VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji

Zlínský kraj - Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji.

19.10.2014
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Stanislav Dufka

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Hulín – Dol. Němčí 4:2 Hrdlička 2, Šimoňuk, Rozsalyi – Juřenčák, Daněk, Baťov 1930 – Nivnice 8:0 Malát 2, Pavelka 2, Dorazín, Rusek, Novák, Daněk, Hanáček, Luhačovice – Kunovice 4:2 Daňo 2, Mikel, Lekeš – Lorenc, Vaněk, Malenovice – Nedašov 4:1 Bartoň 2, Macek, Bártek – Kolínek Š., Brumov – Rožnov p. R. 5:1 Sedlačík 2, Líňa F., Smolík, Fojtík M. – Seidl, Holešov – Hluk 4:2 Doležel 3, Čada – Kužela, Vozár, Uh. Brod – Slušovice 4:2 Michalec 2, Rezek, Zemánek – Klečka 2.

1. SK Baťov 11 8 1 0 2 44:11 26
2. Uh. Brod 11 8 0 1 2 46:15 25
3. Rožnov p. R. 11 7 1 0 3 35:15 23
4. Brumov 11 6 0 2 3 26:18 20
5. Kunovice 11 6 1 0 4 24:20 20
6. Holešov 11 5 2 0 4 27:21 19
7. Slušovice 11 5 0 3 3 29:17 18
8. Luhačovice 11 5 1 0 5 27:27 17
9. Nedašov 11 3 2 0 6 15:41 13
10. Hluk 10 4 0 0 6 25:29 12
11. Nivnice 10 3 1 1 5 22:29 12
12. Hulín 10 2 0 1 7 15:27 7
13. Dol. Němčí 10 2 0 1 7 17:30 7
14. Malenovice 11 2 0 0 9 14:66 6

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Ratiboř – Vlachovice 3:0 Plachtovič, Hrabica, Černík, Val. Klobouky – Hovězí 2:0 Vlček 2, Mladcová – Lidečko 2:0 V. Lebánek, Kurtin, Vel. Karlovice – Štítná n. Vl. nehl., Újezd – Val. Polanka 6:0 Vaculín 3, Martinek, Kráčalík, Častulík, Juřinka – Provodov 3:2 Grygařík 3 – Hoferek, Šalena, Slavičín – Poličná 1:4 Bartoš – Klvaňa 2, Kapusta, Roupec.

1. Poličná 11 10 0 0 1 63:9 30
2. Újezd 11 9 0 0 2 44:20 27
3. Štítná n. Vl. 10 8 0 1 1 53:8 25
4. Mladcová 11 5 2 0 4 17:28 19
5. Val. Polanka 11 5 1 1 4 39:28 18
6. Ratiboř 9 5 0 0 4 34:26 15
7. Slavičín 10 4 1 1 4 21:17 15
8. Lidečko 10 4 0 1 5 25:24 13
9. Vel. Karlovice 10 4 0 1 5 14:24 13
10. Vlachovice 11 3 1 1 6 15:27 12
11. Juřinka 10 4 0 0 6 17:41 12
12. Hovězí 11 2 1 0 8 17:41 8
13. Val. Klobouky 11 2 0 1 8 9:42 7
14. Provodov 10 0 2 1 7 14:47 5
SKUPINA B: Boršice – Zdounky 1:3 Bartošík – Kyrcz 3, Kněžpole – Břest 0:4 Buček, Látal, Bejdák, Glozyga, St. Město – Koryčany 3:1 Ulrich, Foral, Blaha J. – Prachař, Uh. Ostroh – Nedachlebice 1:2 Vyskočil – Kutra 2, Morkovice – Strání 2:4 Gříbek, Doležel – Horňáček 3, Reňák, Napajedla – Louky 3:1 Brauner, Mikoška, Lapčík – Sadil, Kvasice – Bojkovice 2:3 p. Brázdil, Kašík – Gorčík 2.

1. Bojkovice 11 7 3 0 1 58:22 27
2. St. Město 11 8 0 1 2 37:15 25
3. Břest 10 7 1 1 1 34:13 24
4. Louky 11 7 1 0 3 28:13 23
5. Koryčany 10 7 0 1 2 49:19 22
6. Kvasice 11 7 0 1 3 39:27 22
7. Strání 10 7 0 0 3 47:20 21
8. Zdounky 11 6 0 0 5 37:27 18
9. Napajedla 11 5 0 0 6 30:32 15
10. Boršice 11 3 0 0 8 17:34 9
11. Kněžpole 11 2 0 1 8 13:44 7
12. Morkovice 11 2 0 0 9 20:42 6
13. Nedachlebice 10 2 0 0 8 15:43 6
14. Uh. Ostroh 11 0 0 0 11 8:81 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Baťov – V. Otrokovice 1:3 Štefka – Mančík 2, Šustek, Bojkovice – Slavičín 0:5 Vincour, Huta M., Salajka, Ondruč, Častulík Jan, Vsetín – Holešov 0:1 p., Štítná n. Vl. – Brumov 1:5 Malaník – Kubiš 2, Pecha 2, Spáčil, Kunovice – Rožnov p. R. 4:2 Bouřa2, Foral, Tomaštík – Kolařík 2, Uh. Brod – Louky 2:0 Hulík, Hrabalík.

1. Brumov 9 8 0 1 0 53:5 25
2. Slavičín 9 7 1 0 1 19:5 23
3. Kunovice 8 6 0 0 2 22:11 18
4. Uh. Brod 9 5 0 1 3 16:9 16
5. SK Baťov 8 5 0 0 3 14:22 15
6. V. Otrokovice 8 3 1 1 3 13:17 12
7. FK Vsetín 9 3 0 1 5 12:33 10
8. Bojkovice 8 3 0 0 5 14:31 9
9. Holešov 8 2 1 0 5 13:15 8
10. Rožnov p. R. 8 2 1 0 5 20:24 8
11. Štítná n. Vl. 7 1 0 0 6 11:23 3
12. Louky 9 1 0 0 8 10:22 3
MLADŠÍ: Baťov – V. Otrokovice 7:0 Kraváček 2, Merta, Zpěvák, Fuksa, Sovadina, Lianos, Bojkovice – Slavičín 0:7 Kulíšek 2, Svoboda, Vaculová, Staněk, Častulík, Mec, Vsetín – Holešov 3:1 Machala R. 2, Fojtů T. – Trnka, Štítná n. Vl. – Brumov 5:3 Hnilo O., Hrnčiřík, Černý, Struhař, Frýželka – Gabriš 2, Pešout, Kunovice – Rožnov p. R. 4:8 Marovič 3, Svoboda – Lokša 3, Konečný 4, Baroš, Uh. Brod – Louky 4:5 p. Kostiha, Obadal, Valenta, Bartončík – Borovec, Štalmach, Zuzaník, Chytil.

1. FK Vsetín 9 7 1 0 1 56:20 23
2. Slavičín 9 7 0 1 1 40:12 22
3. Holešov 8 7 0 0 1 44:19 21
4. Štítná n. Vl. 7 6 0 1 0 29:10 19
5. Bojkovice 8 4 1 0 3 32:35 14
6. Brumov 9 2 2 2 3 39:38 12
7. Rožnov p. R. 8 3 1 0 4 47:37 11
8. Louky 9 2 1 0 6 24:49 8
9. SK Baťov 8 2 0 1 5 26:34 7
10. Uh. Brod 8 2 0 1 5 24:36 7
11. Kunovice 8 1 0 0 7 17:34 3
12. V. Otrokovice 7 0 0 0 7 6:60 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Val. Klobouky – Zlín B 1:0 Obadal, Vlachovice – Kelč 0:9 nehl., Vel. Karlovice – Juřinka 1:7 Palátová – Pavlica 2, Petrů 2, Cacek, Ryšánek, Němec, Bystřice p. H. – Nedašov 8:0 Navrátil 3, Franěk, Červinka, Nezhyba, Maťa, Kocman D., Hor. Bečva – Ratiboř 2:3 Danišek, Řezáč – Zubíček, Uličník, Motyka, Hulín – Luhačovice 7:1 Lukeš 2, Pitner 2, Vítoslavský 2, Smola – Vítek.

1. Kelč 9 9 0 0 0 62:7 27
2. Bystřice p. H. 8 7 1 0 0 64:6 23
3. Val. Klobouky 9 6 1 1 1 36:14 21
4. Hulín 8 4 1 0 3 23:29 14
5. Juřinka 8 4 0 1 3 29:23 13
6. Luhačovice 9 4 0 1 4 20:32 13
7. Ratiboř 8 4 0 0 4 49:27 12
8. Nedašov 9 2 1 0 6 10:44 8
9. Zlín B 7 2 0 1 4 16:20 7
10. Hor. Bečva 6 2 0 0 4 7:17 6
11. Vel. Karlovice 9 0 1 0 8 6:62 2
12. Vlachovice 8 0 0 1 7 2:43 1
SKUPINA B: Boršice – Nedakonice odloženo na 28. 10., Hluk – Strání 3:0 Ševčík 2, Blaha, Dol. Němčí – Koryčany 0:5 Kaňa 3, Hubr, Nezdařil, Morkovice – 1. FC Slovácko 1:3 Štěpánek – Čagánková 2, Oharková, Napajedla – Zlechov 5:0 Stoklásek, Machač, Srnec 2, Šubík, Kvasice – St. Město 1:5 Hora – Kedra, Blaha, Čagánek, Sonntag, Zachar.

1. Hluk 9 8 0 1 0 41:3 25
2. St. Město 9 6 2 0 1 41:5 22
3. Koryčany 9 7 0 0 2 47:4 21
4. Strání 8 5 0 1 2 42:10 16
5. Napajedla 8 5 0 1 2 21:8 16
6. Zlechov 9 4 1 0 4 13:34 14
7. Nedakonice 7 3 1 0 3 8:20 11
8. Dol. Němčí 9 2 0 3 4 19:25 9
9. 1. FC Slovácko 9 2 1 0 6 18:29 8
10. Morkovice 8 2 0 0 6 7:31 6
11. Kvasice 9 1 1 0 7 10:33 5
12. Boršice 8 0 0 0 8 2:67 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Val. Klobouky – Zlín B 9:2 Opravil 4, Poliak M. 2, Ovesný 2, Grygar – Nguyen, Hlavinka, Vlachovice – Kelč 5:0 Burša 2, Straka, Stružka, Rak V., Vel. Karlovice – Juřinka 1:9 Morávek – Cacek 5, Šulák, Šeliga,Bílý, Nevařil, Bystřice p. H. – Nedašov 12:4 Dubčák, Kotas, Ovčačík, Hlava 2, Maťa 5, Hošák – Kolínek M. 2, Madráč, Novák, Hor. Bečva – Ratiboř 6:7 Křenek T. 2, Kohout 2, Němec, Křenek D., – Hostík 2, Kořenek, Hrubica, Sušeň, Čablík, Makyča, Hulín – Luhačovice 7:3 Vítoslavský 2, Pleva 2, Soukup, Plško, Novák – Skovajsa, Valčík, Gregor.

1. Val. Klobouky 9 9 0 0 0 61:11 27
2. Juřinka 8 7 0 0 1 50:11 21
3. Bystřice p. H. 8 7 0 0 1 60:25 21
4. Nedašov 9 4 2 0 3 38:46 16
5. Hulín 9 5 0 0 4 55:32 15
6. Vel. Karlovice 9 5 0 0 4 39:39 15
7. Ratiboř 8 3 0 0 5 23:36 9
8. Vlachovice 8 2 0 2 4 18:36 8
9. Zlín B 7 2 0 1 4 27:50 7
10. Luhačovice 9 0 1 1 7 21:49 3
11. Kelč 9 1 0 0 8 9:45 3
12. Hor. Bečva 7 0 1 0 6 21:48 2
SKUPINA B: Boršice – Nedakonice odloženo na 28. 10., Hluk – Strání 0:2 Frühauf D., Gabriš, Dol. Němčí – Koryčany 2:3 Bobčík R., Kotačka – Hajkr 2, Novotný, Morkovice – 1. FC Slovácko 1:19 Žourek P. – Slováčková 5, Chybíková 5, Chonková 3, Tomečková 2, Hlaváčková, Geržová, Trusková, Horáková, Napajedla – Zlechov 4:3 Hába 2, Winkler 2 – Bednařík, Číž, Lapčík, Kvasice – St. Město 7:2 Hora 4, Němeček 2, Novotná – nehl.

1. Strání 8 7 0 0 1 42:17 21
2. Koryčany 9 6 0 1 2 35:25 19
3. Napajedla 8 5 0 1 2 34:23 16
4. Zlechov 9 5 0 0 4 55:27 15
5. 1. FC Slovácko 9 5 0 0 4 53:29 15
6. Dol. Němčí 9 5 0 0 4 27:30 15
7. St. Město 9 3 2 0 4 27:25 13
8. Kvasice 9 4 0 0 5 42:31 12
9. Boršice 8 4 0 0 4 34:29 12
10. Hluk 9 3 0 1 5 22:21 10
11. Morkovice 8 1 1 0 6 10:72 5
12. Nedakonice 7 0 0 0 7 8:60 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE ZLÍN

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A: Kašava – Tlumačov 3:1 Krajča, Červenka P., Drábek – Kalandra, Fryšták – Mysločovice 3:0 Hřebačka 2, Macek, Žeranovice – Spytihněv 0:8 Lipenský J. 4, Flajzar 2, Rozsypálek, Kašpárek, Štípa – Příluky 3:2 p. Holík, Bednařík – Žák, Pajtáš, Hvozdná – Halenkovice 2:1 Dominik Š, Kotek – Blažek. Dohrávka 6. kola: Tlumačov – Štípa 4:1 Šimoník 2, Dvořák, Mouka – Holík.

1. Spytihněv 9 8 0 1 0 55:7 25
2. Hvozdná 8 7 0 0 1 21:11 21
3. Štípa 8 5 1 1 2 24:24 17
4. Příluky 8 5 0 1 2 28:20 16
5. Všemina 8 4 0 0 4 26:14 12
6. Tlumačov 8 4 0 0 4 27:16 12
7. Fryšták 8 4 0 0 4 28:18 12
8. Halenkovice 8 3 1 1 4 19:17 11
9. Kašava 8 3 0 0 5 17:24 9
10. Žeranovice 8 0 0 0 8 3:41 0
11. Mysločovice 9 0 0 0 9 5:61 0
SKUPINA B: SK Vizovice – Jaroslavice 6:3 Jančík 3, Adamuška, Machů, vlastní – Páníček 3, Bylnice – Nedašova Lhota 1:3 Kolman – Kostka 2, Bubela.

1. Bylnice 8 5 1 1 2 22:23 17
2. Dolní Lhota 7 4 0 1 2 27:10 13
3. Nedašova Lhota 7 4 0 0 3 18:20 12
4. Jaroslavice 7 2 1 1 4 19:27 8
5. SK Vizovice 7 1 0 1 5 22:28 4

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Kašava – Mladcová 2:0 Kolář V., vlastní, Fryšták – Mysločovice 3:2 Pšeja 2, Daněk – Rejsa 2, Bylnice – Újezd 3:0 Polách, Kolínek D., Martinka Dominik, Tečovice – Lužkovice 0:6 Tkadlec 3, Hejtmánek, Novotný, Záhořák, Bratřejov – Malenovice 1:5 Vaculík – Borovec 3, Mikeštík, Škrabal, Slušovice – Sehradice 3:2 Bečica 2, Zbranek – Váňa 2. Dohrávka 7. kola: Mysločovice – Mladcová 0:3 Malina 2, Mikel.

1. Lužkovice 8 7 0 1 0 36:6 22
2. Bylnice 8 7 0 0 1 33:3 21
3. Sehradice 9 7 0 0 2 39:16 21
4. Slušovice 9 6 1 1 2 39:15 20
5. Fryšták 9 5 0 1 3 37:16 16
6. Mladcová 9 5 0 0 4 33:23 15
7. Kašava 9 5 0 0 4 27:17 15
8. Malenovice 9 3 2 2 4 25:20 13
9. Tečovice 9 2 0 2 5 13:32 8
10. Mysločovice 9 1 0 0 8 12:42 3
11. Újezd 9 1 0 0 8 12:51 3
12. Bratřejov 9 0 1 1 8 5:70 2

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A: Jaroslavice – Tlumačov 1:2 p. Lukašík – Jeřábek, Lhota – Ludkovice 1:9 Pulpit – Zabavník 2, Chot 2, Ševčík 2, Kadlčík 2, Mikulášek, Spytihněv – Březnice 6:7 Kraváček 3, Joura, Sedláček, Tanski – Červený 5, Běhula, Baťa Filip.

1. Ludkovice 9 7 1 1 1 56:7 23
2. Tlumačov 8 6 1 1 1 25:6 20
3. Jaroslavice 8 5 0 2 1 47:10 17
4. Březnice 9 4 0 0 5 29:34 12
5. Lhota 9 2 0 0 7 21:55 6
6. Spytihněv 9 0 0 0 9 9:75 0
SKUPINA B: Kostelec – Lukov 4:2 Hambálek 2, Ráček, Reisch, Příluky – Lužkovice B 0:6 Okál 4, Záhořák M., Hejtmánek A. Dohrávka 7. kola: Trnava – Lukov 2:1 Bečica, Vajďák – Pšeja.

1. Lužkovice B 7 4 2 2 1 23:8 16
2. Kostelec 8 4 0 1 3 32:18 13
3. Trnava 6 4 0 0 2 19:13 12
4. Lukov 7 3 0 1 3 14:20 10
5. Příluky 6 0 0 0 6 3:32 0
SKUPINA C: Nedašova Lhota – Bohuslavice n. Vl. 2:0 Horák R., Fojtík Martin, Nevšová – Pozlovice 0:17 Švadleňák 6, Smolek 2, Miklas 2, Prekop 2, Stolařík 2, Pinďák, Boráň, Kraus.

1. Pozlovice 8 8 0 0 0 70:1 24
2. Nedašova Lhota 6 4 0 0 2 24:6 12
3. Bohuslavice 6 3 0 0 3 28:14 9
4. Nevšová 7 1 1 1 5 8:43 5
5. Smolina 7 0 0 1 6 3:69 1

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE UH. HRADIŠTĚ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A: O. Lhota – Buchlovice 1:3 (0:1) F. Pavlas – Raštica 2, Kučík, Nedakonice – Bílovice odl., Mistřice – O. N. Ves 0:2 (0:0) Ťok, Pančík, Jarošov – SK Zlechov odl.

1. Nedakonice 8 6 0 2 32:12 18
2. Jarošov 7 5 2 0 49:14 17
3. Bílovice 8 4 1 3 17:8 13
4. O. N. Ves 8 4 1 3 14:19 13
5. SK Zlechov 8 3 2 3 18:15 11
6. Buchlovice 8 3 0 5 9:30 9
7. Mistřice 9 2 1 6 12:37 7
8. O. Lhota 8 0 1 7 8:30 1
SKUPINA B: Korytná – Prakšice 2:15 Lekeš – Slezák 5, Hořínek 3, Mulko 3, Zemánek 2, Dedík, Gabryš, Havřice – ČSK Uh. Brod B 0:7 (0:2) Jaroněk 6, Dvořák, Vlčnov – Šumice 2:1 (1:1) Novák, Pešl – Valášek, Bánov – Hradčovice 2:2 (2:1) Munster, Pelka – Pochylý, Řihák.

1. Šumice 7 6 0 1 35:6 18
2. ČSK Uh. Brod B 7 6 0 1 40:6 18
3. Hradčovice 7 4 2 1 19:12 14
4. Vlčnov 7 3 2 2 19:18 11
5. Bánov 7 3 1 3 25:23 10
6. Podolí 7 3 1 3 16:15 10
7. Prakšice 6 2 0 4 20:26 6
8. Havřice 8 2 0 6 19:26 6
9. Korytná 8 0 0 8 9:70 0

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Uh. Ostroh – Újezdec 1:9 (0:5) Lekeš – Lekeš 3, Dvořák2, T. Kelíšek, Brulík, Srník, Řehák, Osvětimany – Nivnice 0:2 (0:2) Petřvaldský, Sláma, Bánov – O. N. Ves 3:0 (1:0) Kočenda 2, Franc, Topolná – Šumice 6:5 (6:0) Večeřa 2, Holomek, Belej, Jurčík, Bursík – nehl., Prakšice – Jarošov 1:1 (1:0) Kovář – Běťák.

1. Újezdec 8 8 0 0 74:3 24
2. Nivnice 8 6 1 1 17:7 19
3. Osvětimany 9 4 3 2 28:15 15
4. Bánov 8 4 1 3 19:28 13
5. Jarošov 7 3 2 2 14:19 11
6. Prakšice 8 2 4 2 19:20 10
7. Topolná 9 2 2 5 15:32 8
8. O. N. Ves 8 2 0 6 10:26 6
9. Šumice 8 1 3 4 12:33 6
10. Uh. Ostroh 9 0 2 7 8:33 2

OKRESNÍ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

Buchlovice – Velehrad 10:4 (5:1) Kučík 3, Pientok 2, Strakoš, Kovařík, Lukeštík, Slezáková, Žufánková – Lancouch 2, Bilka, Jelínek, Traplice – Nedachlebice 3:3 (1:3) Janováč 2, Rozumek – Kafka 3, Mařatice – Sušice 2:1 (1:1) Mitáček, Venglík – Hubál.

1. Sušice 7 6 0 1 34:4 18
2. Havřice 6 5 0 1 26:5 15
3. Mařatice 5 4 0 1 9:7 12
4. Buchlovice 6 3 0 3 29:20 9
5. Jalubí B 6 2 0 4 13:25 6
6. Traplice 6 1 1 4 13:21 4
7. Nedachlebice 5 1 1 3 10:26 4
8. Velehrad 5 0 0 5 8:34 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Ořechov – Tupesy 10:4 (6:2) Beran 6, Svoboda 3, Kolář – Tomeček 3, Bánovský, Březolupy – Bílovice 5:2 (1:2) J. Řezník 2, R. Hubáček 2, Kovář – Kučík, vlastní, O. Lhota – Podolí 9:0 (7:0) R. Matuštík 4, D. Matuštík 2, Kapusta 2, Gabriel, Kněžpole – Mistřice 3:13 (1:6) M. Berčík 3 – D. Kopčil 6, M. Tomeček 2, Švec 2, Romanchenkov, Belant, Kolek.

1. Mistřice 7 6 1 0 70:20 19
2. Březolupy 7 6 0 1 71:9 18
3. Ořechov 6 5 0 1 66:19 15
4. Babice 8 4 1 3 38:27 13
5. Tupesy 7 4 1 2 46:22 13
6. Bílovice 8 2 1 5 37:36 7
7. Kněžpole 7 2 0 5 20:37 6
8. O. Lhota 8 2 0 6 16 :101 6
9. Podolí 8 0 0 8 4:97 0
SKUPINA B: Vlčnov – Orel Uh. Brod 3:2 (1:2) Tykalová, Klabačka, Jurenčák – Dubský 2, Bystřice p. L. – Březová 0:4 (0:2) J. Panák 3, O. Šobáň, Korytná – D. Němčí B 2:11 Blaha, Čagánek – Bobčík 4, Karlík 3, Zuban, V. Ambros, Zámečník, Ambros, ČSK Uh. Brod B – Hradčovice 4:5 (3:2) Bartončík 2, Karlík, Koželuha – Matyáš2, Hlaváč, Macková, Omelka, S. Loz – St. Hrozenkov 4:4 (4:2) M. Baný 3, R. Jankůj – P. Sedlačík 4.

1. D. Němčí B 9 7 1 1 64:13 22
2. Vlčnov 9 7 0 2 38:18 21
3. Orel Uh. Brod 9 6 0 3 47:33 18
4. Hradčovice 8 5 1 2 33:16 16
5. Korytná 8 5 0 3 39:28 15
6. ČSK Uh. Brod B 8 4 0 4 41:40 12
7. Březová 9 3 0 6 25:34 9
8. S. Loz 9 2 1 6 14:38 7
9. St. Hrozenkov 9 1 1 7 32:63 4
10. Bystřice p. L. 8 1 0 7 14:64 3

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ: Tupesy – Boršice nehl., D. Němčí – Nivnice 10:6 (4:2) Huspenina 3, Kolář 2, Zámečník 2, Baroň, Hrbáč, Tinka – Straňák 3, Výmola 2, Mahdal, Hluk – Spytihněv nehl., Vlčnov – O. N. Ves 0:11 (0:5) Daněk, Škrabal, Lažek, Janeček, Opravil, Prchlík, Pšurný, Jurčeka, Jelének, Sucháň, Kalný, St. Město – Strání nehl., FC Slovácko – Polešovice 7:10 (2:5) C. Škrabalová 2, K. Škrabalová 2, Zachová 2, Obadalová – Bartošík 5, Gabriel 2, Chmelař, Šantavý, Buchlovice – Uh. Ostroh 17:0 (8:0) Karásek 6, Kořínek 5, Večeřa 3, Tomešek, Marek, Daňhel.

1. O. N. Ves 10 9 0 1 139 :36 27
2. FC Slovácko 8 6 0 2 88:49 18
3. St. Město 9 6 0 3 87:49 18
4. D. Němčí 9 6 0 3 84:51 18
5. Nivnice 8 5 0 3 91:50 15
6. Buchlovice 7 5 0 2 73:33 15
7. Tupesy 9 5 0 4 40:66 15
8. Hluk 7 4 0 3 99:42 12
9. Polešovice 10 4 0 6 46 :103 12
10. Strání 8 3 1 4 75:35 10
11. Spytihněv 9 2 0 7 30:95 6
12. Boršice 5 1 1 3 36:33 4
13. Uh. Ostroh 7 0 0 7 12 :111 0
14. Vlčnov 8 0 0 8 6 :153 0
MLADŠÍ: Tupesy – Boršice nehl., D. Němčí – Nivnice 7:4 (5:2) Vlk 3, Lehký 2, Marčík, Fibichr – nehl., Hluk – Spytihněv nehl., Vlčnov – O. N. Ves 8:11 nehl., St. Město – Strání 5:3 Vašíček 2, Vyskočil 2, O. Hastík – nehl., FC Slovácko – Polešovice 8:9 (6:3) Hanáčková 2, Chromečková 2, Kopčilová2, Polášková – Kristián 6, Lapčík 2, Gabriel, Buchlovice – Uh. Ostroh 0:13 (0:7) Lekeš 8, Vlk 4, Chvílíček.

1. D. Němčí 8 7 1 0 68:31 22
2. Spytihněv 9 6 2 1 98:35 20
3. St. Město 9 6 0 3 65:37 18
4. Tupesy 9 6 0 3 73:41 18
5. Strání 8 5 1 2 88:46 16
6. FC Slovácko 8 5 0 3 99:35 15
7. Hluk 7 4 0 3 73:43 12
8. Uh. Ostroh 7 4 0 3 59:30 12
9. Boršice 5 3 0 2 32:40 9
10. Polešovice 10 2 0 8 37 :112 6
11. O. N. Ves 10 2 0 8 43:96 6
12. Vlčnov 7 2 0 5 25:86 6
13. Buchlovice 7 1 0 6 23:77 3
14. Nivnice 8 1 0 7 25:99 3

OKRESNÍ SOUTĚŽ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A: FC Slovácko B – Nedakonice nehl., Březolupy – Huštěnovice 2:5 (1:3) Hoferek 2 – Petrucha 3, Slezák 2, Kněžpole – Jarošov 14:2 (4:1) Berčík 8, Markus 2, Šimík 2, Soviš, Řiháček – Němec, Topolná – Mistřice nehl., Babice – Mařatice nehl.

1. FC Slovácko B 8 8 0 0 71:26 24
2. Kněžpole 8 6 1 1 71:26 19
3. Babice 8 4 2 2 32:32 14
4. Nedakonice 6 3 0 3 33:38 9
5. Mistřice 7 3 0 4 25:34 9
6. Březolupy 8 3 0 5 60:60 9
7. Mařatice 7 2 2 3 35:33 8
8. Topolná 8 2 1 5 30:40 7
9. Huštěnovice 8 1 3 4 25:42 6
10. Jarošov 8 1 1 6 26:77 4
SKUPINA B: Orel Uh. Brod – Prakšice nehl., Havřice – Hradčovice 2:6 (2:1) Kouřil, Vaculík – Maleňák 3, Nerušil, Kříž, Šrámek, St. Hrozenkov – Rudice nehl., Březová – Šumice 3:0 (3:0) Vojtek, Bruštík, M. Křeháček, Bánov – Újezdec nehl.

1. Březová 9 7 1 1 41:10 22
2. Hradčovice 7 6 0 1 46:14 18
3. Prakšice 8 4 1 3 42:19 13
4. Šumice 9 4 1 4 34:27 13
5. Újezdec 5 4 0 1 39:13 12
6. Orel Uh. Brod 6 3 1 2 27:23 10
7. Bánov 7 3 0 4 45:19 9
8. Havřice 8 2 0 6 27:39 6
9. St. Hrozenkov 6 1 0 5 13:40 3
10. Rudice 7 0 0 7 2 :112 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE KROMĚŘÍŽ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Dřínov – Rataje 4:1 (0:1), Matics 3, Pokorný – Raška, Těšnovice – Lutopecny 1:2 (0:1), R. Miškovský – Kubín 2, Rymice – Chropyně 3:2 p. (2:1), Pospíšilík, M. Kaňa, Matuška – Ježek, Lukáš, Mrlínek – Zborovice nehráno (hosté se nedostavili k utkání).

1. Chropyně 8 5 1 2 0 34:12 19
2. Dřínov 8 5 1 1 1 20:8 18
3. Lutopecny 8 4 2 1 1 18:11 17
4. Rymice 7 3 2 0 2 23:15 13
5. Mrlínek 6 2 1 1 2 15:16 9
6. Zborovice 7 1 0 4 2 12:20 7
7. Rataje 8 0 2 0 6 11:25 4
8. Těšnovice 8 1 0 0 7 6:32 3

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ

Rymice – Zdounky 4:2, Kovaříková 2, Nguyen, Vilímek – Mozga, Chalupa, Bezměrov – Chvalčov 1:2 (0:0), D. Opluštil – Červinka, Gabriel, Lutopecny – Chropyně 3:4 (0:3), Mareš, Jurtík, Türö – Vítek 3, Bellis, Martinice – Mrlínek 2:4 (0:1), Viktorín, Juráň – Baďuřík 3, Duchoň.

1. Chvalčov 7 7 0 0 0 40:8 21
2. Chropyně 6 5 0 0 1 37:15 15
3. Rymice 7 5 0 0 2 31:15 15
4. Lutopecny 7 3 1 1 2 24:15 12
5. Zdounky 7 3 0 0 4 20:28 9
6. Mrlínek 6 2 1 0 3 10:18 8
7. Zlobice 7 2 0 1 4 15:38 7
8. Martinice 8 0 2 0 6 15:32 4
9. Bezměrov 7 0 0 2 5 6:29 2

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

DFK Holešov – Bezměrov 1:3 (0:1), Řiháková – T. Fekar 3, Těšnovice – Prusinovice 5:13 (1:9), P. Pecina 4, J. Pecina – M. Měrka 4, M. Pumprla 4, Jurčíková 2, Matyáš 2, Pirkl, Dřínov – Skaštice 2:1 p. (1:0), Skoupil 2 – Novák, Lutopecny – Holešov B 2:1 p. (0:1), Soldán, Liška – Trnka, Lubná – Žeranovice 2:0 (1:0), Kocián 2. Dohrávka 8. kola: Bezměrov – Lutopecny 0:3 (0:2), Soldán, vl., Cimra.

1. Holešov B 8 7 0 1 0 46:10 22
2. Lutopecny 8 5 2 0 1 33:5 19
3. Žeranovice 8 5 0 1 2 41:17 16
4. Prusinovice 8 5 0 1 2 36:20 16
5. Lubná 8 4 1 0 3 30:16 14
6. Skaštice 8 4 0 1 3 39:21 13
7. Bezměrov 8 2 0 0 6 34:38 6
8. Dřínov 7 1 1 0 5 7:37 5
9. DFK Holešov 7 1 0 0 6 12:46 3
10. Těšnovice 8 1 0 0 7 24:92 3

OKRESNÍ PŘEBOR ST. PŘÍPRAVKY

SKUPINA A – 7. TURNAJ: Loukov – Prusinovice 5:7 (2:4), Koutný 2, R. Dolák, P. Dolák, Chaňo – Měrka 5, Pirkl, Pumprla, Žalkovice – Chvalčov 13:7 (6:3), Svoboda 7, Dočkal 4, Možíšová 2 – Charvát 4, Jakoubek 2, Zmeškal, Loukov – Žalkovice 5:9 (2:5), Žaloudík 2, R. Dolák, Koutný, Chaňo – Dočkal 4, Možíšová 3, Svoboda 2, Prusinovice – Chvalčov 9:3 (7:1), Měrka 8, Pumprla – Charvát 3.

1. Žalkovice 12 11 0 0 1 98:39 33
2. Prusinovice 10 9 0 0 1 68:33 27
3. Chvalčov 12 5 1 0 6 52:64 17
4. Loukov 12 1 0 1 10 30:73 4
5. Hulín 10 0 1 1 8 22:61 3
SKUPINA B – 7. TURNAJ: Kvasice – Morkovice 1:8 (1:4), Kochaníček – P. Žourek 4, Hamala, Sedlařík, Soldán, Valenčík, Rataje – Lutopecny 4:3 (1:2), Poltoranos 3, Madej – Stoklasa, Knapík, Kočí, Rataje – Kvasice 5:4 p. (1:1), Poltoranos 2, Madej, Chalupa, Poltoranosová – Konečný 3, Kahaja, Lutopecny – Morkovice 0:12 (0:6), D. Žourek 4, Marek 3, P. Žourek 3, Raclavský, Sedlařík.

1. Morkovice 10 9 0 0 1 98:22 27
2. Lutopecny 12 5 0 1 6 46:53 16
3. Kvasice 12 5 0 1 6 40:50 16
4. Zdounky 10 5 0 0 5 32:54 15
5. Rataje 12 2 2 0 8 46:83 10

Autor: Martin Břenek

19.10.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc.
AUTOMIX.CZ
20

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc. Jaké koupit? A jakým se radši vyhnout?

Lukáškovi zjistili leukémii v pěti letech.
2

Lukášek z Uherského Hradiště bojuje s leukemií. Kostní dření můžete pomoct i vy

Kriminálka muže dopadla až v Thajsku

FOTOGALERIE / Vsetínští kriminalisté se podíleli na vypátrání muže, který se před vězením ukrýval osm let. Dvaačtyřicetiletého podvodníka zadrželi v Thajsku.

Kopeckého určitě nepotrápím, je skromný Kresta

ROZHOVOR/ - Je hvězdou rallyového sportu a o velké zpestření se postaral také na včerejší tiskové konferenci před 47. ročníkem zlínské Barumky. Luhačovický Roman Kresta ji pojede po třech letech, když se na začátku července rozhodl k návratu na tratě. „Chtěl jsem si na chvíli udělat čas sám pro sebe a také jsem cítil motivaci svézt se,“ vysvětlil 41letý řidič Škody Fabia R5.

Zastávka Školní zůstane další týdny v provizorních podmínkách

Náhradní stanoviště zastávky MHD Školní ve Štefánikově ulici ve Zlíně před budovou Kongresového centra budou muset cestující využívat nějakou dobu ještě i po skončení prázdnin, jakkoli se s tím nepočítalo. Investorovi se původní termín rekonstrukce této zastávky nepodaří dodržet.

V areálu kovošrotu v Tlumačově hořela vyřazená cisterna

Požár staré nádrže cisterny v areálu kovošrotu řešili ve středu hasiči v Tlumačově. „Podle oznamovatele došlo při rozřezávání nádrže ke vznícení zbytků asfaltu,“ popsal mluvčí krajských hasičů Libor Netopil.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení