VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji

30.10.2016
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Stanislav Dufka

MLADEŽNICKÝ FOTBAL V KRAJI

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU: Uh. Brod – Slavičín 3:2 (2:1), 11. Bartoš, 23. Sedláček, 64. Josefík – 18. Zámečník, 70. Ondruš, Louky – Štítná n. Vl. 3:1 (3:1), 3. Vyoral, 41., 45. Štípek – 28. Malaník, Baťov – Holešov 2:0 (1:0), 40. Bršlica, 86. Vondráček, Hluk – Napajedla 3:2 p. (1:1), 43. Sagula, 51. Kužela – 44. Holomek, 64. Lapčík (pen.), Brumov – Bojkovice 6:3 (4:1), 5. Filák, 13., 23. Pecha, 33. Dorňák, 70. Škrabola, 73. Pecha – 32. Martinec, 85. Pavlis, 87. Slavíček, Slušovice – Kunovice 5:4 p. (3:0), 9. Kvasnica, 22. Šubrt, 24. Večeřa, 92. Tkadlec – 56. Otáhal, 71. Řihák, 73. Duchtík, 86. Řihák, Luhačovice – Rožnov p. R. 4:2 (2:0), 12. Zábojník, 33. Hyžík, 58., 72. Daňo (pen.) – 71. Zetek, 83. Kolařík.

1. Slušovice 13 11 0 2 44:15 31 2 0
2. Kunovice 13 9 0 4 39:11 29 0 2
3. Brumov 13 10 0 3 43:29 29 1 0
4. Baťov 13 9 0 4 28:22 28 0 1
5. Uh. Brod 13 9 0 4 32:22 26 2 1
6. Hluk 13 7 0 6 37:24 20 2 1
7. Napajedla 13 6 0 7 23:26 19 2 3
8. Bojkovice 13 5 0 8 30:36 17 0 2
9. Luhačovice 13 5 0 8 33:47 16 0 1
10. Štítná n. Vl. 13 5 0 8 28:34 15 0 0
11. Rožnov p. R. 13 5 0 8 19:34 13 2 0
12. Louky 13 4 0 9 24:35 12 1 1
13. Slavičín 13 4 0 9 18:33 12 1 1
14. Holešov 13 2 0 11 16:46 6 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Fryšták – Vlachovice 9:2 (5:1), 10. Staněk, 16. Pšeja, 38. Odstrčil, 41. Pšeja, 44., 49. Staněk, 67. Kolář, 81. Okonkwo, 86. Pšeja – 26. Stružka, 71. Macháč, Břest – Chropyně 3:2 p. (0:2), 47. Urban, 79. Niščak – 20., 30. Podaný, Vigantice – Lidečko 10:1 (6:0), 18. Hrstka, 18. Vičan, 19. Baron, 27. Vičan, 30. Hrstka, 36. Paprskář, 46., 57. Kučera, 70., 87. Holub – 59. Polách, Bylnice – Dolní Lhota 4:3 p. (1:3), 36. Tkadlec, 62., 79. Fojtík – 6. Kúdela, 15. Macík, 40. Kúdela, Val. Klobouky – Újezd 4:0 (2:0), 5., 16. Obadal, 62. Masař, 83. Obadal, Vel. Karlovice – Lužkovice 0:3 (0:2), 14. Dominik, 33., 78. Hejtmánek.

1. Vigantice 12 12 0 0 49:9 35 1 0
2. Lužkovice 12 9 0 3 47:11 28 0 1
3. Val. Klobouky 12 9 0 3 54:25 27 0 0
4. Mladcová 12 8 0 4 33:24 23 1 0
5. Újezd 12 7 0 5 32:24 22 0 1
6. Fryšták 12 7 0 5 36:32 21 1 1
7. Bylnice 12 7 0 5 28:24 19 3 1
8. Dolní Lhota 12 6 0 6 34:35 19 0 1
9. Lidečko 12 5 0 7 25:40 14 2 1
10. Břest 12 4 0 8 16:26 12 1 1
11. Vlachovice 12 2 0 10 10:55 6 1 1
12. Chropyně 12 2 0 10 16:49 5 2 1
13. Vel. Karlovice 12 0 0 12 14:40 3 0 3

SKUPINA B: Strání – Kněžpole 1:0 (1:0), 29. Zámečník, Koryčany – Nedachlebice 9:2 (7:2), 4. Vrtal, 13. Kaňa, 18., 20. Gejdoš, 35. Vrtal, 36. Gejdoš, 42. Tomáštík, 60. Hubr, 88. Kaňa – 2., 14. Kaňa, Staré Město – Nivnice 0:2 (0:1), 5. Vítek, 77. Durďák, Nedakonice – Morkovice 3:1 (1:0), 32. Andrýsek, 80. Novotný, 87. Dvouletý (pen.) – 61. Hrnčíř (pen.), Prakšice – Újezdec 4:1 (2:0), 4. Hořínek, 13., 61., 82. Řezníček – 48. Lekeš, Dolní Němčí – Kvasice 2:6 (1:2), 12. Talský, 79. Bobčík – 28. Zapletal, 44. Dobroslávek, 54. Pospíšil, 66. Zapletal, 87. Lučan, 90. Rakušan, Hulín – Jarošov 3:0 (1:0), 44. Vlach, 47. Uličný, 0. Navrátil.

1. Hulín 13 10 0 3 63:15 30 1 1
2. Jarošov 13 10 0 3 34:16 29 1 0
3. Strání 13 10 0 3 33:28 29 1 0
4. Koryčany 13 8 0 5 49:24 25 0 1
5. Staré Město 13 9 0 4 43:21 25 3 1
6. Nivnice 12 7 0 5 41:27 23 0 2
7. Kněžpole 13 7 0 6 27:24 21 1 1
8. Kvasice 13 6 0 7 39:27 20 0 2
9. Újezdec 13 5 0 8 31:37 15 0 0
10. Morkovice 13 5 0 8 34:41 15 0 0
11. Prakšice 13 5 0 8 40:57 15 1 1
12. Nedakonice 12 5 0 7 21:36 13 2 0
13. Dolní Němčí 13 2 0 11 16:54 7 0 1
14. Nedachlebice 13 1 0 12 14:78 3 1 1

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Vsetín – Rožnov p. R. 16:0 (7:0), 3. Karlík, 7. Maňák, 9., 21. Ptáček, 30. Karlík, 34. Fojtů, 35. Maňák, 38. Škrla, 42. Horák, 57. Ptáček, 58. Maňák, 60. Horák, 62., 64. Ptáček, 68. Škrla, 68. Karlík, Baťov – Zlín B 2:1 (1:0), 30. Pražák, 61. Štefka – 50. Hamrlík, Holešov – Brumov 2:1 (1:0), 34., 42. Kliment – 60. Novák, Slavičín – V. Otrokovice 5:4 p. (3:1), 10. Kulíšek, 18. Švach, 32. Staněk, 57. Častulík – 29. Michálek, 41. Kraváček, 42. Řiháček, 63. Kraváček, Kunovice – Louky 4:1 (2:1), 5. Bičan, 18., 63. Matejkovič, 66. Marovič – 26. Borovec.

1. Kunovice 11 11 0 0 69:11 33 0 0
2. Vsetín 11 9 0 2 69:20 26 2 1
3. Slavičín 11 8 0 3 36:18 24 1 1
4. Baťov 11 7 0 4 30:24 22 1 2
5. Štítná n. Vl. 10 7 0 3 24:14 20 2 1
6. Louky 11 7 0 4 22:16 18 3 0
7. Holešov 11 4 0 7 12:28 13 1 2
8. V. Otrokovice 11 3 0 8 19:26 12 0 3
9. Uh. Brod 10 3 0 7 21:38 9 1 1
10. Zlín B 11 3 0 8 17:43 9 1 1
11. Rožnov p. R. 11 2 0 9 10:39 6 1 1
12. Brumov 11 1 0 10 4:56 3 0 0

MLADŠÍ: Vsetín – Rožnov p. R. 10:1 (6:1), 2. Orság, 3. Zbranek, 10., 17. Kopřiva, 29. Orság, 30. Karlík, 35. Kopřiva, 45. Zbranek, 52. Kopřiva, 54. Zbranek – 7. Kocián, Baťov – Zlín B 3:5 (1:1), 25. Lysák, 37. Maňásek, 44. Lysák – 27. Vlk, 53. Krepl, 55. Vodica, 56. Slaměna, 59. Vodica, Holešov – Brumov 2:1 p. (1:0), 15. Pospíšil – 33. Růžička, Slavičín – V. Otrokovice 6:5 (2:4), 25. Šoman, 26. Šefčík, 35. Hamalčík, 44., 46. Šoman, 56. Hamalčík – 3. Macko, 7. Vajdák, 28. Stupňávek, 30. Vajdák, 40. Kopecký, Kunovice – Louky 3:0 (3:0), 11., 13., 22. Král.

1. Vsetín 11 11 0 0 134:12 33 0 0
2. Slavičín 11 9 0 2 76:38 27 0 0
3. Rožnov p. R. 11 9 0 2 49:25 27 0 0
4. Zlín B 11 7 0 4 68:35 21 0 0
5. Baťov 11 6 0 5 50:30 18 0 0
6. V. Otrokovice 11 6 0 5 47:45 16 2 0
7. Uh. Brod 10 5 0 5 37:42 15 0 0
8. Louky 11 4 0 7 39:53 12 0 0
9. Brumov 11 3 0 8 29:60 10 0 1
10. Holešov 11 3 0 8 33:49 9 1 1
11. Kunovice 11 2 0 9 26:49 7 0 1
12. Štítná n. Vl. 10 0 0 10 6:156 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Vel. Karlovice – Val. Klobouky 0:6 (0:2), 9. Samiec, 25. Poliak, 36. Změlík, 51. Samiec, 63. Opravil, 66. Venglár (vl.), Hulín – Lužkovice 1:6 (1:1), 31. Kostura – 1., 43. Šarman, 50. Kapusta, 63. Novotný, 68. Hrubá, 70. Šarman, Bystřice p. H. – Nedašov 3:6 (1:3), 30., 55., 58. Maťa – 4., 11. Novák, 17. Šánek, 42., 50., 69. Novák, Luhačovice – Vlachovice 1:3 (1:1), 35. Miklas – 12., 40., 51. Stružka, Napajedla – Juřinka 5:3 (2:2), 5. Lhotský, 11., 38. Winkler, 41. Stoklásek, 68. Winkler – 1. Šulák, 33. Menšík, 55. Kubla.

1. Val. Klobouky 8 8 0 0 52:5 23 1 0
2. Vlachovice 9 6 0 3 25:12 19 1 2
3. Vel. Karlovice 9 6 0 3 23:19 17 1 0
4. Juřinka 9 5 0 4 35:24 16 0 1
5. Napajedla 8 4 0 4 21:21 12 1 1
6. Luhačovice 9 4 0 5 26:30 12 0 0
7. Hulín 9 4 0 5 16:34 11 1 0
8. Nedašov 9 3 0 6 18:33 10 0 1
9. Lužkovice 9 2 0 7 13:24 6 1 1
10. Bystřice p. H. 9 2 0 7 14:41 6 0 0

SKUPINA B: Kvasice – Strání 3:1 (1:1), 8. Rulf, 42., 69. Hora – 21. Pavluš, Bojkovice – Morkovice 17:0 (9:0), 2. Andrlík, 8. Gago, 12. Kundrata, 13. Kovář, 17. Andrlík, 19. Klimeš, 23., 25. Gago, 35. Bulejko, 39. Andrlík, 44. Bulejko, 47. Kundrata, 49. Andrlík, 54. Králík, 57. Klimeš, 66. Kundrata, 70. Andrlík, FA Zlechov – Hluk 1:6 (1:2), 5. Valerián – 19., 28., 41. Penk, 54., 59. Druckmüller, 66. Penk, Koryčany – 1. FC Slovácko 0:3 (0:2), 12. Furiková, 13. Žufánková, 62. Sklenářová.

1. Bojkovice 9 7 0 2 70:10 22 0 1
2. Staré Město 8 6 0 2 40:10 19 0 1
3. 1. FC Slovácko 9 6 0 3 32:19 18 0 0
4. FA Zlechov 9 6 0 3 37:33 18 0 0
5. Kvasice 9 6 0 3 32:20 16 2 0
6. Strání 9 5 0 4 26:14 15 0 0
7. Hluk 9 5 0 4 24:36 14 1 0
8. Dolní Němčí 8 2 0 6 26:35 7 0 1
9. Koryčany 9 1 0 8 9:61 3 0 0
10. Morkovice 9 0 0 9 7:65 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Vel. Karlovice – Val. Klobouky 7:1 (3:1), 14., 19., 29. Toman, 42. Horák, 46. Toman, 47. Pavelka, 55. Horák – 9. Vangor, Hulín – Lužkovice 11:0 (8:0), 2., 4., 6. Zdražil, 15. Buksa, 23. Polišenský, 27. Solař, 28. Donát, 30. Buksa, 37. Vlasatý, 40. Solař, 41. Bukový, Bystřice p. H. – Nedašov 4:2 (3:0), 5., 8. Maťa, 11. Filip, 58. Maťa – 32. Hruška, 55. Holba, Luhačovice – Vlachovice 13:0 (7:0), 8., 11. Šidlík, 14. Majzlík, 20. Pospíšil, 23. Majzlík, 26. Šůstek, 27., 37. Hanáček, 40. Majzlík, 45. Garaja, 55. Šůstek, 57. Dinh, 60. Hanáček, Napajedla – Juřinka 6:0 (3:0), 1. Ferovič, 9. Gajdušek, 20. Machač, 35. Chytil, 44. Kedra, 54. Kedra.

1. Hulín 9 9 0 0 61:12 26 1 0
2. Luhačovice 9 7 0 2 49:23 22 0 1
3. Vel. Karlovice 9 7 0 2 38:17 20 2 1
4. Napajedla 8 5 0 3 44:21 16 0 1
5. Val. Klobouky 8 5 0 3 28:24 14 2 1
6. Juřinka 9 4 0 5 37:32 12 0 0
7. Bystřice p. H. 9 4 0 5 35:54 10 3 1
8. Vlachovice 9 1 0 8 17:56 5 0 2
9. Lužkovice 9 1 0 8 14:56 4 0 1
10. Nedašov 9 1 0 8 22:50 3 0 0

SKUPINA B: Kvasice – Strání 1:5 (1:2), 10. Kochaníček – 17., 22. Zetka, 51. Zderčík, 53. Zámečník, 59. Zderčík, Bojkovice – Morkovice 11:0 (4:0), 11., 21. Kalík, 25. Surý, 27. Kalík, 37. Klimeš, 48. Surý, 52. Klimeš, 53. Liška, 56. Klimeš, 59., 60. Liška, FA Zlechov – Hluk 2:6 (2:2), 11., 29. Franko – 6. Frühauf, 21. Zlínský, 34. Afonso, 53. Frühauf, 55. Polách, 56. Frühauf, Koryčany – 1. FC Slovácko 1:6 (1:5), 11. Elzner – 1., 7., 19., 25. Horáková, 27., 44. Škrabalová.

1. Staré Město 8 8 0 0 70:13 23 1 0
2. Strání 9 7 0 2 65:13 21 0 0
3. Bojkovice 9 7 0 2 45:22 19 2 0
4. Hluk 9 5 0 4 37:24 17 0 2
5. 1. FC Slovácko 9 5 0 4 40:26 16 0 1
6. Kvasice 9 5 0 4 28:23 15 1 1
7. Koryčany 9 4 0 5 26:53 12 0 0
8. Dolní Němčí 8 2 0 6 15:39 6 0 0
9. FA Zlechov 9 1 0 8 13:66 3 0 0
10. Morkovice 9 0 0 9 9:69 0 0 0

Autor: Redakce

30.10.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Nová pobočka ve Zlíně - slavnostní zahájení za přítomnosti vedení Naděje i ošetřovatelek a domácích pečovatelek
10

Nebuďte na demenci sami! Naděje otevřela poradenské centrum ve Zlíně

Ilustrační foto.

V kraji žije druhý nejnižší počet lidí s exekucí

Nové sportoviště vyroste v Brumově-Bylnici

Nudit se v Brumově-Bylnici nikdo nemusí. Zejména ne sportovci. „V Brumově již využívají víceúčelové hřiště a nyní chceme podobné vybudovat v areálu současného zastaralého sportoviště v Bylnici," vysvětlilo vedení města. Podklady jsou již připraveny.

DOTYK.CZ

Většina úvěrových firem jsou predátoři. Exekucím čelilo 843 tisíc lidí

Lidé by si měli dávat pozor nejen na úvěrové společnosti, z nichž je predátorských či lichvářských přes devadesát procent, tvrdí tvůrci Mapy exekucí.

Kostely otevřou brány, zvou i pomocí webu

Projekt Otevřené brány, který ve Zlínském kraji od května do září zpřístupňuje téměř třicet sakrálních staveb s bezplatným výkladem průvodců, přichází v letošním roce s novinkami: sezonu zahájí slavnostní koncert konaný 2. května v 19:30 v kostele sv. Františka Xaverského v Uherském Hradišti, na kterém vystoupí žáci a učitelé ZUŠ Uherské Hradiště.

Je to výzva vyrovnat se Slavii, říká před pohárovým semifinále Vukadinovič

Na oblíbené půdě bude Vukadin Vukadinovič bojovat se Zlínem o historický postup do pohárového finále! Na Slavii strávil sezonu 2014/2015. Dnes v 18.30 hodin jej ale čeká pořádně horký trávník, protože sešívání válí.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies