VELKÉ KARLOVICE – 1. VALAŠSKÝ FC 2:0 (0:0)

Opatrný úvod zápasu připomínal start sezony. Fotbal se dostavil až po 20 minutách. Domácí ale dvěma rohy neohrozili. Blíže vedoucí brance byli ve 26. minutě hosté. O deset minut později se situace opakovala, M. Maléř vypálil jedovatou střelu, Sváček vyrazil a Josef Mikula z čáry dostal míč do bezpečí. Ve druhé půli se hra domácích zlepšila a již ve 48. minutě se radovali z první branky. Po rohovém kopu se míč odrazil k Melichaříkovi, který centr poslal na Orsága a ten se nemýlil – 1:0. Domácí byli při chuti, o tři minuty později Majer vytlačil Haničákovu gólovku. Poradil si i s dalekonosnou střelou Vašuta, dorážka Štulera v síti neskončila. V 65. minutě měl jasnou šanci hostující M. Maléř – nedal. Trest přišel o dvě minuty později. Centrovaný míč si obránce hostů Balejík srazil výstavním vlastencem do šibenice – 2:0. V závěru ještě chyboval domácí gólman Sváček, ale Rožnované netrestali.

Branky: 48. Orság, 67. vlastní Balejík. Rozhodčí: Poláček, 150 diváků. VKK: Sváček – Štuler, J. Mikula, Zeť, Maliňák – Kocurek (70. Pinkava), Orság, Melichařík, Vašut – Vrážel (85. Davídek), Haničák (74. P. Mikula). VFC: Majer – Fiurášek, Bortl, Balejík, Žitník – Drda, Stavinoha (84. Talpa), J. Maléř, Nečas – M. Maléř, Karban (62. Šimek).

VIGANTICE – KATEŘINICE 3:0 (1:0)

Pro hosty je to až příliš krutý výsledek, neboť v poli byli více než vyrovnaným soupeřem. Domácí poslal do vedení ve 23. minutě exligový odchovanec Radim Kučera. Ve druhé části hosté Vigantice zatlačili, ale před brankou byli jaloví. V 74. minutě po rozehraném trestném kopu zvýšil na 2:0 Náměstek. Tečku za zápasem udělal v poslední minutě tečovanou střelou opět Kučera – 3:0.

Branky: 23. a 90. Kučera, 74. Náměstek. Rozhodčí: Stodůlka, 200 diváků. Vigantice: Slovák – Kožušník, Ondřej, Z. Vokáč, Gálik – Náměstek, Kučera, Bolcek (77. Barbořík), Mohyla (56. Štreit) – Křiva (40. Zetocha), Mičkal. Kateřinice: Zimek – K. Olšák, Kamas, Kuzník, Ondra – Cahlík, Kotrla, Kašpar, Sacher – Peredarjuk, M. Olšák.

BYSTŘICE P. H. – LUHAČOVICE 1:0 (0:0)

V sestavě domácích citelně chyběl z důvodu nesrovnalosti členství ve FAČR útočník Krajcar, jehož nepřítomnost byla na trávníku cítit. Bystřičtí měli od samotného začátku výraznou převahu, u většiny kombinačních akcí byli Matějka s Třasoněm, ale v šestnáctce soupeře chyběl Bystřickým větší důraz. Šance postupně promarnili Kušík, Minář a Matějka. V závěru poločasu vyrobila domácí obrana hrubku, ale Liška ji nepotrestal. I po přestávce Bystřičtí tlačili a po hodině hry měl na noze tutovku Kušík, ale gólman Soukeník šanci zlikvidoval. V 76. minutě vypracovali kombinační akci Dostál s Matějkou a šance Kotase obrana soupeře odvrátila na roh. O minutu později stejná akce už skončila úspěšně, na konci kombinace byl Sadil a ten dal vítězný gól. Šest minut před koncem Luhačovičtí svému soupeři zatopili a domácí obránce musel vykopávat míč z prázdné brány.

Branka: 77. Sadil. Rozhodčí: Žniva, 120 diváků. Bystřice p/H.: Trochta – Zezulka, Matějka, Tureček, Dostál, Šindelek, Třasoň, Kušík, Suchánek, Minář, Sadil. Střídali: Kotas, Zapletal, Zámorský. Luhačovice: Soukeník – Červenka D., Červenka O., Bernátek, Pešek, Polách, Košárek, Rejda, Ševčík, Liška, Haloda. Střídali: Kovařík L., Slezák, Ďurďa.

UHERSKÝ BROD – CHROPYNĚ 1:0 (0:0)

Broďané měli v úvodním kole proti nováčkovi více ze hry a v první půli byli blízko ke vstřelení branky F. Hruboš a Nevařil. Oba aktéři stáli na konci pěkných kombinačních akcí, ale proti brankáři Večeřovi neuspěli. Chropyňští občas zahrozili z rychlého brejku, které táhl nejnebezpečnější hráč Bernatík. Po přestávce domácí kontrolovali hru, ale soupeř se dvakrát dostal do brejku a postupoval na osamoceného Ondrůška, který obě šance zmařil. Po hodině už zcela ovládli hru domácí a šance Frühaufa a Kudely volaly po gólu. Až v 72. minutě Broďané zahráli přímý kop z půli hřiště, centrovaný míč se dostal až k Davidovi a ten hlavou vstřelil vítězný gól. Broďané i přes snahu soupeře pak už bez větších problémů dotáhli utkání do vítězného konce.

Branka: 72. David. Rozhodčí: B. Konečný, 150 diváků. Uh. Brod: Ondrůšek – Nevařil, David, Solařík, Vojtek, Dvořák, Vacula, Kudela, Frühauf, Hruboš F., Hruboš D. Střídali: Pochylý, Odstrčil, Plšek. Chropyně: Večeřa – Látal, Buksa, Navrátil, Vaňhara, Horák, Bernatík, Panáček, Kolařík, Hrabal, Bartušek. Střídali: Urubek, Michálek, Sanislo.

PROVODOV – SLUŠOVICE 4:1 (1:1)

Domácí začali ofenzivně už od samého začátku a jejich nápor vyústil ve 20. minutě úvodní brankou Burši. Provodovští měli hru ve své moci a velké příležitosti promarnili Ulman a krátce nato Hlavňovský. Pravidlo Nedáš – dostaneš se naplnilo o chvíli později, hosté ze své první vážné akce vyrovnali Šimkem. Inkasovaná branka s domácími otřásla a závěr poločasu patřil Slušovickým. Po přestávce už převzali taktovku opět Provodovští a mladý celek soupeře jasně přehráli. V 65. minutě se po trestném kopu nejlépe orientoval Ulman a poslal domácí do vedení. O pět minut později se tentýž hráč krásně trefil z trestného kopu. Výborný výkon svěřenců trenéra Josefa Raka korunoval v 85. minutě Hlavňovský, který byl na konci kombinace „á la Barcelona".

Branky: 65. a 70. Ulman, 20. Burša, 85. Hlavňovský – 40. Šmik. Rozhodčí: Valčík, 150 diváků. Provodov: Zámorský – Gargulák, Bůžek, Beňo, Burša, Malaník, Chalupa, Hlavňovský, Hellebrand, Máčala, Ulman. Střídali: Slončík, Mlček. Slušovice: Malaník – Černoch, Vavruša, Manďák, Vlachynský, Jaška, Lošťák, Gajdůšek D., Šimek, Štefka, Jurčík, Střídali: Sedláček, Gajdůšek M.

VLACHOVICE – HOLEŠOV 4:4 (1:2)

Hned v úvodu domácí obrana faulovala hostujícího hráče a z pokutového kopu otevřel skóre holešovský Barták. Postupem času se začali domácí dostávat do tempa, výsledkem zvýšení aktivity bylo vyrovnání z akce z 26. minuty, kdy Míča uvolnil D. Hověžáka a ten křižnou střelou prostřelil hostujícího gólmana. V 39. minutě domácí obrana nepohlídala rychlou akci soupeře a opět Barták zvýšil na 1:2. Po změně stran začala gólová přestřelka. Ve 47. minutě přihrál Míča Faldíkovi a ten vyrovnal na 2:2. Uběhly ale čtyři minuty a hosté šli opět do vedení Pumprlou. V 56. minutě Olejník hlavou vyrovnal na 3:3. V 65. minutě opět Pumprla získal klid pro holešovské barvy – 3:4. Jejich radost však netrvala dlouho, další tři minuty, neboť Kolouch vyrovnal na konečných 4:4. Vlachovice se v závěru snažily strhnout výhru na svou stranu, naopak Holešov byl s bodem spokojen.

Branky: 26. D. Hověžák, 47. Faldík, 56. Olejník, 68. Kolouch – 2. z pen. a 39. Barták, 51. a 65. Pumprla. Rozhodčí: Vacula, 150 diváků. Vlachovice: Fojtík – Horáček J., Kolouch, Olejník, Hověžák D., Míča, Šimoník, Faldík, Horáček D., Hověžák J., Plšek. Střídal: Vavrys. Holešov: Krejčí – Panák, Petrovský, Charuza, Roubalík, Pumprla, Marek, Sedlařík, Matulík, Olša, Barták.

BORŠICE – VSETÍN 3:0 (0:0)

Domácí nabuzeni výbornými výsledky v přípravě čekali lehkou cestu k vítězství, ale opak byl pravdou. Se třemi posilami v sestavě (Mušálek, Klvaňa, Šustr) a s Činčalou pouze na lavičce začali domácí lépe, ale ve dvou dobrých šancích si hráči zbytečně dávali přednost a bylo po šanci. Vsetínští hráli jen na obranu a na polovinu domácích se netlačili. Hra domácích postupně upadla do průměru, byla plná nepřesností. Po přestávce šel jejich výkon nahoru, hráči zlepšili pohyb a v 54. minutě dal vedoucí gól M. Dufek. Tentýž byl po přestávce ústřední postavou na hrací ploše, protože dal další dva góly, a to v 68. minutě a v samém závěru. Na všechny tři góly mu nezištně přihrál Konrád, kterému se však nevedlo v koncovce. Omlazený celek hostí podal snaživý výkon, ale v útočné fázi toho moc nepředvedl.

Branky: 54., 68. a 90. M. Dufek. Rozhodčí: Slavík, 250 diváků. Boršice: Remeš – Mušálek, Vašek, Klvaňa, Hromada, Kopčil, Mikulčík, Šustr, Dufek M., Kuzma, Konrád. Vsetín: Sedlák – Zimek, Hurtoň, Jantoš, Němec N., Pfeiler, Orság, Němec T., Trlica, Doležel, Mucha.