VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji

Zlínský kraj -  Výsledkový servis z mládežnického fotbalu

19.6.2016
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/archiv

MLADEŽNICKÝ FOTBAL V KRAJI

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU: Holešov – Baťov 2:3 p. (1:1), 26., 89. Kotas – 10. Vondráček, 54. Večeřa, Brumov – Kunovice 4:2 (3:0), 14., 69. Vaculín, 23. Filák, 44. Kubiš – 52. Otáhal, 69. Řihák, Uh. Brod – Luhačovice 1:2 (0:1), 59. Machala – 44. Zábojník, 57. Daňo, Malenovice – Štítná n. V 0:3 (0:1), 25. Malaník, 52., 70. Zvoníček, Louky – Slušovice 1:2 (0:1), 46. Horák – 23., 76. Večeřa, Hluk – Nedašov 10:0 (5:0), 8. Gál, 14., 22. Kuřina, 33. Martiš, 42. Otrusiník, 68. Nguntual, 74. Frühauf, 79. Pham, 81. Nguntual, 84. Gášek, Bojkovice – Rožnov p. R 6:3 (3:2), 1., 83. Gorčík, 7. Slavíček, 11., 57. Martinec, 64. Gago – 29. Janíček, 35. Kolařík, 85. Fiurášek.

1. Kunovice 26 22 0 4 95:27 66 2 2
2. Slušovice 26 22 0 4 123:27 64 4 2
3. Hluk 26 19 0 7 91:37 56 4 3
4. Brumov 26 16 0 10 97:54 48 1 1
5. Baťov 26 16 0 10 61:42 46 3 1
6. Bojkovice 26 13 0 13 66:58 40 2 3
7. Uh. Brod 26 12 0 14 76:64 39 1 4
8. Štítná n. V. 26 13 0 13 59:53 38 3 2
9. Louky 26 12 0 14 50:48 38 2 4
10. Holešov 26 12 0 14 56:56 35 3 2
11. Rožnov p. R. 26 10 0 16 56:55 33 1 4
12. Luhačovice 26 11 0 15 50:73 33 3 3
13. Malenovice 26 2 0 24 14:178 6 0 0
14. Nedašov 26 2 0 24 17:139 4 2 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Napajedla – Vlachovice 4:2 (0:0), 50. Mráz, 65. Holomek, 70. Jurčík, 81. Brauner – 64. Pekárek, 80. Trčka, Ratiboř – Slavičín 2:4 (1:3), 4. Musil, 85. Kovář (vl.) – 17. Hyžík, 31. Zámečník, 37. Kovář, 83. Bařinka, Lidečko – Val. Klobouky 3:5 (1:4), 36. Gargulák, 54., 75. Ryza – 6., 19. Mana, 30., 43. Mikulčík, 49. Obadal, Bylnice – Mladcová 2:3 (1:1), 33. (pen.), 46. Lukáč – 39., 50. Mikel, 90. Dobeš, Vel. Karlovice – Val. Polanka 2:1 (2:0), 34. Jurajda, 43. Pavelka – 74. Baran, Provodov – Hulín 0:11 (0:5), 1., 11., 62., 72. Navrátil, 5. Složil, 23., 29. Šálek, 53., 75. Hrdlička, 60. Jetelina, 70. Beneš.

1. Napajedla 24 23 0 1 115:21 68 1 0
2. Slavičín 24 17 0 7 113:34 52 0 1
3. Hulín 24 16 0 8 133:57 49 0 1
4. Val. Klobouky 24 15 0 9 92:51 45 2 2
5. Bylnice 24 14 0 10 59:47 42 1 1
6. Vlachovice 24 15 0 9 49:48 42 5 2
7. Újezd 24 12 0 12 85:63 35 2 1
8. Mladcová 24 10 0 14 86:102 33 0 3
9. Lidečko 24 11 0 13 70:79 30 4 1
10. Vel. Karlovice 24 9 0 15 27:59 30 0 3
11. Val. Polanka 24 8 0 16 53:102 22 3 1
12. Ratiboř 24 6 0 18 50:89 19 1 2
13. Provodov 24 0 0 24 16:196 1 0 1

SKUPINA B: Uh. Brod B – Koryčany 3:6 (1:4), 30. Machala, 56. Hulín, 87. Hrabalík – 6. Gejdoš, 15. Prachař, 17. Kaňa, 23. Elzner, 62., 71. Hanák, Boršice – Dol. Němčí 3:7 (2:5), 1. Šesták, 3. Bartošík, 77. Juřena – 5. Talský, 11., 15., 27. Krchňáček, 43. Horňák, 47. Talský, 83. Bílík, Chropyně – Kvasice 0:2 (0:1), 16. Slavík, 80. Sládeček, Lutopecny – Jarošov 1:4 (1:2), 7. Trlica – 25. Jančík, 32. Jurča, 66. Pitr, 83. Svoboda (pen.), Strání – Morkovice 2:3 p. (0:1), 62. Vintr, 89. Kolaja – 21. Potočiar, 73. Judas, St. Město – Kněžpole 0:3 (0:2), 21. Malina, 28. Maršálek, 50. Hančík.

1. Koryčany 24 21 0 3 114:36 63 1 1
2. Kvasice 24 20 0 4 94:21 60 1 1
3. Chropyně 24 17 0 7 85:55 48 3 0
4. Jarošov 24 15 0 9 94:55 46 0 1
5. Strání 24 15 0 9 52:43 45 2 2
6. Kněžpole 24 13 0 11 50:58 37 2 0
7. Dol. Němčí 24 11 0 13 53:52 36 0 3
8. Nedachlebice 24 11 0 13 54:52 34 1 2
9. Morkovice 24 10 0 14 63:61 31 1 2
10. St. Město 24 9 0 15 52:75 27 2 2
11. Uh. Brod B 24 8 0 16 48:80 24 1 1
12. Boršice 24 4 0 20 36:116 12 0 0
13. Lutopecny 24 2 0 22 19:110 5 1 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Vik. Otrokovice – Slavičín 2:3 (1:1), 11. Kraváček, 60. Petrů – 26., 42. Melichařík, 41. Častulík, Uh. Brod – Holešov 3:0 (1:0), 26. Peňáz, 38. Mléčka, 39. Kusák, Bystřice p. H. – Rožnov p. R. 1:2 (1:0), 8. Maťa – 42. Kapoun, 70. Janíček, Kunovice – Vsetín 1:0 p., Brumov – Louky 0:5 (0:3), 6., 47. Mikulášek, 19. Jaroněk, 32. Sadil, 44. Štalmach, Štítná n. Vl. – Baťov 3:1 (1:1), 34., 38., 53. Malaník – 14. Bršlica.

1. Louky 22 18 0 4 82:14 54 1 1
2. Kunovice 22 16 0 6 74:29 46 3 1
3. Baťov 22 13 0 9 64:46 41 0 2
4. Vsetín 22 13 0 9 68:40 40 0 1
5. Slavičín 22 13 0 9 70:43 39 1 1
6. Štítná n. Vl. 22 12 0 10 54:63 36 2 2
7. Uh. Brod 22 11 0 11 59:55 33 1 1
8. Vik. Otrokovice 22 11 0 11 42:51 31 3 1
9. Brumov 22 8 0 14 51:86 25 0 1
10. Holešov 22 7 0 15 30:52 21 2 2
11. Rožnov p. R. 22 6 0 16 30:84 18 2 2
12. Bystřice p. H. 22 4 0 18 30:91 12 1 1

MLADŠÍ: Kunovice – Vsetín 2:3 (1:1), 3. Andrýsek, 45. Obdržálek – 26., 59. Zbranek, 40. Mikuš, Vik. Otrokovice – Slavičín 3:7 (3:4), 5., 20., 24. Berger – 3., 4. Kostka, 15. Číž, 22. Křek, 37., 58. Hamalčík, 55. Šoman, Bystřice p. H. – Rožnov p. R. 0:3 (0:2), 7. Sladovník, 23. Nerád, 54. Pupík, Uh. Brod – Holešov 5:3 (4:3), 13., 21. Maleňák, 19. Valenta, 22. Koželuha, 49. Korabík – 9. Horák, 15. Chytil, 28. Hanák, Brumov – Louky 6:2 (3:1), 6., 25. Fojtík, 7., 55. Ohera, 35. Foldyna (vl.), 59. Kolínek – 20., 36. Škoda, Štítná n. Vl. – Baťov 7:8 p. (5:2), 2. Kalík, 4. Konečný, 10. Horňák, 20. Machuča, 25. Krupík, 32. Hnilo, 35. Fagulec – 11. Lysák, 15. Kraváček, 38. Súkup, 40. Guřan, 45. Tulach, 50. Křivák, 55. Merta.

1. Vsetín 22 21 0 1 193:50 63 0 0
2. Slavičín 22 20 0 2 154:48 60 0 0
3. Kunovice 22 18 0 4 133:37 54 0 0
4. Uh. Brod 22 12 0 10 110:99 37 0 1
5. Holešov 22 13 0 9 107:105 37 2 0
6. Baťov 22 12 0 10 105:107 34 2 0
7. Bystřice p. H. 22 9 0 13 88:131 26 1 0
8. Brumov 22 8 0 14 77:145 25 0 1
9. Rožnov p. R. 22 6 0 16 57:104 19 1 2
10. Štítná n. Vl. 22 5 0 17 74:141 16 1 2
11. Vik. Otrokovice 22 4 0 18 36:110 13 0 1
12. Louky 22 4 0 18 48:105 12 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Vsetín B – Juřinka 8:1 (5:1), 4. Freund, 22. Trčka, 25. Szczurek, 28. Karlík, 29., 52., 54. Trčka, 68. Kohout – 17. Cacek, Vlachovice – Vel. Karlovice 2:3 (1:1), 15., 54. Rak – 29. Vašut, 46., 56. Jurajda, Hošťálková – Lužkovice 2:3 (1:2), 16. Březovják, 55. Veselý – 18., 20., 66. Peštuka, Zlín B – Hulín 9:0 (3:0), 13., 60. Cedidla, 18. Kolařík, 22. Novák, 54. Šik, 57., 70. Malota, 63., 64. Višenka, Nedašov – Luhačovice 5:10 (4:6), 2. Novák, 15. Tomeček, 24., 33., 47. Novák – 3., 4., 7., 9., 17., 38., 54., 65. Zábojník, 32. Hyžík, 52. Smolek.

1. Zlín B 20 18 0 2 118:21 54 0 0
2. Juřinka 20 15 0 5 71:55 45 0 0
3. Luhačovice 20 13 0 7 90:48 40 0 1
4. Lužkovice 20 13 0 7 62:43 39 1 1
5. Val. Klobouky 20 13 0 7 72:59 36 3 0
6. Hulín 20 10 0 10 61:66 31 1 2
7. Vsetín B 20 8 0 12 58:68 24 1 1
8. Vel. Karlovice 20 6 0 14 29:71 19 0 1
9. Vlachovice 20 6 0 14 34:61 17 1 0
10. Hošťálková 20 5 0 15 43:78 16 1 2
11. Nedašov 20 3 0 17 42:110 9 0 0

SKUPINA B: Zlechov – St. Město 1:2 (0:1), 63. Salinger – 26. Blaha, 52. Rožek, Napajedla – Hluk 4:2 (1:1), 3. Machač, 49. Winkler, 53. Šubík, 62. Večeřa – 27. Penk, 70. Frühauf, Koryčany – Kvasice 13:1 (4:1), 1. Vrtal, 20., 21., 31., 38., 39., 44., 47., 48., 49., 52. Kaňa, 54. Vrtal, 63. Bardon – 3. Skácel, 1. FC Slovácko – Osvětimany 1:2 (0:0), 58. Tomečková – 42., 49. Matejkovič, Strání – Morkovice 4:2 (3:1), 3. Pejchar, 27. Pavluš, 31. Pejchar, 66. Popelka – 23. Červenka, 41. Juřena, Dol. Němčí – Bojkovice 3:1 (0:0), 44. Nemrava, 54. Křivda, 60. Nemrava – 61. Kundrata.

1. Bojkovice 22 19 0 3 121:30 57 0 0
2. Osvětimany 22 18 0 4 110:33 52 2 0
3. Koryčany 22 14 0 8 98:50 42 0 0
4. Hluk 22 12 0 10 59:64 37 0 1
5. Napajedla 22 12 0 10 50:57 37 1 2
6. St. Město 22 12 0 10 61:65 35 1 0
7. Dol. Němčí 22 11 0 11 46:57 33 0 0
8. Zlechov 22 8 0 14 51:66 26 0 2
9. Kvasice 22 9 0 13 39:76 26 2 1
10. Strání 22 7 0 15 32:81 22 0 1
11. Morkovice 22 7 0 15 22:58 20 2 1
12. 1. FC Slovácko 22 3 0 19 29:81 9 1 1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Vlachovice – Vel. Karlovice 2:8 (1:6), 41. Novosad, 14. Straka – 15. Pniok, 18. Koňařík, 20., 25., 27. Hrabovský, 30. Pniok, 52., 53. Koňařík, Zlín B – Hulín 4:0 (1:0), 21. Klouda, 40., 48. Vodica, 55. Havrlant, Hošťálková – Lužkovice 6:3 (3:2), 8. Janota, 19. Mika, 21., 34. Hastík, 57. Kořenek, 60. Hastík – 10. Verner, 28., 46. Malaník, Nedašov – Luhačovice 0:1.

1. Val. Klobouky 20 20 0 0 148:25 58 2 0
2. Vsetín B 20 15 0 5 127:43 45 1 1
3. Vel. Karlovice 20 14 0 6 123:46 43 0 1
4. Juřinka 20 14 0 6 73:54 40 2 0
5. Hošťálková 20 13 0 7 72:68 39 1 1
6. Zlín B 20 9 0 11 70:63 30 0 3
7. Hulín 20 7 0 13 58:96 21 0 0
8. Lužkovice 20 6 0 14 37:71 20 1 3
9. Nedašov 20 5 0 15 23:128 16 0 1
10. Vlachovice 20 4 0 16 38:104 11 2 1
11. Luhačovice 20 3 0 17 23:94 7 2 0

SKUPINA B: Zlechov – St. Město 1:9 (1:5), 19. Bajaja – 5., 22. Popelka, 7. Dleštík, 17. Mach, 20. Horák, 31. Jurák, 38., 53. Straka, 43. Bureš, Koryčany – Kvasice 7:2 (4:1), 7. Mikulášek, 18. Elzner, 23., 26., 47. Novotný, 42. Hajkr, 49. Jurčička – 11. Pecina, 59. Samohýl, 1. FC Slovácko – Osvětimany 1:3 (1:2), 26. Bláhová – 9. Havrda, 22., 38. Horňák, Napajedla – Hluk 5:7 (2:3), 14. Kedra, 16., 46., 58. Ferovič, 51. Horák – 3. Polách, 8., 13. Frühauf, 33. Gál, 38. Zlínský, 42., 49. Kremr, Dol. Němčí – Bojkovice 0:16 (0:7), 6. Machala, 9., 21. Gago, 13., 38. Bulejko, 17. Liška, 25., 45. Kundrata, 19., 31., 33. Kalík, 42. Svoboda, 55., 59. Koudelík, 57. Surý, 57. Liška, 59. Strání – Morkovice 10:2 (6:1), 8. Macíček, 10., 27. Benešík, 18. Macíček, 25. Zetka, 28. Bruštík, 42. Zámečník, 50. Popelka, 59. Zámečník, 60. Popelka – 4. Raclavský, 40. Skopal.

1. Bojkovice 22 19 0 3 175:57 57 0 0
2. 1. FC Slovácko 22 18 0 4 167:32 53 1 0
3. St. Město 22 17 0 5 134:41 51 1 1
4. Osvětimany 22 16 0 6 108:52 47 1 0
5. Dol. Němčí 22 14 0 8 101:111 41 1 0
6. Koryčany 22 11 0 11 101:81 33 1 1
7. Strání 22 9 0 13 90:112 28 0 1
8. Hluk 22 8 0 14 60:83 25 0 1
9. Kvasice 22 6 0 16 62:135 18 0 0
10. Zlechov 22 6 0 16 60:139 18 1 1
11. Morkovice 22 6 0 16 63:148 18 0 0
12. Napajedla 22 2 0 20 40:170 7 0 1

Autor: Redakce

19.6.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Sraz trucků ve Zlíně,  Výstava v Hradské ulici ve Zlíně.
19

Na Truck srazu se bude i grilovat

Vedoucí fyzioterapeutka Kroměřížské nemocnice Pavla Zemanová

ON-LINE: O bolestech zad i cvičení v práci

Primář Bartoník: Neurologie je v současnost velmi dynamicky se rozvíjející obor

ON-LINE ROZHOVOR BYL UKONČEN / Primář neurologického oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně Jan Bartoník odpovídal na dotazy čtenářů Deníku

Na padělané recepty si vyzvedla léky, pátrá po ní policie

Po neznámé ženě, která si na základě padělaných receptů vyzvedla léky ve dvou lékárnách v Přerově, pátrá v těchto dnech policie. První případ se stal 20. června v 16.30 hodin v lékárně v Komenského ulici.

Pěstujeme olivy

I u nás se dají vypěstovat olivovníky. Můžete je mít i doma, vždyť naprosto nejlepší pro naše podmínky je jejich pěstování v květináčích. A tak se jich nebojte a pojďme společně na to.

Krajský úřad přijal celkem 24 kandidátek pro podzimní parlamentní volby

Celkem 24 kandidátních listin pro volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky bylo v zákonné lhůtě, tedy do úterních 16 hodin, podáno na Krajském úřadě Zlínského kraje. Celkem za Zlínský kraj kandiduje za politickou stranu, hnutí či koalici 482 osob. Kandidátky přijímalo oddělení organizační odboru Kancelář hejtmana.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení