VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Jak si vedli mladí fotbalisté z regionu? Podívejte se

Zlínský kraj - Výsledky a tabulky fotbalové mládeže.

9.9.2014
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: František Géla

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Dol. Němčí – Nedašov 5:2 Podlas 4, Pastorek – Holba, Machač, Kunovice – Rožnov p/R. 1:0 Rozhon, Nivnice – Hluk 4:2 Májek 3, Trtek M. – Kuřina, Nguntual Tum Thang, Hulín – Slušovice 0:1 Krajča, Baťov 1930 – Uh. Brod 3:2 Trvaj, Novák, Bršlica – Pochylý, Michalec, Luhačovice – Holešov 4:1 Smejkal, Daňo, Kraus, Červenka – Doležel, Malenovice – Brumov 0:4 Sedlařík, Kovář, Líňa, Masař.

1. Luhačovice 5 4 1 0 0 16:5 14
2. SK Baťov 5 4 0 0 1 18:7 12
3. Rožnov p. R. 5 3 1 0 1 13:3 11
4. Kunovice 5 3 1 0 1 13:10 11
5. Slušovice 5 3 0 1 1 10:6 10
6. Nivnice 5 2 1 0 2 13:9 8
7. Brumov 5 2 0 2 1 12:8 8
8. Uh. Brod 5 2 0 1 2 14:10 7
9. Dol. Němčí 4 2 0 0 2 11:9 6
10. Holešov 5 2 0 0 3 10:12 6
11. Hluk 4 1 0 0 3 9:13 3
12. Malenovice 5 1 0 0 4 5:23 3
13. Nedašov 5 1 0 0 4 5:23 3
14. Hulín 5 0 0 0 5 4:15 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Štítná n/Vl. – Vlachovice 3:0 Šimoník, Hrnčiřík V., Malaník, Lidečko – Val. Polanka 4:2 Liška, Juran, Gargula, Hruboň – Matyáš, Daněk, Hovězí – Provodov 5:2 Ondryáš 3, Fojtů M., Smolík – Vítek P., Brebis, Ratiboř – Poličná 2:10 Mikula 2 – Klvaňa 5, Drda J., Jež, Feix, Šedý, Drda D., Val. Klobouky – Slavičín 0:5 Bartoš 4, Havlín, Mladcová – Juřinka 0:4 Dobiáš 3, Kopřiva, Vel. Karlovice – Újezd 1:4 Šibal – Vaculín 3, Krmeš.

1. Poličná 5 5 0 0 0 36:5 15
2. Újezd 5 5 0 0 0 21:5 15
3. Slavičín 5 3 1 0 1 16:7 11
4. Štítná n. Vl. 5 3 0 1 1 23:7 10
5. Lidečko 5 3 0 1 1 21:13 10
6. Mladcová 5 3 0 0 2 10:12 9
7. Val. Polanka 5 2 1 0 2 16:11 8
8. Ratiboř 5 2 0 0 3 18:16 6
9. Hovězí 5 2 0 0 3 12:18 6
10. Vel. Karlovice 5 2 0 0 3 7:14 6
11. Juřinka 5 2 0 0 3 11:24 6
12. Vlachovice 5 0 1 0 4 3:17 2
13. Provodov 5 0 0 1 4 6:34 1
14. Val. Klobouky 5 0 0 0 5 4:21 0

SKUPINA B: Nedachlebice – Zdounky 1:9 Mrlík – Horák 3, Pospíšil 2, Kyrcz 2, Judas, Vaďura, Koryčany – Strání 2:1 Hanák, Gejdoš – Zlatý, Břest – Louky 0:2 Štípek, Pavelka, Boršice – Bojkovice 2:4 Dostál 2 – Slavíček D. 2, Lekeš M., Lebánek O., Kněžpole – Kvasice 0:4 Kašík, Pospíšil 2, Postava, St. Město – Napajedla 3:0 Stodůlka, Melichárek, Blaha J., Uh. Ostroh – Morkovice 2:4 Zich, Vyskočil – Hrnčíř, Ševčík, Hříbek 2. Dohrávky 1. kola: Nedachlebice – Kvasice 3:4 Nožička, Kutra, Mrlík – Pospíšil 2, Řiháček, Sládeček, Kněžpole – St. Město 1:6 Hančík D. – Kovács 2, Raštica 3, Pantlík.

1. St. Město 5 4 0 0 1 22:8 12
2. Koryčany 5 4 0 0 1 22:11 12
3. Louky 5 4 0 0 1 16:6 12
4. Bojkovice 5 3 1 0 1 22:15 11
5. Břest 5 3 0 1 1 17:6 10
6. Zdounky 5 3 0 0 2 25:11 9
7. Strání 5 3 0 0 2 15:12 9
8. Kvasice 5 3 0 0 2 15:17 9
9. Napajedla 5 2 0 0 3 12:13 6
10. Boršice 5 2 0 0 3 10:15 6
11. Kněžpole 5 2 0 0 3 8:14 6
12. Morkovice 5 1 0 0 4 8:22 3
13. Uh.Ostroh 5 0 0 0 5 4:22 0
14. Nedachlebice 5 0 0 0 5 6:30 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Brumov – V. Otrokovice 8:1 Zvoníček 3, Macháč 2, Kubiš, Šenkeřík, Chovančík – Mančík, Holešov – Rožnov p/R. 4:3 Mlčák 2, Blažek, Marušák – vlastní, Kolařík 2, Slavičín – Louky 3:1 Kulíšek, Huta, Švadleňák – Látal, Baťov 1930 – Uh. Brod 1:0 Staněk, Bojkovice – Kunovice 2:3 Stojka, Koželuha – Hubál 2, Reňák, Vsetín – Štítná n/Vl. nehl.

1. Brumov 3 3 0 0 0 19:2 9
2. Slavičín 3 3 0 0 0 7:2 9
3. Bojkovice 3 2 0 0 1 12:7 6
4. SK Baťov 2 2 0 0 0 3:1 6
5. V. Otrokovice 3 1 0 1 1 7:9 4
6. Kunovice 2 1 0 0 1 4:4 3
7. Holešov 3 1 0 0 2 6:7 3
8. Uh. Brod 3 1 0 0 2 1:3 3
9. Louky 3 1 0 0 2 5:8 3
10. Rožnov p. R. 3 0 1 0 2 4:13 2
11. Štítná n. Vl. 2 0 0 0 2 4:6 0
12. FK Vsetín 2 0 0 0 2 1:11 0

MLADŠÍ: Brumov – V. Otrokovice 11:3 Pešout L. 4, Fojtík Jindřich 2, Fojtík Jakub, Ščuglík, Gabřiš, Hořák, Fojtík M. – Machovský 2, Bronislov, Holešov – Rožnov p/R. 5:4 Kratochvíla 2, Dubický 2, Jura – Galus 3, Konečný, Slavičín – Louky 4:1 Svoboda, Tarabus, Častulík, Ščuglík – Zuzaník, Baťov 1930 – Uh. Brod 1:8 vlastní – Valenta 3, Kostiha 3, Karlík, Koželuha, Bojkovice – Kunovice 6:4 Andrlík 2, Bulejko, Kundrata 2, Machala – Švec, Daníček, Marovič, vlastní, Vsetín – Štítná n/Vl. nehl.

1. Holešov 3 3 0 0 0 23:7 9
2. Slavičín 3 3 0 0 0 13:5 9
3. Brumov 3 2 0 1 0 24:12 7
4. FK Vsetín 2 2 0 0 0 22:3 6
5. Štítná n. Vl. 2 2 0 0 0 5:1 6
6. Rožnov p. R. 3 1 1 0 1 22:12 5
7. Uh. Brod 3 1 0 0 2 12:13 3
8. Bojkovice 3 1 0 0 2 9:16 3
9. Kunovice 2 0 0 0 2 5:11 0
10. SK Baťov 2 0 0 0 2 2:11 0
11. Louky 3 0 0 0 3 5:20 0
12. V. Otrokovice 3 0 0 0 3 3:34 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Zlín B – Nedašov 3:0 Čihánek, Schincke, Kočica, Juřinka – Ratiboř 6:1 Pernický 4, Hruška, Němec – Fojtík, Kelč – Luhačovice 10:1 Žídek M. 5, Jiříček D. 3, Hradil A., David M. – Hoferek, Val. Klobouky – Hulín 8:0 Obadal 4, Naňák 3, Hejda, Vlachovice – Hor. Bečva nehl., Vel. Karlovice – Bystřice p/H. 0:15 Burda 5, Franěk 4, Semaník 2, Kocman, Červinka, Dubčák, vlastní.

1. Kelč 3 3 0 0 0 19:3 9
2. Bystřice p. H. 3 2 1 0 0 26:2 8
3. Val. Klobouky 3 2 0 1 0 14:2 7
4. Zlín B 2 2 0 0 0 12:0 6
5. Luhačovice 3 1 0 1 1 5:13 4
6. Ratiboř 2 1 0 0 1 15:7 3
7. Juřinka 2 1 0 0 1 8:4 3
8. Nedašov 3 0 1 0 2 2:18 2
9. Vel. Karlovice 3 0 1 0 2 2:26 2
10. Vlachovice 2 0 0 1 1 2:11 1
11. Hulín 2 0 0 0 2 2:11 0
12. Hor. Bečva 2 0 0 0 2 0:10 0

SKUPINA B: 1. FC Slovácko – Nedakonice 1:2 Illéšová – nehl., Koryčany – Zlechov 9:0 Kaňa 4, Bardon 2, Klem, Nezdařil, Novotný, Strání – St. Město 2:1 Žajgla, Zámečník – Zajíc, Boršice – Kvasice 0:7 Mastný 2, Slavík 2, Hora 2, Samohýl, Hluk – Napajedla 6:0 Martiš 2, Ševčík, Prudík, Frühauf Z., Nguntual Van David, Dol. Němčí – Morkovice 4:0 Šimčík 4. Dohrávka 3. kola: 1. FC Slovácko – St. Město 0:6 nehl.

1. Hluk 3 3 0 0 0 18:2 9
2. Koryčany 3 2 0 0 1 16:3 6
3. St. Město 3 2 0 0 1 10:2 6
4. Zlechov 3 2 0 0 1 4:10 6
5. Kvasice 3 1 1 0 1 8:8 5
6. Nedakonice 3 1 1 0 1 4:5 5
7. Strání 2 1 0 1 0 3:2 4
8. Dol. Němčí 3 1 0 1 1 7:9 4
9. Napajedla 2 1 0 0 1 4:6 3
10. Morkovice 3 1 0 0 2 3:10 3
11. 1. FC Slovácko 3 0 0 0 3 2:10 0
12. Boršice 3 0 0 0 3 1:13 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Zlín B – Nedašov 5:6 PK Hlavinka 3, Kolařík, Mihal – Kolínek M. 3, Novák P. 2, Juřinka – Ratiboř 6:2 Cacek 3, Šulák, Nevařil, Bílý – Míka, Škrabánek, Kelč – Luhačovice 5:2 Pajdla 2, Graja, Goláň, Pavlištík, Val. Klobouky – Hulín 8:2 Poliak M. 3, Opravil 3, Samiec, Ovesný – Zavadil, Vítoslavský, Vlachovice – Hor. Bečva nehl., Vel. Karlovice – Bystřice p/H. 4:10 Horáček 2, Planka, Štuler – Maťa 3, Hosák 2, Dubčák 2, Hradil 2, Hlava.

1. Val. Klobouky 3 3 0 0 0 25:3 9
2. Nedašov 3 2 1 0 0 14:9 8
3. Juřinka 2 2 0 0 0 9:2 6
4. Bystřice p. H. 3 2 0 0 1 18:13 6
5. Zlín B 2 1 0 1 0 13:9 4
6. Hulín 2 1 0 0 1 9:8 3
7. Vel. Karlovice 3 1 0 0 2 14:18 3
8. Hor. Bečva 2 1 0 0 1 5:9 3
9. Kelč 3 1 0 0 2 5:14 3
10. Ratiboř 2 0 0 0 2 5:11 0
11. Luhačovice 3 0 0 0 3 3:12 0
12. Vlachovice 2 0 0 0 2 1:13 0

SKUPINA B: 1.FC Slovácko – Nedakonice 6:1 Slováčková 2, Tomečková 2, Crhonková, Zálešáková – nehl., Koryčany – Zlechov 3:1 Novotný J., Michalík, Hajkr – Hubík, Strání – St. Město 5:1 Frühauf 3, Pavluš, Gabriš O. – Kowalík, Boršice – Kvasice 5:3 Polášek 2, Šůstek, Petřvalský 2 – Kochaníček, Samohýl, Hora, Hluk – Napajedla 6:0 Polách 2, Druckmüller 2, Frühauf M., Frühauf P., Dol. Němčí – Morkovice 0:1 Přikryl, Dohrávka 3. kola: 1.FCSlovácko – St. Město 2:3 (Škrabalová, Sklenářová – nehl.).

1. Hluk 3 3 0 0 0 14:2 9
2. Koryčany 3 2 0 1 0 10:7 7
3. Strání 2 2 0 0 0 12:3 6
4. Zlechov 3 2 0 0 1 12:7 6
5. Boršice 3 2 0 0 1 15:11 6
6. St. Město 3 1 1 0 1 6:9 5
7. 1. FC Slovácko 3 1 0 0 2 12:10 3
8. Dol. Němčí 3 1 0 0 2 8:8 3
9. Napajedla 2 1 0 0 1 5:8 3
10. Morkovice 3 1 0 0 2 4:11 3
11. Kvasice 3 0 0 0 3 9:17 0
12. Nedakonice 3 0 0 0 3 3:17 0

Autor: Redakce

9.9.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Egon Smékal

Léta na špici? Z toho mám největší radost, přiznal Egon Smékal

Autogramiáda jezdců Barum Czech Rally Zlín 2017 v obchodním centu Zlaté jablko ve Zlíně.

Na Barum Rally dorazilo 135 posádek, 16 se omluvilo

Trať městské erzety Barumky si lidé mohou v pátek večer projet na kole

Na trať městské rychlostní zkoušky Barum Czech Rally Zlín se letos nevydají pouze závodní automobily. Možnost projet si dráhu městské erzety budou mít také cyklisté z řad široké veřejnosti, a to už v pátek na akci Zlínská kola.

Vychutnejte si léto s Deníkem a hlasujte o váš nejoblíbenější podnik

Hlasujte pro svou nejoblíbenější restauraci, hospodu, bar, pizzerii nebo bistro na střední Moravě.

První se opět prezentovali Turci. Itinerář zatím převzalo 132 pilotů

Stejně jako loni i v úterý se jako první v sekretariátě Barum Czech Rally Zlín prezentovala organizátorům 47. ročníku turecká posádka Murat Bostanci – Onur Vatansever.

Startovní listina Barum Rally zdarma ve čtvrtečním Deníku

Deník vám ve svém zítřejším TIŠTENÉM vydání přinese zdarma startovní listinu nadcházejícího víkendového 47. ročníku Barum Czech Rally Zlín. Kromě seznamu pilotů soudobých vozů zde najdete i účastníků 10. ročníku Star Rally. (spo)

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení