VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji

Zlín - Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji 

14.10.2014
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník / Karel Vosika

MLADEŽNICKÝ FOTBAL V KRAJI

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Dol. Němčí – Uh. Brod 0:4 Josefík 2, Pochylý, Janča, Slušovice – Holešov 2:3 p. Bořuta, Krajča – Horák 2, Hluk – Brumov 0:3 Pecha, Vlček, Kovář, Rožnov p. R. – Malenovice 10:1 Válek 5, Návrat 2, Krupa, Dvořák, Malina – Bartek, Nedašov – Luhačovice 4:1 Holba 2, Kolínek, vlastní – Daňo, Kunovice – Baťov 1930 1:0 Dávid, Nivnice – Hulín odloženo na 28. 10.

1. SK Baťov 10 7 1 0 2 36:11 23
2. Rožnov p. R. 10 7 1 0 2 34:10 23
3. Uh. Brod 10 7 0 1 2 42:13 22
4. Kunovice 10 6 1 0 3 22:16 20
5. Slušovice 10 5 0 3 2 27:13 18
6. Brumov 10 5 0 2 3 21:17 17
7. Holešov 10 4 2 0 4 23:19 16
8. Luhačovice 10 4 1 0 5 23:25 14
9. Nedašov 10 3 2 0 5 14:37 13
10. Nivnice 9 3 1 1 4 22:21 12
11. Hluk 9 4 0 0 5 23:25 12
12. Dol. Němčí 9 2 0 1 6 15:26 7
13. Hulín 9 1 0 1 7 11:25 4
14. Malenovice 10 1 0 0 9 10:65 3

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Vlachovice – Slavičín 3:1 Tománek 2, Chovanec – Bartoš, Poličná – Juřinka 5:0 Roupec 3, Feix, Šedý, Provodov – Újezd 3:6 Vítek 3 – Vendelín 5, Maliňák, Val. Polanka -Vel. Karlovice 5:2 Macek, Matyáš, Žák, Daněk L., Růžička – Lušovský, Šibal A., Štítná n. Vl. – Mladcová 7:0 Králík 4, Kozubík 2, Tomeček, Lidečko – Val. Klobouky 0:1 Fojtík, Hovězí – Ratiboř 2:6 Ondryáš, Fojtů – Hrabica 3, Plachtovič, Havlík, Žamboch.

1. Poličná 10 9 0 0 1 59:8 27
2. Štítná n. Vl. 10 8 0 1 1 53:8 25
3. Újezd 10 8 0 0 2 38:20 24
4. Val. Polanka 10 5 1 1 3 39:22 18
5. Mladcová 10 4 2 0 4 15:28 16
6. Slavičín 9 4 1 1 3 20:13 15
7. Lidečko 9 4 0 1 4 25:22 13
8. Vel. Karlovice 10 4 0 1 5 14:24 13
9. Ratiboř 8 4 0 0 4 31:26 12
10. Vlachovice 10 3 1 1 5 15:24 12
11. Juřinka 9 3 0 0 6 14:39 9
12. Hovězí 10 2 1 0 7 17:39 8
13. Provodov 9 0 2 1 6 12:44 5
14. Val. Klobouky 10 1 0 1 8 7:42 4

SKUPINA B: Zdounky – Kvasice 1:3 Pospíšil – Zapletal 2, Pospíšil, Bojkovice – Napajedla 4:1 Gorčík 2, Lekeš, Slavíček – Mikšaník, Louky – Morkovice 4:2 Vyoral, Sedláček, Sadil, Pavelka – Doležel, Měrka, Strání – Uh. Ostroh 19:0 Horňáček 6, Machala 2, Vintr 2, Štajner 3, Zlatý, Grebík, Zámečník, Malár, Tomanec, vlastní, Nedachlebice – St. Město 1:6 Nožička – Ulrich 2, Melichárek, Blaha J., Svárovský, Foral, Koryčany – Kněžpole 11:1 Hanák 4, Hubr M. 2, Gejdoš, Boučník, Prachař, Tesař 2 – Maršálek, Břest – Boršice nehl.

1. Bojkovice 10 7 2 0 1 56:20 25
2. Louky 10 7 1 0 2 27:10 23
3. Koryčany 9 7 0 1 1 48:16 22
4. St. Město 10 7 0 1 2 34:14 22
5. Kvasice 10 7 0 0 3 37:25 21
6. Strání 9 6 0 0 3 43:18 18
7. Břest 8 5 1 1 1 28:12 18
8. Zdounky 10 5 0 0 5 34:26 15
9. Napajedla 10 4 0 0 6 27:31 12
10. Boršice 9 3 0 0 6 15:29 9
11. Kněžpole 10 2 0 1 7 13:40 7
12. Morkovice 10 2 0 0 8 18:38 6
13. Nedachlebice 9 1 0 0 8 13:42 3
14. Uh. Ostroh 10 0 0 0 10 7:79 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: V. Otrokovice – Uh. Brod 1:0 p., Louky – Kunovice 0:1 Hubál, Rožnov p. R. – Štítná n. Vl. odl., Brumov – Vsetín 9:0 Pecha 2, Kubiš 2, Spáčil 2, Novák, Tkadlec, Martinka, Holešov – Bojkovice odl. na 28. 10., Slavičín – Baťov 1930 0:1 Štefka.

1. Brumov 8 7 0 1 0 48:4 22
2. Slavičín 8 6 1 0 1 14:5 20
3. Kunovice 7 5 0 0 2 18:9 15
4. SK Baťov 7 5 0 0 2 13:19 15
5. Uh. Brod 8 4 0 1 3 14:9 13
6. V. Otrokovice 7 2 1 1 3 10:16 9
7. Bojkovice 7 3 0 0 4 14:26 9
8. FK Vsetín 8 3 0 0 5 12:33 9
9. Rožnov p. R. 7 2 1 0 4 18:20 8
10. Holešov 7 2 0 0 5 13:15 6
11. Štítná n. Vl. 6 1 0 0 5 10:18 3
12. Louky 8 1 0 0 7 10:20 3

MLADŠÍ: V. Otrokovice – Uh. Brod nehl., Louky – Kunovice 4:2 Borovec 3, Dráblík – Marovič M., Svoboda M., Rožnov p. R. – Štítná n. Vl. odl., Brumov – Vsetín 1:7 Ohera – Karlík 2, Chromčák 2, Konečný 2, Machala, Holešov – Bojkovice odl. na 28. 10., Slavičín – Baťov 1930 4:0 Častulík F., Kulíšek 2, Číž A.

1. Holešov 7 7 0 0 0 43:16 21
2. FK Vsetín 8 6 1 0 1 53:19 20
3. Slavičín 8 6 0 1 1 33:12 19
4. Štítná n. Vl. 6 5 0 1 0 24:7 16
5. Bojkovice 7 4 1 0 2 32:28 14
6. Brumov 8 2 2 2 2 36:33 12
7. Rožnov p. R. 7 2 1 0 4 39:33 8
8. Uh. Brod 7 2 0 0 5 20:32 6
9. Louky 8 2 0 0 6 20:45 6
10. SK Baťov 7 1 0 1 5 19:34 4
11. Kunovice 7 1 0 0 6 13:26 3
12. V. Otrokovice 6 0 0 0 6 6:53 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Zlín B – Hulín 1:2 p. Čihánek – Lukeš, Luhačovice – Hor. Bečva 3:0 Zábojník 2, Hoferek, Ratiboř – Bystřice p. H. 3:7 Ostřanský 2, Motyka – Navrátil 5, Franěk, Semaník, Nedašov – Vel. Karlovice 5:1 Kolínek J. 2, Fojtík J. Holba, Dorák – Gajdoš, Juřinka – Vlachovice nehráno (hosté se nedostavili k utkání), Kelč – Val. Klobouky 4:1 Žídek 3, Jiříček – Kružela.

1. Kelč 8 8 0 0 0 53:7 24
2. Bystřice p. H. 7 6 1 0 0 56:6 20
3. Val. Klobouky 8 5 1 1 1 35:14 18
4. Luhačovice 8 4 0 1 3 19:25 13
5. Hulín 7 3 1 0 3 16:28 11
6. Juřinka 7 3 0 1 3 22:22 10
7. Ratiboř 7 3 0 0 4 46:25 9
8. Nedašov 8 2 1 0 5 10:36 8
9. Zlín B 6 2 0 1 3 16:19 7
10. Hor. Bečva 5 2 0 0 3 5:14 6
11. Vel. Karlovice 8 0 1 0 7 5:55 2
12. Vlachovice 7 0 0 1 6 2:34 1

SKUPINA B: Nedakonice – Kvasice 2:1 Hrobař 2 – Slavík, St. Město – Napajedla 2:1 p. Blaha – Holomek, Zlechov – Morkovice 5:2 Zejda 2, Haša 2, Urichová – Štelc, Žižlavský, 1. FC Slovácko – Dol. Němčí 2:1 p. Čagánková – Šimčík, Koryčany – Hluk 0:1 Ševčík, Strání – Boršice 20:0 Pejchar 5, Žajgla M. 4, Žajgla R. 3, Čaňo V. 3, Popelka F. 2, Zámečník 2, Kolaja.

1. Hluk 8 7 0 1 0 38:3 22
2. St. Město 8 5 2 0 1 36:4 19
3. Koryčany 8 6 0 0 2 42:4 18
4. Strání 7 5 0 1 1 42:7 16
5. Zlechov 8 4 1 0 3 13:29 14
6. Napajedla 7 4 0 1 2 16:8 13
7. Nedakonice 7 3 1 0 3 8:20 11
8. Dol. Němčí 8 2 0 3 3 19:20 9
9. Morkovice 7 2 0 0 5 6:28 6
10. 1. FC Slovácko 8 1 1 0 6 15:28 5
11. Kvasice 8 1 1 0 6 9:28 5
12. Boršice 8 0 0 0 8 2:67 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Zlín B – Hulín 3:14 Hlavinka 2, Pospíšilík – Pleva 6, Plško 3, Vítoslavský 2, Simerský, Soukup, Růžička, Luhačovice – Hor. Bečva 7:8 p. Majzlík 3, Slovák 2, Kolář, Garaja – Kohout 4, Křenek T. 2, Křenek D., Ratiboř – Bystřice p. H. 0:8 Dubčák 3, Maťa 2, Ulrych, Hošák, Kotas, Nedašov – Vel. Karlovice 6:5 Kolínek 4, Novák 3 – Macýček 2, Píšek, Horáček, Koňařík, Juřinka – Vlachovice nehráno (hosté se nedostavili k utkání), Kelč – Val. Klobouky 1:5 Graja – Novotný 2, Kovář, Opravil, Krayem.

1. Val. Klobouky 8 8 0 0 0 52:9 24
2. Juřinka 7 6 0 0 1 41:10 18
3. Bystřice p. H. 7 6 0 0 1 48:21 18
4. Nedašov 8 4 2 0 2 34:34 16
5. Vel. Karlovice 8 5 0 0 3 38:30 15
6. Hulín 8 4 0 0 4 48:29 12
7. Zlín B 6 2 0 1 3 25:41 7
8. Ratiboř 7 2 0 0 5 16:30 6
9. Vlachovice 7 1 0 2 4 13:36 5
10. Luhačovice 8 0 1 1 6 18:42 3
11. Kelč 8 1 0 0 7 9:40 3
12. Hor. Bečva 6 0 1 0 5 15:41 2

SKUPINA B: Nedakonice – Kvasice 1:12 Dvouletý O. – Hora 5, Pecina 2, Samohýl, Šiška, Kochaníček, Novotná, Machala, St. Město – Napajedla 3:4 Dleštík, Obdržálek, Kowalík – Vinkler 2, Tobola, Bouda, Zlechov – Morkovice 21:0 Bednařík 4, Čiž J. 3, Hradil 3, Kedra 3, Janovský 3, Lapčík 2, Bartoň, Novosad, Hubík A., 1. FC Slovácko – Dol. Němčí 9:0 Tomečková 2, Škrabalová 2, Slováčková 2, Crhonková, Sklenářová, Hlaváčková, Koryčany – Hluk 4:3 Plichta 2, Michalík, Novotný J. – Frühauf M. a P., Drucmüler, Strání – Boršice 6:2 Pavluš 3, Gabriš 2, Frühauf – Dvouletý, Matejkovič.

1. Strání 7 6 0 0 1 40:17 18
2. Koryčany 8 5 0 1 2 32:23 16
3. Zlechov 8 5 0 0 3 52:23 15
4. Dol. Němčí 8 5 0 0 3 25:27 15
5. Napajedla 7 4 0 1 2 30:20 13
6. St. Město 8 3 2 0 3 25:18 13
7. 1. FC Slovácko 8 4 0 0 4 34:28 12
8. Boršice 8 4 0 0 4 34:29 12
9. Hluk 8 3 0 1 4 22:19 10
10. Kvasice 8 3 0 0 5 35:29 9
11. Morkovice 7 1 1 0 5 9:53 5
12. Nedakonice 7 0 0 0 7 8:60 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE ZLÍN

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A: Tlumačov – Hvozdná 0:1 Javora, Halenkovice – Štípa 1:4 Polášek – Strašil, Gago, Okál, Karafiát, Všemina – Žeranovice 6:0 Vala 3, Gargulák, Žákovský, Kašík, Spytihněv – Fryšták 6:2 Flajzar 4, Lipenský 2 – Odstrčil, Hřebačka, Mysločovice – Kašava 0:6 Červenka P. 4, Červenka V. 2.

1. Spytihněv 8 7 0 1 0 47:7 22
2. Hvozdná 7 6 0 0 1 19:10 18
3. Příluky 7 5 0 0 2 26:18 15
4. Štípa 6 5 0 0 1 21:18 15
5. Všemina 8 4 0 0 4 26:14 12
6. Halenkovice 7 3 1 1 3 18:15 11
7. Tlumačov 6 3 0 0 3 22:12 9
8. Fryšták 7 3 0 0 4 25:18 9
9. Kašava 7 2 0 0 5 14:23 6
10. Žeranovice 7 0 0 0 7 3:33 0
11. Mysločovice 8 0 0 0 8 5:58 0

SKUPINA B: Nedašova Lhota – Dolní Lhota 3:1 Kostka 2, Bartošák – Januška F., SK Vizovice – Bylnice 3:4 Adamuška 3 – Kolman 2, Lukáč, Sucháček.

1. Bylnice 7 5 1 1 1 21:20 17
2. Dolní Lhota 7 4 0 1 2 27:10 13
3. Nedašova Lhota 6 3 0 0 3 15:19 9
4. Jaroslavice 6 2 1 1 3 16:21 8
5. SK Vizovice 6 0 0 1 5 16:25 1

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Mladcová – Slušovice 6:3 Mikel 2, Mlýnková, Slavický, Hoza, Javořík – Zbranek 2, Klimt, Sehradice – Bratřejov 8:0 Zavadil F. 2, Drábek J. 2, Váňa M. 2, Kovářová L., Tarabus F., Malenovice – Tečovice 2:1 p. Borovec J. – Janek, Lužkovice – Bylnice odl., Újezd – Fryšták 1:9 Zicha – Pšeja 5, Srovnal, Daněk, Dohnálek, vlastní, Mysločovice – Kašava 0:7 Drábek 2, Maršálek R. 2, Šarman, kaška, Kolář V. Dohrávka 6. kola: Lužkovice – Kašava 4:1 Novotný 2, Okál, Záhořák – Drábek.

1. Sehradice 8 7 0 0 1 37:13 21
2. Lužkovice 7 6 0 1 0 30:6 19
3. Bylnice 7 6 0 0 1 30:3 18
4. Slušovice 8 5 1 1 2 36:13 17
5. Fryšták 8 4 0 1 3 34:14 13
6. Mladcová 7 4 0 0 3 30:21 12
7. Kašava 8 4 0 0 4 25:17 12
8. Malenovice 8 2 2 2 4 20:19 10
9. Tečovice 8 2 0 2 4 13:26 8
10. Mysločovice 7 1 0 0 6 10:36 3
11. Újezd 8 1 0 0 7 12:48 3
12. Bratřejov 8 0 1 1 7 4:65 2

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A: Tlumačov – Březnice 3:1 Dvořák 2, Jeřábek – Baťa, Ludkovice – Spytihněv 10:0 Zábojník 4, Mikulášek 2, Ševčík 2, Kadlčík, Chot, Jaroslavice – Lhota 6:1 Zezulka 2, Karola, Khalil, Řehák, vlastní – Mikeštík.

1. Ludkovice 8 6 1 1 1 47:6 20
2. Tlumačov 7 6 0 0 1 24:5 18
3. Jaroslavice 7 5 0 1 1 46:9 16
4. Březnice 8 3 0 0 5 22:28 9
5. Lhota 8 2 0 0 6 20:46 6
6. Spytihněv 8 0 0 0 8 3:68 0

SKUPINA B: Lukov – Lužkovice B 2:1 Pšeja 2 – Novotný, Kostelec – Trnava 4:1 Ráček 2, Plechač, Hambálek – Zbranek.

1. Lužkovice B 6 3 2 2 1 17:8 13
2. Kostelec 7 3 0 1 3 28:16 10
3. Lukov 5 3 0 1 1 11:14 10
4. Trnava 5 3 0 0 2 17:12 9
5. Příluky 5 0 0 0 5 3:26 0

SKUPINA C: Bohuslavice n. Vl. – Pozlovice 0:3 Švadleňák 3, Smolina – Nevšová 2:3 p. nehl.

1. Pozlovice 7 7 0 0 0 53:1 21
2. Bohuslavice 5 3 0 0 2 28:12 9
3. Nedašova Lhota 5 3 0 0 2 22:6 9
4. Nevšová 6 1 1 1 4 8:26 5
5. Smolina 7 0 0 1 6 3:69 1

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE KROMĚŘÍŽ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Chropyně – Mrlínek 7:1 (3:1), Podaný 3, Drexler 2, Poledňák, Ležák – Hasilík, Lutopecny – Rymice 2:3 (2:1), Kubín, Piškula – Kolář 2, Matuška, Dřínov – Těšnovice 3:0 (1:0), Matics, vl., D. Kroupa, Rataje – Zborovice 2:1 p., Červík, Výrostek – Ovečka.

1. Chropyně 7 5 1 1 0 32:9 18
2. Dřínov 7 4 1 1 1 16:7 15
3. Lutopecny 7 3 2 1 1 16:10 14
4. Rymice 6 3 1 0 2 20:13 11
5. Mrlínek 6 2 1 1 2 15:16 9
6. Zborovice 7 1 0 4 2 12:20 7
7. Rataje 7 0 2 0 5 10:21 4
8. Těšnovice 7 1 0 0 6 5:30 3

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ

Mrlínek – Zlobice 2:1 p., Duchoň, Baďuřík – Goldman, Zdounky – Martinice 4:1 (1:1), J. Skypala 3, P. Chalupa – M. Viktorín, Chropyně – Bezměrov 9:0, R. Fridrich 4, Vítek 2, Klimecký, Belis, Konečný, Chvalčov – Rymice 3:1, Červinka 2, Šmíd – vl.

1. Chvalčov 6 6 0 0 0 38:7 18
2. Chropyně 5 4 0 0 1 33:12 12
3. Rymice 6 4 0 0 2 27:13 12
4. Lutopecny 6 3 1 1 1 21:11 12
5. Zdounky 6 3 0 0 3 18:24 9
6. Zlobice 7 2 0 1 4 15:38 7
7. Mrlínek 5 1 1 0 3 6:16 5
8. Martinice 7 0 2 0 5 13:28 4
9. Bezměrov 6 0 0 2 4 5:27 2

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

Holešov B – Dřínov 9:0, Linda 2, Hendrych 2, Chytil 2, Stibora, Matuška, Vavruša, Bezměrov – Lutopecny odl. na 14. 10. (17.00), Skaštice – Těšnovice 11:2 (5:1), F. Hyánek 3, Zúvala 2, Dočkal 2, Novák, Nesvadba, Hrabal, Sklenář – P. Pecina 2, Prusinovice – Lubná 1:2 p., Měrka – Makový, Slepka, Žeranovice – DFK Holešov 9:0 (3:0), Bryliak 2, Gába 2, Simon 2, T. Kolečík, Klimek, Bártek.

1. Holešov B 7 7 0 0 0 45:8 21
2. Žeranovice 7 5 0 1 1 41:15 16
3. Lutopecny 6 4 1 0 1 28:4 14
4. Prusinovice 7 4 0 1 2 23:15 13
5. Skaštice 7 4 0 0 3 38:19 12
6. Lubná 7 3 1 0 3 28:16 11
7. Bezměrov 6 1 0 0 5 31:34 3
8. Dřínov 6 1 0 0 5 5:36 3
9. DFK Holešov 6 1 0 0 5 11:43 3
10. Těšnovice 7 1 0 0 6 19:79 3

OKRESNÍ PŘEBOR ST. PŘÍPRAVKY

SKUPINA A – 6. TURNAJ: Loukov – Chvalčov 0:10 (0:4), Charvát 5, Hapal 2, Zmeškal, Jakoubek, Vavrouš, Hulín – Žalkovice 2:12 (1:5), Olle, Cimmermann – Svoboda 6, Dočkal 5, Možíšová, Žalkovice – Loukov 7:1 (4:0), Dočkal 6, Možíšová – Dolák, Chvalčov – Hulín 5:4 (1:2), Charvát 2, Jakoubek 2, Mařák – Fijalík 2, Olle, Hoza.

1. Žalkovice 10 9 0 0 1 76:27 27
2. Prusinovice 8 7 0 0 1 52:25 21
3. Chvalčov 10 5 1 0 4 42:42 17
4. Loukov 10 1 0 1 8 20:57 4
5. Hulín 10 0 1 1 8 22:61 3
SKUPINA B – 6. TURNAJ: Kvasice – Rataje 6:5 (1:2), Kochaníček 4, Kahaja 2 – Poltoranos 3, Madej, Šarmír, Lutopecny – Zdounky 6:3 (1:2), Holinka 4, Podolský, Indrák – Syručka 2, Loučka, Kvasice – Lutopecny 3:1 (2:1), Kochaníček 2, Kahaja – Podolský, Rataje – Zdounky 4:6 (0:5), Poltoranos 2, Jarka, Madej – Syručka 3, Čečatka 3.

1. Morkovice 8 7 0 0 1 78:21 21
2. Lutopecny 10 5 0 1 4 43:37 16
3. Kvasice 10 5 0 0 5 35:37 15
4. Zdounky 10 5 0 0 5 32:54 15
5. Rataje 10 1 1 0 8 37:76 5

OKRESNÍ PŘEBOR ML. PŘÍPRAVKY

6. TURNAJ: Prusinovice – Hulín 2:7, Svoboda, Krejčí – Polášek 3, Plško 2, Procházka, Horáček, Prusinovice – Morkovice 0:18, Žourek 9, Soldán 3, Kvinta 2, Hladný 2, Plesner, Pučan, Hulín – Morkovice 0:8, Pučan 4, Žourek 2, Zach, Havelka, Kostelec u Hol. – Slavkov p. H. 2:12 (2:6), Válek, Hlobílek – Kolařík 5, Vaculík 5, Kopřiva 2, Chvalčov – Loukov 4:11 (1:7), Novák 2, Adamec, Kaluža – Žaloudík 8, Koutný 3, Kostelec u Hol. – Loukov 1:13 (1:8), Hlobílek – Žaloudík 8, Koutný 4, Nenutil, Chvalčov – Slavkov p. H. 1:7 (1:2), Kaluža – Vaculík 5, Čáp 2. Dohrávky: Loukov – Hulín 12:5 (8:2), Žaloudík 10, Koutný 2 – Polášek 5, Slavkov p. H. – Hulín 12:1 (6:1), Vaculík 5, Kolařík 5, Pilař, Čáp – Horáček.

1. Morkovice 12 11 0 0 1 157:26 33
2. Slavkov p. H. 12 10 0 0 2 125:39 30
3. Chvalčov 12 7 0 0 5 85:53 21
4. Loukov 12 6 0 0 6 72:88 18
5. Hulín 12 3 0 0 9 40:77 9
6. Prusinovice 12 3 0 0 9 51:118 9
7. Kostelec u Hol. 12 1 0 0 11 19:152 3

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE UH. HRADIŠTĚ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A:Buchlovice – SK Zlechov 3:0 (1:0) Křiva, Raštica, vlastní, O. N. Ves – Jarošov 3:3 (2:1) Ťok, Pavlas, Herák – Šipka, Mikulec, Stojaspal, Bílovice – Mistřice 6:0 (1:0) Žák 2, Kučík 2, Zlámal 2, O. Lhota – Nedakonice 1:2 (1:1) Pavlas – Janík, Andrýsek, Bílovice – SK Zlechov 3:1 (1:1) Kuřimský, Mitáček, Čech – nehl.

1. Nedakonice 8 6 0 2 32:12 18
2. Jarošov 7 5 2 0 49:14 17
3. Bílovice 8 5 0 3 19:8 15
4. SK Zlechov 8 3 1 4 18:17 10
5. O. N. Ves 7 3 1 3 12:19 10
6. Mistřice 8 2 1 5 12:35 7
7. Buchlovice 7 2 0 5 6:29 6
8. O. Lhota 7 0 1 6 7:27 1

SKUPINA B:Bánov – Korytná 12:0 (4:0) Pelka 4, M. Beníček 3, J. Beníček, Hauerland 2, Mahdal, Hradčovice – Vlčnov 3:3 (2:2) M. Kroča 3 – A. Pešl 2, D. Sagula, Podolí – Havřice 4:2 (1:0) Paška 2, Malina. Hanáček – Schnurmacher, Kočica, ČSK Uh. Brod B – Prakšice 9:1 Jaroněk 7, Lekeš, Gazdík – Gabriš.

1. Šumice 6 6 0 0 34:4 18
2. ČSK Uh. Brod B 6 5 0 1 33:6 15
3. Hradčovice 6 4 1 1 17:10 13
4. Podolí 7 3 1 3 16:15 10
5. Bánov 6 3 0 3 23:21 9
6. Vlčnov 6 2 2 2 17:17 8
7. Havřice 7 2 0 5 19:19 6
8. Prakšice 5 1 0 4 5:24 3
9. Korytná 7 0 0 7 7:55 0

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Prakšice – Uh. Ostroh 3:0 (1:0) Řezníček 2, Slavíček, Jarošov – Topolná 5:0 (1:0) Běťák 2, Konvalinka 2, Cecálek, Šumice – Bánov 0:7 (0:5) Franc 5, Machalík, Kočenda, O. N. Ves – Osvětimany 0:7 (0:4) Čevelík M. 3, Broda 2, Vykoukal, Vrtal, Újezdec – Nivnice 4:0 (1:0) Lekeš 2, Vaškovič, L. Bachůrek.

1. Újezdec 7 7 0 0 65:2 21
2. Nivnice 7 5 1 1 15:7 16
3. Osvětimany 8 4 3 1 28:13 15
4. Jarošov 6 3 1 2 13:18 10
5. Bánov 7 3 1 3 16:28 10
6. Prakšice 7 2 3 2 18:19 9
7. O. N. Ves 7 2 0 5 10:23 6
8. Šumice 7 1 3 3 7:27 6
9. Topolná 8 1 2 5 9:27 5
10. Uh. Ostroh 8 0 2 6 7:24 2

OKRESNÍ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

Mařatice – Buchlovice 2:1 (1:0) Mitáček, P. Havlíček – Pientok, Sušice – Traplice 4:0 (3:0) Hábl 3, Janeček, Nedachlebice – Jalubí B 6:0 (2:0) Kafka 2, Bilavčíková 2, Štaubrt, Juřena, Havřice – Nedachlebice 4:0 (1:0) Vítek 2, Bršlica, Neděla.

1. Sušice 6 6 0 0 33:2 18
2. Havřice 6 5 0 1 26:5 15
3. Mařatice 4 3 0 1 7:6 9
4. Buchlovice 5 2 0 3 19:16 6
5. Jalubí B 6 2 0 4 13:25 6
6. Traplice 5 1 0 4 10:18 3
7. Nedachlebice 4 1 0 3 7:23 3
8. Velehrad 4 0 0 4 4:24 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A:Babice – Ořechov 3:5 (1:0) Krkoška 2, Maňásek – Zelina 3, Beran, Kolář, Mistřice – O. Lhota 13:1 (7:1) Romanchenkov 5, Švec 3, D. Kopčil 3, Vrána, J. Tomeček – Malina, Podolí – Březolupy 0:17 (0:7) Gajdošík 6, Hromeček 4, Hoferek 2, Kovář, Procházka, Mastil, vlastní 2, Bílovice – Tupesy nehl.

1. Mistřice 6 5 1 0 57:17 16
2. Březolupy 6 5 0 1 66:7 15
3. Tupesy 6 4 1 1 42:12 13
4. Babice 8 4 1 3 38:27 13
5. Ořechov 5 4 0 1 56:15 12
6. Bílovice 7 2 1 4 35:31 7
7. Kněžpole 6 2 0 4 17:24 6
8. O. Lhota 7 1 0 6 7:101 3
9. Podolí 7 0 0 7 4:88 0

SKUPINA B:S. Loz – Vlčnov 0:5 (0:3) F. Klabačka 2, P. Jurenčák 2, P. Kolek, St. Hrozenkov – ČSK Uh. Brod B 10:7 (5:3) Sedlačík 4, Ostravský 3, Rehák 3 – Daniel Tibor 3, Chovanec, Bartek, Sikora, Kouřil, Hradčovice – Korytná nehl., D. Němčí B – Bystřice p. L 16:3 (9:1) Karlík 4, Talský 3, Ambros 3, Bobčík 2, Křivda 2, Uher, Nemrava – Dulínek 3, Březová – Orel Uh. Brod 1:8 (0:3) Moravčík – O. Dubský 2, K. Dubský 2, Teichgrab, Jurčík, Malůš, Krahula.

1. D. Němčí B 8 6 1 1 53:11 19
2. Vlčnov 8 6 0 2 35:16 18
3. Orel Uh. Brod 8 6 0 2 45:30 18
4. Korytná 7 5 0 2 37:17 15
5. Hradčovice 7 4 1 2 28:12 13
6. ČSK Uh. Brod B 7 4 0 3 37:35 12
7. Březová 8 2 0 6 21:34 6
8. S. Loz 8 2 0 6 10:34 6
9. St. Hrozenkov 8 1 0 7 28:59 3
10. Bystřice p. L. 7 1 0 6 14:60 3

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ:Boršice – Buchlovice nehl., Uh. Ostroh – FC Slovácko nehl., Polešovice – St. Město 0:17 nehl., Strání – Vlčnov 21:1 (8:1) Zámečník 4, Zderčík 4, Eliáš 3, Macíček 3, Popelka3, Toth 2, Žajgla 2 – Tykal, O. N. Ves – Hluk 9:7 (4:5) Jurčeka 3, Škrabal 3, Pšurný 2, Prchlík – Mar. Fruhauf 5, Zlínský, Říha, Spytihněv – D. Němčí 10:5 (5:2) Gabryš 4, Dalajka 2, Sedláček 2, Čech, Achillesová – Vlk 2, Huspenina 2, Hrbáč, Nivnice – Tupesy 12:2 (9:1) Straňák 6, Kozelek 6 – Ševčík, T. Chramcov, Buchlovice – Spytihněv 4:3 (1:1) Kořínek 3, Karásek – Dalajka 3.

1. O. N. Ves 9 8 0 1 128:36 24
2. St. Město 9 6 0 3 87:49 18
3. Nivnice 7 5 0 2 85:40 15
4. D. Němčí 8 5 0 3 74:45 15
5. FC Slovácko 6 5 0 1 59:36 15
6. Tupesy 9 5 0 4 40:66 15
7. Hluk 7 4 0 3 99:42 12
8. Buchlovice 6 4 0 2 56:33 12
9. Strání 8 3 1 4 75:35 10
10. Polešovice 9 3 0 6 36:96 9
11. Spytihněv 9 2 0 7 30:95 6
12. Boršice 5 1 1 3 36:33 4
13. Uh. Ostroh 6 0 0 6 12:94 0
14. Vlčnov 6 0 0 6 3:120 0

MLADŠÍ:Boršice – Buchlovice nehl., Uh. Ostroh – FC Slovácko nehl., Polešovice – St. Město 3:10 nehl. – Vašíček 4, J. Hastík 2, O. Hastík, Matoušek, Cícha 2, Strání – Vlčnov 10:2 (3:2) M. Zderčík 3, Zimčík 3, A. Zderčík 2, Macíček, Mikláš – Gregorová, Tykal, O. N. Ves – Hluk 0:16 (0:8) Omelka 6, Koníček 4, Podškubka 2, Nemrava 2, Habáň, Zlínská, Spytihněv – D. Němčí 8:8 (4:4) Tabara 6, Gabryš 2 – Bobčík 3, Marčík 3, Kroča, Vlk, Nivnice – Tupesy 0:11 Šmíd 3, Kunert 3, Dostál 2, Sonntag 2, Janoušek, Buchlovice – Spytihněv 2:11 (1:5) Vojáček 2 – Tabara 4, Husek 3, Čevela 3, Bureš.

1. Spytihněv 9 6 2 1 98:35 20
2. D. Němčí 7 6 1 0 61:27 19
3. Tupesy 9 6 0 3 73:41 18
4. St. Město 9 6 0 3 65:37 18
5. Strání 8 5 1 2 88:46 16
6. FC Slovácko 6 4 0 2 67:25 12
7. Hluk 7 4 0 3 73:43 12
8. Uh. Ostroh 6 3 0 3 46:30 9
9. Boršice 5 3 0 2 32:40 9
10. Vlčnov 5 2 0 3 24:51 6
11. Buchlovice 6 1 0 5 23:64 3
12. O. N. Ves 9 1 0 8 32:96 3
13. Nivnice 7 1 0 6 21:92 3
14. Polešovice 9 1 0 8 28:104 3

OKRESNÍ SOUTĚŽ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A:Babice – FC Slovácko B 1:7 (0:3) Tiote Ramo Isaac – C. Škrabalová 2, K. Škrabalová 2, Vlachynská, Mikacová, Mařatice – Topolná 3:3 (2:2) Tuhý, Mazura, Tomaštík – Kedra 2, Pe. Blaha, Mistřice – Kněžpole 0:5 (0:3) Šimík 2, Řiháček, Markus, Suchánek, Jarošov – Březolupy 3:16 (0:5) Kopčil 2, Němec – Hoferek 7, Duda 5, Michálek, Šmíd, Brázdil, Huštěnovice – Nedakonice nehl.

1. FC Slovácko B 8 8 0 0 71:26 24
2. Kněžpole 7 5 1 1 57:24 16
3. Babice 8 4 2 2 32:32 14
4. Březolupy 7 3 0 4 58:55 9
5. Nedakonice 6 3 0 3 33:38 9
6. Mistřice 7 3 0 4 25:34 9
7. Mařatice 7 2 2 3 35:33 8
8. Topolná 8 2 1 5 30:40 7
9. Jarošov 7 1 1 5 24:63 4
10. Huštěnovice 7 0 3 4 20:40 3

SKUPINA B:Bánov – Orel Uh. Brod nehl., Újezdec – Březová 2:3 nehl., Šumice – St. Hrozenkov 5:2 (3:0) Zálešák 4, Koktavý – Masařík, Běták, Rudice – Havřice 0:9 (0:2) Vrága 4, Kouřil 2, Sotová 2, Smrtka, Hradčovice – Prakšice 4:1 (1:1) Maleňák 2, Pišoja 2 – Helísek, Hradčovice – Prakšice 4:1 (1:1) Maleňák 2, Pišoja 2 – Helísek.

1. Březová 8 6 1 1 38:10 19
2. Hradčovice 6 5 0 1 40:12 15
3. Prakšice 8 4 1 3 42:19 13
4. Šumice 8 4 1 3 34:24 13
5. Újezdec 5 4 0 1 39:13 12
6. Orel Uh. Brod 6 3 1 2 27:23 10
7. Bánov 7 3 0 4 45:19 9
8. Havřice 7 2 0 5 25:33 6
9. St. Hrozenkov 6 1 0 5 13:40 3
10. Rudice 7 0 0 7 2:112 0

Autor: Redakce

14.10.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc.
AUTOMIX.CZ
20

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc. Jaké koupit? A jakým se radši vyhnout?

Lukáškovi zjistili leukémii v pěti letech.
2

Lukášek z Uherského Hradiště bojuje s leukemií. Kostní dření můžete pomoct i vy

Kriminálka muže dopadla až v Thajsku

FOTOGALERIE / Vsetínští kriminalisté se podíleli na vypátrání muže, který se před vězením ukrýval osm let. Dvaačtyřicetiletého podvodníka zadrželi v Thajsku.

Kopeckého určitě nepotrápím, je skromný Kresta

ROZHOVOR/ - Je hvězdou rallyového sportu a o velké zpestření se postaral také na včerejší tiskové konferenci před 47. ročníkem zlínské Barumky. Luhačovický Roman Kresta ji pojede po třech letech, když se na začátku července rozhodl k návratu na tratě. „Chtěl jsem si na chvíli udělat čas sám pro sebe a také jsem cítil motivaci svézt se,“ vysvětlil 41letý řidič Škody Fabia R5.

Zastávka Školní zůstane další týdny v provizorních podmínkách

Náhradní stanoviště zastávky MHD Školní ve Štefánikově ulici ve Zlíně před budovou Kongresového centra budou muset cestující využívat nějakou dobu ještě i po skončení prázdnin, jakkoli se s tím nepočítalo. Investorovi se původní termín rekonstrukce této zastávky nepodaří dodržet.

V areálu kovošrotu v Tlumačově hořela vyřazená cisterna

Požár staré nádrže cisterny v areálu kovošrotu řešili ve středu hasiči v Tlumačově. „Podle oznamovatele došlo při rozřezávání nádrže ke vznícení zbytků asfaltu,“ popsal mluvčí krajských hasičů Libor Netopil.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení