VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal v kraji

11.6.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Pavla Hájková

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Baťov - Bojkovice 9:0 (4:0), 5. Zikmund, 12. Sovadina, 18. Zikmund, 21. Kvěťák, 63., 66. Bršlica, 72. Vondráček, 82. Kozubík, 90. Vondráček, Uh. Brod - Holešov 11:0 (4:0), 20. Konečný, 27. Josefík, 28. Dvořák, 32. Kročil, 79. Josefík, 62. Dvořák, 50., 77., 85. Jurča, 67. Hrabalík, 82. Sedláček, Louky - Kunovice 2:0 (1:0), 17. Vyoral, 47. Kocourek, Hluk - Štítná n. Vl. 9:0 (3:0), 13. Ševčík, 35. Machala, 40. Frühauf, 52., 55. Kuřina, 65. Machala, 78. David (pen.), 86. Machala, 90. Kuřina, Luhačovice - Napajedla 0:1 (0:0), 82. Brauner, Brumov - Rožnov p. R. 8:0 (3:0), 3. Fojtík, 40. Struhař, 45. Holec, 76. Pecha, 77. Kubiš, 84. Dorňák, 86. Pecha, 87. Vaculín, Slušovice - Slavičín 2:1 (0:0), 57. Večeřa, 80. Šubrt - 89. Miklas.

1. Brumov 25 20 0 5 89:48 60 1 1
2. Uh. Brod 25 18 0 7 82:39 53 2 1
3. Baťov 25 17 0 8 62:42 53 1 3
4. Kunovice 25 17 0 8 77:32 52 1 2
5. Hluk 25 15 0 10 79:40 44 2 1
6. Slušovice 25 16 0 9 57:37 44 4 0
7. Napajedla 25 14 0 11 45:46 42 3 3
8. Bojkovice 25 11 0 14 48:62 34 1 2
9. Luhačovice 26 10 0 16 55:90 30 1 1
10. Slavičín 25 10 0 15 48:65 29 3 2
11. Louky 25 9 0 16 41:55 28 1 2
12. Štítná n. Vl. 25 9 0 16 45:63 28 0 1
13. Rožnov p. R. 26 6 0 20 32:80 19 2 3
14. Holešov 25 4 0 21 29:90 12 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Fryšták - Chropyně 5:1 (0:1), 46. Svačina, 52. Kolář (pen.), 67., 68., 82. Pšeja - 1. Podaný, Břest - Lidečko 6:0 (4:0), 11. Krejčíř, 16., 22. Látal, 40. Niščak, 61., 80. Látal, Bylnice - Lužkovice 4:1 (3:0), 2. Lukáč, 25. Tkadlec, 36. Kolínek, 48. Lukáč - 56. Dominik, Val. Klobouky - Mladcová 1:3 (1:1), 16. Dubčák - 30. Korvas, 79. Kaláč, 81. Danzer, Vel. Karlovice - Vlachovice 2:1 (2:1), 16. Jurajda, 45. Hruška - 25. Kamenčák, Dolní Lhota - Břest 4:3 (3:3), 24. Dorňák, 29. Macík, 45. Švach, 66. Macík - 4., 10., 17. Látal.

1. Lužkovice 23 19 0 4 83:23 57 1 1
2. Vigantice 23 17 0 6 82:29 50 1 0
3. Val. Klobouky 22 16 0 6 87:41 48 0 0
4. Mladcová 24 16 0 8 65:48 47 2 1
5. Fryšták 23 14 0 9 62:53 42 1 1
6. Bylnice 23 15 0 8 57:45 41 5 1
7. Újezd 23 12 0 11 63:53 40 0 4
8. Dolní Lhota 23 11 0 12 65:62 34 0 1
9. Břest 23 8 0 15 47:65 24 1 1
10. Lidečko 23 7 0 16 38:84 20 2 1
11. Chropyně 23 6 0 17 38:81 18 3 3
12. Vlachovice 22 5 0 17 21:82 14 2 1
13. Vel. Karlovice 23 3 0 20 24:66 12 1 4

SKUPINA B: Strání - Nedachlebice 7:1 (2:0), 17. Pejchar, 36. Čaňo, 66. Pejchar, 77., 78., 83. Čaňo, 84. Kolaja - 81. Štaubert, Koryčany - Jarošov 0:1 p., Staré Město - Kněžpole 3:1 (1:0), 10. Hána, 54. Čagánek, 74. Blaha - 85. Venglík, Prakšice - Nivnice 1:4 (0:1), 82. Řezníček - 43. Stojaspal, 60. Hladiš, 73., 86. Nyiko, Nedakonice - Újezdec 4:2 (2:1), 32. Andrýsek, 43. Novotný, 59. Bartošík, 82. Juřena - 27. Lekeš, 79. Kelíšek, Dolní Němčí - Morkovice 3:4 (1:4), 22. Machalík, 71., 47. Horňák - 6. Červenka, 26. Štěpánek, 29. Daněk, 45. Petráš, Nivnice - Nedakonice 3:2 (3:1), 12. Klon, 24. Bartoš, 41. Vacula - 38. Vaculík, 61. Bánovský.

1. Hulín 24 20 0 4 147:29 60 1 1
2. Strání 25 19 0 6 78:44 56 2 1
3. Staré Město 25 19 0 6 81:43 54 4 1
4. Nivnice 25 15 0 10 82:65 47 0 2
5. Jarošov 25 16 0 9 55:40 46 2 0
6. Koryčany 25 14 0 11 83:44 44 2 4
7. Kněžpole 25 14 0 11 55:46 42 2 2
8. Kvasice 24 12 0 12 61:53 37 1 2
9. Újezdec 25 10 0 15 60:65 29 2 1
10. Morkovice 25 9 0 16 63:91 28 0 1
11. Prakšice 25 9 0 16 60:105 26 2 1
12. Nedakonice 25 9 0 16 37:94 25 2 0
13. Dolní Němčí 25 4 0 21 35:92 15 0 3
14. Nedachlebice 25 4 0 21 37:123 13 1 2

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Slavičín - Rožnov p. R. 4:1 (2:0), 7., 10. Staněk, 50., 64. Častulík - 48. Maléř, Holešov - V. Otrokovice 0:1 (0:1), 34. Kraváček, Baťov - Brumov 9:2 (4:1), 3., 23. Pražák, 32. Sovadina (pen.), 34. Pražák, 44. Guřan, 45. Sovadina, 50. Guřan, 58. Kampf, 68. Kadlec - 10. Ohera, 38. Novák, Uh. Brod - Zlín B 4:3 (0:3), 44., 48. Dubský, 55. Bartončík (pen.), 56. Dubský - 2. Tkáč, 12. Marek, 13. Lehký, Kunovice - Vsetín 3:2 (2:1), 11. Obdržálek, 34. Marovič, 62. Červenka - 1. Kalina, 34. Karlík, Louky - Štítná n. Vl. 1:2 (1:1), 8. Štalmach - 18. Hrnčiřík, 39. Hnilo

1. Kunovice 21 21 0 0 143:21 63 0 0
2. Štítná n. Vl. 21 16 0 5 69:23 48 2 2
3. Vsetín 21 15 0 6 98:49 41 5 1
4. Slavičín 21 14 0 7 72:48 41 2 1
5. Baťov 21 13 0 8 67:45 41 1 3
6. Louky 21 13 0 8 47:37 37 3 1
7. Uh. Brod 21 11 0 10 66:59 33 2 2
8. Zlín B 21 7 0 14 39:71 21 2 2
9. Holešov 21 6 0 15 17:53 20 1 3
10. V. Otrokovice 21 5 0 16 39:68 18 0 3
11. Rožnov p. R. 21 4 0 17 21:86 12 1 1
12. Brumov 21 1 0 20 20:138 3 0 0

MLADŠÍ: Slavičín - Rožnov p. R. 9:2 (5:0), 14. Šoman, 19. Hamalčík, 22. Šůstek, 24. Hamalčík, 28. Bor, 50. Hamalčík, 52. Šůstek, 53., 57. Hamalčík - 53. Křižka, 55. Svoboda, Holešov - V. Otrokovice 0:0, Baťov - Brumov 1:6 (0:2), 59. Poulík - 1. Kozáček, 6. Fojtík, 39. Dorňák, 42. Fojtík, 43. Běhunčík, 52. Fojtík, Uh. Brod - Zlín B 1:6 (1:2), 14. Zlatý - 5. Vrla, 21. Vlk, 32. Vrla, 44. Hink, 47. Šmilauer, 56. Brunclík, Kunovice - Vsetín 2:7 (1:5), 10. Andrýsek, 36. Vlachynský - 7. Karlík, 12. Zbranek, 18. Orság, 24. Zbranek, 26. Pniok, 31., 55. Adamec, Louky - Štítná n. Vl. 13:1 (7:1), 1., 2. Kos, 7. Merta, 11., 20. Kos, 22. Merta, 23. Žemla, 38. Pospíšilík, 49. Surman, 50., 52. Sochora, 55. Kos, 56. Šťastný - 24. Machuča.

1. Vsetín 21 21 0 0 245:20 63 0 0
2. Slavičín 21 18 0 3 154:70 54 0 0
3. Rožnov p. R. 21 16 0 5 83:44 49 0 1
4. Zlín B 21 14 0 7 141:50 43 0 1
5. Uh. Brod 21 11 0 10 97:74 33 0 0
6. Baťov 21 10 0 11 81:71 30 0 0
7. V. Otrokovice 21 8 1 12 60:109 24 2 1
8. Holešov 21 8 1 12 54:72 23 3 1
9. Louky 21 7 0 14 68:108 22 0 1
10. Brumov 21 7 0 14 56:126 20 2 1
11. Kunovice 21 5 0 16 54:89 16 0 1
12. Štítná n. Vl. 21 0 0 21 18:278 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Luhačovice - Vel. Karlovice 2:1 (0:0), 55. Gregor, 58. Stolařík - 65. Palát, Napajedla - Val. Klobouky 0:7 (0:1), 14. Opravil, 40., 42. Poliak, 48. Kovář, 57. Poliak, 65., 69. Opravil, Bystřice pH - Juřinka 4:3 p. (0:0), 56., 59., 62. Maťa - 41. Vavřina, 60. Zelenka, 69. Šulák, Vlachovice - Lužkovice 9:0 (5:0), 8., 14. Straka, 21. Rak, 24. Stružka, 32. Rak, 37., 43., 63., 64. Stružka, Hulín - Nedašov 3:7 (0:3), 45., 53. Rygr, 69. Kostura - 14., 22., 25. Novák, 47. Kolínek, 57. Novák, 59. Kolínek, 62. Novák.

1. Val. Klobouky 17 16 0 1 103:15 48 1 1
2. Vlachovice 17 13 0 4 66:28 39 2 2
3. Vel. Karlovice 17 11 0 6 45:34 31 2 0
4. Nedašov 17 10 0 7 45:46 30 1 1
5. Luhačovice 17 10 0 7 52:49 29 1 0
6. Juřinka 17 7 0 10 56:51 23 0 2
7. Napajedla 17 5 0 12 42:59 18 1 4
8. Lužkovice 17 4 0 13 20:52 13 1 2
9. Bystřice p. H. 17 5 0 12 43:79 13 2 0
10. Hulín 17 4 0 13 25:84 11 1 0

SKUPINA B: 1. FC Slovácko - Morkovice 6:0 (2:0), 8., 22., 44. Polášková, 49., 51. Slováčková, 70. Chybíková, Koryčany - Dolní Němčí 2:11 (1:5), 22. Michalík (pen.), 42. Mudrák (vl.) - 6. Bobčík, 16. Kotačka, 27. Tinka, 28. Kotačka, 35., 39. Kvasnička, 43. Ježek, 48. Mudrák, 54. Bobčík, 57. Kvasnička, 59. Bobčík, FA Zlechov - Strání 0:5 (0:3), 14., 17. Jankovský, 19., 38. Gabriš, 43. Frühauf, Bojkovice - Hluk 15:0 (8:0), 2. Andrlík, 4. Bulejko, 9. Gago, 12., 13. Klimeš, 29. Bulejko, 31. Klimeš, 33. Králík, 38., 40. Klimeš, 48. Andrlík, 59. Klimeš, 61. Andrlík, 67. Vrba, 69. Andrlík, Kvasice - Staré Město 0:3 (0:2), 30. Fryšták, 33. Petřvalský, 55. Dleštík.

1. Staré Město 18 15 0 3 79:19 45 1 1
2. Bojkovice 17 14 0 3 146:12 44 0 2
3. Strání 18 11 0 7 59:23 33 0 0
4. 1. FC Slovácko 17 11 0 6 55:38 33 1 1
5. Kvasice 18 11 0 7 61:43 30 3 0
6. Dolní Němčí 18 8 0 10 66:63 26 0 2
7. FA Zlechov 17 7 0 10 50:93 21 0 0
8. Hluk 17 6 0 11 47:80 17 1 0
9. Morkovice 17 3 0 14 26:102 9 0 0
10. Koryčany 17 1 0 16 17:133 3 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Luhačovice - Vel. Karlovice 3:4 p. (1:1), 8., 31., 54. Šůstek - 4. Toman, 52. Gajdoš, 50. Babica, Napajedla - Val. Klobouky 1:11 (1:3), 25. Malina - 6., 18. Změlík, 26. Ročák, 34. Dohnal, 41. Poliak, 42. Ročák, 43., 46. Poliak, 78. Vangor, 58. Ročák, 59. Změlík, Bystřice p. H. - Juřinka 4:3 p. (2:2), 17. Maťa, 28. Kotas, 44. Kusín - 8. Kubla, 25. Křesala, 59. Kubla, Vlachovice - Lužkovice 4:2 (2:0), 12. Tarabus, 25. Parrilla, 33. Tarabus, 53. Hofschneider - 43., 59. Peterka, Hulín - Nedašov 15:0 (7:0), 3., 8. Zdražil, 25. Solař, 27. Mokrýš (pen.), 28. Zdražil, 29. Bukový, 30. Buksa, 34. Solař, 36. Donát, 41. Buksa, 50., 50. Donát, 53. Juřena, 55. Zdražil, 57. Juřena.

1. Hulín 17 15 0 2 106:39 44 1 0
2. Vel. Karlovice 17 14 0 3 76:35 40 3 1
3. Luhačovice 17 12 0 5 97:40 38 0 2
4. Val. Klobouky 17 12 0 5 77:43 34 3 1
5. Napajedla 17 9 0 8 83:65 28 0 1
6. Juřinka 17 8 0 9 76:51 26 0 2
7. Bystřice p. H. 17 9 0 8 79:82 24 4 1
8. Vlachovice 17 3 0 14 32:103 11 0 2
9. Lužkovice 17 2 0 15 23:99 7 0 1
10. Nedašov 17 1 0 16 34:126 3 0 0

SKUPINA B: 1. FC Slovácko - Morkovice 3:4 p. (1:2), 22. Vlachynská, 35. Labuťová, 46. Bangová - 6., 9., 55. Ospalík, FA Zlechov - Strání 3:12 (1:6), 28., 35., 43. Petržela - 3. Zetka, 10. Tóth, 11. Eliáš, 11. Suchý, 25. Zderčík, 25. Eliáš, 32. Zetka, 48. Suchý, 52. Zetka, 53. Zderčík, 54. Eliáš, 57. Suchý, Bojkovice - Hluk 9:2 (3:1), 1. Liška, 25. Matula, 28. Vrba, 32. Klimeš, 51. Kalík, 52. Vrba, 53. Klimeš, 57. Kalík, 58. Matula - 17. Zlínský, 55. Koníček, Koryčany - Dolní Němčí 1:5 (1:2), 30. Bedáň - 4. Hibler, 21. Němeček, 36., 42. Hibler, 48. Fibichr, Kvasice - Staré Město 3:11 (2:3), 18. Jedlička, 21. Kahaja, 36. Jedlička - 3. Zelený, 23. Polášek, 30. Zelený, 39. Kunovjánek, 42. Straka, 44. Polášek, 53. Zelený, 55. Peška, 56. Polášek, 58. Kejř, 60. Straka.

1. Staré Město 18 18 0 0 172:25 53 1 0
2. Strání 18 15 0 3 123:38 44 1 0
3. Bojkovice 17 12 0 5 111:41 34 2 0
4. Hluk 17 10 0 7 88:49 32 0 2
5. Kvasice 18 9 0 9 58:61 28 1 2
6. 1. FC Slovácko 17 8 0 9 57:61 26 0 2
7. Koryčany 17 6 0 11 47:126 19 0 1
8. Dolní Němčí 18 4 0 14 32:94 12 0 0
9. Morkovice 17 3 0 14 25:116 7 2 0
10. FA Zlechov 17 2 0 15 33:135 6 0 0

Autor: Daniel Ostrčilík

11.6.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Křišťálová Lupa 2017

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Generální manažer hokejistů Zlína Martin Hosták si v rámci testovacích jízd 47. ročníku Barum Rally v úterý vyzkoušel jízdu v závodničce Antonína Tlusťáka Škodě Fabia R5 na pozici spolujezdce.
8

Hostákovi se nelíbilo zahřívání gum. Jinak jej svezení v závodničce nadchlo

Město Otrokovice podpořilo dotací Dobrovolnické centrum ADRA

Padesátitisícovou dotací podpořila otrokovická radnice činnost Dobrovolnického centra ADRA. Rozhodli o tom členové rady města. Organizace ADRA poskytuje v Otrokovicích dobrovolnickou službu ve čtyřech sociálních a zdravotních zařízeních.

Vysněné dětské postele

Dětský pokoj potřebuje pořádnou postel. Ale obyčejné postele jsou plné nesplněných dětských snů. Zkuste splnit nějaké ty sny i vysněnou postelí.

ON-LINE: O bolestech zad i cvičení v práci

Co dělat, aby vás nebolela záda? Funguje Vojtova metoda i pro dospělé? A jak si třeba krátce zacvičit během pracovní doby? Nejen na to se můžete ptát vedoucí fyzioterapeutky Kroměřížské nemocnice Pavly Zemanové. Odpovídat vám bude středu 23. srpna v čase od 10 do 11 hodin.

Obchodní centrum hostilo autogramiádu k Barumce

Téměř tisícovka příznivců automobilového sportu si nenechala ujít úterní autogramiádu předních závodníků nadcházejícího 47. ročníku Barum Czech Rally Zlín.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení