DOLNÍ LHOTA - TLUMAČOV 2:1 (1:1)

Velmi vyrovnaný zápas dvou mužstev, která v minulém kole shodně své zápasy prohrála. Úvodních dvacet minut byli aktivnější domácí, kteří se ujali vedení Lysákem. Tento moment však nastartoval k větší aktivitě Tlumačov, který dostal soupeře pod tlak. Výsledkem toho byla vyrovnávací branka po hlavičce Tyla. Druhý poločas byl převážně v režii Dolní Lhoty, která se častěji dostávala před hostujícího brankáře. Do vedení se dostala Dolní Lhota po „utěšené“ střele Remeše. Za zmínku stojí ještě šance domácího Hlavičky a Remeše. Za bojovnost a větší vůli po vítězství si domácí tým tři body zasloužil.

Branky: Lysák, Remeš - Tyl R. Rozhodčí: Ptáček - Frajt, Máčalík. Dolní Lhota: Barcuch - Baumbach, Zezran, Gojš, Smolek, Lysák, Hlavička, Obadal, Šůstek, Masař, Remeš ml. Střídali: Janota, Remeš st. Tlumačov: Tyl T. - Ulman, Tyl R., Máčala, Duroň, Malý, Mudřík, Psota, Škrabal, Jonášek, Dvořák.

ÚJEZD - BŘEZNICE 2:2 (0:2)

I když byl celý první poločas vyrovnaný, hosté po dvou hrubých chybách soupeřovy obrany vstřelili branky. Po změně stran se fotbalisté Újezdu vzpamatovali, zatlačili protivníka před jejich branku. Březničtí se dokázali ubránit jen za cenu faulů, po kterých ze standardních situací domácí dokázali dvakrát udeřit a vyrovnat. Zvláště druhá branka byla z kategorie nádherných, když obránce Častula překonal březnického brankáře střelou ze 30 metrů přímo do šibenice. Vzhledem k vývoji utkání je remíza spravedlivá, protože se utkaly dvě kvalitní týmy okresního přeboru.

Branky: Častula 2 - Hamerník, Ambrož. Rozhodčí: Frajt - Divácký, Kop. Újezd: Polomík - Juřica, Dohnal, Častula, Bartoš, Slovák B., Belžík, Juřík, Bělaška T., Pavlík, Sucháček. Střídali: Slovák Z., Bělaška V. Březnice: Dyšlevský - Hnátík, Stuchlík, Kukla, Pospíšil, Soukup, Hamerník, Dobeš, Ambrož, Mikulička, Toman Střídali: Šmigura, Štěpáník,Adamík.

KOSTELEC - KAŠAVA 4:3 (4:3)

Utkání začalo brankostrojem domácích, kteří za sedmnáct minut vedli 4:0. Po nepochopitelné chybě domácího obránce Kašava snížila. Poté si hosté dokázali vypracovat ještě další dvě příležitosti, které zužitkovali ke vstřelení branky a zdramatizování utkání. Ve druhém poločase byla Kašava mírně lepším mužstvem. Přesto mohli domácí utkání rozhodnout ze dvou brejkových příležitostí, ale vstřelit branku se jim nepodařilo. Vítězství Kostelce je šťastné.

Branky: Novotný 3, Krhůtek - Smetana 2, Zbranek P. Rozhodčí: Popelák - Vyoral, Janča Jan. ČK: Nedbálek - Kostelec. Kostelec: Vrla - Kolář, Korvas, Vaculík, Nedbálek, Juránek, Bačák, Krhůtek, Novotný, Huňa, Plišťák. Střídal: Pleva. Kašava: Langr - Kaška, Smetana, Mikač, Zbranek V., Zbranek P., Zbranek P., Minařík T., Mahďák, Zbranek J., Gavenda. Střídali: Drábek M., Drábek J., Pšenica.

ŠTÍPA - JAROSLAVICE 0:4 (0:2)

V prvním poločase bylo lepším mužstvem družstvo Jaroslavic, které vstřelilo první branku tečovanou střelou již v 9. minutě Švachem. O minutu později mohla Štípa vyrovnat, ale Hrančík z deseti metrů neprostřelil brankáře. Pak již úřadovalo mužstvo Jaroslavic. Jenom branková konstrukce zachránila domácí třikrát. Přesto Jaroslavičtí dokázali vstřelit ještě jednu branku. Deset minut po přestávce hosté zvýšili svůj náskok a prakticky rozhodli utkání ve svůj prospěch. Skóre ještě vylepšili po další chybě obrany domácích. Vítězství Jaroslavic je zcela zasloužené, Štípa byla k nepoznání oproti utkání v Napajedlech, kde vyhrála nad domácí rezervou.

Branky: Švach 3, Polách. Rozhodčí: Měřička - Šerý, Dlouhý. Štípa: Langer - Staník, Hrančík M., Pšeja, Sovják, Krahula, Kutra, Ráček, Beránek, Štěpaník, Hrančík L. Střídali: Mlýnek, Ševčík, Veselský. Jaroslavice: Žbel - Borský, Švach, Podéšť, Tomeček, Rychlík, Dudr, Koňarik, Polách, Macalík, Červenka. Střídali: Maršálek, Nagy, Kadlčák.

BYLNICE - NAPAJEDLA B 1:1 (0:0)

Domácí mužstvo nastoupilo bez pěti hráčů základní sestavy. Celý první poločas byli Bylničtí lepším mužstvem, přesto nedokázali z vypracovaných příležitostí vstřelit branku. Po změně stran převzala taktovku rezerva Napajedel, byli lepším mužstvem na hřišti a v 63. minutě se ujali se vedení zásluhou trefy Režného. Do konce zápasu si hosté ještě vypracovali „tutovou“ příležitost, ale neproměnili ji. Ta je mrzela dvojnásob v samém závěru, kdy Bylničtí vystupňovali svůj tlak a přinutili protivníka k velké chybě. V nastaveném čase totiž v pokutovém území zahrál hostující obránce rukou a následnou výhodu penalty využil k vyrovnání K. Hořák -1:1.

Branky: Hořák K. - Režný. Rozhodčí: Divácký - Ruman st. Bylnice: Hudeček D. - Hořák, Ptáček, Lysák, Lukaštík, Hudeček D., Kolínek, Tkadlec, Bartozel, Vaněk., Vaněk R. Střídali: Šuchma, Slováček, Lysák. Napajedla B: Koželuh - Ratiborský, Dujíček, Víšek, Máša, Režný, Plachý, Bičan, Vlček, Mičulka. Střídal: Vávra.

LUDKOVICE - TEČOVICE 3:3 (0:1)

Utkání začalo za úmorného vedra v rychlém tempu, ale dlouho nepřicházely vyložené šance. Až ve 25. minutě se hosté dostali do první šance, kterou hned zužitkovali ve vedoucí branku. Taky začátek druhého poločasu vyšel lépe hostům, kteří se po rychlé akci ujali dvoubrankového vedení. Domácí na tento stav reagovali vystřídáním a poté se jejich hra zlepšila. Výsledkem byla první branka Ludkovic z pokutového kopu za faul. Branka domácí povzbudila a zanedlouho stav utkání srovnali. Tečovičtí ale z následného protiútoku opět vstřelili vedoucí gól. Když už se zdálo, že si odvezou všechny tři body, dokázali domácí před koncem srovnat stav na zaslouženou remízu.

Branky: Gavenda 2, Kunorza F. - Horsák 2, Blaha. Rozhodčí: Lebloch - Sedlář. Ludkovice: Hanák - Štěpánů, Mikulášek, Dvornik, Suchý, Kunorza R., Štěpáník, Mikel, Bartoš, Kunorza F., Gavenda. Střídali: Holík, Hanák, Hamouz. Tečovice: Mahdal - Středulínský J., Balcárek, Družbík, Středulínský R., Sedláček, Blaha, Ondík, Frkal, Horsák, Ševčík. Střídali: Soja, Křen, Pala.

HVOZDNÁ - SEHRADICE 2:0 (0:0)

Celý zápas byl vyrovnaný, utkání by více slušela remíza, neboť ani jeden tým si nedokázal vypracovat vyloženou šanci. Po změně stran měli blíže gólu Sehradičtí, když Majzlík svým pokusem rozezvučel konstrukci domácí branky. O osudu zápasu se rozhodovalo v závěrečné čtvrthodině. Vítěznou branku vstřelili domácí v 78. minutě, kdy přímý kop Knápka skončil za zády brankáře Hovězáka. Poté Sehradičtí vrhli všechny síly do útoku, ale kromě převahy více nevytěžili. Naopak domácí po chybě obránce soupeře své vítězství potvrdili druhým gólem.

Branky: Knápek, Pavel. Rozhodčí: Dvořák - Zbranek, Kašný. Hvozdná: Elšík - Marcoň, Vykopal, Knápek, Tomšů R., Pavel, Juřík P., Válek, Řihák T., Juřík R., Voráč. Střídali: Hanzlík, Sovadina T. Sehradice: Hovězák - Žebráček, Majzlík (75. Zmeškal), Mariánus, Plášek, Janček (46. Řehák), Tomšů T., Žáček, Dobrota, Kolařík, Nášel.

1. Hvozdná 2 1 1 0 4:2 4
2. Ludkovice 2 1 1 0 5:4 4
2. Tečovice 2 1 1 0 5:4 4
4. Jaroslavice 1 1 0 0 4:0 3
5. Kostelec 1 1 0 0 4:3 3
6. Dolní Lhota 2 1 0 1 3:3 3
7. Sehradice 2 1 0 1 2:3 3
8. Štípa 2 1 0 1 2:4 3