VYBERTE SI REGION

Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji

9.10.2016
SDÍLEJ:

ilustrační fotoFoto: DENÍK/Martin Břenek

MLADEŽNICKÝ FOTBAL V KRAJI

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU: Slavičín – Kunovice 3:2 p. (1:1), 45. Šebák, 56. Šmotek – 26. Šašinka, 80. Otáhal, Holešov – Louky 0:3 (0:1), 28. Vyoral, 53., 79. Křek, Rožnov p. R. – Uh. Brod 4:3 (2:1), 20. Zetek, 42. Fiurášek, 70. Urban, 75. Fiurášek – 13. Konečný, 54. Zajda, 69. Bartoš, Štítná n. Vl. – Luhačovice 4:6 (2:2), 8., 34., 48. Malaník, 70. Králík – 4., 54., 81. Zábojník, 9., 57., 88. Daňo, Napajedla – Baťov 2:3 (1:2), 19. Mikšaník, 69. Lapčík – 8. Lorenc, 22. Rusek, 51. Večeřa, Hluk – Brumov 4:1 (1:0), 25., 47. Kuřina, 61. Machala, 87. Pham – 62. Polomík, Bojkovice – Slušovice 2:1 (1:0), 22. Martinec, 73. Lekeš – 75. Kvasnica

1. Kunovice 10 7 0 3 23:6 22 0 1
2. Brumov 10 7 0 3 33:23 21 0 0
3. Slušovice 9 7 0 2 26:9 20 1 0
4. Baťov 10 6 0 4 20:20 19 0 1
5. Hluk 10 6 0 4 32:14 18 1 1
6. Uh. Brod 10 6 0 4 23:19 17 2 1
7. Bojkovice 10 5 0 5 26:23 17 0 2
8. Napajedla 10 5 0 5 15:20 14 2 1
9. Rožnov p. R. 9 5 0 4 16:20 13 2 0
10. Štítná n. Vl. 10 4 0 6 21:24 12 0 0
11. Luhačovice 10 3 0 7 25:40 10 0 1
12. Louky 10 3 0 7 18:24 9 1 1
13. Slavičín 10 3 0 7 11:23 9 1 1
14. Holešov 10 2 0 8 14:38 6 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Dolní Lhota – Vigantice 1:5 (1:3), 5. Kúdela – 12. Hrstka, 13., 24., 66. Holub, 73. Paprskář, Lužkovice – Val. Klobouky 2:3 (1:1), 15. Holík, 57. Okál – 35. Obadal, 60. Mana, 90. Obadal, Mladcová – Břest 2:1 (0:1), 49. Malota, 57. Kaláč – 6. Krejčíř, Újezd – Fryšták 4:2 (1:0), 26. Kamenčák, 52. Jančík, 61. Kráčalík, 77. Martinek – 68. Pšeja, 73. Staněk (pen.), Lidečko – Chropyně nehl., Vlachovice – Bylnice 3:2 p. (0:2), 60. Kašša, 68. Kašša – 9. Fojtík, 33. Kafka.

1. Vigantice 9 9 0 0 33:5 27 0 0
2. Mladcová 10 8 0 2 32:17 23 1 0
3. Lužkovice 10 7 0 3 41:10 22 0 1
4. Val. Klobouky 9 6 0 3 37:19 18 0 0
5. Újezd 9 6 0 3 27:17 18 0 0
6. Dolní Lhota 9 5 0 4 20:23 15 0 0
7. Bylnice 9 5 0 4 22:18 14 2 1
8. Fryšták 9 4 0 5 19:27 12 1 1
9. Břest 9 3 0 6 14:19 10 0 1
10. Lidečko 8 3 0 5 15:25 8 2 1
11. Vel. Karlovice 9 0 0 9 12:32 3 0 3
12. Chropyně 8 1 0 7 14:41 2 1 0
13. Vlachovice 8 1 0 7 5:38 2 1 0

SKUPINA B: Hulín – Strání 2:3 (0:1), 49., 59. Uličný – 25. Kolaja, 66. Čaňo, 87. Žajgla, Kněžpole – Nedakonice 3:0 (2:0), 12., 44. Kučík, 64. Šimík, Újezdec – Morkovice 3:0 (2:0), 9., 37., 69. Kelíšek, Nivnice – Dolní Němčí 6:1 (3:0), 23. Hrabalík, 32. (pen.), 37. Chovanec, 55. Stojaspal, 57. Klon, 86. Stojaspal – 83. Bobčík, Jarošov – Staré Město 3:0 (2:0), 32. Trávník, 36. Štolba, 75. Jurča, Nedachlebice – Prakšice 4:5 p. (3:0), 4. Mráz, 16. Šuranský, 43. Nožička, 62. Novák – 51. Dedík, 61. Kočica, 73. Dedík, 82. Kočica, Kvasice – Koryčany 1:4 (1:1), 12. Zapletal – 30. Gejdoš, 67. Kaňa, 73., 90. Gejdoš.

1. Jarošov 10 9 0 1 28:7 26 1 0
2. Hulín 10 7 0 3 55:12 22 0 1
3. Koryčany 10 7 0 3 39:16 22 0 1
4. Staré Město 10 7 0 3 25:18 20 2 1
5. Strání 10 7 0 3 21:24 20 1 0
6. Nivnice 10 5 0 5 28:24 17 0 2
7. Kněžpole 10 6 0 4 18:15 17 1 0
8. Kvasice 10 5 0 5 28:19 16 0 1
9. Prakšice 10 4 0 6 26:37 12 1 1
10. Nedakonice 10 4 0 6 16:30 10 2 0
11. Újezdec 10 3 0 7 24:31 9 0 0
12. Morkovice 10 3 0 7 25:35 9 0 0
13. Dolní Němčí 10 2 0 8 14:43 7 0 1
14. Nedachlebice 10 1 0 9 11:47 3 1 1

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Kunovice – Slavičín 5:1 (3:0), 6. Marovič, 20. Matejkovič, 29. Bičan, 41. Marovič, 47. Matejkovič – 52. Staněk, Zlín B – Štítná n. Vl. 1:5 (0:2), 52. Demeter – 5., 15. Důlka, 47. Hrnčiřík, 65. Struhař, 68. Kalík, Rožnov p. R. – Baťov 2:1 p. (0:1), 40. Pfeifer – 1. Pražák, Brumov – Louky 0:5 (0:1), 30. Vidrman, 44. Zuzaník, 47. Hanáčková, 53. Vidrman, 55. Chytil, V. Otrokovice – Uh. Brod 3:2 (0:2), 43. Daniel, 59. Kraváček, 63. Dočkal – 30., 32. Valenta, Vsetín – Holešov 8:1 (5:0), 13. Fojtů, 14. Ptáček, 23., 29. Karlík, 30. Ptáček, 41. Říha, 58. Kalina, 60. Rolka – 68. Ondráček.

1. Kunovice 8 8 0 0 55:6 24 0 0
2. Vsetín 8 7 0 1 49:15 20 2 1
3. Slavičín 8 6 0 2 26:10 19 0 1
4. Štítná n. Vl. 8 7 0 1 21:8 19 2 0
5. Louky 8 5 0 3 19:11 13 2 0
6. Baťov 8 4 0 4 19:23 13 1 2
7. V. Otrokovice 8 3 0 5 15:16 11 0 2
8. Zlín B 8 2 0 6 13:37 7 0 1
9. Rožnov p. R. 8 2 0 6 7:15 6 1 1
10. Uh. Brod 8 2 0 6 14:35 5 1 0
11. Holešov 8 1 0 7 6:26 4 1 2
12. Brumov 8 1 0 7 3:45 3 0 0

MLADŠÍ: Zlín B – Štítná n. Vl. 16:0 (7:0), 10. Vrla, 18. Korvasová, 20. Klimeš, 21. Hink, 22. Vodica, 25. Vrla, 27. Korvasová, 34. Hönig, 36. Vrla, 39. Hink, 43. Krepl, 46. Hönig, 48. Hönig, 50. Slaměna, 54. Brunclík, 58. Vodica, Rožnov p. R. – Baťov 1:0 (1:0), 12. Dořičák, Brumov – Louky 2:5 (0:2), 44. Růžička, 47. Baránek – 13., 15., 42., 52., 54. Škoda, V. Otrokovice – Uh. Brod 3:2 (2:0), 20. Bobowski, 30. Vajdák, 52. Hanák – 36. Koželuha, 53. Maleňák, Kunovice – Slavičín 4:5 (3:3), 2. Král, 10. Vlachynský, 19. Král, 58. Vojtěšek – 11. Šefčík, 20., 22., 46. Hamalčík, 60. Šůstek (pen.), Vsetín – Holešov 13:1 (6:0), 12. Kopřiva, 13. Orság, 18. Trnka, 23., 24. Pniok, 28. Orság, 32. Urban, 42., 44., 45. Zbranek, 53. Urban, 53. Karlík, 60. Trnka – 34. Půček.

1. Vsetín 8 8 0 0 102:8 24 0 0
2. Slavičín 8 8 0 0 67:19 24 0 0
3. Rožnov p. R. 8 7 0 1 40:14 21 0 0
4. Zlín B 8 5 0 3 58:28 15 0 0
5. V. Otrokovice 8 5 0 3 41:33 14 1 0
6. Baťov 8 4 0 4 31:24 12 0 0
7. Uh. Brod 8 4 0 4 30:34 12 0 0
8. Brumov 8 3 0 5 23:42 9 0 0
9. Holešov 8 2 0 6 31:43 6 0 0
10. Louky 8 2 0 6 26:48 6 0 0
11. Kunovice 8 0 0 8 14:36 1 0 1
12. Štítná n. Vl. 8 0 0 8 4:138 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Napajedla – Luhačovice 1:3 (0:2), 61. Winkler – 22. Gregor, 27. Řehák, 68. Stolařík, Juřinka – Vlachovice 5:6 p. (1:3), 17., 45., 58. Šulák, 56., 70. Hlaváček – 6. Bursa, 23. Vizvári, 34. Rak, 38. Straka, 51. Bursa, Val. Klobouky – Hulín 7:0 (2:0), 3. Poliak, 34. Opravil (pen.), 36., 41., 50. Poliak, 53. De gano (pen.), 59. Soukup (vl.), Nedašov – Lužkovice 3:2 (0:1), 52. Novák, 56. Kolínek, 66. Holba – 34. Novotný, 59. Kapusta, Vel. Karlovice – Bystřice p. H. 4:1 (2:1), 7. Horáček, 24. Gajdoš, 39., 69. Jílek – 2. Maťa

1. Val. Klobouky 6 6 0 0 38:5 17 1 0
2. Juřinka 6 4 0 2 21:13 13 0 1
3. Vel. Karlovice 6 4 0 2 16:9 12 0 0
4. Vlachovice 6 4 0 2 14:10 12 1 1
5. Luhačovice 6 3 0 3 20:23 9 0 0
6. Napajedla 6 3 0 3 13:15 8 1 0
7. Bystřice p. H. 6 2 0 4 10:20 6 0 0
8. Nedašov 6 2 0 4 10:21 6 0 0
9. Hulín 6 2 0 4 8:22 6 0 0
10. Lužkovice 6 0 0 6 6:18 1 0 1

SKUPINA B: Strání – 1. FC Slovácko 1:3 (0:1), 55. Gabriš – 19. Sklenářová, 53. Kolaja (vl.), 65. Veselá (pen.), Staré Město – Bojkovice 0:4 (0:3), 6. Gago, 0. Kalík, 31., 64. Klimeš, Hluk – Morkovice 4:3 (2:2), 27. Krpal, 35., 52., 68. Penk – 28. Poruba, 30. Klímek, 47. Poruba, Kvasice – Koryčany 11:0 (4:0), 17., 30. Kochaníček, 28. Kahaja, 33. Rulf, 44. Kochaníček, 60. Kahaja, 40., 58. Šiška, 48. Přikryl, 51. Novotná, 55. Plšek, Dolní Němčí – FA Zlechov 2:3 (1:3), 2. Kotačka, 61. Ježek – 6. Rosůlek, 20., 22. Janovský.

1. Bojkovice 6 5 0 1 43:5 16 0 1
2. Staré Město 6 5 0 1 28:8 15 0 0
3. FA Zlechov 6 5 0 1 32:15 15 0 0
4. Strání 6 4 0 2 20:7 12 0 0
5. Hluk 6 4 0 2 15:20 11 1 0
6. 1. FC Slovácko 6 3 0 3 18:18 9 0 0
7. Kvasice 6 3 0 3 23:15 8 1 0
8. Dolní Němčí 6 1 0 5 19:30 4 0 1
9. Morkovice 6 0 0 6 7:39 0 0 0
10. Koryčany 6 0 0 6 5:53 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Napajedla – Luhačovice 4:6 (3:4), 3. Horák, 14. Chytil, 25., 38. Kedra – 47. Šůstek, 6. Kužela, 18., 28. Hanáček, 30. Garaja, 31. Slovák, Juřinka – Vlachovice 4:1 (1:0), 17. Marušák, 44. Tvrdoň, 51. Wagner, 58. Kubla – 47. Rapant, Val. Klobouky – Hulín 1:5 (1:0), 29. Vangor – 32. Chrastina, 34. Zdražil, 43. Buksa, 56. Zdražil, 59. Bukový, Nedašov – Lužkovice 2:3 (0:1), 45., 50. Šánek – 27. Krajča, 38. Malaník, 49. Peterka, Vel. Karlovice – Bystřice p. H. 5:4 p. (1:1), 29. Pekař, 45. Šarman, 47. Horák, 52. Kotas (vl.) – 20. Maťa, 35. Hanslík, 51., 60. Maťa.

1. Hulín 6 6 0 0 39:9 17 1 0
2. Vel. Karlovice 6 5 0 1 29:13 15 1 1
3. Luhačovice 6 4 0 2 32:21 13 0 1
4. Val. Klobouky 6 5 0 1 23:13 13 2 0
5. Napajedla 6 4 0 2 36:19 12 0 0
6. Juřinka 6 3 0 3 30:19 9 0 0
7. Bystřice p. H. 6 2 0 4 23:43 5 2 1
8. Lužkovice 6 1 0 5 11:38 4 0 1
9. Vlachovice 6 0 0 6 12:35 2 0 2
10. Nedašov 6 0 0 6 12:37 0 0 0

SKUPINA B: Strání – 1. FC Slovácko 6:2 (4:1), 6. Zámečník (pen.), 10. Macíček, 14. Zetka, 29. Zderčík, 38. Zetka, 54. Tóth – 8. Pastyříková, 57. Labuťová, Kvasice – Koryčany 8:2 (5:0), 9., 26. Kochaníček, 9., 16. Jedlička, 14. Pecina, 42., 44., 49. Kahaja – 33. Budík, 53. Novotný, Hluk – Morkovice 10:1 (2:0), 10. Frühauf, 29., 44. Afonso, 33., 36. Frühauf, 37. Zlínský, 41. Frühauf, 47. Koníček, 51. Škorec, 54. Frühauf – 39. Ospalík, Staré Město – Bojkovice 7:3 (4:2), 2. Straka, 6. Kunovjánek, 10., 12. Straka, 38. Mach, 44. Ficek, 52. Zelený – 27., 29. Liška, 15. Kalík, Dolní Němčí – FA Zlechov 4:1 (1:1), 1., 41. Hibler, 53. Bobčík, 56. Marčík – 30. Petržela.

1. Staré Město 6 6 0 0 48:11 17 1 0
2. Strání 6 5 0 1 53:7 15 0 0
3. Kvasice 6 4 0 2 22:10 12 1 1
4. Bojkovice 6 4 0 2 29:18 11 1 0
5. 1. FC Slovácko 6 3 0 3 27:20 10 0 1
6. Hluk 6 3 0 3 25:18 10 0 1
7. Dolní Němčí 6 2 0 4 11:31 6 0 0
8. Koryčany 6 2 0 4 16:44 6 0 0
9. FA Zlechov 6 1 0 5 8:39 3 0 0
10. Morkovice 6 0 0 6 7:48 0 0 0

Autor: Redakce

9.10.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Stanislav Blaha, starosta Uherského Hradiště. Ilustrační foto.

Lídrem kandidátky ODS za Zlínský kraj zvolili starostu Stanislava Blahu

Dvojice aut se v Brumově střetla čelně. Zraněno bylo i dítě
3

Dvojice aut se v Brumově střetla čelně. Zraněno bylo i dítě

Plameny zničily celé auto. Škoda je zhruba milion

Zlínsko – Požár osobního auta zaměstnal v sobotu večer profesionální hasiče ze Zlína, a to mezi obcemi Želechovice nad Dřevnicí a Provodov. „V době příjezdu hasičů už byl dva roky starý vůz značky BMW celý v plamenech. Hořící auto hasiči uhasili jedním vysokotlakým proudem vody a jedním útočným proudem vody. Po uhašení auta pomohli řidiči kontaktovat odtahovou službu," přiblížil událost za krajské hasiče Roman Žemlička.

Ospalé házenkářky Zlína v luhačovickém azylu hasily blamáž na poslední chvíli

Luhačovice – Blamáž odvrátily na poslední chvíli. Interligové házenkářky Zlína potvrdily, že luhačovický azyl jim vůbec nesedí. Nečekaně až po velkém boji totiž udolaly předposlední celek soutěže z nedalekého Trenčína, který v uplynulých 13 kolech vyhrál jen jednou. „Třebaže nás soupeř ničím nepřekvapil, jasně nás přeskočil v nasazení a bojovnosti," nejvíce bolelo trenéra Zlína Petera Sabadku.

Rychlík Vukadinovič se vrátil na hřiště. Bude makat na fyzičce

Zlín – Zlínský šinkanzen už zase skotačí na fotbalovém trávníku. Vukadin Vukadinovič po problémem s nataženým svalem nastoupil v přípravě v Olomouci. „Měl jsem z toho trošku obavy, protože umělka nebyla ideální, ale zvládl jsem to. Sval mě už netrápí," uvedl šestadvacetiletý záložník.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies