VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji

Zlínský kraj -  Výsledkový servis z mládežnického fotbalu

12.6.2016
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/archiv

Krajský přebor dorostu

Nedašov – Malenovice 1:2 (0:0), 83. Mičuda – 60. Menša, 84. Mikeštík, Rožnov p/R – Holešov 0:1 (0:1) 34. Karol, Kunovice – Louky 4:1 (2:0) 2. a 54. Rozhon, 12. Bouřa, 84. Řihák – 85. Pavelka, Luhačovice – Hluk 2:3 na pen. (2:1) 17. Daňo, 29. Čala – 20. Sagula, 81. Martiš, Slušovice – Uh. Brod 10:1 (5:1) 14., 8., 26. a 76. Kvasnica, 22., 57. a 71. Večeřa, 37. Zbranek, 62. a 80. Šarman – 19. Sedláček, Štítná n. V. – Bojkovice 3:2 (1:1) 2. Malaník, 57. Šimoník, 86. Barbořík – 28. Kolínek, 66. Martinec, Baťov – Brumov 3:2 (2:0) 19. a 58. Tomaštík, 39. Večeřa – 63. a 64. Vaculín.

1. Kunovice 25 22 0 3 93:23 66 2 2
2. Slušovice 25 21 0 4 121:26 61 4 2
3. Hluk 25 18 0 7 81:37 53 4 3
4. Brumov 25 15 0 10 93:52 45 1 1
5. Baťov 25 15 0 10 59:40 44 2 1
6. Uh. Brod 25 12 0 13 75:62 39 1 4
7. Louky 25 12 0 13 49:46 38 2 4
8. Bojkovice 25 12 0 13 60:55 37 2 3
9. Štítná n/V 25 12 0 13 56:53 35 3 2
10. Holešov 25 12 0 13 54:54 34 3 1
11. Rožnov p/R 25 10 0 15 53:49 33 1 4
12. Luhačovice 25 10 0 15 48:72 30 3 3
13. Malenovice 25 2 0 23 14:175 6 0 0
14. Nedašov 25 2 0 23 17:129 4 2 0

Krajská soutěž dorostu

SKUPINA A: Val. Polanka – Napajedla 0:1 (0:1) 14. Brauner, Mladcová – Ratiboř 4:2 (3:1) 12. Kubeša, 25. Šmatlák, 43. Kurtin, 58. Čihánek – 22. Havlík, 67. Černík, Val. Klobouky – Provodov 0:0, Vlachovice – Lidečko 2:4 (0:0) 56. Rak, 81. Pekárek (pen.) – 47. Ryza, 54. Hruboň, 55. Hynek, 87. Gargulák, Hulín – Bylnice nehráno, Újezd – Vel. Karlovice 8:0 (4:0) 14., 40. a 45. Milis, 30. Kráčalík, 45. Kubíček, 47. Mikulka, 72. a 75. Zicha.

1. Napajedla 23 22 0 1 111:19 65 1 0
2. Slavičín 23 16 0 7 109:32 49 0 1
3. Hulín 22 14 0 8 119:57 43 0 1
4. Bylnice 22 14 0 8 57:41 42 1 1
5. Vlachovice 23 15 0 8 47:44 42 5 2
6. Val. Klobouky 23 13 1 9 84:48 40 2 2
7. Újezd 24 12 0 12 85:63 35 2 1
8. Lidečko 23 11 0 12 67:74 30 4 1
9. Mladcová 23 9 0 14 83:100 30 0 3
10. Vel. Karlovice 23 8 0 15 25:58 27 0 3
11. Val. Polanka 23 8 0 15 52:100 22 3 1
12. Ratiboř 23 6 0 17 48:85 19 1 2
13. Provodov 23 0 1 22 16:182 2 0 1

SKUPIAN B: Jarošov – Uh. Brod B 3:1 (2:0) 28. Pitr, 40. Mitáček, 83. Krajčovič – 59. Konečný, Kněžpole – Nedachlebice 2:0 (1:0) 35. Maršálek, 82. Hančík, Kvasice – St. Město 10:1 (7:0) 1. (pen.), 16. Zapletal, 28., 35, 40., 44. Pospíšil, 45. Sládeček, 50. Kašík, 56. Sládeček, 63. Ševela – 88. Otrusiník, Morkovice – Lutopecny 9:1 (4:1) 2. a 45.Potočiar, 31, 62. a 69. Petráš, 33. a 88. Štěpánek, 47. Judas, 86. Juřena, 88. Štěpánek – 10. Dostálík, Koryčany – Chropyně 4:1 (3:0) 2., 4. a 41. Gejdoš, 75. Hubr – 71. Šťastný, Dol. Němčí – Strání 0:2 (0:1) 10. Kolaja, 86. Vintr.

1. Koryčany 23 20 0 3 108:33 60 1 1
2. Kvasice 23 19 0 4 92:21 57 1 1
3. Chropyně 23 17 0 6 85:53 48 3 0
4. Strání 23 15 0 8 50:41 44 2 1
5. Jarošov 23 14 0 9 90:54 43 0 1
6. Nedachlebice 24 11 0 13 54:52 34 1 2
7. Kněžpole 23 12 0 11 47:58 34 2 0
8. Dol. Němčí 23 10 0 13 46:49 33 0 3
9. Morkovice 23 9 0 14 61:59 29 0 2
10. St. Město 23 9 0 14 52:72 27 2 2
11. Uh. Brod B 23 8 0 15 45:74 24 1 1
12. Boršice 23 4 0 19 33:109 12 0 0
13. Lutopecny 23 2 0 21 18:106 5 1 0

Krajský přebor žáků

STARŠÍ: Louky – Slavičín 3:1 (0:0) 37., 41., 44. Kuna – 47. Melichařík, Vsetín – Bystřice p/H. 10:0 (4:0) 4. a 33. Hurta, 14. Maňák, 22. Škrla, 43. Tomanec, 46. a 49. Freund, 63. Knebl, 64. Škrla, 66. Říha, Rožnov p. R. – Štítná n/Vl. 4:5 na pen: 1:4 (1:3) 18. Merta, 39. a 45. Halačka, 41. Kapoun – 11. a 13. Malaník, 26. a 58. Důlka, Brumov – Uh. Brod 4:3 (3:1) 1. a 29. Polomík, 15. Martinka, 65. Švirák – 12. Hrabalík, 37. Mlčoch, 54. Hrabalík, Baťov – Vik. Otrokovice 3:0 (0:0) 55. Zpěvák, 66. Štefka (pen.), 70. Zapletal, Holešov – Kunovice 1:2 na pen.: 4:5 (1:0) 23. Janál (pen.) – 61. Fryček.

1. Louky 21 17 0 4 77:14 51 1 1
2. Kunovice 21 15 0 6 74:29 44 2 1
3. Baťov 21 13 0 8 63:43 41 0 2
4. Vsetín 21 13 0 8 68:40 39 0 0
5. Slavičín 21 12 0 9 67:41 36 1 1
6. Štítná n/Vl. 21 11 0 10 51:62 33 2 2
7. Vik. Otrokovice 21 11 0 10 40:48 31 3 1
8. Uh. Brod 21 10 0 11 56:55 30 1 1
9. Brumov 21 8 0 13 51:81 25 0 1
10. Holešov 21 7 0 14 30:49 21 2 2
11. Rožnov p/R. 21 5 0 16 28:83 15 2 2
12. Bystřice p/H. 21 4 0 17 29:89 12 1 1

MLADŠI: Louky – Slavičín 0:6 (0:3) 17. Hamalčík D., 20. Hamalčík R., 23. a 35. Vaculová, 33. Šoman, 39. Bor, Vsetín – Bystřice p/H. 14:1 (6:0) 11. a 52. Mikuš, 12. Zbranek, 17. Konečný, 19. Chromčák, 21., 24.46, a 59. Fojtů, 35. Chromčák, 48. a 49. Zbranek, 54. Lukáš, 55. Jančina, – 50. Hošák, Rožnov p/R. – Štítná n/Vl. 8:2 (4:1) 1., 32., a 37. Sladovník, 16. Dořičák, 20. Křižka, 29. Pupík, 50. Pupík, 57. Nerád – 7. Hnilo, 59. Horňák, Baťov – Vik. Otrokovice 7:1 (3:1) 4. Zpěvák, 19. Kříž, 28. Štefka, 37. Guřan, 46. Chytil, 50. Kopecký, 55. Chlebík – 9. Berger (pen.), Brumov – Uh. Brod 7:6 (4:2) 12., 13., 27. Růžička, 18. Struhař, 33., 35., 39. Ohera – 4., 9., 32., 33. a 42. Valenta, 38. Maleňák, Holešov – Kunovice 1:3 (1:1) 28. Pospíšil – 5. Obdržálek, 39. vlastní, 53. Svoboda,

1. Vsetín 21 20 0 1 190:48 60 0 0
2. Slavičín 21 19 0 2 147:45 57 0 0
3. Kunovice 21 18 0 3 131:34 54 0 0
4. Holešov 21 13 0 8 104:100 37 2 0
5. Uh. Brod 21 11 0 10 105:96 34 0 1
6. Baťov 21 11 0 10 98:100 32 1 0
7. Bystřice p. H. 21 9 0 12 88:128 26 1 0
8. Brumov 21 7 0 14 71:143 22 0 1
9. Rožnov p. R. 21 5 0 16 54:104 16 1 2
10. Štítná n. Vl. 21 5 0 16 67:134 15 1 1
11. Vik. Otrokovice 21 4 0 17 33:103 13 0 1
12. Louky 21 4 0 17 46:99 12 0 0

Krajská soutěž žáků

SKUPINA A – STARŠÍ: Hulín – Luhačovice 2:4 (0:3) 40. a 60. Vlk – 13. Zábojník, 16. Vítek, 23. Plášek, 56. Hyžík, Vel. Karlovice – Vsetín B 3:1 (0:1) 41. Jílek (pen.), 59. Jurajda, 67. Gajdoš- 28. Karlík, Hor. Bečva – Vlachovice nehlášeno, Lužkovice – Val. Klobouky 2:3 na pen.: 2:4 (2:0) 3. a 8. Javořík – 46. Procházka, 58. Poliak, Zlín B – Hošťálková 11:1 (5:0) 2. a 8. Malota, 15. Kaláč, 25. Mňačko, 32. Kolařík, 45. Válek, 50. Strnad, 55. Šanda, 60. Cedidla, 68. Kolařík, 70. Cedidla – 66. Veselý, Juřinka – Nedašov 8:3 (4:1) 6. Golda, 7. Klanica, 14. a 16. Bílý, 39. a 53. Golda, 50. Bílý, 68. Cacek – 31., 42., 58. Kolínek.

1. Zlín B 19 17 0 2 109:21 51 0 0
2. Juřinka 19 15 0 4 70:47 45 0 0
3. Luhačovice 19 12 0 7 80:43 37 0 1
4. Lužkovice 19 12 0 7 59:41 36 1 1
5. Val. Klobouky 20 13 0 7 72:59 36 3 0
6. Hulín 19 10 0 9 61:57 31 1 2
7. Vsetín B 19 7 0 12 50:67 21 1 1
8. Vlachovice 19 6 0 13 32:58 17 1 0
9. Hošťálková 19 5 0 14 41:75 16 1 2
10. Vel. Karlovice 19 5 0 14 26:69 16 0 1
11. Nedašov 19 3 0 16 37:100 9 0 0

MLADŠÍ: Vel. Karlovice – Vsetín B 1:3 (1:2) 16. Černá – 4. Valchař, 8. Dobeš, 47. Wandrol, Hulín – Luhačovice 1:4 (1:2) 28. Olle – 20. a 37. Hanáček, 21. Pospíšil, 39. Garaja, Hor. Bečva – Vlachovice nehl., Zlín B – Hošťálková 2:5 (1:2) 30. David, 43. Žalek – 18. Hastík Jan27. vlastní, 43. Kořenek, 48. Hastík, 49. Mikula, Lužkovice – Val. Klobouky 1:4 (0:3) 43. Peterka – 8. Poliak, 12. Samiec, 20. a 33. Opravil, Juřinka – Nedašov 13:0 (4:0) 4. Blaha, 15. Menšík, 23. a 46. Šeliga, 29. a 40. Bílý, 35. Pavlištík, 48. Křesala, 53. a 58. Ševčík, 56. Menšík, 57. Orság, 59. Šlézar.

1. Val. Klobouky 20 20 0 0 148:25 58 2 0
2. Vsetín B 19 14 0 5 117:41 42 1 1
3. Vel. Karlovice 19 13 0 6 115:44 40 0 1
4. Juřinka 19 14 0 5 71:44 40 2 0
5. Hošťálková 19 12 0 7 66:65 36 1 1
6. Zlín B 19 8 0 11 66:63 27 0 3
7. Hulín 19 7 0 12 58:92 21 0 0
8. Lužkovice 19 6 0 13 34:65 20 1 3
9. Nedašov 19 5 0 14 23:128 15 0 0
10. Vlachovice 19 4 0 15 36:96 11 2 1
11. Luhačovice 19 2 0 17 23:94 5 1 0

SKUPINA B

STARŠÍ: Kvasice – Dol. Němčí 2:3 (0:1) 63. Novotná, 44. Hora – 7. Zaduban, 57. Bobčík, 69. Bobčík, Strání – Koryčany 1:6 (1:3) 15. Bruštík – 20., 24. a 65. Bardon, 35., 46. a 57. Kaňa, St. Město – Napajedla 3:2 (2:2) 6. Dleštík, 10. Kosinka, 37. Zajíc – 28. a 30. Večeřa, Bojkovice – Zlechov 7:0 (3:0) 6., 27., 55. a 68. Andrlík, 33. a 40. Vyhnálek, 42. Králík,

1. Bojkovice 21 19 0 2 120:27 57 0 0
2. Osvětimany 20 16 0 4 107:31 47 1 0
3. Koryčany 21 13 0 8 85:49 39 0 0
4. Hluk 20 11 0 9 54:58 34 0 1
5. Napajedla 21 11 0 10 46:55 34 1 2
6. St. Město 21 11 0 10 59:64 32 1 0
7. Dol. Němčí 21 10 0 11 43:56 30 0 0
8. Zlechov 21 8 0 13 50:64 26 0 2
9. Kvasice 21 9 0 12 38:63 26 2 1
10. Morkovice 20 7 0 13 19:53 19 2 0
11. Strání 21 6 0 15 28:79 19 0 1
12. Slovácko 20 3 0 17 26:76 9 1 1

MLADŠÍ: Strání – Koryčany 3:2 (1:1) 1. a 35. Eliáš, 55. Tóth – 19. a 58. Novotný, Bojkovice – Zlechov 13:3 (4:1) 6. Liška, 11. Bulejko, 23. a 43. Kundrata, 35., 45. a 58. Machala, 36. Koudelík (pen.), 39. Gago, 40. Surý, 46., 53., 54. Bulejko, – 4. Janovský (pen.), 48. Tomeček, 50. Lapčík, St. Město – Napajedla 14:1 (9:1) 1., 2., 3., 35. Straka, 8. a 25. Obdržálek, 12. Sonntag, 7. Kejř, 20. Popelka, 27. Bureš, 31. Rožek, 38. Kunovjánek, 40. a 50. Tománek – 29. Ferovič, Kvasice – Dol. Němčí 3:5 (2:3) 4., 20. Samohýl, 35. Novotná – 6. a 13. Hibler, 21. Kotačka, 42. Tinka, 44. Kotačka.

1. Bojkovice 21 18 0 3 159:57 54 0 0
2. Slovácko 20 17 0 3 162:27 50 1 0
3. St. Město 21 16 0 5 125:40 48 1 1
4. Osvětimany 20 15 0 5 103:47 44 1 0
5. Dol. Němčí 21 14 0 7 101:95 41 1 0
6. Koryčany 21 10 0 11 94:79 30 1 1
7. Strání 21 8 0 13 80:110 25 0 1
8. Hluk 20 7 0 13 51:74 22 0 1
9. Kvasice 21 6 0 15 60:128 18 0 0
10. Zlechov 21 6 0 15 59:130 18 1 1
11. Morkovice 20 5 0 15 57:136 15 0 0
12. Napajedla 21 2 0 19 35:163 7 0 1

ZPRAVODAJOVÉ DENÍKU

Autor: Redakce

12.6.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Primář neurologického oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně Jan Bartoník
2

Primář Bartoník: Neurologie je v současnost velmi dynamicky se rozvíjející obor

Po neznámé ženě, která si vyzvedla na padělaný recept léky ve dvou lékárnách v Přerově, pátrají nyní policisté.
2

Na padělané recepty si vyzvedla léky, pátrá po ní policie

Pěstujeme olivy

I u nás se dají vypěstovat olivovníky. Můžete je mít i doma, vždyť naprosto nejlepší pro naše podmínky je jejich pěstování v květináčích. A tak se jich nebojte a pojďme společně na to.

Krajský úřad přijal celkem 24 kandidátek pro podzimní parlamentní volby

Celkem 24 kandidátních listin pro volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky bylo v zákonné lhůtě, tedy do úterních 16 hodin, podáno na Krajském úřadě Zlínského kraje. Celkem za Zlínský kraj kandiduje za politickou stranu, hnutí či koalici 482 osob. Kandidátky přijímalo oddělení organizační odboru Kancelář hejtmana.

Berani chtějí novou TV kostku. Požádali o dotaci

Hokejový klub Berani Aukro Zlín chce pořídit novou „TV kostku.“ A to s pomocí dotace od Ministerstva školství a tělovýchovy (MŠMT) ve výši 5,4 milionu korun. Celkové náklady na pořízení a instalaci tohoto multimediálního zařízení dosáhnou výše devět milionů korun. Žádost o dotaci klub podal dnes, odpověď z MŠMT má přijít do konce listopadu.

Nový vzdělávací komplex podle návrhu architektky Jiřičné bude hotov v říjnu

Stavba nového Vzdělávacího komplexu Univerzity Tomáše Bati na Štefánikově ulici ve Zlíně se chýlí ke konci. Již za dva měsíce, v říjnu letošního roku, má být dokončena a zkolaudována.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení