VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji

Zlínský kraj - Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji.

8.5.2016
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Stanislav Dufka

MLADEŽNICKÝ FOTBAL V KRAJI

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU: Holešov – Uh. Brod 2:1 p. (1:1), 28. Heryán – 16. Sedláček, Brumov – Slušovice 2:3 (1:2), 36. Filák, 80. Vlček – 32. Kvasnica, 65. Tkadlec, 15. Večeřa, Kunovice – Luhačovice 5:0 (1:0), 26., 58., 80. Řihák, 81. Bílek, 90. Rozhon, Rožnov p. R. – Štítná n. V. 1:1 (1:0), 42. Kovář Jiří – 91. Barbořík Radovan, Louky – Malenovice 8:0 (6:0), 4. Kocourek, 9., 38. Sadil, 16. Janota, 24. Pavelka, 41. Štípek, 65. Sedláček, 90. Látal, Baťov – Nedašov 7:1 (4:0), 15., 31., 80. Zikmund, 37., 88. Večeřa, 41. Vondráček, 57. Zahradník – 89. Fojtík, Bojkovice – Hluk 3:4 p. (2:2), 2., 80. Gago, 10. Slavíček – 17., 90. Sagula, 37. Nguntual.

1. Slušovice 20 17 0 3 86:20 48 4 1
2. Kunovice 19 16 0 3 66:20 48 2 2
3. Hluk 20 13 0 7 54:31 40 2 3
4. Baťov 20 13 0 7 50:24 38 2 1
5. Brumov 20 11 0 9 71:43 33 1 1
6. Bojkovice 20 11 0 9 47:46 33 2 2
7. Uh. Brod 20 10 0 10 65:43 32 1 3
8. Rožnov p. R. 20 9 1 10 45:36 30 1 3
9. Louky 19 9 0 10 33:28 30 1 4
10. Štítná n. V. 20 9 1 10 45:39 28 2 2
11. Holešov 20 9 0 11 47:45 25 3 1
12. Luhačovice 20 7 0 13 34:61 21 2 2
13. Nedašov 20 2 0 18 14:108 4 2 0
14. Malenovice 18 1 0 17 10:123 3 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Hulín – Slavičín 3:2 (2:2), 14. Hrdlička, 29. Uličný, 75. Navrátil – 35. Šmotek, 41. Šebák, Val. Klobouky – Újezd 4:0 (3:0), 9. Obadal, 33., 41., 59. Poliak, Bylnice – Vel. Karlovice 2:0 (1:0), 33. Chudárek, 83. Chovančík (pen.), Lidečko – Ratiboř 4:2 (4:0), 5. Ryza (pen.), 16., 22., 30. Gargulák – 56. Ostřanský, 80. Fojtík, Vlachovice – Val. Polanka 2:3 p. (0:1), 60. Hověžák, 72. Trčka – 44. Pilčík, 66. Baran, Provodov – Mladcová 0:8 (0:4), 9. Cholasta, 24., 70. Čihánek, 28. Kubeša, 30. Balušek, 50. Dobeš, 55. Podhajský, 86. Šmatlák.

1. Napajedla 18 17 0 1 80:18 50 1 0
2. Slavičín 19 13 0 6 96:23 40 0 1
3. Bylnice 19 12 0 7 47:33 36 1 1
4. Vlachovice 18 13 0 5 36:28 35 5 1
5. Val. Klobouky 18 11 0 7 74:33 34 1 2
6. Hulín 18 10 0 8 81:52 31 0 1
7. Újezd 19 9 0 10 58:50 27 1 1
8. Vel. Karlovice 19 7 0 12 24:42 24 0 3
9. Mladcová 19 7 0 12 72:81 23 0 2
10. Lidečko 18 8 0 10 45:59 21 3 0
11. Ratiboř 19 6 0 13 44:68 19 1 2
12. Val. Polanka 18 7 0 11 36:70 19 3 1
13. Provodov 18 0 0 18 16:152 1 0 1
SKUPINA B: Morkovice – Koryčany 2:4 (1:3), 5., 80. Potočiar – 26., 31. Hanák, 50. Hubr, 11. Gejdoš, Lutopecny – St. Město 0:2 (0:1), 5. Sonntag, 88. Ficek, Boršice – Uh. Brod B 3:4 (1:2), 30. (pen.), 80., 84. Bartošík – 22. Machala, 41. Hulín, 84. Valenta, 84. Rezek, Nedachlebice – Chropyně 2:0 (1:0), 3., 85. Nožička, Strání – Jarošov 1:0 (1:0), 4. Pavluš, Dol. Němčí – Kvasice 1:3 (1:3), 43. Machalík – 3. Sládeček, 32., 37. Kašík.

1. Koryčany 18 15 0 3 81:27 45 1 1
2. Kvasice 18 15 0 3 66:18 44 1 0
3. Strání 19 13 0 6 46:37 38 1 0
4. Chropyně 18 13 0 5 68:43 37 2 0
5. Jarošov 18 10 0 8 70:46 31 0 1
6. Nedachlebice 19 10 0 9 46:34 31 1 2
7. Dol. Němčí 19 8 0 11 39:41 27 0 3
8. Morkovice 19 7 0 12 48:52 23 0 2
9. St. Město 18 8 0 10 42:49 23 2 1
10. Kněžpole 18 8 0 10 35:51 23 1 0
11. Uh. Brod B 18 7 0 11 33:52 21 1 1
12. Boršice 18 4 0 14 27:78 12 0 0
13. Lutopecny 18 1 0 17 10:83 2 1 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Louky – Bystřice p. H. 4:0 (3:0), 15., 17., 24. Drábik, 50. Chytil (pen.), Vik. Otrokovice – Uh. Brod 2:2 (1:1), 15., 46. Kraváček – 10. Beníček, 61. Peňáz, Slavičín – Brumov 2:3 (2:1), 1. Melichařík, 22. Kulíšek – 11., 58. Martinka, 50. Polomík, Rožnov p. R. – Vsetín 2:4 (1:1), 15. Janíček, 63. Hrůzek – 12., 38. Hruška, 60., 66. Karlík, Štítná n. Vl. – Kunovice 3:0 (2:0), 12. Malaník, 35. Důlka, 55. Struhař, Baťov – Holešov 4:0 (1:0), 33. Zapletal, 43. Štefka, 55., 59. Kampf.

1. Louky 16 12 0 4 61:10 37 0 1
2. Baťov 16 11 0 5 45:26 34 0 1
3. Kunovice 16 11 0 5 50:22 33 1 1
4. Slavičín 16 9 0 7 48:31 27 1 1
5. Vsetín 16 9 0 7 45:32 27 0 0
6. Uh. Brod 16 9 1 6 42:38 27 1 0
7. Štítná n. Vl. 16 7 0 9 34:49 22 1 2
8. Brumov 16 6 0 10 34:59 19 0 1
9. Vik. Otrokovice 16 6 1 9 27:43 18 2 1
10. Holešov 16 6 0 10 20:39 17 2 1
11. Rožnov p. R. 16 5 0 11 22:56 14 2 1
12. Bystřice p. H. 16 4 0 12 25:48 12 1 1
MLADŠÍ: Louky – Bystřice p. H. 6:4 (2:0), 11. Mikač, 24., 34., 35. Škoda, 38., 50. Obadalová – 42., 49., 57. Schönwalder, 47. Hanslík, Vik. Otrokovice – Uh. Brod 0:4 (0:3), 14., 29. Zámečník, 17. Maleňák, 38. Michalec, Slavičín – Brumov 13:0 (3:0), 6., 32. Šůstek, 13. Šoman (pen.), 27. Vaculová, 39., 66. Číž, 41. Kostka, 59. Hrabina, 61. Hrabina, 64., 68. Vaculová, 68. Struhař (vl.), 70. Křek, Rožnov p. R. – Vsetín 1:8 (0:3), 56. Dořičák – 5. Durmon, 6. Rodek, 7. Mikuš, 35., 47. Chromčák, 37., 50. Zbranek, 55. Jančina, Štítná n. Vl. – Kunovice 0:6 (0:3), 18. Tvrdoň, 22. Král, 29., 44., 50. Škrabal, 37. Vojtěšek, Baťov – Holešov 1:4 (1:2), 7. Zpěvák – 20. Horák, 25. Mikeška, 52., 60. Linda.

1. Vsetín 16 16 0 0 140:39 48 0 0
2. Slavičín 16 14 0 2 123:37 42 0 0
3. Kunovice 16 14 0 2 100:26 42 0 0
4. Holešov 16 10 0 6 70:81 28 2 0
5. Baťov 16 8 0 8 80:80 24 0 0
6. Uh. Brod 16 8 0 8 75:78 24 0 0
7. Bystřice p. H. 16 7 0 9 68:87 21 0 0
8. Štítná n. Vl. 16 5 0 11 58:84 15 1 1
9. Brumov 16 4 0 12 53:110 13 0 1
10. Louky 16 4 0 12 39:72 12 0 0
11. Vik. Otrokovice 16 3 0 13 23:79 10 0 1
12. Rožnov p. R. 16 3 0 13 38:94 9 1 1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Hulín – Vlachovice 3:1 (3:0),11. Hlavica (vl.), 24. Soukup, 33. Vítoslavský – 65. Kudela, Nedašov – Hošťálková 1:5 (1:3), 3. Novák – 15., 69. Veselý, 18., 23., 39. Březovják, Luhačovice – Zlín B 1:5 (1:4), 6. Zábojník – 8. Kolařík, 25. Šik, 31., 35. Korvas, 68. Kaláč, Juřinka – Lužkovice 4:3 (3:1), 13., 18., 28. Bílý, 58. Šulák – 30. Peštuka, 55., 67. Böhm, Vel. Karlovice – Hor. Bečva 5:1 (2:0), 17. Gajdoš, 21., 51. Jurajda, 60. Jílek, 65. Kohout (vl.) – 63. Fojtášek.

1. Zlín B 16 15 0 1 101:16 45 0 0
2. Juřinka 16 13 0 3 64:35 39 0 0
3. Hulín 16 10 0 6 65:41 32 0 2
4. Luhačovice 16 10 0 6 71:38 31 0 1
5. Val. Klobouky 15 10 0 5 66:39 29 1 0
6. Lužkovice 15 10 0 5 53:32 29 1 0
7. Vsetín B 14 6 0 8 41:52 18 1 1
8. Hošťálková 16 6 0 10 48:53 17 1 0
9. Vel. Karlovice 16 4 0 12 23:60 13 0 1
10. Nedašov 16 4 0 12 34:71 12 0 0
11. Vlachovice 16 4 0 12 24:52 11 1 0
12. Hor. Bečva 14 1 0 13 9:110 3 0 0
SKUPINA B: St. Město – Bojkovice 6:3 (3:0), 1., 13., 45., 61. Zachar, 2. Kosinka, 37. Čech, – 43. Kundrata, 64. Andrlík, 67. Lukáš, Napajedla – Dol. Němčí 4:1 (1:0), 23., 68. Winkler, 42. Srnec, 58. Večeřa – 36. Horňák, 1. FC Slovácko – Koryčany 3:4 (0:1), 48. Chybíková, 55. Veselá, 76. Grygarová – 14., 43. Kaňa, 40. Bardon, 77. Bardon, Hluk – Kvasice 6:2 (4:1), 9., 21., 34. Martiš, 26., 46. Frühauf, 68. Pančík – 2. Hora, 47. Přikryl, Morkovice – Zlechov 2:5 (2:2), 7. Poruba, 26. Zaoral – 10. Goliáš, 34. Kowalík, 49., 62., 65. Goliáš, Osvětimany – Strání 7:1 (5:0), 7.., 18., 25., 28., 46. Matejkovič, 48. Trlida – 63. Gabriš.

1. Bojkovice 16 15 0 1 88:22 45 0 0
2. Osvětimany 16 14 0 2 96:22 41 1 0
3. Koryčany 16 10 0 6 60:36 30 0 0
4. Hluk 16 9 0 7 43:35 28 0 1
5. Napajedla 16 8 0 8 32:41 26 0 2
6. Zlechov 16 7 0 9 42:45 23 0 2
7. Dol. Němčí 16 7 0 9 32:39 21 0 0
8. Strání 15 6 0 9 19:54 18 0 0
9. St. Město 16 6 0 10 39:58 17 1 0
10. Kvasice 15 6 0 9 22:51 16 2 0
11. Morkovice 16 5 0 11 13:44 13 2 0
12. 1. FC Slovácko 16 2 0 14 19:58 7 0 1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Hulín – Vlachovice 4:1 (2:1), 18. Němec, 28. Ondrejec, 34., 46. Vykopal – 7. Straka, Nedašov – Hošťálková 1:6 (0:4), 49. Holba – 3., 6. Kořenek, 4. Mika, 20. Mikula, 52. Hastík, 59. Matula, Luhačovice – Zlín B 3:9 (2:6), 13. Garaja, 29. Valčík, 60. Slovák – 4., 17.Brunclík, 6. Martáková, 8. Havrlant, 10. Brhel, 21. Navrátil, 32., 55. Martáková, 34. Navrátil (pen.), Juřinka – Lužkovice 2:0 (2:0), 16. Marušák, 27. Šlézar, Vel. Karlovice – Hor. Bečva 13:0 (7:0), 2. Pniok, 20. Venglár, 21., 22. Toman, 27. Morávek, 29., 40. Koňařík, 30., 49., 60. Horáček, 34. Pavelka, 50. Štuler, 54. Fojt.

1. Val. Klobouky 15 15 0 0 120:17 44 1 0
2. Vel. Karlovice 16 12 0 4 109:38 37 0 1
3. Vsetín B 15 12 0 3 100:33 35 1 0
4. Juřinka 16 11 0 5 47:41 31 2 0
5. Zlín B 16 8 0 8 68:41 27 0 3
6. Hošťálková 16 9 0 7 59:56 27 1 1
7. Hulín 16 8 0 8 75:67 24 0 0
8. Nedašov 16 5 0 11 25:104 15 0 0
9. Hor. Bečva 15 5 0 10 35:115 15 0 0
10. Lužkovice 15 4 0 11 26:60 13 1 2
11. Vlachovice 16 4 0 12 32:66 12 1 1
12. Luhačovice 16 1 0 15 20:78 2 1 0
SKUPINA B: St. Město – Bojkovice 2:5 (1:5), 21. Popelka, 40. Rožek – 2. Kundrata, 9., 25., 30. Bulejko, 23. Liška, Napajedla – Dol. Němčí 1:9 (0:4), 56. Horák – 3., 6., 21., 42., 44. Hibler, 9. Bobčík, 31. Tureček, 46. Vlk, 53. Bobčík, 1. FC Slovácko – Koryčany 7:1 (2:0), 18. Hanáčková, 21. Vlachynská, 36., 54. Tomečková, 38., 47. Sklenářová, 55. Crhonková – 53. Kovář, Hluk – Kvasice 3:4 (1:3), 2. Frühauf, 38., 50. Gál – 9. Jedlička, 12. Kochaníček, 16., 55. Samohýl, Morkovice – Zlechov 8:3 (2:1), 18., 41., 45., 49., 60. Ospalík, 32. Marek, 44. Měrka, 54. Marek Daniel – 30. Janovský, 40. Kowalík, 53. Lapčík, Osvětimany – Strání 2:1 p. (1:1), 26. Dvouletý – 18. Zetka.

1. Bojkovice 16 15 0 1 124:33 45 0 0
2. 1. FC Slovácko 16 14 0 2 138:18 41 1 0
3. St. Město 16 12 0 4 92:31 36 1 1
4. Osvětimany 16 11 0 5 80:40 32 1 0
5. Dol. Němčí 16 11 0 5 79:64 32 1 0
6. Koryčany 16 7 0 9 61:66 20 1 0
7. Hluk 16 6 0 10 38:55 19 0 1
8. Zlechov 16 5 0 11 48:86 16 0 1
9. Morkovice 16 5 0 11 51:106 15 0 0
10. Kvasice 15 4 0 11 35:108 12 0 0
11. Strání 15 3 0 12 44:92 10 0 1
12. Napajedla 16 2 0 14 25:116 7 0 1

Autor: Martin Břenek

8.5.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Vedoucí fyzioterapeutka Kroměřížské nemocnice Pavla Zemanová

ON-LINE: O bolestech zad i cvičení v práci

Křišťálová Lupa 2017

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Hostákovi se nelíbilo zahřívání gum. Jinak jej svezení v závodničce nadchlo

Rozhodně si necvrnkl do kalhot. Naopak. Plnými doušky si v těchto dnech užívá krásy a tradice pro něj zcela nového zlínského regionu nový generální manažer hokejových Beranů Martin Hosták. Bývalý úspěšný hokejista a expert v úterý rád přijal pozvání a možnost svézt se na testovací zkoušce blížící se Barumky ve špičkovém závodním voze Škoda Fabia R5 pilotovaném Antonínem Tlusťákem.

Město Otrokovice podpořilo dotací Dobrovolnické centrum ADRA

Padesátitisícovou dotací podpořila otrokovická radnice činnost Dobrovolnického centra ADRA. Rozhodli o tom členové rady města. Organizace ADRA poskytuje v Otrokovicích dobrovolnickou službu ve čtyřech sociálních a zdravotních zařízeních.

Vysněné dětské postele

Dětský pokoj potřebuje pořádnou postel. Ale obyčejné postele jsou plné nesplněných dětských snů. Zkuste splnit nějaké ty sny i vysněnou postelí.

Obchodní centrum hostilo autogramiádu k Barumce

Téměř tisícovka příznivců automobilového sportu si nenechala ujít úterní autogramiádu předních závodníků nadcházejícího 47. ročníku Barum Czech Rally Zlín.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení