VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji

Zlínský  kraj - výsledkový servis z mládežnického fotbalu ve Zlínském kraji

19.5.2015
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník / Karel Vosika

MLADEŽNICKÝ FOTBAL V KRAJI

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Dol. Němčí – Nivnice 1:5 Krchňáček – Straňák 2, Májek, Stojaspal, Pražan, Kunovice – Hulín 6:0 Dávid 4, Pochylý, Dobrozemský, Nedašov – Baťov 0:1 Vondráček, Rožnov p. R. – Luhačovice 4:3 Kučera, Fiurášek, Zetek – Daňo 2, Suchý, Hluk – Malenovice 5:4 Kuřina, Athang, Hrabal, Tabarka, Soviš – Macek, Jordán, Galatík, Bartek, Slušovice – Brumov 1:2 Bořuta – Martinka, Sedlačík, Uh. Brod – Holešov 1:2 p. Jaroněk – Holík. Dohrávka 20. kola: Hluk – Baťov 1:2 PK Sagula – Večeřa.

1. Uh. Brod 21 14 1 2 4 90:28 46
2. Kunovice 22 13 2 1 6 59:29 44
3. Nivnice 22 13 2 1 6 73:53 44
4. Slušovice 22 12 1 4 5 54:26 42
5. Rožnov p. R. 22 11 3 2 6 63:37 41
6. Brumov 22 13 0 2 7 49:39 41
7. Holešov 22 10 4 0 8 51:49 38
8. SK Baťov 22 11 2 0 9 55:33 37
9. Hluk 22 11 0 2 9 56:58 35
10. Luhačovice 21 7 2 0 12 44:60 25
11. Nedašov 22 5 3 2 12 27:66 23
12. Malenovice 22 6 0 0 16 38:110 18
13. Hulín 22 5 0 2 15 28:65 17
14. Dol. Němčí 22 2 0 2 18 27:61 8

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Vlachovice – Hovězí nehl., Lidečko – Ratiboř 1:3 Gargulák Michal – Hrabica 2, Mikolaj, Štítná n. Vl. – Val. Klobouky 9:0 Maniš 3, Kozubík 2, Šimoník, Hrnčiřík J., Štěpančík, Králík, Val. Polanka – Mladcová 2:0 Maček, Daněk L., Provodov – Vel. Karlovice 4:3 Vítek P. 2, Tichý 2 – Lušovský, Jílek, Orság, Poličná – Újezd 3:4 p. Trusina 2, Roupec – Vaculín 3, Slavičín – Juřinka 3:1 Hyžík, Kalík, Mikš T. – Kopřiva T. Dohrávka 16. kola: Vlachovice – Val. Polanka 1:2 Hlavica – Daněk M., Maček.

1. Štítná n. Vl. 22 18 0 3 1 104:14 57
2. Poličná 22 17 0 2 3 97:25 53
3. Újezd 22 15 1 1 5 77:46 48
4. Val. Polanka 22 12 3 1 6 76:52 43
5. Slavičín 22 13 1 1 7 68:35 42
6. Lidečko 22 10 1 2 9 57:43 34
7. Mladcová 22 9 2 1 10 42:55 32
8. Juřinka 22 9 2 1 10 37:63 32
9. Ratiboř 22 10 0 1 11 71:64 31
10. Vel. Karlovice 22 7 0 3 12 30:54 24
11. Vlachovice 21 3 4 2 12 26:50 19
12. Provodov 22 4 3 1 14 36:88 19
13. Val. Klobouky 22 3 2 2 15 20:75 15
14. Hovězí 21 2 2 0 17 24:101 10

SKUPINA B: Zdounky – Břest 1:9 Kyrcz – Bejdák 7, Látal Jan, Krejčíř, Koryčany – Boršice 5:4 p. Hanák 2, Tesař, Gejdoš – Bartl, Brzica, Bartošík, Molek, Nedachlebice – Kněžpole 2:6 Nožička, Bajaja – Hančík 4, Kuchař, Uherek, Strání – St. Město 0:2 Grebeň, Roubínek, Louky – Uh. Ostroh 8:0 Štípek 3, Kadlík 2, Kocourek, Segrado, Pavelka, Bojkovice – Morkovice 12:0 Slavíček 4, Gorčík 2, Schaffer 2, Gago, Varga, Jančařík, Martinec, Kvasice – Napajedla 3:2 p. Zlámal, Brauner – Ševela, Zapletal.

1. Bojkovice 22 15 5 0 2 126:36 55
2. Louky 22 16 1 2 3 61:19 52
3. St. Město 22 13 3 1 5 63:32 46
4. Břest 21 13 1 3 4 69:32 44
5. Kvasice 22 13 1 2 6 74:51 43
6. Koryčany 21 12 1 1 7 102:56 39
7. Strání 22 12 1 0 9 72:44 38
8. Napajedla 22 11 1 1 9 63:50 36
9. Zdounky 22 12 0 0 10 67:66 36
10. Kněžpole 22 7 0 1 14 44:90 22
11. Boršice 22 6 0 2 14 36:64 20
12. Nedachlebice 22 4 0 1 17 28:81 13
13. Morkovice 22 4 0 0 18 41:91 12
14. Uh. Ostroh 22 1 0 0 21 15:149 3

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: V. Otrokovice – Slavičín 1:2 nehl., Holešov – Baťov 3:4 Malčík 3 – Rusek, Zapletal, Staněk, Bršlica, Brumov – Bojkovice 17:0 Šánek 4, Šenkeřík 4, Martinka 3, Kubiš 3, Macháč, Vítek, Spáčil, Rožnov p. R. – Vsetín 2:1 Gomola, Kolařík – Machala, Louky – Štítná n. Vl. 5:1 Křek 4, Kolář – Malaník, Uh. Brod – Kunovice 1:4 Klon – Hubál 2, Tomaštík, Bartošík.

1. Brumov 17 15 1 1 0 111:9 48
2. Kunovice 18 14 0 1 3 53:20 43
3. Slavičín 18 9 2 1 6 29:27 32
4. Rožnov p. R. 18 7 1 3 7 34:31 26
5. V. Otrokovice 18 7 2 1 8 35:36 26
6. SK Baťov 18 8 1 0 9 29:61 26
7. Holešov 18 7 2 0 9 37:33 25
8. Louky 17 7 0 0 10 35:31 21
9. Uh. Brod 18 6 0 3 9 30:34 21
10. FK Vsetín 18 6 0 2 10 26:56 20
11. Štítná n. Vl. 18 3 4 1 10 26:48 18
12. Bojkovice 18 4 1 1 12 26:85 15

MLADŠÍ: V. Otrokovice – Slavičín 0:17 nehl., Holešov – Baťov 8:3 Kratochvíla 2, Horák 2, Linda 2, Pospíšil 2 – Sovadina, Pražák, Fuksa, Brumov – Bojkovice 1:16 Fojtík – Andrlík 6, Kundrata 6, Surý, Liška, Králík, vlastní, Rožnov p. R. – Vsetín 4:12 Sladovník 2, Baroš 2 – Konečný 3, Zbranek 3, Fojtů 2, Chromčák, Hába, Rolka, Louky – Štítná n. Vl. 1:5 Zuzaník – Juřenčáková 2, Frýželka 2, Hnilo, Uh. Brod – Kunovice 2:6 Kostiha, Moravanský – Marovič 2, Bednařík 2, Bičan, Škrabal.

1. Štítná n. Vl. 18 14 1 2 1 76:27 46
2. Slavičín 18 14 0 2 2 99:24 44
3. FK Vsetín 18 14 1 0 3 102:36 44
4. Holešov 18 14 1 0 3 101:39 44
5. Bojkovice 18 12 1 0 5 102:59 38
6. Rožnov p. R. 18 7 1 0 10 85:109 23
7. Brumov 17 5 2 3 7 72:78 22
8. Kunovice 18 6 0 0 12 50:65 18
9. Louky 17 5 1 0 11 54:87 17
10. Uh. Brod 18 3 2 1 12 49:95 14
11. SK Baťov 18 3 0 2 13 52:89 11
12. V. Otrokovice 18 0 0 0 18 20:154 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Zlín B – Kelč 0:5 Jiříček 2, M.David, Perutka, Žídek, Juřinka – Val. Klobouky 1:0 Pernický, Nedašov – Vlachovice 1:4 Holba – Jemelka 3, Rak, Ratiboř – Vel. Karlovice 9:1 Motyka 5, Zubíček 2, Fojtík 2 – Střelecký, Luhačovice – Bystřice p. H. 3:6 Bublák, Kudela, Vítek – Navrátil 5, Franěk, Hulín – Hor. Bečva 1:2 PK Pavlák – Řezáč.

1. Bystřice p. H. 17 16 1 0 0 137:18 50
2. Kelč 18 16 1 0 1 113:18 50
3. Val. Klobouky 18 11 1 1 5 68:31 36
4. Juřinka 18 11 1 1 5 70:41 36
5. Hulín 18 9 1 1 7 54:62 30
6. Ratiboř 18 9 0 2 7 75:50 29
7. Luhačovice 18 9 0 2 7 54:55 29
8. Zlín B 18 7 1 1 9 51:44 24
9. Hor. Bečva 17 5 1 1 10 28:53 18
10. Nedašov 18 2 2 0 14 17:92 10
11. Vlachovice 18 2 0 1 15 15:87 7
12. Vel. Karlovice 18 0 1 0 17 9:140 2

SKUPINA B: Nedakonice – Strání 0:9 Zámečník 3, Kolaja 2, Malár 2, Čaňo, Žajgla, Koryčany – Boršice 10:4 Bardon 3, Vrtal 2, Nezdařil 2, Liška, Budík, Novotný – Zahradník 3, Trlida, 1. FC Slovácko – Hluk 0:8 Ševčík 4, Pančík, Ngunthual, Frühauf, Kremr, Zlechov – Dol. Němčí 4:2 Salinger 2, Goliáš 2 – Jurásek, Rusman, St. Město – Morkovice 5:0 Jelínek 2, Gerřa, Náplava, Brokl, Kvasice – Napajedla 0:1 Jakvid. Kontumační výsledek: Napajedla – Nedakonice 3:0.

1. Hluk 18 15 1 2 0 92:7 49
2. Strání 18 15 0 1 2 104:19 46
3. Koryčany 18 14 0 1 3 108:15 43
4. St. Město 18 12 3 0 3 85:13 42
5. Napajedla 18 11 1 1 5 45:26 36
6. Zlechov 18 6 2 0 10 27:77 22
7. Dol. Němčí 18 4 1 4 9 57:54 18
8. Morkovice 18 6 0 0 12 26:64 18
9. Nedakonice 18 5 1 0 12 16:85 17
10. Kvasice 18 4 1 1 12 33:72 15
11. 1. FC Slovácko 18 3 1 0 14 26:80 11
12. Boršice 18 2 0 1 15 22:129 7

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Zlín B – Kelč 13:0 Slouk 4, Šťastný 3, Švach 2, Novák, Havrlant, Pospíšilík, Kolařík, Juřinka – Val. Klobouky 1:6 Nevařil – Poliak 4, Ovesný 2, Nedašov – Vlachovice 6:1 Kolínek 3, Holba O., Machač, Šánek – Vizvary, Ratiboř – Vel. Karlovice 4:3 Mika 2, Hastík, Sušeň – Horák 2, Machýček, Luhačovice – Bystřice p. H. 3:6 Žmolík, Garaja, Slovák – Schönwalder 3, Hanslík, Kotas, Dubčák, Hulín – Hor. Bečva 2:4 Tobolík, Plško – Němec 2, Kohout, Křenek.

1. Val. Klobouky 18 17 0 0 1 134:21 51
2. Juřinka 18 15 0 0 3 106:28 45
3. Bystřice p. H. 17 13 0 0 4 103:48 39
4. Ratiboř 18 10 0 1 7 68:66 31
5. Zlín B 18 9 1 1 7 87:84 30
6. Hulín 18 8 2 0 8 85:73 28
7. Vel. Karlovice 18 9 0 0 9 70:69 27
8. Nedašov 18 7 2 1 8 71:88 26
9. Vlachovice 18 4 0 3 11 40:103 15
10. Hor. Bečva 17 4 1 0 12 55:102 14
11. Luhačovice 18 2 1 1 14 39:100 9
12. Kelč 18 1 0 0 17 17:99 3

SKUPINA B: Nedakonice – Strání 3:11 Horňák 3 – Dobiáš 4, Kolaja M. 2, Gabriš O. 2, Kolaja L., Benešík, Jurásek, Koryčany – Boršice 1:7 Novotný J. – Matejkovič L. 4, Zimák, Hikl, Jurák, 1. FC Slovácko – Hluk 2:4 Tomečková, Sklenářová – Pančík 2, Penk 2, Zlechov – Dol. Němčí 2:1 Martináková, Bednařík – Kotačka, St. Město – Morkovice 14:0 Habarta 4, Rožek 3, Obdržálek 2, Malina, Hřib, Čechmánek, Zajíc, Dleštík, Kvasice – Napajedla 10:0 Pecina Petr 5, Hora 3, Novotná, Kochaníček. Kontumační výsledek: Napajedla – Nedakonice 3:0.

1. Boršice 18 14 0 0 4 112:38 42
2. Strání 18 13 1 1 3 97:48 42
3. 1. FC Slovácko 18 12 1 0 5 97:52 38
4. Zlechov 18 10 0 0 8 85:57 30
5. Koryčany 18 10 0 0 8 55:60 30
6. Napajedla 18 9 0 2 7 64:65 29
7. Dol. Němčí 18 9 0 1 8 65:58 28
8. Kvasice 18 9 0 0 9 89:71 27
9. Hluk 18 7 1 1 9 42:41 24
10. St. Město 18 7 1 0 10 64:52 23
11. Morkovice 18 3 1 0 14 34:133 11
12. Nedakonice 18 0 0 0 18 24:153 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE ZLÍN

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A: Tlumačov – Mysločovice 6:1 Mouka P. 3, Ševela V. 2, Kalandra – Kučera, Spytihněv – Kašava 10:0 Miklas 4, Harásek 2, Rozsypálek 2, Starostka, vlastní, Všemina – Fryšták odl., Příluky – Žeranovice 8:1 Pajtáš 3, Vymazal 2, Seifert, Šoman, Melichárek – Adamík, Hvozdná – Štípa 5:1 Dostál, Kotek, Burger T., Javora, vlastní – Okál. Dohrávka 17. kola: Mysločovice – Spytihněv 0:5 Lipenský 4, Kadlečík.

1. Spytihněv 18 15 0 1 2 92:16 46
2. Příluky 18 13 1 1 4 59:37 41
3. Hvozdná 17 12 0 0 5 39:21 36
4. Všemina 17 10 0 1 6 45:23 31
5. Fryšták 16 10 0 0 6 65:28 30
6. Tlumačov 17 9 0 0 8 51:32 27
7. Kašava 17 7 0 0 10 40:57 21
8. Štípa 17 6 1 2 9 40:63 21
9. Halenkovice 17 5 1 2 10 42:49 18
10. Mysločovice 17 1 2 3 13 16:86 8
11. Žeranovice 17 1 0 0 16 11:88 3

SKUPINA B: Jaroslavice – Bylnice 0:8 Fojtík 2, Kolman 2, Chudárek, Hořák, Kozubík, Sucháček L., SK Vizovice – Dolní Lhota 2:6 Burkart, Machů – Vojtěšek 3, Hofschneider, Čada, vlastní.

1. Bylnice 14 10 1 1 3 52:27 32
2. Dolní Lhota 14 10 0 1 3 59:23 31
3. Nedašova Lhota 13 5 0 0 8 28:37 15
4. SK Vizovice 13 4 0 1 8 42:48 13
5. Jaroslavice 14 3 1 1 10 25:71 11

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Mladcová – Mysločovice 1:6 Mikel – Blanař 2, Teplý 2, Gazdoš, Bezděčík, Újezd – Kašava 2:3 p. Fojtů J., Zicha J. – Marušák 2, Lužkovice – Fryšták 12:2 Bohm 3, Kratochvíl 2, Novotný 2, Šarman 2, Záhořák, Okál, Hubáček – Daněk, Srovnal, Malenovice – Bylnice 2:1 p. Hanáčková – Polách, Sehradice – Tečovice 2:1 p. Zavadil – Šenkeřík, Slušovice – Bratřejov 6:1 Kurtin 3, Rafaja 2, Pekař – Sochora.

1. Lužkovice 18 16 0 2 0 82:12 50
2. Bylnice 18 12 2 3 3 65:15 41
3. Slušovice 18 11 3 4 3 72:29 40
4. Sehradice 18 10 2 2 6 58:35 34
5. Kašava 18 9 2 4 5 44:30 33
6. Fryšták 18 9 1 3 6 62:41 31
7. Mladcová 18 8 0 0 10 55:57 24
8. Malenovice 18 5 3 4 9 39:38 22
9. Tečovice 18 6 0 4 8 37:51 22
10. Mysločovice 18 5 1 2 11 39:59 18
11. Újezd 18 2 0 1 15 28:108 7
12. Bratřejov 18 0 1 1 17 16:122 2

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A: Tlumačov – Lhota 7:0 Dvořák 5, Havelka, Ředina, Jaroslavice – Spytihněv 8:1 Řehák 4, Kyncl, Zezulka, Žbel, Vrba – Kraváček, Ludkovice – Březnice 5:2 Chot 2, Kadlčík 2, Jurák – Baťa, Červený.

1. Ludkovice 17 12 3 3 2 98:20 42
2. Jaroslavice 17 12 0 3 2 94:21 39
3. Tlumačov 17 12 1 2 3 60:18 39
4. Březnice 17 7 0 0 10 66:67 21
5. Lhota 17 3 0 0 14 28:105 9
6. Spytihněv 17 1 0 0 16 15:130 3

SKUPINA B: Lukov – Trnava 0:6 Zbranek 3, Hrnčiřík 2, Vývlečková, Kostelec – Příluky odl.

1. Lužkovice B 13 9 2 3 1 68:15 32
2. Trnava 14 9 0 0 5 62:39 27
3. Kostelec 13 7 1 2 4 69:27 24
4. Lukov 13 5 0 1 7 23:65 16
5. Příluky 13 0 0 0 13 7:83 0

SKUPINA C: Nedašova Lhota – Nevšová 2:1 p. Hořák R. – nehl., Smolina – Pozlovice 0:5 Smolek 2, Pinďák V., Pinďák R., Stolařík

1. Pozlovice 14 13 1 1 0 102:3 41
2. Bohuslavice 13 9 0 0 4 70:22 27
3. Nedašova Lhota 14 7 1 2 5 45:20 24
4. Nevšová 13 1 1 2 10 10:69 6
5. Smolina 14 1 0 1 12 9:122 4

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE KROMĚŘÍŽ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Chropyně – Dřínov 2:1 (2:1), Podaný 2 – D. Kroupa, Zborovice – Těšnovice 4:1, Ovečka 2, Láník, Gremlica – Dvořák, Rataje – Lutopecny 0:1, Hanák, Mrlínek – Rymice 3:1, Čechovský, Fárek, Pešout – Greinecker.

1. Chropyně 17 11 1 2 3 59:25 37
2. Lutopecny 17 10 3 1 3 29:17 37
3. Dřínov 17 10 1 2 4 41:20 34
4. Mrlínek 17 10 1 2 4 47:28 34
5. Rymice 17 5 3 1 8 38:33 22
6. Zborovice 17 4 1 5 7 27:43 19
7. Rataje 17 2 3 1 11 26:48 13
8. Těšnovice 17 2 1 0 14 14:67 8

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ

Zdounky – Chropyně 0:5 (0:2), Vítek 2, Danč, Vysloužil, nehl., Mrlínek – Rymice 5:1, Baďuřík 2, Duchoň 2, Ryška – Škrabalová, Martinice – Bezměrov 1:0 p., Slanina, Zlobice – Lutopecny 3:8 (1:3), Goldman 2, Haichl – Dostalík 4, Túro, Cimra, Kusala, Mareš. Dohrávka 13. kola: Rymice – Martinice 2:5, Skácel, Matula – Uruba 3, Slanina, Kohout.

1. Chvalčov 12 12 0 0 0 62:16 36
2. Chropyně 12 11 0 0 1 67:20 33
3. Rymice 12 6 1 0 5 37:28 20
4. Zdounky 12 6 0 0 6 32:40 18
5. Lutopecny 13 4 1 2 6 37:31 17
6. Bezměrov 13 4 0 3 6 16:33 15
7. Mrlínek 12 3 1 0 8 22:41 11
8. Martinice 12 1 3 0 8 24:48 9
9. Zlobice 12 2 0 1 9 23:63 7

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

DFK Holešov – Lutopecny 2:4 (0:3), Smýkalová, Řiháková – Cimra 3, Ryšánek, Lubná – Dřínov 8:0 (4:0), Makový 4, Kocián 3, Handl, Žeranovice – Těšnovice 4:3 p. (1:0), Klimek 2, Gába, Bryliak – Pecina 2, Galatík, Bezměrov – Skaštice 0:2 (0:2), Dočkal, Zúvala, Prusinovice – Elko Holešov B 2:4, Pumprla, Měrka – Linda 2, Hafinec, Chytil.

1. Holešov B 14 12 1 1 0 75:17 39
2. Prusinovice 14 10 0 1 3 62:31 31
3. Lutopecny 14 8 2 0 4 45:17 28
4. Skaštice 14 8 1 1 4 55:29 27
5. Lubná 14 6 3 1 4 59:37 25
6. Žeranovice 14 6 1 2 5 57:33 22
7. Těšnovice 14 4 0 2 8 53:115 14
8. DFK Holešov 14 3 0 0 11 23:74 9
9. Dřínov 14 2 1 0 11 16:71 8
10. Bezměrov 14 2 0 1 11 43:64 7

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A – 13. TURNAJ: Chvalčov – Žalkovice 1:3 (1:1), Zmeškal – Svoboda 3, Prusinovice – Hulín 9:4 (2:0), M. Pumprla 4, Měrka 2, Pirkl 2, Zdráhal – Šišák 2, Olle, Fijalík, Žalkovice – Prusinovice 2:9 (0:2), Dočkal, Svoboda – Měrka 4, M. Pumprla 3, Zdráhal, Nášel, Hulín – Chvalčov 4:1 (3:1), Fijalík 3, Olle – Jakoubek.

1. Prusinovice 20 19 0 0 1 148:67 57
2. Žalkovice 22 15 0 1 6 141:92 46
3. Chvalčov 22 8 1 0 13 85:111 26
4. Hulín 20 4 2 1 13 68:104 17
5. Loukov 20 3 0 1 16 55:123 10

SKUPINA B – 13. TURNAJ: Lutopecny – Kvasice 5:4 p., Holinka 2, Knapík 2, Švajda – Kahaja 2, Kochaníček 2, Rataje – Morkovice 4:14, Jarka 2, Dvořák, Madej – Marek 5, Hamala 3, D. Žourek 3, P. Žourek, Valenčík, Pučan, Morkovice – Lutopecny 12:1, P. Žourek 4, Raclavský 4, Hamala 2, D. Žourek, Valenčík – Dostalík, Kvasice – Rataje 6:11, Kahaja 4, Smolinka, Konečný – Dvořák 4, Madej 4, Jarka 3. Dohrávka: Rataje – Lutopecny 4:5 (1:4), Stavinoha, Madej, Jarka, Dvořák – M. Vlček 2, Holinka, Knapík, Skopalík.

1. Morkovice 22 19 1 1 1 211:52 60
2. Zdounky 20 11 1 1 7 88:99 36
3. Lutopecny 22 6 1 2 13 69:119 22
4. Kvasice 20 6 0 2 12 62:101 20
5. Rataje 20 4 3 0 13 85:144 18

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍ PŘÍPRAVKY

Prusinovice – Morkovice 2:9 (1:2), Jadrníček 2 – Soldán 2, Pučan 2, Kvinta 2, Plesner, Šesták, Havelka, Prusinovice – Loukov 3:10 (2:8), Krejčí, Gerát, Jadrníček – Žaloudík 4, Koutný 4, Morzhul, Klas, Morkovice – Loukov 4:5 (2:4), Soldán, Hladný, Kvinta, Pučan – Žaloudík 4, Koutný, Chvalčov – Hulín 2:8 (2:3), Adamec, Novák – Drál 3, Plško 2, Štětkář 2, Polášek, Kostelec u Hol. – Slavkov p. H. 6:5 p. (3:0), Jedlička 3, Mácha, Dědič, Horák – Vaculík 3, Kamenec 2.

1. Morkovice 18 16 0 0 2 197:43 48
2. Loukov 18 12 0 0 6 132:106 36
3. Slavkov p. H. 17 11 0 1 5 154:76 34
4. Chvalčov 18 10 0 0 8 109:86 30
5. Hulín 18 7 0 0 11 65:110 21
6. Prusinovice 17 4 0 0 13 71:154 12
7. Kostelec u Hol. 18 1 1 0 16 39:196 5

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE UH. HRADIŠTĚ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A:O. N. Ves – Buchlovice 6:3 (3:2) Pavlas 2, Lopata 2, Vrána 2 – Mikulík 2, Raštica, SK Zlechov – Bílovice 1:3 (0:2) R. Mikula – Bajaja 2, Kučík, Jarošov – O. Lhota nehráno (hosté se nedostavili k utkání), Nedakonice – Mistřice 8:2 (3:0) Krpal 2, Janík, Králík, M. Bánovský, L. Bánovský, Hána, Vaculík – Kopčil, Veselý.

1. Jarošov 12 10 2 0 100:23 32
2. Bílovice 13 9 1 3 35:14 28
3. Nedakonice 13 9 0 4 58:26 27
4. O. N. Ves 13 7 1 5 27:31 22
5. SK Zlechov 13 5 2 6 33:32 17
6. Buchlovice 12 3 0 9 14:52 9
7. Mistřice 12 2 1 9 14:71 7
8. O. Lhota 12 0 1 11 13:51 1

SKUPINA B:Korytná – ČSK Uh. Brod B 2:12 (1:3) Lekeš 2 – J. Lekeš 4, Jaroněk 3, F. Lekeš 3, Josefík, Grac, Podolí – Prakšice nehl., Šumice – Havřice 5:0 (2:0) Ondřej 2, M. Hauerland, Gášek, Mlčúch, Bánov – Vlčnov 2:3 (1:1) J. Beníček, vlastní – A. Moštěk 2, Sagula.

1. Šumice 14 13 0 1 77:9 39
2. ČSK Uh. Brod B 14 12 0 2 100:16 36
3. Vlčnov 13 6 2 5 33:44 20
4. Podolí 13 6 1 6 25:32 19
5. Prakšice 12 5 1 6 32:40 16
6. Bánov 13 4 2 7 34:39 14
7. Hradčovice 14 4 2 8 25:51 14
8. Havřice 12 4 0 8 26:35 12
9. Korytná 13 1 0 12 18:104 3

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Uh. Ostroh – Nivnice 0:1 (0:0) Petřivalský, O. N. Ves – Újezdec 2:5 (0:3) Sedláček, L. Ščuka – Kundrata 2, Jančář, Stojaspal, Novák, Šumice – Osvětimany 5:0 (3:0) C. Dvořák 3, D. Dvořák 2, Jarošov – Bánov 8:1 (5:0) Cecálek 3, Trávník 2, Komárek, Běťák, Fiedor – Kočenda, Prakšice – Topolná 2:8 (1:3) Řezníček, Knap – Hába 3, Srnec 2, Holomek, Belej, Bursík.

1. Újezdec 15 13 1 1 99:16 40
2. Nivnice 15 8 3 4 22:19 27
3. Osvětimany 15 6 6 3 39:27 24
4. Jarošov 15 5 5 5 30:32 20
5. Bánov 15 6 2 7 32:52 20
6. Topolná 15 5 4 6 33:39 19
7. O. N. Ves 15 6 0 9 27:42 18
8. Prakšice 15 4 5 6 40:50 17
9. Šumice 15 4 5 6 30:44 17
10. Uh. Ostroh 15 1 3 11 13:44 6

OKRESNÍ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

SKUPINA A:Nedachlebice – Havřice 2:5 (1:2) Kafka, Polášek – Švehlík 3, Vítek, Neděla, Sušice – Jalubí 6:3 (4:3) J. Hubál 4, E. Hábl, Š. Janeček – V. Dobiáš 2, K. Dobiáš, Mařatice – Traplice 10:0 (5:0) L. Venglík 5, Gogola 2, Maňas, Valouch, Čech.

1. Havřice 13 10 2 1 51:14 32
2. Sušice 11 9 1 1 58:11 28
3. Mařatice 11 7 1 3 30:20 22
4. Jalubí 13 6 1 6 51:41 19
5. Buchlovice 11 4 0 7 39:42 12
6. Nedachlebice 11 3 2 6 25:56 11
7. Traplice 12 3 1 8 19:48 10
8. Velehrad 12 0 2 10 19:60 2

OKRESNÍ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A:Ořechov – Bílovice 10:1 (3:0) Kolář 3, Chmelař 3, Zelina 3, Beran – Valeš, Podolí – Tupesy 2:11 (0:8) Chládek 2 – Bánovský 3, Tomeček 3, Svoboda 3, Gola, Mistřice – Březolupy nehl., Babice – Kněžpole 2:1 (2:0) S. Janeček, M. Janeček – Churý.

1. Mistřice 11 10 1 0 109:31 31
2. Ořechov 14 10 1 3 131:40 31
3. Babice 14 10 1 3 74:33 31
4. Březolupy 12 8 1 3 86:17 25
5. Tupesy 12 7 1 4 79:39 22
6. Bílovice 13 4 1 8 64:64 13
7. Kněžpole 14 4 0 10 39:74 12
8. O. Lhota 13 2 0 11 18:152 6
9. Podolí 13 0 0 13 8:158 0

SKUPINA B:Vlčnov – Březová nehl., D. Němčí B – Orel Uh. Brod nehl., Hradčovice – Bystřice p. L. 4:2 (1:1) Pišoja 2, Říha, Wolf – Hodulík, Foltýn, St. Hrozenkov – Korytná nehl., S. Loz – ČSK Uh. Brod B 3:10 (1:4) R. Jankůj 3 – J. Kocák 3, I. Vystrčil 2, J. Hulín 2, D. Valenta, M. Nyiko, J. Nevařil.

1. D. Němčí B 13 11 1 1 96:16 34
2. Vlčnov 13 11 0 2 65:21 33
3. Orel Uh. Brod 14 9 1 4 68:51 28
4. ČSK Uh. Brod B 14 9 0 5 79:54 27
5. Hradčovice 15 8 2 5 52:40 26
6. Korytná 14 8 0 6 78:44 24
7. S. Loz 15 4 1 10 28:72 13
8. Březová 14 3 1 10 28:61 10
9. Bystřice p. L. 14 2 0 12 24:110 6
10. St. Hrozenkov 14 1 2 11 39:88 5

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ:Boršice – Nivnice nehl., Spytihněv – Tupesy náhr. termín, O. N. Ves – D. Němčí 12:6 (3:2) Jurčeka 5, Pšurný 3, Škrabal 2, Janečka, Daněk – Ambros 4, Hybler. Huspenina, Strání – Hluk náhr. termín, Polešovice – Vlčnov 10:4 Ficek 3, Gabriel 2, Bartošík 2, Sokolský, Lapčík, Bačák – Šobáň, Janča, Tibol, Uh. Ostroh – St. Město nehl., Buchlovice – FC Slovácko 4:4 (1:3) Daňhel 4 – Zachová 2, Obadalová, Mikačová.

1. O. N. Ves 18 17 0 1 243:72 51
2. Hluk 19 15 0 4 218:108 45
3. D. Němčí 20 15 0 5 200:98 45
4. Nivnice 18 13 0 5 251:117 39
5. Strání 20 12 1 7 204:91 37
6. FC Slovácko 20 10 2 8 174:134 32
7. Buchlovice 16 8 1 7 142:93 25
8. St. Město 16 8 0 8 137:130 24
9. Tupesy 20 8 0 12 107:187 24
10. Polešovice 18 7 0 11 101:179 21
11. Boršice 15 5 2 8 133:108 17
12. Spytihněv 17 3 0 14 71:189 9
13. Uh. Ostroh 18 3 0 15 55:209 9
14. Vlčnov 19 0 0 19 39:360 0

MLADŠÍ:Boršice – Nivnice nehl., Spytihněv – Tupesy náhr. termín, O. N. Ves – D. Němčí 1:19 (0:9) Běhávka – Š. Fibichr 7, Bobčík 4, Vlk 4, Kroča 3, A. Fibichr, Strání – Hluk 5:7 (2:2) Zimčík 3, Lancůch, Macíček – Koníček 2, Kremr 2, Omelka 2, Habáň, Polešovice – Vlčnov 3:0 Berka, Indruch, Macháň, Uh. Ostroh – St. Město nehl., Buchlovice – FC Slovácko 2:26 (0:9) Zámečník, Marek – Hanáčková 7, Chromečková 6, Jančářová 6, A. Chodurová 4, K. Chodurová 3.

1. D. Němčí 21 18 2 1 226:73 56
2. FC Slovácko 20 15 1 4 269:87 46
3. St. Město 16 13 1 2 112:62 40
4. Hluk 20 12 1 7 195:137 37
5. Tupesy 20 11 1 8 160:107 34
6. Strání 21 11 1 9 174:131 34
7. Spytihněv 17 10 2 5 171:84 32
8. Uh. Ostroh 18 9 0 9 143:106 27
9. Vlčnov 19 7 0 12 87:196 21
10. Polešovice 18 5 0 13 66:167 15
11. Boršice 14 3 1 10 65:141 10
12. Buchlovice 16 3 1 12 65:175 10
13. Nivnice 18 3 0 15 69:212 9
14. O. N. Ves 18 2 1 15 68:192 7

OKRESNÍ SOUTĚŽ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A:FC Slovácko B – Huštěnovice 6:7 (3:4) Zachová 2, Pastyříková 2, Stašková, K. Škrabalová – Slezák 5, Vlachynská 2, Jarošov – Nedakonice 3:8 (1:3) Němec 2, M. Bedroš – Schwarz 4, Mi. Dvouletý, T. Dvouletý, Matoušková, Reinberková, Mistřice – Březolupy 4:4 (2:2) Polášek 3, Bilavčík – Duda 2, Hoferek 2, Mařatice – Kněžpole nehl., Babice – Topolná 12:4 (4:2) Litoš 9, Polášková, Trvaj, Skřivánek – Kedra 4.

1. FC Slovácko B 14 12 0 2 111:56 36
2. Babice 14 8 3 3 78:59 27
3. Kněžpole 10 6 2 2 85:42 20
4. Mařatice 12 5 4 3 66:54 19
5. Březolupy 14 5 2 7 93:88 17
6. Nedakonice 11 5 0 6 55:59 15
7. Mistřice 11 4 1 6 45:54 13
8. Huštěnovice 14 3 3 8 46:76 12
9. Topolná 13 3 2 8 48:79 11
10. Jarošov 13 3 1 9 56:116 10

SKUPINA B:Orel Uh. Brod – Hradčovice nehl., Rudice – Prakšice 1:9 (1:1) Fornůsek – Helísek 3, S. Slavíčková 2, Jahoda, Puček, Valášek, Bednařík, Šumice – Havřice 3:1 (1:1) Kusák 2, Zálešák – Kůřil, Újezdec – St. Hrozenkov 7:0 Jančářová 3, J. Kelíšek 2, L. Kelíšek, Fabián, Bánov – Březová 2:2 (2:2) Daněk 2 – Hanesovský 2.

1. Hradčovice 13 12 0 1 99:20 36
2. Březová 15 10 2 3 56:26 32
3. Újezdec 13 9 0 4 77:43 27
4. Šumice 15 8 1 6 53:40 25
5. Prakšice 13 7 1 5 60:29 22
6. Bánov 15 7 1 7 72:40 22
7. Orel Uh. Brod 13 6 2 5 62:40 20
8. St. Hrozenkov 14 4 1 9 49:76 13
9. Havřice 13 2 0 11 31:57 6
10. Rudice 14 0 0 14 5:193 0

Autor: Redakce

19.5.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Primář neurologického oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně Jan Bartoník
2

Primář Bartoník: Neurologie je v současnost velmi dynamicky se rozvíjející obor

Po neznámé ženě, která si vyzvedla na padělaný recept léky ve dvou lékárnách v Přerově, pátrají nyní policisté.
2

Na padělané recepty si vyzvedla léky, pátrá po ní policie

Pěstujeme olivy

I u nás se dají vypěstovat olivovníky. Můžete je mít i doma, vždyť naprosto nejlepší pro naše podmínky je jejich pěstování v květináčích. A tak se jich nebojte a pojďme společně na to.

Krajský úřad přijal celkem 24 kandidátek pro podzimní parlamentní volby

Celkem 24 kandidátních listin pro volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky bylo v zákonné lhůtě, tedy do úterních 16 hodin, podáno na Krajském úřadě Zlínského kraje. Celkem za Zlínský kraj kandiduje za politickou stranu, hnutí či koalici 482 osob. Kandidátky přijímalo oddělení organizační odboru Kancelář hejtmana.

Berani chtějí novou TV kostku. Požádali o dotaci

Hokejový klub Berani Aukro Zlín chce pořídit novou „TV kostku.“ A to s pomocí dotace od Ministerstva školství a tělovýchovy (MŠMT) ve výši 5,4 milionu korun. Celkové náklady na pořízení a instalaci tohoto multimediálního zařízení dosáhnou výše devět milionů korun. Žádost o dotaci klub podal dnes, odpověď z MŠMT má přijít do konce listopadu.

Nový vzdělávací komplex podle návrhu architektky Jiřičné bude hotov v říjnu

Stavba nového Vzdělávacího komplexu Univerzity Tomáše Bati na Štefánikově ulici ve Zlíně se chýlí ke konci. Již za dva měsíce, v říjnu letošního roku, má být dokončena a zkolaudována.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení