VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji

Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji 

24.5.2015
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Stanislav Dufka

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Uh. Brod – Dol. Němčí 5:0 Michalec 4, Josefík, Holešov – Slušovice 0:2 Bořuta 2, Brumov – Hluk 3:1 Bubela 2, Sedlačík – Kryl, Malenovice – Rožnov p. R. 1:0 p., Luhačovice – Nedašov 2:1 Suchý, Coufalík – Svoboda, Baťov 1930 – Kunovice 1:2 p. Vondráček – Dobrozemský, Hulín – Nivnice 2:10 Šimoňuk, Navrátil – Straňák 6, Májek 3, Stojaspal.

1. Uh. Brod 22 15 1 2 4 95:28 49
2. Nivnice 23 14 2 1 6 83:55 47
3. Kunovice 23 13 3 1 6 60:30 46
4. Slušovice 23 13 1 4 5 56:26 45
5. Brumov 23 14 0 2 7 52:40 44
6. Rožnov p. R. 23 11 3 3 6 63:37 42
7. SK Baťov 23 11 2 1 9 56:34 38
8. Holešov 23 10 4 0 9 51:51 38
9. Hluk 23 11 0 2 10 57:61 35
10. Luhačovice 22 8 2 0 12 46:61 28
11. Nedašov 23 5 3 2 13 28:68 23
12. Malenovice 23 6 1 0 16 38:110 20
13. Hulín 23 5 0 2 16 30:75 17
14. Dol. Němčí 23 2 0 2 19 27:66 8

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Slavičín – Vlachovice 7:1 Zámečník 3, Fojtík 2, Mikš, Šebák – Trčka, Juřinka – Poličná 3:2 Kopřiva, Koleček J., Dobiáš – Feix, Kapusta, Újezd – Provodov 7:3 Mikulka 2, Repatý 2, Martinek, Holly, Vaculín – Vítek P., Brebis, Kučera, Vel. Karlovice – Val. Polanka 1:2 Koňařík – Babica, Daněk L., Mladcová – Štítná n. Vl. 0:3 Šimoník, Štěpančík, Zvoníček, Val. Klobouky – Lidečlko 0:2 Ryza Vojtěch, Liška, Ratiboř – Hovězí 15:0 Černík 2, Mikula 2, Hrabica 2, Gajdoš, Musil, Kachtík, Plachtovič, Nguyen, Škrabánek, Uhrin, Fojtík, Mynařík. Z minulého kola: Vlachovice – Hovězí 7:0 Tománek 2, Hlavica 2, Pekárek, Rak, Honek.

1. Štítná n. Vl. 23 19 0 3 1 107:14 60
2. Poličná 23 17 0 2 4 99:28 53
3. Újezd 23 16 1 1 5 84:49 51
4. Val. Polanka 23 13 3 1 6 78:53 46
5. Slavičín 23 14 1 1 7 75:36 45
6. Lidečko 23 11 1 2 9 59:43 37
7. Juřinka 23 10 2 1 10 40:65 35
8. Ratiboř 23 11 0 1 11 86:64 34
9. Mladcová 23 9 2 1 11 42:58 32
10. Vel. Karlovice 23 7 0 3 13 31:56 24
11. Vlachovice 23 4 4 2 13 34:57 22
12. Provodov 23 4 3 1 15 39:95 19
13. Val. Klobouky 23 3 2 2 16 20:77 15
14. Hovězí 23 2 2 0 19 24:123 10

SKUPINA B: Kvasice – Zdounky 8:1 Česnek 3, Pospíšil R. 2, Zapletal, Kašík O., Sládeček, – Kyrcz, Napajedla – Bojkovice 3:2 Lapčík 3 – Gago, Gorčík, Morkovice – Louky 0:3 Sedláček, Sadil, Kocourek, Uh. Ostroh – Strání 0:4 Zámečník 2, Reňák, Ševčík, St. Město – Nedachlebice 2:1 Grebeň, Blaha J. – Bartys, Kněžpole – Koryčany 4:6 Maršálek 4 – Hanák 3, Tesař 2, Gejdoš, Boršice – Břest 6:3 Dvořák 2, Molek, Tomešek, Šesták, Krsička – Bejdák 2, Látal Josef.

1. Bojkovice 23 15 5 0 3 128:39 55
2. Louky 23 17 1 2 3 64:19 55
3. St. Město 23 14 3 1 5 65:33 49
4. Kvasice 23 14 1 2 6 82:52 46
5. Břest 22 13 1 3 5 72:38 44
6. Koryčany 22 13 1 1 7 108:60 42
7. Strání 23 13 1 0 9 76:44 41
8. Napajedla 23 12 1 1 9 66:52 39
9. Zdounky 23 12 0 0 11 68:74 36
10. Boršice 23 7 0 2 14 42:67 23
11. Kněžpole 23 7 0 1 15 48:96 22
12. Nedachlebice 23 4 0 1 18 29:83 13
13. Morkovice 23 4 0 0 19 41:94 12
14. Uh. Ostroh 23 1 0 0 22 15:153 3

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Uh. Brod – V. Otrokovice 6:1 Lekeš 3, Hrabalík 2, Kobsinek – Mančík, Kunovice – Louky 3:0 Šašinka, Tomaštík, Hubál (předehráno), Štítná n. Vl. – Rožnov p. R. 3:0 Malaník 3, Vsetín – Brumov 0:10 Kubiš 2, Šenkeřík 2, Šánek 2, Pecha, Martinka, Novák, Zvoníček,Bojkovice – Holešov 1:2 Stružka – Ševčík, Blažek, Baťov – Slavičín 3:4 p. Rusek 3 – Salajka 2, Švadleňák. Oprava výsledku z minulého kola: V. Otrokovice – Slavičín 1:2 p.

1. Brumov 18 16 1 1 0 121:9 51
2. Kunovice 19 15 0 1 3 56:20 46
3. Slavičín 19 8 4 1 6 31:30 33
4. Holešov 19 8 2 0 9 39:34 28
5. V. Otrokovice 19 7 2 2 8 36:41 27
6. SK Baťov 19 8 1 1 9 32:64 27
7. Rožnov p. R. 19 7 1 3 8 34:34 26
8. Uh. Brod 19 7 0 3 9 36:35 24
9. Louky 18 7 0 0 11 35:34 21
10. Štítná n. Vl. 19 4 4 1 10 29:48 21
11. FK Vsetín 19 6 0 2 11 26:66 20
12. Bojkovice 19 4 1 1 13 27:87 15

MLADŠÍ: Uh. Brod – V. Otrokovice 8:1 Kostiha 3, Chovanec 3, Valenta 2 – Hruboš, Kunovice – Louky 2:3 p. Červenka, Bičan – Zuzaník 2 (předehráno), Štítná n. Vl. – Rožnov p. R. 3:2 Struhař 2, Frýželka – Konečný 2, Vsetín – Brumov 9:8 Zbranek 5, Svoboda, Karlík, Konečný, Hába – Gabriš 4, Pešout 3, Fojtík Adam, Bojkovice – Holešov 0:5 Horák 2, Dubický, Hendrych, Daněk, Baťov – Slavičín 3:5 Štefka, Pražák, Fuksa – Staněk 4, Číž.

1. Štítná n. Vl. 19 15 1 2 1 79:29 49
2. Slavičín 19 15 0 2 2 104:27 47
3. FK Vsetín 19 15 1 0 3 111:44 47
4. Holešov 19 15 1 0 3 106:39 47
5. Bojkovice 19 12 1 0 6 102:64 38
6. Rožnov p. R. 19 7 1 0 11 87:112 23
7. Brumov 18 5 2 3 8 80:87 22
8. Kunovice 19 6 0 1 12 52:67 19
9. Louky 18 5 2 0 11 56:89 19
10. Uh. Brod 19 4 2 1 12 57:96 17
11. SK Baťov 19 3 0 2 14 55:94 11
12. V. Otrokovice 19 0 0 0 19 21:162 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Hulín – Zlín B 3:4 Lukeš, Matela, Hradil, – Čihánek 2, Korvas, Teichman, Hor. Bečva – Luhačovice nehl., Bystřice p. H. – Ratiboř 4:2 Navrátil 3, Červinka – Motyka, Vel. Karlovice – Nedašov 1:3 Bil – Kolínek J., Polický, Novák P., Vlachovice – Juřinka 4:2 Hrbáček, Kudela, Mňaček, Jemelka – Němeček 2, Val. Klobouky – Kelč 3:2 Poliak M., Ruman, Opravil – Jiříček, Kapusta.

1. Bystřice p. H. 18 17 1 0 0 141:20 53
2. Kelč 19 16 1 0 2 115:21 50
3. Val. Klobouky 19 12 1 1 5 71:33 39
4. Juřinka 19 11 1 1 6 72:45 36
5. Hulín 19 9 1 1 8 57:66 30
6. Ratiboř 19 9 0 2 8 77:54 29
7. Luhačovice 18 9 0 2 7 54:55 29
8. Zlín B 19 8 1 1 9 55:47 27
9. Hor. Bečva 17 5 1 1 10 28:53 18
10. Nedašov 19 3 2 0 14 20:93 13
11. Vlachovice 19 3 0 1 15 19:89 10
12. Vel. Karlovice 19 0 1 0 18 10:143 2

SKUPINA B: Kvasice – Nedakonice 3:1 Slavík D. 2, Skácel – Král T., Napajedla – St. Město 0:2 Sonntag, Ryška, Morkovice – Zlechov 7:0 Štěpánek 3, Rozsypal 2, Vojtuš Žižlavský, Dol. Němčí – 1. FC Slovácko 4:0 Bobčík 3, Horňák, Hluk – Koryčany odloženo na 5. 6., Boršice – Strání 0:7 Zámečník 2, Malár 2, Žajgla 3.

1. Strání 19 16 0 1 2 111:19 49
2. Hluk 18 15 1 2 0 92:7 49
3. St. Město 19 13 3 0 3 87:13 45
4. Koryčany 18 14 0 1 3 108:15 43
5. Napajedla 18 10 1 1 6 42:28 33
6. Zlechov 19 6 2 0 11 27:84 22
7. Dol. Němčí 19 5 1 4 9 61:54 21
8. Morkovice 19 7 0 0 12 33:64 21
9. Kvasice 19 5 1 1 12 36:73 18
10. Nedakonice 18 5 1 0 12 17:85 17
11. 1. FC Slovácko 19 3 1 0 15 26:84 11
12. Boršice 19 2 0 1 16 22:136 7

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Hulín – Zlín B 1:9 vlastní – Šťastný 3, Kolařík, Cetkovský, Vatík, Švach, Fikejs, Slouk, Hor. Bečva – Luhačovice nehl., Bystřice p. H. – Ratiboř 2:4 Hradil, Kotas – Mikula, Hastík, Čáblík, Vel. Karlovice – Nedašov 3: 4 p. Horáček 2, Koňařík – Kolínek M. 2, Holba O., Vlachovice – Juřinka 3:1 Burša, Stružka, Hlavica – Michalík, Val. Klobouky – Kelč 11:0 Poliak M. 3, Poliak D 2, Grygar 2, Opravil 2, Švach, Krayem.

1. Val. Klobouky 19 18 0 0 1 145:21 54
2. Juřinka 19 15 0 0 4 107:31 45
3. Bystřice p. H. 18 13 0 0 5 105:52 39
4. Ratiboř 19 11 0 1 7 72:68 34
5. Zlín B 19 10 1 1 7 96:85 33
6. Hulín 19 8 2 0 9 86:82 28
7. Vel. Karlovice 19 9 0 1 9 73:72 28
8. Nedašov 19 7 3 1 8 74:91 28
9. Vlachovice 19 5 0 3 11 43:104 18
10. Hor. Bečva 17 4 1 0 12 55:102 14
11. Luhačovice 18 2 1 1 14 39:100 9
12. Kelč 19 1 0 0 18 17:110 3

SKUPINA B: Kvasice – Nedakonice 11:4 Šiška, Kochaníček, Knoll, Novotná, Samohýl M., Hora 4, vlastní – Andrýsek, Dvouletý, Bánovský, Horňák, Napajedla – St. Město 4:3 Winklér 3, Lhotský – Kowalík, Dleštík, Habarta, Morkovice – Zlechov 1:9 Ospalík – Bednařík 3, Kedra 3, Dvorský, Novosad, Martinák, Dol. Němčí – 1. FC Slovácko 6:3 Bobčík 3, Tinka D. 2, Kotačka – Tomečková, Crhonková, Sklenářová, Hluk – Koryčany odloženo na 5. 6., Boršice – Strání 3:1 Vašek, Matejkovič L. a P. – Zetka.

1. Boršice 19 15 0 0 4 115:39 45
2. Strání 19 13 1 1 4 98:51 42
3. 1. FC Slovácko 19 12 1 0 6 100:58 38
4. Zlechov 19 11 0 0 8 94:58 33
5. Dol. Němčí 19 10 0 1 8 71:61 31
6. Kvasice 19 10 0 0 9 100:75 30
7. Koryčany 18 10 0 0 8 55:60 30
8. Napajedla 18 9 0 2 7 65:68 29
9. Hluk 18 7 1 1 9 42:41 24
10. St. Město 19 7 1 0 11 67:56 23
11. Morkovice 19 3 1 0 15 35:142 11
12. Nedakonice 18 0 0 0 18 28:161 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE ZLÍN

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A: Hvozdná – Tlumačov 1:0 Dostál, Štípa – Halenkovice 3:2 Holík 2, Gazda – Polášek 2, Žeranovice – Všemina 0:3 Vývlečka V., Kvasnice P., Pavelka P., Fryšták – Spytihněv 0:1 Lipenský, Kašava – Mysločovice 7:2 Červenka P. 2, Červenka V., Červenka J., Dočkal, Drábek, Kocourek – Škrabana, Kadeřábek. Dohrávka 18. kola: Všemina – Fryšták 1:2 Kvasnica – Vaškůj, Bartoň.

1. Spytihněv 19 16 0 1 2 93:16 49
2. Příluky 18 13 1 1 4 59:37 41
3. Hvozdná 18 13 0 0 5 40:21 39
4. Všemina 19 11 0 1 7 49:25 34
5. Fryšták 18 11 0 0 7 67:30 33
6. Tlumačov 18 9 0 0 9 51:33 27
7. Kašava 18 8 0 0 10 47:59 24
8. Štípa 18 7 1 2 9 43:65 24
9. Halenkovice 18 5 1 2 11 44:52 18
10. Mysločovice 18 1 2 3 14 18:93 8
11. Žeranovice 18 1 0 0 17 11:91 3

SKUPINA B: Dolní Lhota – Nedašova Lhota 10:0 Vojtěšek 3, Macík 2, Žáček 2, Martinec, Šenovský, Hofschneider, Bylnice – SK Vizovice 4:1 Tkadlec, Sucháček, Kolman, Chovančík – Hába.

1. Bylnice 15 11 1 1 3 56:28 35
2. Dolní Lhota 15 11 0 1 3 69:23 34
3. Nedašova Lhota 14 5 0 0 9 28:47 15
4. SK Vizovice 14 4 0 1 9 43:52 13
5. Jaroslavice 14 3 1 1 10 25:71 11

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Slušovice – Mladcová 5:4 p. Peštuka 3, Vyoral – Hoza 2, Mikel, Malina, Bratřejov – Sehradice 1:3 Hirka – Majzlík 2, Drábek, Tečovice – Malenovice 2:0 Kowalczyk, Kristek, Bylnice – Lužkovice 0:5 Záhořák, Bohm, Novotný, Okál, Krupík, Fryšták – Újezd 7:0 Daněk 3, Nesrsta 2, Pšeja, Srovnal, Kašava – Mysločovice 1:2 nehl.

1. Lužkovice 19 17 0 2 0 87:12 53
2. Slušovice 19 11 4 5 3 76:33 42
3. Bylnice 19 12 2 3 4 65:20 41
4. Sehradice 19 11 2 2 6 61:36 37
5. Fryšták 19 10 1 3 6 69:41 34
6. Kašava 19 9 2 4 6 45:32 33
7. Mladcová 19 8 0 1 10 59:61 25
8. Tečovice 19 7 0 4 8 39:51 25
9. Malenovice 19 5 3 4 10 39:40 22
10. Mysločovice 19 6 1 2 11 41:60 21
11. Újezd 19 2 0 1 16 28:115 7
12. Bratřejov 19 0 1 1 18 17:125 2

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A: Březnice – Tlumačov 2:4 Baťa, Červený – Havelka, Večeřa, Hrtus, Jeřábek, Spytihněv – Ludkovice 2:5 Zelík, Richtár – Mikulášek 2, Jurák 2, Majzlík, Lhota – Jaroslavice 0:2 Řehák, Liška.

1. Ludkovice 18 13 3 3 2 103:22 45
2. Jaroslavice 18 13 0 3 2 96:21 42
3. Tlumačov 18 13 1 2 3 64:20 42
4. Březnice 18 7 0 0 11 68:71 21
5. Lhota 18 3 0 0 15 28:107 9
6. Spytihněv 18 1 0 0 17 17:135 3

SKUPINA B: Lužkovice B – Lukov 14:1 Bohm 3, Novotný 2, Žůrek 2, Kratochvíl 2, Záhořák 2, Václavek, Belán, Sekula – Pšeja, Trnava – Kostelec 0:6 Prchal 2, Ráček 2, Horák, Plechač M. Dohrávka 12. kola: Kostelec – Příluky 14:0 Ráček 5, Prchal 3, Hanáček 2, Strouhal 2, Plechač M., Plechač R.

1. Lužkovice B 14 10 2 3 1 82:16 35
2. Kostelec 15 9 1 2 4 89:27 30
3. Trnava 15 9 0 0 6 62:45 27
4. Lukov 14 5 0 1 8 24:79 16
5. Příluky 14 0 0 0 14 7:97 0

SKUPINA C: Pozlovice – Bohuslavice n. Vl. 4:2 Smolek 3, Kubíček M. – Bařinka J. 2, Nevšová – Smolina 4:1 Hyžík 2, Tomášek 2 – Šenkeřík.

1. Pozlovice 15 14 1 1 0 106:5 44
2. Bohuslavice 14 9 0 0 5 72:26 27
3. Nedašova Lhota 14 7 1 2 5 45:20 24
4. Nevšová 14 2 1 2 10 14:70 9
5. Smolina 15 1 0 1 13 10:126 4

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE KROMĚŘÍŽ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Dřínov – Zborovice 4:1 (3:1), N. Kroupa 2, Navrátil, Matics – Gremlica, Lutopecny – Chropyně 5:4 p. (4:1), Kubín 2, Dvorský, Hanák, Piškula – Palík 2, Drexler, Podaný, Těšnovice – Mrlínek 0:5 (0:4), Dostalík, Hasilík, Beza, Pešout, Vepřek, Rymice – Rataje 6:1 (3:1), Greinecker 2, Kolář 2, Fuksa, Zajac – Raška.

1. Lutopecny 18 10 4 1 3 34:21 39
2. Chropyně 18 11 1 3 3 63:30 38
3. Mrlínek 18 11 1 2 4 52:28 37
4. Dřínov 18 11 1 2 4 45:21 37
5. Rymice 18 6 3 1 8 44:34 25
6. Zborovice 18 4 1 5 8 28:47 19
7. Rataje 18 2 3 1 12 27:54 13
8. Těšnovice 18 2 1 0 15 14:72 8

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ

Lutopecny – Martinice 3:2 (1:0), Kusala, D. Dostálík, Ryšánek – Kohout 2, Zlobice – Zdounky 8:1 (5:0), Goldman 7, Bajer – Skipala, Chvalčov – Chropyně 1:3, Červinka – Vítek 2, Danč, Bezměrov – Mrlínek 2:1 (0:0), P. Fekar, Daněk – Baďuřík.

1. Chropyně 13 12 0 0 1 70:21 36
2. Chvalčov 13 12 0 0 1 63:19 36
3. Rymice 12 6 1 0 5 37:28 20
4. Lutopecny 14 5 1 2 6 40:33 20
5. Zdounky 13 6 0 0 7 33:48 18
6. Bezměrov 14 5 0 3 6 18:34 18
7. Mrlínek 13 3 1 0 9 23:43 11
8. Zlobice 13 3 0 1 9 31:64 10
9. Martinice 13 1 3 0 9 26:51 9

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

Skaštice – Elko Holešov B 3:1 (2:0), Dočkal 2, Hyánek – Vykoukal, Dřínov – Žeranovice 2:6 (2:3), Vincenec, Zahradník – Klimek 2, Bryliak 2, Gába, Solár, Těšnovice – Bezměrov 3:4 (2:1), P. Pecina 3 – Kroupa 2, Kozubík, Vejtasa, DFK Holešov – Prusinovice 2:4 (0:2), Hermanová 2 – Měrka 2, Matyáš, Pumprla, Lutopecny – Lubná 5:0 (2:0), Cimra 3, Králíček 2.

1. Holešov B 15 12 1 1 1 76:20 39
2. Prusinovice 15 11 0 1 3 66:33 34
3. Lutopecny 15 9 2 0 4 50:17 31
4. Skaštice 15 9 1 1 4 58:30 30
5. Žeranovice 15 7 1 2 5 63:35 25
6. Lubná 15 6 3 1 5 59:42 25
7. Těšnovice 15 4 0 2 9 56:119 14
8. Bezměrov 15 3 0 1 11 47:67 10
9. DFK Holešov 15 3 0 0 12 25:78 9
10. Dřínov 15 2 1 0 12 18:77 8

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A – 14. TURNAJ: Hulín – Žalkovice neodehráno, Prusinovice – Loukov 10:2, M. Pumprla 5, Měrka 5 – Kurfurst, Václavík, Prusinovice – Žalkovice 15:2, M. Pumprla 8, Měrka 4, Zdráhal, T. Pumprla, Pirkl – nehl., Loukov – Hulín neodehráno.

1. Prusinovice 22 21 0 0 1 173:71 63
2. Žalkovice 23 15 0 1 7 143:107 46
3. Chvalčov 22 8 1 0 13 85:111 26
4. Hulín 20 4 2 1 13 68:104 17
5. Loukov 21 3 0 1 17 57:133 10

SKUPINA B – 14. TURNAJ: Morkovice – Zdounky 14:5, Hamala 3, Marek 3, D. Žourek 2, Pučan 2, Raclavský 2, Morong, Soldán – Syručka 5, Rataje – Kvasice 11:3 (7:1), Dvořák 4, Poltoranos 4, Madej 2, Pražáková – Zeman 2, Kahaja, Rataje – Zdounky 6:7 (2:5), Poltoranos 2, Stavinoha, Madej, Dvořák, vl. – Syručka 3, D. Čečatka 2, Pospíšil, M. Čečatka, Kvasice – Morkovice 3:6 (2:4), Zeman 2, Kahaja – Raclavský 2, Pučan, Hamala, Žourek, Marek.

1. Morkovice 24 21 1 1 1 231:60 66
2. Zdounky 22 12 1 1 8 100:119 39
3. Lutopecny 22 6 1 2 13 69:119 22
4. Kvasice 22 6 0 2 14 68:118 20
5. Rataje 22 5 3 0 14 102:154 18

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍ PŘÍPRAVKY

Kostelec u Hol. – Chvalčov 2:7 (1:4), Horák, vl. – Adamec 2, Červenka 2, Zmeškal 2, vl., Kostelec u Hol. – Prusinovice 6:5 (1:3), Mácha 4, Horák 2 – Krejčí 3, Jadrníček, Vrubel, Chvalčov – Prusinovice 12:3 (6:1), Zmeškal 4, Vavrouš 2, Brtníček 2, Novák, Kiškayová, Kaluža, vl. – Pumprla, Vrubel, Jadrníček, Morkovice – Hulín 7:5 (3:1), D. Žourek 3, Pučan, Soldán, Šesták – Polášek 2, Plško, Horáček, Drál, Hulín – Slavkov p. H. 1:12 (0:6), Drál – Vaculík 7, Uruba, Číp, Kolařík, Lazarski, Symerský, Morkovice – Slavkov p. H. 8:2 (2:1), D. Žourek 4, Soldán 2, Pučan 2 – Vaculík 2, Prusinovice – Slavkov p. H. 2:11, Gerát, Jadrníček – Vaculík 4, Kopřiva 3, Kamenec 2, Lazarski 2.

1. Morkovice 20 18 0 0 2 212:50 54
2. Slavkov p. H. 20 13 0 1 6 179:87 40
3. Chvalčov 20 12 0 0 8 128:91 36
4. Loukov 18 12 0 0 6 132:106 36
5. Hulín 20 7 0 0 13 71:129 21
6. Prusinovice 20 4 0 0 16 81:183 12
7. Kostelec u Hol. 20 2 1 0 17 47:208 8

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE UH. HRADIŠTĚ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A: Buchlovice – Nedakonice 1:11 (1:6) Raštica – Janík 2, Hána 2, Králík 2, Vaculík 2, Bánovský 2, Stašek, Mistřice – O. Lhota 1:6 (0:6) Veselý – Zelený 2, Radoch 2, Pavlas 2, Bílovice – Jarošov 3:7 (0:4) Kučík, Hrňa, Bajaja – Jančík 2, Šipka 2, Jurča 2, Gajdošík, SK Zlechov – O. N. Ves 1:1 (1:0) R. Mikula – J. Pavlas, Buchlovice – Mistřice 10:1 (5:0) Raštica 5, Zábojník 3, Lukeštík, Erlich – Šimík.

1. Jarošov 19 17 2 0 161:32 53
2. Nedakonice 19 13 0 6 84:34 39
3. Bílovice 19 11 2 6 48:39 35
4. O. N. Ves 19 9 2 8 32:52 29
5. SK Zlechov 19 8 4 7 60:42 28
6. Buchlovice 19 7 0 12 42:78 21
7. O. Lhota 19 2 1 16 23:81 7
8. Mistřice 19 2 1 16 21:119 7

SKUPINA B: Korytná – Bánov 0:3 (0:3) Pelka 2, Maliňák, Vlčnov – Hradčovice 6:0 (2:0) Moštěk 2, Pešl 2, Hradílek, Juřenčák, Havřice – Podolí 5:1 (1:1) J. Bania 2, M. Bania, Hnilička 2 – Hanáček, Prakšice – ČSK Uh. Brod B 1:10 (1:5) Dedík – F. Lekeš 6, Grác, Josefík, Jančář, Lekeš.

1. Šumice 15 14 0 1 79:10 42
2. ČSK Uh. Brod B 15 13 0 2 110:17 39
3. Vlčnov 14 7 2 5 39:44 23
4. Podolí 14 6 1 7 26:37 19
5. Bánov 15 5 2 8 38:41 17
6. Prakšice 13 5 1 7 33:50 16
7. Havřice 13 5 0 8 31:36 15
8. Hradčovice 15 4 2 9 25:57 14
9. Korytná 14 1 0 13 18:107 3

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Uh. Ostroh – Prakšice 0:3 (0:1) M. Řezníček 3, Topolná – Jarošov 2:2 (0:2) Srnec, Jakvid – Běťák, Cecálek, Bánov – Šumice 3:3 Kočenda, Franc, Rachůnek – Urbánek, C. Dvořák, Matějíčková, Osvětimany – O. N. Ves 7:1 (4:0) M. Čevelík 3, O. Vašek, Trlida 2, Vykoukal – Ščuka, Nivnice – Újezdec 1:8 (0:4) Soukeník – Kelíšek 2, Vaškovic, Jančář, Mikliš, Dvořák, Daněk, Novák.

1. Újezdec 16 14 1 1 107:17 43
2. Osvětimany 16 7 6 3 46:28 27
3. Nivnice 16 8 3 5 23:27 27
4. Jarošov 17 5 7 5 33:35 22
5. Bánov 16 6 3 7 35:55 21
6. Topolná 16 5 5 6 35:41 20
7. Prakšice 16 5 5 6 43:50 20
8. Šumice 16 4 6 6 33:47 18
9. O. N. Ves 16 6 0 10 28:49 18
10. Uh. Ostroh 17 1 4 12 14:48 7

OKRESNÍ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Buchlovice – Mařatice 6:4 (1:1) Kučík 3, Lukeštík 2, Horák – Venglík 2, Havlík, Zemčík, Traplice – Sušice nehl., Jalubí – Nedachlebice 7:2 T. Kolář 4, V. Dobiáš 2, M. Gajdošík – Stach, Hoferek, Havřice – Velehrad 9:0 (3:0) Chovánek 2, Vítek 4, Švehlík 2, Neděla.

1. Havřice 14 11 2 1 60:14 35
2. Sušice 11 9 1 1 58:11 28
3. Jalubí 14 7 1 6 58:43 22
4. Mařatice 12 7 1 4 34:26 22
5. Buchlovice 12 5 0 7 45:46 15
6. Nedachlebice 12 3 2 7 27:63 11
7. Traplice 12 3 1 8 19:48 10
8. Velehrad 13 0 2 11 19:69 2

OKRESNÍ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Ořechov – Babice nehl., O. Lhota – Mistřice nehl., Březolupy – Podolí 25:0 (11:0) Řezník 7, Hoferek 5, P. Hubáček 5, R. Hromeček 4, R. Hubáček, Kovář, Procházka, Mastil, Tupesy – Bílovice 16:0 (9:0) Tomeček 7, O. Kula 3, Kňourek 2, Bánovský 2, Martináková, Š. Kula.

1. Ořechov 14 10 1 3 131:40 31
2. Mistřice 11 10 1 0 109:31 31
3. Babice 14 10 1 3 74:33 31
4. Březolupy 13 9 1 3 111:17 28
5. Tupesy 13 8 1 4 95:39 25
6. Bílovice 14 4 1 9 64:80 13
7. Kněžpole 14 4 0 10 39:74 12
8. O. Lhota 13 2 0 11 18:152 6
9. Podolí 14 0 0 14 8:183 0

SKUPINA B: Vlčnov – S. Loz nehl., ČSK Uh. Brod B – St. Hrozenkov 4:1 (1:1) Beníček 2, Šebesta, Michalec – Ostravský, Korytná – Hradčovice 7:2 (5:1) Málek 2, Š. Klon 2, Blaha, Čagánek, Lekeš – Macková, Malina, Bystřice p. L. – D. Němčí B 0:9 (0:5) R. Bobčík 3, Zaduban 2, Šlambor 2, Tureček, Klabačka, Orel Uh. Brod – Březová 17:3 (8:1) Teichgrab 7, K. Dubský 4, Krahula 3, O. Dubský 2, Bartoš – J. Panák 2, F. Panák, D. Němčí B – Orel Uh. Brod 14:6 (9:3) L. Ambros 6, Hitler 3, V. Ambros 2, Jurásek, Kotačka, Zámečník – Jančář 3, K. Dubský, M. Dubský, Teichgrag.

1. D. Němčí B 16 13 1 2 119:25 40
2. Vlčnov 14 12 0 2 68:21 36
3. Orel Uh. Brod 16 10 1 5 91:68 31
4. ČSK Uh. Brod B 15 10 0 5 83:55 30
5. Korytná 15 9 0 6 85:46 27
6. Hradčovice 16 8 2 6 54:47 26
7. S. Loz 15 4 1 10 28:72 13
8. Březová 15 3 1 11 31:78 10
9. Bystřice p. L. 15 2 0 13 24:119 6
10. St. Hrozenkov 15 1 2 12 40:92 5

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ: Buchlovice – Boršice nehl., FC Slovácko – Uh. Ostroh 5:3 (3:2) Bangová 3, Hanáčková, Polášková – Rohanová 2, Hýl, St. Město – Polešovice nehl., Vlčnov – Strání 1:21 (0:13) Vrága – Zámečník 8, Zimčík 3, Zdenčík 3, Toth 2, Bašo, Zetka, Druraková, Hluk – O. N. Ves nehl., D. Němčí – Spytihněv 11:2 (6:1) Hibler 4, Baroň 3, Zámečník, Uher, Němeček 2 – Sedláček, Tabara, Tupesy – Nivnice 2:13 (1:6) T. Chramcov 2 – Straňák 5, Slinták 4, Kozelek 3, Zálešák.

1. O. N. Ves 22 21 0 1 302:79 63
2. D. Němčí 22 18 0 4 244:96 54
3. Nivnice 23 17 0 6 310:156 51
4. Hluk 21 16 0 5 238:133 48
5. Strání 21 13 1 7 225:92 40
6. FC Slovácko 23 12 2 9 192:146 38
7. Boršice 21 9 2 10 184:149 29
8. Buchlovice 21 9 1 11 170:148 28
9. St. Město 20 9 1 10 178:168 28
10. Tupesy 23 9 0 14 121:216 27
11. Polešovice 22 7 0 15 114:214 21
12. Spytihněv 23 6 0 17 107:231 18
13. Uh. Ostroh 23 4 1 18 82:246 13
14. Vlčnov 23 0 0 23 45:438 0

Slovácko – Uh. Ostroh 5:9 (3:3) Bangová 2, Vinceová 2, Hanáčková – Lekeš 7, Vlk 2, St. Město – Polešovice nehl., Vlčnov – Strání 9:4 (3:2) Šobáň 6, Tykal 3 – Zimčík 2, Mikláš, Bruštík, Hluk – O. N. Ves nehl., D. Němčí – Spytihněv 13:5 (9:1) Bobčík 5, Fibichr 3, Vlk 3, Kroča, Horák – Tabara 2, Mitáček 2, Húsek, Tupesy – Nivnice 9:6 (5:2) Janoušek 4, Dostál 3, Šmíd, Sonntag – Kovařík 4, Šlapal, Soukeník.

1. D. Němčí 22 18 2 2 228:80 56
2. St. Město 20 17 1 2 138:74 52
3. FC Slovácko 23 15 2 6 287:112 47
4. Hluk 22 15 1 6 236:133 46
5. Tupesy 23 14 1 8 184:123 43
6. Spytihněv 23 12 3 8 209:130 39
7. Uh. Ostroh 23 12 0 11 182:138 36
8. Strání 22 11 1 10 179:137 34
9. Vlčnov 23 8 0 15 114:230 24
10. Polešovice 22 7 1 14 96:188 22
11. Buchlovice 21 6 1 14 92:200 19
12. Boršice 21 5 2 14 103:194 17
13. Nivnice 23 4 0 19 94:255 12
14. O. N. Ves 22 3 1 18 90:238 10

OKRESNÍ SOUTĚŽ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A: FC Slovácko B – Babice 8:1 (6:1) Bangová 3, Hanáčková 3, Mikacová 2 – Polášková, Topolná – Mařatice 4:6 (2:2) Gajdošík, Úlehla, Svoboda, Pekař – Kaláč 3, Valouch 2, Maršálek, Kněžpole – Mistřice 3:6 (1:3) Markus, Suchánek, Šimík – Polášek 3, Bilavčík, Tománek, Tomeček, Březolupy – Jarošov 8:5 (4:2) Hoferek 7, Gajdušek – Trlida, Kopčil, Hubinka, Pavlíček, Bedroš, Nedakonice – Huštěnovice 4:0 (1:0) Schwaz 2, M. Dvouletý 2, Mistřice – Huštěnovice 6:2 (4:1) Knap, Tomeček, Bilavčík M. 2, Tománek P. 2 – Petrucha, Vlachynská.

1. FC Slovácko B 15 13 0 2 119:57 39
2. Babice 15 8 3 4 79:67 27
3. Mařatice 13 6 4 3 72:58 22
4. Kněžpole 11 6 2 3 88:48 20
5. Březolupy 15 6 2 7 101:93 20
6. Mistřice 13 6 1 6 57:59 19
7. Nedakonice 12 6 0 6 59:59 18
8. Huštěnovice 16 3 3 10 48:86 12
9. Topolná 14 3 2 9 52:85 11
10. Jarošov 14 3 1 10 61:124 10

SKUPINA B: Orel Uh. Brod – Bánov 2:3 (2:2) Dubský, Marino – Daněk 2, Buják, Březová – Újezdec náhr. termín, St. Hrozenkov – Šumice 4:2 (1:1) J. Masařík 2, Rapant 2 – M. Zálešák 2, Havřice – Rudice 6:0 (4:0) Sedláček 2, Vrága 2, Smrtka, Plevka, Prakšice – Hradčovice 0:6 (0:2) Pišoja 2, Maleňák 2, Šrámek 2.

1. Hradčovice 14 13 0 1 105:20 39
2. Březová 15 10 2 3 56:26 32
3. Újezdec 13 9 0 4 77:43 27
4. Bánov 16 8 1 7 75:42 25
5. Šumice 16 8 1 7 55:44 25
6. Prakšice 14 7 1 6 60:35 22
7. Orel Uh. Brod 14 6 2 6 64:43 20
8. St. Hrozenkov 15 5 1 9 53:78 16
9. Havřice 14 3 0 11 37:57 9
10. Rudice 15 0 0 15 5:199 0

Autor: Redakce

24.5.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Oprava a náhradní provoz zastávky MHD na ulici Štefánikova ve Zlíně.
1 8

Zastávka Školní zůstane další týdny v provizorních podmínkách

V areálu kovošrotu v Tlumačově hořela vyřazená cisterna
5

V areálu kovošrotu v Tlumačově hořela vyřazená cisterna

První úspěch je na světě. Berani vyhráli Zubr cup v Přerově

První dílčí úspěch sezony je na světě. Extraligoví hokejisté Aukro Berani Zlín ovládli Zubr cup. K vítězství na přerovském turnaji jim stačila i porážka 3:4 v prodloužení proti domácímu týmu. Na druhém místě skončili domácí Zubři, třetí místo obsadilo Znojmo a čtvrtá byla pražská Slavia.

Papoušek je zase doma díky Facebooku

Stačí nechat na zahradě pootevřenou branku nebo doma dvířka u klece a domácí mazlíček je během chvilky pryč. Majitelé po svých ztracených zvířecích společnících pátrají různě, využívají jak služeb městské policie, tak stále častěji i sociálních sítí. Ty se v mnoha případech stávají užitečným nástrojem, zvířata se díky takzvanému sdílení příspěvků často najdou.

Když Chytil inspiruje. Dluhoš se Sedlákem skončili pod vrcholem

Cesta Filipa Chytila inspiruje. A motivuje zároveň. Před rokem slavil triumf na Memoriálu Ivana Hlinky. Následně uchvátil extraligu i New York Rangers, který na sedmnáctiletý talent ukázal v červnovém draftu NHL. A rovnou s ním podepsal nováčkovský kontrakt.

Kam za zážitky nejen o víkendu? Inspirujte se na novém webu Tipy Deníku

Chcete mít přehled o kulturních, sportovních a dalších akcích ve všech regionech? Pak navštivte naši stránku www.tipydeniku.cz, kde najdete fůru inspirace co podniknout nejen o víkendu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení