VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji

Zlínský kraj - Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji

14.10.2013
SDÍLEJ:

FOTBAL - ilustrační foto.Foto: DENÍK

MLADEŽNICKÝ FOTBAL V KRAJI

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Dol. Němčí – Návojná 0:3 Šánek 2, Surý, Hulín – Rožnov p. R. 0:1 Zetocha, Vlachovice – Malenovice 1:2 Hověžák – Gerych, Bartek, Baťov 1930 – Slušovice 0:2 Bořuta 2, Brumov – Kunovice 0:5 Lysoněk, Velcr, Náplava, Reichel, Stodůlka, Bystřice p. H. – Holešov 3:4 Trnčík 2, Ludka – Chovanec 2, Doležel, Vedra, Luhačovice – Uh. Brod 6:1 Bartek 3, Mikel, Zámorský, Daňo – Holub.

1. Holešov 10 9 1 0 46:16 28
2. Luhačovice 10 8 1 1 43:11 25
3. Kunovice 10 7 1 2 30:16 22
4. Rožnov p. R. 10 6 2 2 31:16 20
5. SK Baťov 10 4 3 3 31:21 15
6. Dol. Němčí 10 5 0 5 25:25 15
7. Slušovice 10 4 2 4 19:18 14
8. Brumov 10 4 2 4 13:23 14
9. Uh. Brod 10 3 4 3 39:26 13
10. Návojná 10 3 3 4 13:14 12
11. Hulín 10 3 0 7 17:23 9
12. Malenovice 10 2 3 5 15:24 9
13. Vlachovice 10 1 0 9 16:48 3
14. Bystřice p. H. 10 0 0 10 9:66 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Napajedla – Ratiboř 2:1 Šiler 2 – Katrušák, Vel. Karlovice – Lidečko 3:1 Mynarčík 3 – Cedidla, Hovězí – Slavičín 2:4 Ondryáš, Babica – Bartoš 2, Goňa, Havlín, Juřinka – Val. Klobouky 6:0 Kopřiva 3, Dobiáš 2, Tyralík, Provodov – Louky 0:4 Sadil 2, Horák 2, Mladcová – Štítná n. Vl. 3:1 Jankovič, Lebánek V., Nosek – Hrnčiřík J., Fr. Lhota – Val. Polanka 2:6 Zimek P., Filák O. – Kovalčík 2, Macek D. 2, Daněk, Matyáš.

1. Vel. Karlovice 10 7 2 1 34:21 23
2. Louky 9 7 1 1 33:10 22
3. Mladcová 10 7 1 2 44:22 22
4. Slavičín 10 7 0 3 36:20 21
5. Val. Polanka 9 6 1 2 41:19 19
6. Juřinka 9 6 0 3 32:20 18
7. Provodov 10 4 1 5 24:32 13
8. Ratiboř 9 3 2 4 25:23 11
9. Hovězí 9 3 1 5 16:23 10
10. Val. Klobouky 10 3 0 7 14:47 9
11. Štítná n. Vl. 10 2 2 6 16:20 8
12. Lidečko 10 2 1 7 17:29 7
13. Napajedla 10 2 0 8 15:37 6
14. Franc. Lhota 9 1 2 6 12:36 5

SKUPINA B: Zdounky – Strání 5:2 Judas 2, Horák, Červík, Kyrzc M. – Horňáček, Buchlovice – Nivnice 2:4 Valeš, Belant – Štergenich, Borýsek, Haloda, Flasar, Morkovice – Kvasice 6:6 Pajgr 2, Handl, Chytrý, Novák, Hrnčíř P. – Zapletal 2, Železník 2, Sedláček, Brázdil, Boršice – Chropyně2:1 Dostál, Gajarský – Podaný, Nedachlebice – Bojkovice 1:5 Bližňák – Lebánek 2, Gago 2, Kolínek, Kněžpole – Koryčany 5:3 Hančík 3, Veselý 2 – Mostovský 2, Gejdoš, Hluk – Uh. Ostroh 8:0 Atang 5, Hrabal 2, Zelený, Abrahám.

1. Nivnice 10 8 1 1 50:16 25
2. Zdounky 10 7 1 2 39:23 22
3. Kvasice 10 6 2 2 37:29 20
4. Hluk 10 6 1 3 28:17 19
5. Bojkovice 10 6 0 4 39:17 18
6. Koryčany 10 6 0 4 36:25 18
7. Boršice 10 6 0 4 29:21 18
8. Buchlovice 9 5 0 4 32:20 15
9. Strání 10 5 0 5 27:19 15
10. Kněžpole 10 4 0 6 23:38 12
11. Morkovice 10 3 1 6 30:40 10
12. Chropyně 9 2 0 7 16:41 6
13. Nedachlebice 10 1 0 9 19:53 3
14. Uh. Ostroh 10 1 0 9 8:54 3

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: V. Otrokovice – Luhačovice 1:2 Daniel – Uličný 2, Kunovice – Rožnov p. R. 3:0 Zámečník, Pešek, Foral, Baťov 1930 – Brumov 2:4 Vondráček, Rác – Šánek 2, Vlček, Pecha, Slavičín – Louky 3:3 Vincour T. a M., Blažek – Laciga 2, Janota, Slušovice – Vsetín 0:7 Janků 4, Najt, Juřica, Zajíček, Ratiboř – Uh. Brod 0:2 Vítek, Vlach. Z minulého kola: Rožnov p. R. – Luhačovice 3:0 kont. Dohrávka 3. kola: Uh. Brod – Brumov 1:4 Kvasnica – Kubiš M. 2,Hruboň, Vlček. Dohrávka 6. kola: V. Otrokovice – Brumov 0:3 Vlček 2, Pecha.

1. Brumov 8 8 0 0 42:8 24
2. Rožnov p. R. 8 6 0 2 29:13 18
3. Kunovice 8 5 1 2 35:8 16
4. Slavičín 8 5 1 2 20:8 16
5. SK Baťov 8 5 0 3 21:11 15
6. V. Otrokovice 8 4 0 4 13:17 12
7. FK Vsetín 8 3 1 4 29:15 10
8. Slušovice 8 3 0 5 8:24 9
9. Louky 8 2 1 5 11:19 7
10. Luhačovice 8 2 1 5 12:43 7
11. Uh. Brod 8 1 1 6 8:36 4
12. Ratiboř 8 1 0 7 4:30 3

MLADŠÍ: V. Otrokovice – Luhačovice 6:1 Machovský 2, Kovařík, Juřena, Petrů, Albert – Skovajsa, Kunovice – Rožnov p. R. 3:2 Reňák, Prachman, Horáček – Konečný, Galus, Baťov 1930 – Brumov 2:3 Štefka, Kolenič – Holba 2, Novák, Slavičín – Louky 2:7 Vincour T., Kulíšek – Kuna 3, Štípek Jiří 2, Sadil, Zuzaník, Slušovice – Vsetín 1:18 Hargaš – Zbranek 5, Škrla 3, Bartošek, Trčka 2 Hurta 2, Hruška, Jílek, Fojtů, Ratiboř – Uh. Brod 1:8 Vaculík – Mléčka 2, Kostiha 2, Obadal, Moravanský, Hrabalík, Šimoník. Z minulého kola: Rožnov p. R. – Luhačovice 3:0 kont. Dohrávka 3. kola: Uh. Brod – Brumov 6:1 Šimoník , Hrabalík 2, Obadal, Karlík 2 – Pešout. Dohrávka 6. kola: V. Otrokovice – Brumov 3:4 Drábek 2, Juřena – Šenkeřík, Novák, Gabriš, Pešout.

1. Louky 8 7 0 1 54:12 21
2. Uh. Brod 8 7 0 1 50:14 21
3. FK Vsetín 8 6 1 1 54:16 19
4. Rožnov p. R. 8 5 1 2 31:15 16
5. Slavičín 8 5 0 3 40:22 15
6. V. Otrokovice 8 5 0 3 27:20 15
7. Brumov 8 4 0 4 24:31 12
8. Kunovice 8 3 0 5 20:30 9
9. SK Baťov 8 2 0 6 24:32 6
10. Slušovice 8 2 0 6 21:62 6
11. Ratiboř 8 0 1 7 9:45 1
12. Luhačovice 8 0 1 7 11:66 1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Holešov – Hulín 4:0 Pavelec 2, Karol, Barot, Juřinka – Paseky Zlín 3:0 Toman J., Marek, Stratil, Hor. Bečva – Val. Klobouky 2:0 Maceček 2, Bystřice p. H. – Vlachovice 1:2 Franěk – Trčka, Kudela, Nedašov – Vel. Karlovice 2:1 kolínek J., Novák – Žižka.

1. Štítná n. Vl. 7 7 0 0 26:2 21
2. Holešov 7 6 1 0 31:5 19
3. Juřinka 8 5 2 1 24:6 17
4. Hulín 7 5 0 2 21:6 15
5. Hor. Bečva 8 3 1 4 13:9 10
6. Val. Klobouky 7 3 1 3 7:18 10
7. Vlachovice 7 3 1 3 6:19 10
8. Paseky Zlín 7 1 1 5 7:19 4
9. Nedašov 7 1 1 5 2:15 4
10. Bystřice p. H. 8 1 1 6 10:24 4
11. Vel. Karlovice 7 0 1 6 4:28 1

SKUPINA B: Napajedla – Hluk 0:2 Franc, Blaha, FA Zlechov – Bojkovice 0:6 Polák 2, Martinec 2, Pavlis, Kolínek, Boršice – Kvasice 0:5 Kašík, Samohýl, Skácel, Daněk 2, Nedakonice – Dol. Němčí 8:1 Jestřabík 2, Klečka 2, Krpal 2, Horňák, Bánovský L. – Bobčík, St. Město – Morkovice 5:2 Jelínek 3, Sonntag, Beneš – Zapletal, Drábek, Strání – Koryčany 3:0 Sušil 2, Žajgla. Z minulého kola: Dol. Němčí – Boršice 1:5 Bobčík – L.Krsička 3, Kelbl, Karásek.

1. Bojkovice 8 6 1 1 42:7 19
2. Koryčany 8 6 0 2 53:9 18
3. St. Město 8 6 0 2 24:18 18
4. Strání 7 5 0 2 22:9 15
5. Hluk 7 5 0 2 21:11 15
6. Nedakonice 7 4 0 3 23:27 12
7. Kvasice 7 3 1 3 23:15 10
8. Morkovice 7 3 0 4 18:34 9
9. Napajedla 7 2 0 5 17:14 6
10. Boršice 8 2 0 6 17:38 6
11. Dol. Němčí 8 2 0 6 8:34 6
12. Zlechov 8 0 0 8 7:59 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Holešov – Hulín 11:0 Janál 4, Jadrníček 3, Daďa 2, Pospíšilík, Pospíšil, Juřinka – Paseky Zlín 1:2 Němec – Hájek, Gonda, Hor. Bečva – Val. Klobouky 1:7 Křenek – Poliak M.3, Opravil 3, Poliak D., Bystřice p. H. – Vlachovice 11:0 Franěk 5, Nezhyba 3, Kotas, Hlava, Žiška, Nedašov – Vel. Karlovice 0:0.

1. Holešov 7 5 2 0 53:6 17
2. Bystřice p. H. 8 5 1 2 44:14 16
3. Štítná n. Vl. 7 5 1 1 26:9 16
4. Paseky Zlín 7 5 0 2 36:15 15
5. Juřinka 8 4 1 3 39:19 13
6. Val. Klobouky 7 4 1 2 25:12 13
7. Hulín 7 3 1 3 19:24 10
8. Hor. Bečva 8 3 1 4 21:32 10
9. Vel. Karlovice 7 0 3 4 8:39 3
10. Nedašov 7 0 1 6 11:41 1
11. Vlachovice 7 0 0 7 2:73 0

SKUPINA B: Napajedla – Hluk 6:1 Maňas, Štěpaník, Srnec 2, Machač, Večeřa – Frühauf, FA Zlechov – Bojkovice 1:3 Bartoň M. – Lukáš, Ševčíková, Vyhnálek, Boršice – Kvasice odloženo, Nedakonice – Dol. Němčí 0:6 Bobčík 3, Karlík, Ambros, Rejl, St. Město – Morkovice 5:2 Zajíc T. 2, Zajíc J., Zachar, Matějkovič P. – Žemžula, Červenka, Strání – Koryčany 7:8 Pejchar 3, Frühauf 2, Gabriš J., Žajgla J. – Kaňa 3, Machalík 3, Novotný 2, Vrtal.

1. Bojkovice 8 8 0 0 73:4 24
2. Koryčany 8 7 0 1 73:31 21
3. Napajedla 7 6 0 1 34:16 18
4. St. Město 8 5 0 3 30:27 15
5. Dol. Němčí 8 4 1 3 33:19 13
6. Boršice 7 4 0 3 53:31 12
7. Zlechov 8 3 1 4 38:39 10
8. Hluk 7 2 0 5 20:37 6
9. Morkovice 7 2 0 5 18:41 6
10. Kvasice 6 1 0 5 15:34 3
11. Strání 7 1 0 6 21:45 3
12. Nedakonice 7 0 0 7 6:90 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE ZLÍN

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A: Jaroslavice – Všemina 6:2 Vrba 2, Susser 2, Jakeš, Drábek – Žákovský, Kvasnica, Slušovice B – Hvozdná 6:0 Macík 2, Hoferek, Večeřa J., Knirsch, Gužík, Štípa – SK Vizovice 1:4 Scharf – Fuksa, Braborec, Machů, Kulhánek, Halenkovice – Příluky 2:2 Kocián J., Rapant – Vytopil T., Vymazal, Spytihněv – Fryšták 1:9 Lipenský J. – Bartoň S. 4, Doležel M. 2, Hrbáček M., Kovář D., Hřebačka J.

1. Slušovice B 7 7 0 0 37:3 21
2. Jaroslavice 8 6 1 1 25:14 19
3. Fryšták 8 6 0 2 38:11 18
4. SK Vizovice 8 4 2 2 26:13 14
5. Hvozdná 8 3 0 5 10:25 9
6. Spytihněv 7 2 2 3 18:24 8
7. Štípa 7 2 1 4 21:23 7
8. Příluky 8 1 2 5 9:31 5
9. Všemina 7 1 1 5 15:32 4
10. Halenkovice 8 0 3 5 10:33 3

SKUPINA B: Pozlovice – Bylnice 3:0 Vavrys J., Šustek, Kraus, Nedašova Lhota – Dolní Lhota 4:0 Bartošák P., Bůbela J., Pagáč P., Kostka E., Poteč – Újezd 2:7 Masař V. 2 – Pavelka 2, Chlupík 2, Machalíček, Vaculík, vlastní.

1. Újezd 7 6 1 0 36:13 19
2. Nedašova Lhota 8 6 0 2 32:10 18
3. Dolní Lhota 7 3 1 3 22:20 10
4. Bylnice 6 2 1 3 13:19 7
5. Poteč 8 2 1 5 14:40 7
6. Pozlovice 8 1 0 7 14:29 3

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Dolní Lhota – Tečovice 1:0 Švach T., Bratřejov – Mladcová 0:1 Egner, Slušovice B – SK Vizovice 7:0 Gužík 3, Záhořák 3, Rafaja, Bylnice – Spytihněv 10:0 Lysák M. 5, Tkadlec, Lukáč O., Morávek, Kozubík, Novák, Újezd – Fryšták 1:3 Milis – Okonkwo 3, Kašava – Malenovice 5:4 Maršálek 2, Drábek, Šarman, Marušák – Macek 3, Mikš.

1. Slušovice B 8 6 0 2 32:12 18
2. Bylnice 7 5 1 1 35:12 16
3. Mladcová 7 5 1 1 18:7 16
4. Dolní Lhota 8 5 1 2 21:12 16
5. Malenovice 8 5 1 2 20:15 16
6. Fryšták 7 5 0 2 20:11 15
7. Bratřejov 8 5 0 3 23:15 15
8. Kašava 8 4 0 4 23:22 12
9. Tečovice 8 2 0 6 10:19 6
10. Spytihněv 7 1 0 6 8:31 3
11. SK Vizovice 8 1 0 7 9:33 3
12. Újezd 8 0 0 8 7:37 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A: Jaroslavice – Mysločovice 1:6 Khalil – Gazdoš 3, Teplý, Brychta, Svačina, Žeranovice – Lhota u Mal. 4:0 Gaja 2, Hubík, Kohout, Ludkovice – Tlumačov 0:4 Dvořák, Michalík, Havelka, Čechák.

1. Mysločovice 6 5 1 0 27:9 16
2. Tlumačov 6 5 0 1 25:4 15
3. Žeranovice 7 4 1 2 13:6 13
4. Březnice 6 3 1 2 14:12 10
5. Jaroslavice 7 3 1 3 13:18 10
6. Ludkovice 7 1 0 6 4:14 3
7. Lhota u Mal. 7 0 0 7 5:38 0

SKUPINA B: Lukov – Příluky 2:0 Drábek 2, Trnava – Štípa 2:5 Bečica, Holík – Holík 2, Okál 2, Kratochvíl, Kostelec – Lužkovice 1:8 Plechač – Novotný 3, Hejtmánek A. 2, Gajdošík 2, Štěpán.

1. Lužkovice 7 6 0 1 53:7 18
2. Lukov 7 6 0 1 27:9 18
3. Štípa 7 5 0 2 38:15 15
4. Trnava 7 3 0 4 30:30 9
5. Příluky 7 3 0 4 13:17 9
6. Kostelec 7 1 0 6 8:59 3
7. Hvozdná 6 0 0 6 3:35 0

SKUPINA C: Nevšová – Nedašova Lhota 1:0 Šuráň P., Bohuslavice n. Vl. – Sehradice 2:12 Hrabina O., Bařinka J. – Váňa M. 8×, Zavadil F. 3, Kolaříková A.

1. Sehradice 6 6 0 0 64:11 18
2. Nedašova Lhota 7 4 0 3 32:9 12
3. Nevšová 6 3 0 3 19:9 9
4. Bohuslavice 7 2 0 5 13:36 6
5. Poteč 6 1 0 5 11:74 3

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE KROMĚŘÍŽ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Dřínov – Kostelec u Hol. 4:0 (3:0), K. Kroupa, N. Kroupa, D. Kroupa, Vilík, Břest – Rymice 7:1 (1:1), Bejdák 3, Jan Látal 2, Janovský, Karamon – P. Greinecker, Mrlínek – Zborovice 3:1, Čonka 3 – Jašíček, Rataje – Žalkovice 1:7 (1:2), Salač – Pátík 2, Otáhalík 2, Červík, Štěrba, Kojetský.

1. Břest 7 6 0 1 39:9 18
2. Žalkovice 6 6 0 0 22:3 18
3. Mrlínek 6 4 0 2 17:12 12
4. Lutopecny 6 4 0 2 12:10 12
5. Dřínov 7 3 1 3 19:10 10
6. Zborovice 6 2 0 4 18:25 6
7. Rymice 6 1 1 4 11:20 4
8. Rataje 6 1 0 5 4:29 3
9. Kostelec u Hol. 6 0 0 6 3:27 0

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ

Zdounky – Bezměrov 7:1, Přibyl 3, Pospíšil 2, Tomeček, Škrabal – Fekar, Chvalčov – Těšnovice 8:2 (3:1), O. Dostalík 3, Červinka 2, Mrázek, Šmíd, Tomčík – Majkrič 2, Zlobice – Chropyně 1:0 (0:0), M. Potočiar.

1. Těšnovice 7 6 0 1 37:26 18
2. Chvalčov 7 4 0 3 33:18 13
3. Zdounky 7 4 0 3 27:15 12
4. Chropyně 7 4 0 3 18:10 11
5. Zlobice 7 3 0 4 12:27 9
6. Bezměrov 7 0 0 7 10:41 0

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Prusinovice – Mrlínek 1:12, Akrap – Duchoň 6, Baďuřík 4, Michalička, Smejkal, Elko Holešov B – Chvalčov 2:0, Daďa, Kratochvíla, Rajnochovice – DFK Holešov 0:5 (0:2), Illéšová 3, Smýkalová, Láník, Martinice – Žeranovice 3:1 (3:0), Odstrčil, Uruba, Čunková – Kolečík.

1. Holešov B 7 7 0 0 69:3 21
2. Chvalčov 7 5 0 2 27:8 16
3. Martinice 7 5 0 2 24:16 14
4. DFK Holešov 7 4 0 3 40:11 12
5. Mrlínek 7 3 0 4 27:16 10
6. Žeranovice 7 2 0 5 14:52 6
7. Prusinovice 7 2 0 5 10:59 5
8. Rajnochovice 7 0 0 7 5:51 0

SKUPINA B: Rymice – Lubná 1:0 (0:0), vl., Zdounky – Kroměříž C 0:11, Benedikt 6, Heinz 5, Lutopecny – Dřínov 2:0 (1:0), Kusala 2.

1. Lutopecny 6 5 0 1 14:14 14
2. Rymice 6 4 0 2 12:11 13
3. Kroměříž C 6 4 0 2 48:8 12
4. Lubná 6 4 0 2 14:5 12
5. Skaštice 6 2 0 4 14:35 6
6. Dřínov 6 1 0 5 7:17 3
7. Zdounky 6 1 0 5 11:30 3

OKRESNÍ PŘEBOR ST. PŘÍPRAVKY

SKUPINA A – 7. turnaj: Prusinovice – Rataje 9:2, M. Měrka 3, M. Pumprla 2, J. Měrka 2, Pirkl – Poltoranosová, Poledňák, Morkovice – Loukov 12:1, Žourek 4, Měrka 3, Lejsal 3, Doleželová, Hamala – Jaroš, Morkovice – Prusinovice 13:2, Hamala 4, Žourek 3, Měrka 3, Doleželová 3 – Pirkl, Měrka, Loukov – Rataje 2:4, Zemánek, Dolák – Šarmír 2, Jarka, Stavinoha.

1. Prusinovice 12 8 0 4 57:53 24
2. Morkovice 12 6 0 6 74:55 19
3. Kroměříž C 10 6 0 4 80:21 17
4. Loukov 12 4 0 8 35:71 12
5. Rataje 10 2 0 8 9:67 6

SKUPINA B – 6. turnaj: Lutopecny – Kvasice 3:7, Dostalík, Soldán, Vrubl – Kochaníček 2, Samohýl 2, Večeřa 2, Kahaja, Žalkovice – Koryčany 0:12, Hajkr 5, Kovář 3, J. Novotný 3, L. Novotný, Kvasice – Žalkovice 17:1, Samohýl 8, Němeček 4, Kochaníček 3, Hutečka, Novotná – Trávníček, Koryčany – Lutopecny 4:1, Kovář, J. Novotný, Hajkr, P. Liška – O. Liška. Dohrávky 4. turnaje: Lutopecny – Žalkovice 3:4 pen. (1:1), Pluhař 2, Soldán – Němčík 2, Těreško, vl., Koryčany – Žalkovice 5:0, Hajkr 3, J. Novotný, Valenta.

1. Kvasice 10 8 0 2 62:24 24
2. Koryčany 10 6 0 4 50:22 18
3. Lutopecny 10 4 0 6 21:30 13
4. Žalkovice 10 2 0 8 10:67 5

OKRESNÍ PŘEBOR ML. PŘÍPRAVKY

SKUPINA A – 7. turnaj: Morkovice – Loukov 3:11, Pučan 2, Soldán – Žaloudík 4, Václavík 3, Zemánek 2, Závodný, Hošťálková, Prusinovice – Rataje 12:7, M. Měrka 9, M. Pumprla 2, Gerát – Poltoranos 3, Madej 2, Poltoranosová, Křepelka, Loukov – Rataje 15:8, Žaloudík 9, Zemánek 4, Václavík 2 – Madej 4, Poltoranos 3, Chalupa, Morkovice – Prusinovice 5:8, Pučan 5 – M. Měrka 5, J. Pumprla 2, M. Pumprla.

1. Loukov 12 11 0 1 169:46 33
2. Prusinovice 12 6 0 6 53:69 18
3. Kroměříž C 10 4 0 6 53:87 12
4. Rataje 10 2 0 8 31:54 6
5. Morkovice 12 0 0 12 13:93 0

SKUPINA B – 6. turnaj: Zdounky – Roštění 1:5, Syručka – Nášel 4, Kotasová, Slavkov p. H. – Chvalčov 1:3, Vaculík – Zmeškal 3, Roštění – Slavkov p. H. 5:0, Nášel 4, Kotasová, Chvalčov – Zdounky 6:4, Zmeškal 5, Mařák – Čečatka 3, Syručka.

1. Chvalčov 12 10 0 2 65:27 31
2. Zdounky 12 8 0 4 66:38 23
3. Slavkov p. H. 12 3 0 9 30:57 9
4. Roštění 12 3 0 9 19:58 9

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE UH. HRADIŠTĚ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A:St. Město – Mařatice 21:0 (9:0) Sobek 5, Soška 4, Melichárek 4, Urbanovský 3, J. Blaha 3, Šmatelka 2, Jarošov – SK Zlechov 19:2 (8:1) Stojaspal 7, Šipka 5, Mart. Omelka 3, Mikulec 2, M. Jančík, Marek Omelka – Pilař, Hofman.

1. Jarošov 7 6 1 0 75:10 19
2. St. Město 6 4 1 1 45:8 13
3. O. N. Ves 7 4 1 2 13:17 13
4. Nedakonice 6 3 3 0 24:8 12
5. Bílovice 6 2 0 4 11:18 6
6. SK Zlechov 7 2 0 5 20:40 6
7. Popovice 6 1 0 5 6:53 3
8. Mařatice 5 0 0 5 5:45 0

SKUPINA B:Újezdec – Hradčovice 5:1Gazdík 2, Haluza, Malina, Lekeš – Moštěk, Bánov – Korytná 11:0 (4:0) Velecký 4, Čaňo 2, Petrůj 2, Šopík, Horňák, vlastní, Šumice – Havřice 10:0 (4:0) V. Ondřej 4, Valášek 2, Gášek, Kreisel, T. Ondřej, Pančocha, Vlčnov – Prakšice 9:0 (6:0) Sagula 4, Polanský 3, Moštěk, Cagala.

1. Šumice 6 6 0 0 45:1 18
2. Bánov 6 5 1 0 40:7 16
3. Vlčnov 7 5 1 1 34:7 16
4. Újezdec 7 4 0 3 32:25 12
5. Prakšice 7 3 1 3 27:29 10
6. Podolí 7 2 0 5 23:26 6
7. Hradčovice 7 1 2 4 18:38 5
8. Havřice 6 1 1 4 18:34 4
9. Korytná 7 0 0 7 5:75 0

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Újezdec – O. Lhota 13:1 (4:0) Lekeš 4, Vaškovič 2, Brulík 2, L. Bachůrek, S. Bachůrek, Dvořák, Daněk, Mikliš – Janoušek, Topolná – Nivnice 0:6 (0:3) Chovanec 2, Bartoš 2, Mahdal, Šimčík, Mistřice – Prakšice 9:1 (3:1) Fojtík 4, Hromeček 2, J. Posolda, A. Posolda, Kopčil – Řezníček, Jarošov – O. N. Ves 4:1 (2:1) Trávník, Běťák, Škráček, Šipka – Zumr, Šumice – Uh. Ostroh 6:2 (4:1) Šidlo 3, C. Dvořák 2, Mlčůch – Jurča, Novotný.

1. Nivnice 7 7 0 0 63:4 21
2. Mistřice 6 6 0 0 56:3 18
3. Šumice 6 4 0 2 35:8 12
4. Újezdec 7 4 0 3 31:32 12
5. Prakšice 7 4 0 3 47:17 12
6. Jarošov 6 3 1 2 19:12 10
7. O. N. Ves 6 2 1 3 20:34 7
8. Bánov 6 2 0 4 11:38 6
9. Uh. Ostroh 6 1 0 5 4:50 3
10. Topolná 6 0 2 4 8:24 2
11. O. Lhota 7 0 0 7 3:75 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

SKUPINA A:Košíky – Sušice 0:2 (0:1) Paška 2, Osvětimany – Traplice 18:0 (8:0) Kučera 4, Vašek 3, Kozák 2, Konečný 2, Broda 2, Krsička, Potyka, Trlida, M. Čevelík 2, Jalubí – Buchlovice 3:1 (1:1) Fiedor 2, T. Kolář – Lukeštík.

1. Osvětimany 6 6 0 0 65:2 18
2. Jalubí 6 5 0 1 29:9 15
3. Sušice 6 4 0 2 13:15 12
4. Buchlovice 5 2 0 3 17:10 6
5. Velehrad 6 2 0 4 15:38 6
6. Košíky 5 1 0 4 8:23 3
7. Traplice 6 0 0 6 0:50 0
SKUPINA B:Popovice – Bílovice:nehl., Nedachlebice – Mařatice 0:4 (0:3) Maršálek 2, Zdráhal, Gogola, Březolupy – Havřice 3:1 (2:0) P. Hromeček, Gajdošík, O. Bartoš – nehl.

1. Kněžpole 5 4 0 1 29:6 12
2. Havřice 6 4 0 2 25:9 12
3. Bílovice 5 4 0 1 17:11 12
4. Mařatice 4 2 0 2 18:11 6
5. Popovice 5 2 0 3 7:33 6
6. Březolupy 5 2 0 3 7:16 6
7. Nedachlebice 6 0 0 6 4:21 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Tupesy – Babice 17:4 (6:2) M. Bánovský 8, L. Bánovský 6, D. Bánovský 2, Ar. Hubík – Rožek, Bůřil, Muller, Forró, FA Zlechov – Ořechov nehl., Vlčnov – Buchlovice 17:1 (7:1) Plesl 9, Kroupa 5, Barina, Minarčík, Koníček – Karas.

1. Vlčnov 6 5 1 0 81:8 16
2. Tupesy 7 5 1 1 55:17 16
3. Ořechov 4 3 0 1 34:13 9
4. Hradčovice 6 3 0 3 25:42 9
5. Buchlovice 6 3 0 3 57:32 9
6. Babice 6 2 0 4 26:55 6
7. FA Zlechov 5 1 0 4 24:23 3
8. Podolí 6 0 0 6 3:115 0

SKUPINA B:Bystřice p. L – Slavkov 1:1 (0:1) P. Čaňo – Krhovský, Orel Uh. Brod – Březová 2:4 (1:3) K. Dubský 2 – Hanák 3, Ševčík, ČSK Uh. Brod – St. Hrozenkov 4:2 (4:0) Kovalčík, Šmilauer, Kusák, Bartoš – Pažitný 2, Korytná – S. Loz 8:1Kubiš 4, Klon 2, Lekeš 2 – Jankůj.

1. Březová 7 7 0 0 80:8 21
2. Korytná 7 5 0 2 43:19 15
3. ČSK Uh. Brod 7 5 0 2 46:25 15
4. Orel Uh. Brod 7 5 0 2 40:25 15
5. St. Hrozenkov 6 1 1 4 15:25 4
6. Slavkov 6 1 1 4 6:36 4
7. Bystřice p. L 7 0 3 4 9:50 3
8. S. Loz 7 0 1 6 10:61 1

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ:Spytihněv – Nivnice 12:9 (6:4) Čech 3, Sedláček 3, Dalajka 2, Gabryš 3, Dohnal – Straňák 6, Kozelek 2, Charvát, Buchlovice – O. N. Ves 0:22 (0:8) Jurečka 7, Krosčen 4, Světnička 4, Kotačka 3, Pšurný 2, Chodura 2, D. Němčí – Uh. Ostroh nehl., Tupesy – FC Slovácko 4:3 (2:3) Škrabal 2, Tomeček 2 – Ježková 2, Bláhová, Hluk – Vlčnov 15:1 (4:1) M. Fruhauf 6, Gál 3, P. Fruhauf 2, Polách 4 – Hradílek.

1. D. Němčí 6 5 1 0 77:17 16
2. O. N. Ves 7 5 0 2 78:28 15
3. Hluk 7 5 0 2 62:26 15
4. Tupesy 7 4 1 2 46:27 13
5. FC Slovácko 8 4 1 3 77:38 13
6. Uh. Ostroh 6 3 1 2 50:29 10
7. Nivnice 6 3 0 3 67:43 9
8. FA Zlechov 6 2 0 4 31:52 6
9. Spytihněv 7 2 0 5 32:90 6
10. Buchlovice 6 2 0 4 17:64 6
11. Vlčnov 8 0 0 8 8:131 0

MLADŠÍ:Spytihněv – Nivnice 4:15 (0:8) Tabara 3, Gabryš – Straňák 13, Mahdal, Zálešák, Buchlovice – O. N. Ves 6:2 (3:1) Marek 6 – Sucháň, Kalný, D. Němčí – Uh. Ostroh nehl., Tupesy – FC Slovácko 3:1 (2:1) T. Chramcov 3 – Stašková, Hluk – Vlčnov 8:3 (5:1) Kremr 4, Koníček 3, Zlínský – Janča, Šobáň, Koníček.

1. Nivnice 6 6 0 0 67:23 18
2. Buchlovice 6 5 0 1 47:26 15
3. Tupesy 7 5 0 2 29:23 15
4. Hluk 7 4 1 2 47:41 13
5. O. N. Ves 7 3 1 3 40:41 10
6. D. Němčí 6 3 1 2 29:31 10
7. FC Slovácko 8 2 2 4 48:56 8
8. Uh. Ostroh 6 2 1 3 31:34 7
9. Spytihněv 7 1 2 4 37:54 5
10. Vlčnov 8 1 2 5 34:54 5
11. FA Zlechov 6 0 0 6 21:47 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A:Topolná – Babice 8:2 (4:2) Sklenářová 2, Oliva 2, Berecka, Blaho, Cahelová, Bednařík – Krkoška, Rožek, Mistřice – Mařatice 7:5 (5:1) Pilásek 4, Kopčil 2, Gajdošík – Vaďurová 2, Maňas, Zdráhalová, Venglík, Jarošov – Březolupy 2:2 (1:0) Pařenica 2 – Šmíd, Hoferek, Kněžpole – Ořechov nehl., Nedakonice – Huštěnovice 8:3 (5:1) Horňák 5, Chlachula 2, T. Král – Říha, Čechmánek, Šťastová.

1. Kněžpole 6 6 0 0 63:14 18
2. Nedakonice 8 6 0 2 83:34 18
3. Huštěnovice 7 5 0 2 62:28 15
4. Ořechov 4 4 0 0 78:6 12
5. Jarošov 7 3 1 3 58:50 10
6. Březolupy 7 2 2 3 48:64 8
7. Mistřice 7 2 0 5 34:74 6
8. Topolná 6 1 1 4 29:54 4
9. Mařatice 6 0 2 4 25:52 2
10. Babice 8 0 2 6 22:126 2

Autor: Redakce

14.10.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Filip Chytil se stal členem organizace New York Rangers

Když Chytil inspiruje. Dluhoš se Sedlákem skončili pod vrcholem

Tipy Deníku

Kam za zážitky nejen o víkendu? Inspirujte se na novém webu Tipy Deníku

Tlak musí vytvářet trenéři a okolí, říká zlínský Jelínek

O úvodní dojmy z kritizované Juniorské ligy se mohou podělit zástupci fotbalového Zlína a Slovácka. Soutěž, do které se v létě podle nařízení Ligové asociace musely oba kluby začlenit, má za sebou tři kola.

Dětství našich babiček připomíná muzeum hraček

FOTOGALERIE / Vyhozený kočárek na dvoře jedné kamarádky určený do sběru. Ten vzbudil před časem lítost u Andrey Miklasové z Hulína, slovo dalo slovo a kočárek záhy změnil majitelku. Nyní sympatickou maminku ročního chlapečka vyhledávají lidé z různých koutů naší země.

AUTOMIX.CZ

GALERIE: Nejvtipněji naložené vozy na silnicích. Nákladem je vše, co si zamanete

Kromě přepravy cestujících je auto od nepaměti využíváno k převozu nákladu. A jak dnes uvidíte, je tím myšleno doslova jakéhokoliv nákladu. Připravte se na bizarní přehlídku převážených věcí všeho druhu, kdy vás už nepřekvapí ani auto naložené v dalším autě.

Dům U Slunce má na nádvoří novou fasádu

Historická budova domu U Slunce ve Valašských Kloboukách, v níž sídlí sociální odbor valašskoklobouckého městského úřadu a také úřad práce, absolvovala druhou část obnovy fasády.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení