NAPAJEDLA B – DOLNÍ LHOTA 1:1 (1:0)

Celkový průběh utkání byl vyrovnaný, jak na šance, tak i na branky. Domácí se ujali vedení v 10. minutě zásluhou Křenka. Do konce poločasu se hra odehrávala ve středu hřiště bez šancí na obou stranách. Po změně stran se Dolní Lhotě nejdříve podařilo vyrovnat a poté si ještě dokázali vypracovat dvě brejkové příležitosti, které ovšem již neproměnili. Domácí rezerva si v průběhu druhého poločasu vytvořila tři „tutové“ šance, které neproměnila vlastní nemohoucností. V posledních deseti minutách si Napajedla vytvořili tlak, ale bez gólového efektu.

Branky: Křenek – Zoubek. Rozhodčí: Koseček – Popelák, Vyoral. Napajedla B: Foldyna – Ratiborský, Huťka, Masařík, Bičan, Plachý, Režný, Křenek, Hoferek, Gajdošík. Střídali: Kurzer, Haša, Pavlačík. Dolní Lhota: Barcuch – Baumbach, Gojš, Lysák, Hlavička, Smolek, Šustek, Zoubek, Janota, Remeš, Masař. Střídali: Kozubík, Remeš.

JAROSLAVICE – TEČOVICE 0:0

Do začátku zápasu nastoupili lépe Jaroslavičtí a ve 4. minutě nastřelil Švach tyčku branky soupeře. Po čtvrthodině hry se Tečovičtí zlepšili a začali podnikat rychlé protiútoky. Ve 20. minutě běžel hostující hráč Pala sám na brankáře, který ale jeho pokus vytlačil mimo tři magické tyče. O chvíli později měl stejnou příležitost ke skórování tečovický Blaha, ovšem stejně jako jeho spoluhráč neuspěl. Tentýž fotbalista do přestávky i díky zásahům brankáře Žbele ještě dvakrát ve vyložené příležitosti selhal. Domácí zahrozili až pět minut před poločasem, kdy Macalík z 11 metrů přestřelil branku hostů. Druhé dějství bylo po herní stránce vyrovnané a šance, které si obě mužstva vytvořila, oba brankáři dokázali zlikvidovat.

Rozhodčí: Kozubík – Veselý, Mikeska. Jaroslavice: Žbel – Borský, Zelík, Podéšť, Červenka, Rychlík, Polách, Macalík, Batík, Švach, Dudr. Střídali: Postava, Maršálek. Tečovice: Mahdal – Balcárek, Dostál, Poulíček, Středulínský, Sedláček, Blaha, Křen, Pala, Ondík, Horsák. Střídali: Prokeš, Čeleďa, Ševčík.

KAŠAVA – LUDKOVICE 4:0 (3:0)

Domácí mužstvo začalo víkendový duel tentokrát zodpovědně a v dobrém tempu dal již v 10. minutě vedoucí branku. Pět minut nato vedli již o dva góly. Tato trefa Kašavské uklidnila a přinesla na jejich kopačky pohodu. Nikdo se proto nedivil, že domácí borci ještě do přestávky zvýšili své vedení na 3:0. Po změně stran Kašavští nejenže kontrolovali hru, ale navíc ještě své zasloužené vítězství zvýraznili. Hosté z Ludkovic odvedli dobrý výkon, ale doplatili na chyby v obraně, které domácí dokázali využít.

Branky: Mahďák L., Zbranek P., Minařík T., Zbranek P. Rozhodčí: Ruman J. st. – Kozubík. ČK: Bartoš – Ludkovice. Kašava: Langr – Gavenda, Mikač, Zbranek Pavel, Zbranek V., Mahďák L., Šarman R., Javořík, Minařík T., Smetana, Zbranek Petr. Střídali: Zbranek J., Pšenica, Drábek. Ludkovice: Hanák – Štěpánů, Mikulášek, Holík, Suchý, Kunorza R., Štěpaník, Mikel, Bartoš, Kunorza F., Gavenda. Střídali: Mikel, Dvornik, Hanák.

BŘEZNICE – BYLNICE 5:0 (3:0)

Domácí fotbalisté chtěli odčinit porážku z minulého kola ve Štípě a od začátku se snažili soupeře tlačit na jeho polovinu. První branku domácích vstřelil po faulu hostujícího brankáře z penalty Hamerník. Bylnice se dostávala do útoku jen ojediněle. Druhý gól domácích vstřelil po trestném kopu opět Hamerník, přičemž současně byl pro druhou žlutou kartu vyloučen brankář Bylnice. Ještě do poločasu vstřelili Březničtí třetí branku po samostatné akci Šmigurou. Po obrátce se hosté snažili aspoň nějakým způsobem zkorigovat výsledek, ale soupeř žádnou komplikaci nepřipustil. Naopak, po dvou trefách Šmigury, který tak dosáhl čistého hattricku, zaslouženě zvítězili rozdílem třídy.

Branky: Šmigura 3, Hamerník 2. Rozhodčí: Střelec – Sedlář, Kašný. ČK: Hudeček D. (Bylnice). Březnice: Dyšlevský – Hnátík, Stuchlík, Kukla, Pospíšil, Šmigura, Štěpáník, Teplý, Mikulička, Ambrož, Hamerník. Střídali: Soukup, Toman, Adamík. Bylnice: Hudeček Dominik – Vaněk, Lukaštík, Ptáček, Hořák, Bartozel, Hrnčiřík, Kolínek, Hudeček Denis, Divoš, Lysák Josef. Střídali: Lysák Jan, Šuchma.

SEHRADICE – ŠTÍPA 4:4 (1:1)

V prvním poločase měl hostující tým ze Štípy mírnou převahu, přesto poločas skončil smírně. První branku dosáhli hosté již ve 3. minutě střelou ze 30 metrů. Tato trefa ovlivnila průběh prvního dějství. Sehradickým se podařilo vyrovnat v 35. minutě, kdy střela Kolaříka ze 40 metrů překvapila brankáře soupeře. Ve druhém poločase si diváci užili gólových hodů. Prvních patnáct minut určovalo tempo hry domácí mužstvo, které otočilo výsledek ve svůj prospěch kuriózním gólem, kdy po hlavičce Zavadila se míč od břevna odrazil za brankovou čáru a vyletěl ven do hřiště. Branka byla uznána až po signalizaci pomezního rozhodčího. Poté tým Štípy zrychlil hru a otočil výsledek až na 4:2. Až tento moment sehradické fotbalisty opět probudil a v posledních deseti minutách zatlačili soupeře před jejich pokutové území a dokázali výsledek srovnat. Třetí branku zařídil Kolařík, jehož pokus byl tak razantní, že skončil i s brankářem za brankovou čárou. Vyrovnávací gól padl z pokutového kopu.

Branky: Kolařík 2, Nášel, Zavadil – Beránek 2, Julina Z., Hrančík. Rozhodčí: Jungwirt – Ruman J. st., Ruman J. ml. Sehradice: Hovězák – Nášel, Žebráček, Janček, Mariánus, Zavadil, Kolařík, Žáček M., Řehák, Dobrota, Plášek. Střídali: Tomšů, Zmeškal. Štípa: Langr T. – Mlýnek, Hrančík, Krajča, Julina P., Julina Z., Kutra, Krahula, Sovják, Beránek, Staník. Střídali: Hrančík, Štěpaník.

TLUMAČOV – KOSTELEC 3:1 (2:0)

Zasloužené vítězství domácích, kteří po celý zápas diktovali tempo hry. Ze spousty šancí vytěžili jen tři branky. V prvním poločase se prosadili Máčala s Duroňem a získali na své kopačky klid. Také po obrátce měli navrch Tlumačovští a svůj náskok navýšili. Hosté dokázali korigovat až těsně před koncem utkání po trefě Huňy.

Branky: Máčala, Duroň, Tyl R. – Huňi. Rozhodčí: Kolář – Mitáček. Tlumačov: Tyl T. – Ulman, Tyl R., Máčala, Duroň, Malý, Mudřík, Psota, Jonášek Z., Holub, Jonášek J. Střídali: Bača, Škrabal. Kostelec: Vrla – Kolář, Korvas, Vaculík, Nedbálek, Bačák, Krhůtek, Mezírka, Pleva, Huňa, Plišťák. Střídali: Záhora, Štefanko, Pilka.

HVOZDNÁ – ÚJEZD 2:1 (1:0)

V poli vyrovnaný průběh hry měla první půle, ovšem nebezpečnější byli Újezdští. Vypracovali si tři vyložené šance, když hned dvakrát šli sami na gólmana, ale zklamali. Domácí hrozili ze závarů, a po jednom z nich se také před přestávkou dostali do vedení. Do dvoubrankového náskoku se Hvozdná dostala v 65. minutě, kdy proměnili brejkovou situaci. Fotbalisté Újezdu nesložili zbraně a osm minut před koncem zásluhou Pavlíka vstřelili kontaktní gól. I přes závěrečný velký tlak se jim ale vyrovnat nepodařilo.

Branky: Juřík R., Pavel – Pavlík. Rozhodčí: Mikeska – Dlouhý, Šerý. Hvozdná: Elšík – Marcoň, Vykopal, Řihák J., Tomšů, Knápek, Pavel, Juřík P., Válek, Juřík R., Murka. Střídali: Hanzlík, Řihák T., Langr. Újezd: Polomík – Dohnal, Juřica, Bělaška, Belžík, Bartoš, Slovák B., Juřík D., Hlavička, Slovák Z., Pavlík. Střídali: Maliňák, Častulík.

Tabulka střelců po 4. kole: 5 – Švach Pavel (Jaroslavice), 4 – Novotný Radek (Kostelec), Gavenda Lukáš (Ludkovice), Smetana Tomáš (Kašava), Sovják Jakub (Štípa), 3 – Horsák Petr (Tečovice), Remeš Ondřej (Dolní Lhota), Tyl Radek (Tlumačov), Kunorza Filip (Ludkovice), Mikulička Roman (Březnice), Ondík Aleš (Tečovice), Frkal Martin (Tečovice), Krhůtek Jan (Kostelec), Šůstek Josef (Dolní Lhota), Zbranek Petr (Kašava).

1. Štípa 5 3 1 1 12:10 10
2. Tlumačov 5 3 0 2 10:6 9
3. Tečovice 5 2 3 0 12:10 9
4. Březnice 5 2 2 1 14:9 8
5. Dolní Lhota 5 2 2 1 12:9 8
6. Kašava 5 2 1 2 12:10 7
7. Sehradice 5 2 1 2 8:9 7
8. Hvozdná 5 2 1 2 9:12 7