Nejvyššího vítězství v 1. kole dosáhla favorizovaná Štípa, která i díky nedisciplinovanosti soupeře dokázala Tečovice porazit 5:1.

HVOZDNÁ – JAROSLAVICE 1:1 (0:1)

Utkání začalo mírným tlakem domácích, ale Jaroslavice se velmi brzy dostaly do hry. První velkou šanci ke skórování měl Válek, který dosáhl gólu, ale rozhodčí Goňa ho neuznal pro nastřelenou ruku. Hosté pak kontrolovali střelou do břevna. Utkání se nadále odehrávalo v bojovném duchu, ale ve středu hřiště. Pět minut před přestávkou udeřily Jaroslavice. Po rychlém přechodu do útoku a pěkné kombinaci uklidil míč do sítě Švach – 0:1. Po změně stran byly k vidění šance na obou stranách, z nichž první velkou měl na kopačce opět Válek, po krátkém zaváhání ale nedokázal přesně vystřelit. Deset minut před koncem mohli hosté utkání rozhodnout, když z rychlého brejku šli dva hráči Jaroslavic na brankáře, avšak jejich zakončení bylo nedokonalé a míč skončil na břevně. V tento okamžik stoprocentně zapracovalo pořekadlo „Nedáš – dostaneš“ a z protiútoku po několika přesných přihrávkách vyrovnal osamocený Lošťák. Od tohoto okamžiku Hvozdná soupeře přitlačila, avšak vítězný gól to nepřineslo, a tak utkání skončilo spravedlivou remízou.

Branky: Lošťák – Švach. Rozhodčí: Goňa – Janča J., Šerý. Hvozdná: Gajdošík – Sovadina T., Vykopal, Řihák J., Machala, Sovadina M., Pavel, Lošťák, Válek, Juřík R., Ries. Střídali: Novosad, Marcoň, Hanzlík. Jaroslavice: Žbel – Maršálek, Švach, Podéšť, Dlabač, Nagy, Fajgara, Zelík, Dudr, Macalík, Červenka. Střídali: Peňas, Koňarik.