VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji

Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji

7.9.2015
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Martin Břenek

MLADEŽNICKÝ FOTBAL V KRAJI

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Slušovice – Baťov 3:1 (1:1), 26. Kvasnica, 57., 87. Večeřa – 7. Vondráček, Luhačovice – Rožnov p. R. 1:2 p. (1:1), 36. Daňo – 45. Bělunek, Malenovice – Holešov 2:4 (2:2), 1. Bartek, 31. Macek, 71. Kletečka (vl.) – 5. Šuba, 6. Kotas, 81. Heryán, Uh. Brod – Kunovice 1:3 (0:2), 77. Michalec – 12. Kučík, 40. Řihák, 59. Pochylý, Bojkovice – Louky 4:0 (3:0), 23. Gago, 35. Kolínek, 63. Lekeš – 2. Kuchárek (vl.), Hluk – Brumov 2:3 p. (1:0), 42. Sagula, 75. Prudík (vl.), 88. Ševčík – 94. Mana, Štítná n. V. – Nedašov 3:0 (2:0), 5. Maniš, 25. Králík, 55. Zvoníček.

1. Kunovice 3 3 0 0 12:2 9 0 0
2. Slušovice 2 2 0 0 9:1 6 0 0
3. Brumov 2 2 0 0 9:2 5 1 0
4. Rožnov p. R. 3 2 0 1 10:6 5 1 0
5. Hluk 2 1 0 1 6:7 3 0 0
6. Baťov 3 1 0 2 4:6 3 0 0
7. Holešov 2 1 0 1 4:7 3 0 0
8. Bojkovice 2 1 0 1 4:7 3 0 0
9. Uh. Brod 3 0 0 3 3:8 1 0 1
10. Štítná n. V. 2 0 0 2 2:5 0 0 0
11. Louky 3 0 0 3 1:9 0 0 0
12. Malenovice 2 0 0 2 0:11 0 0 0
13. Luhačovice 3 0 0 3 0:13 0 0 0
14. Nedašov 4 0 0 4 0:23 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Mladcová – Val. Klobouky 2:3 (2:2), 20. Balušek, 25. Pérez – 3. Obadal, 24. Dubčák, 65. Mana, Napajedla – Bylnice 1:0 (0:0), 53. Brauner, Juřinka – Provodov 12:0 (9:0), 1., 18., 38., 49., 75. Nejedlý, 3., 7., 36. Kopřiva, 26. Kutěj, 28. Plesník, 29. Koleček, 90. Grygařík, Vel. Karlovice – Lidečko 1:2 p. (0:0), 75. Koňařík – 82. Ryza, Újezd – Val. Polanka 4:3 (1:1), 2. Vaculín, 51. Martinek, 68. Machalíček, 90. Škrabola – 31., 62., 77. Baran, Ratiboř – Hulín 2:3 (2:1), 18. Havlík, 44. Fojtík – 13., 78. Navrátil, 65. Daněk, Slavičín – Vlachovice 0:2 (0:2), 15., 42. Trčka.

1. Slavičín 3 3 0 0 12:2 9 0 0
2. Újezd 3 3 0 0 8:2 8 1 0
3. Napajedla 2 2 0 0 8:3 6 0 0
4. Val. Klobouky 3 2 0 1 11:6 6 0 0
5. Hulín 3 2 0 1 7:6 6 0 0
6. Lidečko 2 1 1 0 5:2 5 1 0
7. Vel. Karlovice 2 1 1 0 2:1 4 0 1
8. Bylnice 3 1 0 2 6:4 3 0 0
9. Vlachovice 3 1 0 2 6:8 3 0 0
10. Ratiboř 2 1 0 1 3:8 3 0 0
11. Mladcová 2 0 0 2 5:6 1 0 1
12. Juřinka 2 0 0 2 3:10 1 0 1
13. Val. Polanka 3 0 0 3 7:12 0 0 0
14. Provodov 2 0 0 2 0:21 0 0 0

SKUPINA B: Nedachlebice – Lutopecny 2:0 (1:0), 29. Nožička, 72. Kafka, Kvasice – Kněžpole 5:1 (1:1), 40., 62. Kašík, 54., 88. Zapletal (pen.), 90. Fišer – 4. Klinec, Uh. Brod B – Morkovice 2:5 (1:4), 24. Rezek, 58. Kociňák – 4., 44. Potočiar, 7., 12., 87. Hrnčíř, Jarošov – Dol. Němčí 4:0 (1:0), 47. Trávník, 55. Jančík, 86. Šipka, 2. Svoboda, St. Město – Boršice 2:1 (2:0), 4. Roubínek, 39. Sobek – 80. Bartl, Koryčany – Zdounky 13:1 (8:1), 10., 40., 43., 50. Hanák, 13., 47. Gejdoš, 14. Hubr, 29., 80. Prachař, 42., 77. Barták, 85. Kaňa – 25. Fojta, Chropyně – Strání 6:2 (5:1), 13., 45. Berky, 17., 35., 88. Podaný, 22. Ležák – 24. Grebík, 81. Štajner.

1. Kvasice 4 4 0 0 15:5 12 1 0
2. Koryčany 3 3 0 0 13:5 9 0 0
3. Dol. Němčí 3 1 0 2 4:6 4 0 1
4. Boršice 2 1 0 1 5:3 3 0 0
5. Nedachlebice 2 1 0 1 8:7 3 0 0
6. St. Město 2 1 0 1 3:3 3 0 0
7. Strání 2 1 0 1 4:7 3 0 0
8. Jarošov 2 1 0 1 5:9 3 0 0
9. Morkovice 3 1 0 2 8:8 3 0 0
10. Chropyně 2 1 0 1 3:8 2 1 0
11. Uh. Brod B 3 0 0 3 3:14 0 0 0
12. Kněžpole 3 0 0 3 2:14 0 0 0
13. Lutopecny 3 0 0 3 0:11 0 0 0
14. Zdounky 3 0 0 3 2:24 0 0 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Štítná n. Vl. – Louky 1:9 (0:4), 51. Malaník – 20., 43. Štípek, 22., 28., 48., 55. Kuna, 33. Sadil, 43., 63. Štípek, 58. Zuzaník, Bystřice p. H. – Vik. Otrokovice 3:1 (1:1), 27., 37. Franěk, 60. Hlava – 25. Juřena, Kunovice – Slavičín 4:1 (1:0), 8., 39. Kroupa, 62. Červenka, 70. Prachman – 56. Vincour (pen.), Uh. Brod – Baťov 5:3 (1:1), 31. Kostiha, 51., 60., 65. Kociňák, 61. Beníček – 14. Štefka, 44. Kraváček, 68. Zapletal, Brumov – Rožnov p. R. 7:2 (5:1), 1., 18. Číž, 22., 27., 38. Martinka, 30. Novák, 64. Polomík – 31., 61. Husek, Holešov – Vsetín 1:2 (0:2), 47. Kliment – 6. Hurta, 19. Machala.

1. Vsetín 2 2 0 0 6:3 6 0 0
2. Louky 1 1 0 0 9:1 3 0 0
3. Slavičín 2 1 0 1 6:5 3 0 0
4. Brumov 1 0 0 1 1:2 0 0 0
5. Vik. Otrokovice 1 0 0 1 1:3 0 0 0
6. Uh. Brod 1 0 0 1 1:3 0 0 0
7. Baťov 1 0 0 1 3:5 0 0 0
8. Holešov 1 0 0 1 0:4 0 0 0
9. Rožnov p. R. 2 0 0 2 2:14 0 0 0

MLADŠÍ: Štítná n. Vl. – Louky 6:1 (5:1), 7., 23. Hnilo O., 9. Holík, 16. Vaculík, , 25. Hnilo D., 56. Barbořík – 2. Plšek, Bystřice p. H. – Vik. Otrokovice 7:2 (4:1), 2. Kotas, 5. Hanslík, 15., 17., 42: Dubčák, 35. Zapletal, 47. Ovčáčík – 26., 55. Menšík, Kunovice – Slavičín 7:5 (4:1), 1. Svoboda, 9., 44. Tvrdoň, 23. Škrabal, 26., 39. Bičan, 60. Svoboda – 29., 43. Kulíšek, 48., 55. Číž, 54. Vaculová, Uh. Brod – Baťov 3:9 (0:5), 37., 57. Chovanec, 40. Maleňák – 6., 14. Fuksa, 16. Kopecký, 19., 33., 44. Kraváček, 25., 46. Štefka, 32. Gloser, Brumov – Rožnov p. R. 5:2 (2:1), 9., 24., 65. Ohera, 44. Fojtík, 69. Dorňák – 15. Svoboda, 37. Vašek, Holešov – Vsetín 4:13 (2:6), 8., 30., 34., 55. Linda – 2. Mikuš, 12., 53. Zbranek, 14., 16., 46., 51. Chromčák, 19., 26., 40. Mikuš, 37. Durmon, 56., 60. Durmon.

1. Vsetín 2 2 0 0 26:12 6 0 0
2. Baťov 1 1 0 0 9:3 3 0 0
3. Slavičín 2 1 0 1 10:9 3 0 0
4. Uh. Brod 1 1 0 0 4:3 3 0 0
5. Holešov 1 0 0 1 2:6 0 0 0
6. Vik. Otrokovice 1 0 0 1 2:7 0 0 0
7. Louky 1 0 0 1 1:6 0 0 0
8. Rožnov p. R. 2 0 0 2 4:14 0 0 0
9. Brumov 1 0 0 1 1:16 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Vsetín B – Hulín 3:7 (3:1), 13., 31. Babovec, 30. Škrla, – 22., 66. Pecháček, 38. Plško, 42., 50. Zavadil, 53., 58. Novák, Lužkovice – Hor. Bečva 6:0 (3:0), 9., 36., 64. Böhm, 18. Eichler, 32. Peštuka, 66. Navrátilová, Vlachovice – Nedašov 1:2 (0:1), 52. Stružka – 17. Kolínek, 51. Holba, Val. Klobouky – Luhačovice 2:10 (2:4), 10., 30. Poliak – 65. Zábojník, 60. Hyžík, 43. Pospíšil, 70. Cologna, Hošťálková – Juřinka 1:4 (1:2), 35. Buriánek – 17. Šulák, 31., 41., 59. Farý, Zlín B – Vel. Karlovice 5:0 (1:0), 2., 54. Malota, 62. Višenka, 64. Vítek, 66. Válek.

1. Zlín B 2 2 0 0 17:1 6 0 0
2. Juřinka 2 2 0 0 6:1 6 0 0
3. Luhačovice 2 1 0 1 16:9 3 0 0
4. Hulín 1 1 0 0 7:3 3 0 0
5. Nedašov 1 1 0 0 2:1 3 0 0
6. Lužkovice 1 1 0 0 3:3 2 1 0
7. Vlachovice 1 0 0 1 2:4 0 0 0
8. Val. Klobouky 1 0 0 1 3:7 0 0 0
9. Vsetín B 1 0 0 1 2:7 0 0 0
10. Hor. Bečva 1 0 0 1 0:6 0 0 0
11. Vel. Karlovice 2 0 0 2 0:12 0 0 0

SKUPINA B: Dol. Němčí – Osvětimany 1:5 (1:4), 13. Krhovský – 4. Vrtal, 17., 21. Matejkovič P., 26., 69. Matejkovič L., Strání – St. Město 5:3 (4:1), 7., 16. Pavluš, 20. Frühauf, 30., 64. Gabriš – 2. Zachar, 60. Hlaváček, 66. Zajíc, Napajedla – Morkovice 3:1 (1:1), 17. Winkler, 23. Šubík, 34. Machač – 13. Zahradník, Zlechov – 1. FC Slovácko 6:1 (4:0), 7. Salinger, 8. Hradil, 13. Goliáš, 34., 57. Číž, 65. Daníček – 47. Illéšová, Koryčany – Hluk 3:0 (1:0), 20., 59., 66. Bardon, Kvasice – Bojkovice 2:6 (0:4), 44. Hora, 56. Halámek – 11., 14., 17., 28. Kundrata, 51. Vyhnálek, 70. Andrlík.

1. Bojkovice 2 2 0 0 11:6 6 0 0
2. Koryčany 1 1 0 0 5:0 3 0 0
3. Osvětimany 1 1 0 0 5:1 3 0 0
4. Napajedla 1 1 0 0 3:0 3 0 0
5. Dol. Němčí 1 1 0 0 1:0 3 0 0
6. Hluk 2 1 0 1 5:4 3 0 0
7. Kvasice 2 1 0 1 3:4 3 0 0
8. Morkovice 1 0 0 1 1:3 0 0 0
9. St. Město 1 0 0 1 3:5 0 0 0
10. 1. FC Slovácko 1 0 0 1 1:6 0 0 0
11. Strání 1 0 0 1 0:10 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Vsetín B – Hulín 10:4 (5:2), 9., 44. Dobeš, 16. Vít, 18., 28., 49., 55. Kučera, 29., 52. Změlík, 57. Zbranek – 20. Fijalík, 26. Dvorčák, 40. Matela, 54. Eliáš, Lužkovice – Hor. Bečva 3:5 (1:2), 28. Ševčík, 31. Novotný, 44. Navrátilová – 10. Holčák, 25., 54., 59. Rybár, 55. Lejska, Vlachovice – Nedašov 1:3 (1:1), 4. Straka – 10., 54. Holba, 33. Šánek, Val. Klobouky – Luhačovice 8:0 (5:0), 15. Poliak, 9. Ovesný, 14. Stružka, 37. Marcaník, 43. Samiec, 45. Kovář, Hošťálková – Juřinka 4:5 p. (3:3), 2., 15., 32. Kořenek, 13. Čablík, – 8., 20. Cacek, 28. Mácha, 53. Nevařil, Zlín B – Vel. Karlovice 3:2 (30:0), 13. Jarolím, 14. Kubečka, 26. Mezík – 33. Štuler, 45. Pniok.

1. Juřinka 2 2 0 0 6:4 5 1 0
2. Zlín B 2 1 0 1 4:2 4 0 1
3. Vsetín B 1 1 0 0 14:2 3 0 0
4. Val. Klobouky 1 1 0 0 8:4 3 0 0
5. Vlachovice 1 1 0 0 3:1 3 0 0
6. Nedašov 1 1 0 0 3:1 3 0 0
7. Hor. Bečva 1 1 0 0 5:3 3 0 0
8. Vel. Karlovice 2 0 0 2 7:8 1 0 1
9. Lužkovice 1 0 0 1 4:6 0 0 0
10. Hulín 1 0 0 1 4:10 0 0 0
11. Luhačovice 2 0 0 2 0:14 0 0 0

SKUPINA B: Dol. Němčí – Osvětimany 8:2 (6:0), 8., 16. Hibler, 12., 28. Kotačka, 25. Tinka, 22., 48., 50. Bobčík – 32. Šmít, 39. Jurák, Strání – St. Město 2:9 (0:5), 51. Zámečník, 54. Eliáš – 1., 32., 33. Jelínek, 20. Horák, 21., 27., 45. Kowalík, 29. Dleštík, 48. Obdržálek, Napajedla – Morkovice 4:2 (3:1), 5., 12. Ferovič, 13., 46. Chytil – 17. Tesařová, 58. Marek, Zlechov – 1. FC Slovácko 7:4 (4:2), 7. Kowalík, 17., 19., 54. Martinák, 23. Lapčík, 50. Janovský, 55. Tomeček – 8., 16. Hrazdilová, 37. Jonášová, 40. Horáková, Koryčany – Hluk 3:2 p. (0:1), 39., 59. Novotný – 16., 36. Gál, Kvasice – Bojkovice 2:7 (2:6), 20. Halámek, 28. Samohýl – 2., 23. Kundrata, 4. Liška, 17., , 25. Bulejko, 30. Machala, 36. Koudelík.

1. Bojkovice 2 2 0 0 19:5 6 0 0
2. St. Město 1 1 0 0 9:2 3 0 0
3. Hluk 2 0 0 2 5:7 1 0 1
4. Morkovice 1 0 0 1 2:4 0 0 0
5. 1. FC Slovácko 1 0 0 1 4:7 0 0 0
6. Dol. Němčí 1 0 0 1 0:4 0 0 0
7. Koryčany 1 0 0 1 0:6 0 0 0
8. Osvětimany 1 0 0 1 2:8 0 0 0
9. Strání 1 0 0 1 4:12 0 0 0
10. Napajedla 1 0 0 1 1:14 0 0 0
11. Kvasice 2 0 0 2 1:27 0 0 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE ZLÍN

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Hvozdná – Lužkovice 3:4 (0:0), 9., 11. Burger, 55. Březík – 20., 89. Sedláček, 21., 75. Hejtmánek, Fryšták – Halenkovice 4:0 (3:0), 14., 28. Svačina, 23. Pšeja, 47. Kolář, Tlumačov – Bratřejov 2:5 (1:5), 36. Franko, 65. Čechák – 13., 24. Bargl, 23. Jančík, 27. Tomšů Š., 30. Tomšů J. (pen.), Mysločovice – Spytihněv 1:3 (1:1), 33. Ševčík – 3. Trávníček, 64. Zelený, 90. Miklas, Jaroslavice – Příluky 16:2 (9:0), 6., 13., 20., 58., 68. 75. Paníček, 85. Kyncl, 77. Horňák, 43. Skopal, 30. Khalil, 21., 33., 72. Chovanec, 17., 54. Drábek, 14. Bětík – 83. Lunda, 81. Žák.

1. Fryšták 2 2 0 0 9:1 6 0 0
2. Lužkovice 2 2 0 0 10:3 6 0 0
3. Spytihněv 2 2 0 0 7:1 6 0 0
4. Bratřejov 2 2 0 0 8:3 6 0 0
5. Jaroslavice 2 1 0 1 17:3 4 0 1
6. Mysločovice 2 1 0 1 4:4 3 0 0
7. Halenkovice 2 1 0 1 1:5 2 1 0
8. Trnava 1 0 0 1 1:3 0 0 0
9. Dolní Lhota 1 0 0 1 1:5 0 0 0
10. Hvozdná 2 0 0 2 3:8 0 0 0
11. Tlumačov 2 0 0 2 2:11 0 0 0
12. Příluky 2 0 0 2 3:19 0 0 0

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Mysločovice – Kašava 3:2 (1:0), 24. Michálek, 41., 68. Menšík – 48. Kaška, 54. Šarman, Tlumačov – Mladcová 1:3 (0:3), 69. Pazdziora – 9. Javořík, 29., 32. Mikel, Újezd – Sehradice 0:7 (0:6), 3., 28., 30. Majzlík, 8., 30. Majerik, 26., 45. Čada, Kostelec – Malenovice 2:3 (0:0), 44. Palúš, 53. Plechač – 10., 63. Mikeštík, 40. Otrusina, Fryšták – Tečovice 1:2 p. (0:1), 50. Srovnal – 2. Šidlík.

1. Sehradice 2 2 0 0 11:0 6 0 0
2. Mladcová 2 2 0 0 11:2 6 0 0
3. Malenovice 2 2 0 0 7:3 6 0 0
4. Tečovice 2 2 0 0 7:2 5 1 0
5. Mysločovice 2 1 0 1 4:8 3 0 0
6. Fryšták 2 0 0 2 1:5 1 0 1
7. Kašava 1 0 0 1 2:3 0 0 0
8. Kostelec 1 0 0 1 2:3 0 0 0
9. Tlumačov 2 0 0 2 2:7 0 0 0
10. Újezd 2 0 0 2 1:15 0 0 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A: Spytihněv – Lhota 6:0 (3:0), 3. Platoš, 6., 12., 44., 60. Kraváček, 69. Pollák, Jaroslavice – Ludkovice 3:2 (1:0), 31. Skopal, 38., 68. Haša – 63. Chot, 66. Kadlčík.

1. Spytihněv 2 2 0 0 10:4 5 1 0
2. Příluky 1 1 0 0 5:1 3 0 0
3. Jaroslavice 1 1 0 0 3:2 3 0 0
4. Ludkovice 2 0 0 2 6:7 1 0 1
5. Lhota 2 0 0 2 1:11 0 0 0

SKUPINA B: Jasenná – Pozlovice 2:3 (1:2), 32. Kovář, 43. Řezníček – 20. Pinďák, 23. Smolek, 58. Stolařík, Bohusl. n. Vl. – Vizovice 0:17 (0:8), 40. Maňasová (vl.) – 3. Punčochář, 9., 36., 48. Václavík, 13., 29. Vaculík, 25., 32., 58., 62. Sušeň, 39. Bargl, 45. Šeliga, 57. Drga, 60. Pšenčík, 64. Koňařík, 67. Cendelín, Smolina – Nevšová 1:3 (0:1), 39. Fiala – 10. Sahaj, 40. Maryášová, 51. Sahaj.

1. Vizovice 2 2 0 0 32:0 6 0 0
2. Pozlovice 2 2 0 0 14:2 6 0 0
3. Nedašova Lhota 1 1 0 0 3:0 3 0 0
4. Nevšová 1 1 0 0 3:1 3 0 0
5. Jasenná 2 0 0 2 2:6 0 0 0
6. Smolina 2 0 0 2 1:18 0 0 0
7. Bohusl. n. Vl. 2 0 0 2 0:28 0 0 0

MLADŠÍ ŽÁCI

SKUPINA A: Tlumačov – Lukov 6:0 (2:0), 6. Rýdel, 16., 43., 58. Kvasnička, 32. Dvořák, 53. Havelka, Štípa – Racková 0:0 (0:0), Hřivínův Újezd – Provodov 1:4 (1:2), 30. Gajdušek – 7., 45. Janča, 10., 48. Cvan, Halenkovice – Žlutava 8:2 (3:1), 6. Prokop, 8. Palla, 12. Lukáš, 15., 20. Hastík, 22., 35., 40. Kocián – 1., 36. Goišová.

1. Tlumačov 3 3 0 0 28:0 9 0 0
2. Štípa 3 2 1 0 15:6 7 0 0
3. Halenkovice 2 2 0 0 20:6 6 0 0
4. Lukov 3 1 0 2 7:11 4 0 1
5. Provodov 3 1 0 2 11:20 3 0 0
6. Žlutava 3 1 0 2 5:22 2 1 0
7. Racková 2 0 1 1 0:11 1 0 0
8. Hřivínův Újezd 3 0 0 3 6:16 0 0 0

SKUPINA B: Lípa – Slušovice nehl., Hvozdná – Brumov B 4:5 (3:3), 16., 23., 52. Hrazdira, 20. Hlaváč – 8., 12., 26., 40. Fojtík, 60. Struhař, Štítná n. Vl. B – Slopné 9:2 (5:0), 3. Horňák, 8. Kalík, 16., 13., 17. Frýželka, 36. Hnilo O., 46., 51., 55. Hnilo D. – 31. Kolařík, 39. Kovářová.

1. Štítná n. Vl. B 2 2 0 0 17:5 6 0 0
2. Slopné 3 2 0 1 22:11 6 0 0
3. Slušovice 1 1 0 0 6:2 3 0 0
4. Brumov B 2 1 0 1 7:10 3 0 0
5. Hvozdná 3 1 0 2 8:17 3 0 0
6. Šanov 2 0 0 2 6:12 0 0 0
7. Lípa 1 0 0 1 2:11 0 0 0

Autor: Redakce

7.9.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Záchrana psa pomocí klobásky

Zlínští krajští hasiči mají novou "tajnou zbraň". Pomohla jim při záchraně psa

K favoritům letošního 47. ročníku Barum Czech rally Zlín bude stejně jako loni patřit Kajetan Kajetanowicz z Polska, který coby úřadující evropský šampion a současný lídr poveze na svém voze opět číslo jedna.

V úterý vyražte na velkou autogramiádu pilotů Barumky

Při srážce aut se zranila chodkyně

V Luhačovicích bourala dvě osobní vozidla, zranila se při tom chodkyně. Nehoda se stala v pondělí 21. srpna kolem 11. hodiny dopoledne v Masarykově ulici v centru města.

Zlín posílil bratr Rihards Bukarts. Na zkoušce uspěli Freibergs i Illo

Sourozenci jsou zase spolu. Rihards Bukarts, o šest let mladší bratr Robertse Bukartse se stal novou posilou extraligových hokejistů Aukro Berani Zlín.

Jak reklamovat koupený dům či byt

Koupili jste si vysněný byt nebo dům a máte pocit, že je dokonalý? Prvotní nadšení z dobré koupě mohou však zanedlouho vystřídat starosti s vadami, které se projeví až po čase. Víte, jaká práva v takovém případě máte? A jak nejlépe postupovat, abyste o ně nepřišli?

Starý chodník byl už celý zničený, konečně ho opravují

Zhruba 40 let starý chodník opravují nyní v Otrokovicích, a to v části Trávníky, ve směru od Kauflandu. Podle mluvčí otrokovické radnice Romany Stehlíkové byl už v havarijním stavu, na povrchu se v asfaltu tvořily bubliny.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení