice - Veselá, Březová - Komárov, Pohořelice - Lukov B, Březůvky - Příluky B, Paseky - Lípa.
7. kolo (20. 9., 16.00): Veselá - Paseky, Fryšták B - Zádveřice, Mladcová B - Tečovice B, Příluky B - Mysločovice, Lukov B - Březůvky, Komárov - Pohořelice, Lípa - Březová.
8. kolo (27. 9., 15.30): Mysločovice - Lukov B, Tečovice B - Příluky B, Zádveřice - Mladcová B, Veselá - Fryšták B, Pohořelice - Lípa, Březůvky - Komárov, Paseky - Březová.
9. kolo (4. 10., 15.30): Fryšták B - Paseky, Mladcová B - Veselá, Příluky B - Zádveřice, Lukov B - Tečovice B, Komárov - Mysločovice, Lípa - Březůvky, Březová - Pohořelice.
10. kolo (11. 10., 15.00): Mysločovice - Lípa, Tečovice B - Komárov, Zádveřice - Lukov B, Veselá - Příluky B, Fryšták B - Mladcová B, Březůvky - Březová, Paseky - Pohořelice.
11. kolo (18. 10., 14.30): Mladcová B - Paseky, Příluky B - Fryšták B, Lukov B - Veselá, Komárov - Zádveřice, Lípa - Tečovice B, Březová - Mysločovice, Pohořelice - Březůvky.
12. kolo (25. 10., 14.00): Mysločovice - Pohořelice, Tečovice B - Březová, Zádveřice - Lípa, Veselá - Komárov, Fryšták B - Lukov B, Mladcová B - Příluky B, Paseky - Březůvky.
13. kolo (1. 11., 13.30): Příluky B - Paseky, Lukov B - Mladcová B, Komárov - Fryšták B, Lípa - Veselá, Březová - Zádveřice, Pohořelice - Tečovice B, Březůvky - Mysločovice.
14. kolo (8. 11., 13.30): Lukov B - Příluky B, Komárov - Mladcová B, Lípa - Fryšták B, Březová - Veselá, Pohořelice - Zádveřice, Březůvky - Tečovice B, Paseky - Mysločovice.

Výjimky: Veselá, Mladcová B, Příluky B, Lukov B (všichni SO, ÚZM), Fryšták B, Lípa (oba NE, 10), Březůvky (NE, 10.15), Paseky (NE, ÚZM, hřiště Březůvky).
SKUPINA B

1. kolo (9. 8., 16.30): Šanov - Rokytnice, Drnovice - Nevšová, Hřivínův Újezd - Luhačovice B, Vlachovice B - Pozlovice, Biskupice - Mirošov, Smolina - Vysoké Pole, Návojná - Štítná n. Vl. B.
2. kolo (16. 8., 16.30): Šanov - Drnovice, Vysoké Pole - Návojná, Mirošov - Smolina, Pozlovice - Biskupice, Luhačovice B - Vlachovice B, Nevšová - Hřivínův Újezd, Rokytnice - Štítná n. Vl. B.
3. kolo (23. 8., 16.30): Drnovice - Rokytnice, Hřivínův Újezd - Šanov, Vlachovice B - Nevšová, Biskupice - Luhačovice B, Smolina - Pozlovice, Návojná - Mirošov, Štítná n. Vl. B - Vysoké Pole.
4. kolo (30. 8., 16.30): Šanov - Vlachovice B, Drnovice - Hřivínův Újezd, Mirošov - Štítná n. Vl. B, Pozlovice - Návojná, Luhačovice B - Smolina, Nevšová - Biskupice, Rokytnice - Vysoké Pole.
5. kolo (6. 9., 16.30): Hřivínův Újezd - Rokytnice, Vlachovice B - Drnovice, Biskupice - Šanov, Smolina - Nevšová, Návojná - Luhačovice B, Štítná n. Vl. B - Pozlovice, Vysoké Pole - Mirošov.
6. kolo (13. 9., 16.00): Šanov - Smolina, Drnovice - Biskupice, Hřivínův Újezd - Vlachovice B, Pozlovice - Vysoké Pole, Luhačovice B - Štítná n. Vl. B, Nevšová - Návojná, Rokytnice - Mirošov.
7. kolo (20. 9., 16.00): Vlachovice B - Rokytnice, Biskupice - Hřivínův Újezd, Smolina - Drnovice, Návojná - Šanov, Štítná n. Vl. B - Nevšová, Vysoké Pole - Luhačovice B, Mirošov - Pozlovice.
8. kolo (27. 9., 15.30): Šanov - Štítná n. Vl. B, Drnovice - Návojná, Hřivínův Újezd - Smolina, Vlachovice B - Biskupice, Luhačovice B - Mirošov, Nevšová - Vysoké Pole, Rokytnice - Pozlovice.
9. kolo (4. 10., 15.30): Biskupice - Rokytnice, Smolina - Vlachovice B, Návojná - Hřivínův Újezd, Štítná n. Vl. B - Drnovice, Vysoké Pole - Šanov, Mirošov - Nevšová, Pozlovice - Luhačovice B.
10. kolo (11. 10., 15.00): Šanov - Mirošov, Drnovice - Vysoké Pole, Hřivínův Újezd - Štítná n. Vl. B, Vlachovice B - Návojná, Biskupice - Smolina, Nevšová - Pozlovice, Rokytnice - Luhačovice B.
11. kolo (18. 10., 14.30): Smolina - Rokytnice, Návojná - Biskupice, Štítná n. Vl. B - Vlachovice B, Vysoké Pole - Hřivínův Újezd, Mirošov - Drnovice, Pozlovice - Šanov, Luhačovice B - Nevšová.
12. kolo (25. 10., 14.00): Šanov - Luhačovice B, Drnovice - Pozlovice, Hřivínův Újezd - Mirošov, Vlachovice B - Vysoké Pole, Biskupice - Štítná n. Vl. B, Smolina - Návojná, Rokytnice - Nevšová.
13. kolo (1. 11., 13.30): Návojná - Rokytnice, Štítná n. Vl. B - Smolina, Vysoké Pole - Biskupice, Mirošov - Vlachovice B, Pozlovice - Hřivínův Újezd, Luhačovice B - Drnovice, Nevšová - Šanov.
14. kolo (8. 11., 13.30): Štítná n. Vl. B - Návojná, Vysoké Pole - Smolina, Mirošov - Biskupice, Pozlovice - Vlachovice B, Luhačovice B - Hřivínův Újezd, Nevšová - Drnovice, Rokytnice - Šanov.

Výjimky: Luhačovice B (SO, ÚZM), Drnovice, Smolina, Mirošov (všichni, NE, 14).
7.8.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

Záchrana psa pomocí klobásky

Zlínští krajští hasiči mají novou "tajnou zbraň". Pomohla jim při záchraně psa

V úterý vyražte na velkou autogramiádu pilotů Barumky

První přímé setkání s největšími hvězdami letošního 47. ročníku Barum Czech Rally Zlín nabízí úterní autogramiáda, která od 18.30 hodin proběhne ve zlínském obchodním centru Zlaté jablko.

Při srážce aut se zranila chodkyně

V Luhačovicích bourala dvě osobní vozidla, zranila se při tom chodkyně. Nehoda se stala v pondělí 21. srpna kolem 11. hodiny dopoledne v Masarykově ulici v centru města.

Zlín posílil bratr Rihards Bukarts. Na zkoušce uspěli Freibergs i Illo

Sourozenci jsou zase spolu. Rihards Bukarts, o šest let mladší bratr Robertse Bukartse se stal novou posilou extraligových hokejistů Aukro Berani Zlín.

Jak reklamovat koupený dům či byt

Koupili jste si vysněný byt nebo dům a máte pocit, že je dokonalý? Prvotní nadšení z dobré koupě mohou však zanedlouho vystřídat starosti s vadami, které se projeví až po čase. Víte, jaká práva v takovém případě máte? A jak nejlépe postupovat, abyste o ně nepřišli?

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení