LUDKOVICE – SLOPNÉ 1:3 (1:1)

Utkání se začalo vyvíjet lépe pro domácí. Již v 5. minutě se dostali do vedení, když po rohovém kopu vsítil gól hlavou Gavenda – 1:0. Postupně se hosté dostávali do hry a poprvé zahrozili v 10. minutě, ale střela šla těsně nad břevno. Jejich další šance byla proměněna v 25. minutě. Po nedůsledném krytí domácí obrany hosté vyrovnali na 1:1. Do konce poločasu si obě mužstva vytvořila po jedné šanci. Domácí v 35. minutě nastřelili tyč. Hosté naopak měli na kopačkách vedení, ale domácího gólmana zastoupil na brankové čáře stoper Suchý. Druhý poločas se hrál fotbal většinou uprostřed hřiště. Na těžkém terénu docházelo k mnoha faulům a začalo se „žlutit". Hosté využili dvou rychlých brejků a v rozmezí dvou minut otočili vývoj utkání – 1:3. Domácí vstřelené branky dokonale zaskočily a výsledek utkání se již nepodařilo změnit. „Přiznám se, že jsem se před zápasem nechal slyšet, že budu rád za jakýkoliv bod dovezený z Ludkovic. Ve druhém poločase jsme však podle mého názoru byli jednoznačně lepší a vyhrát jsme si určitě zasloužili. Pevně věřím, že i v příštím zápase proti Vysokému Poli navážeme na naše výkony," pochvaloval si vedoucí mužstva hostí Ondřej Kozubík.

Branky: Gavenda – Pochylý, Šustek 2. Rozhodčí: Horáček – Kop, Lekeš. Ludkovice: R. Mikel – P. Mikel, M. Suchý, Brebis, P. Suchý, Bartoš, Mikulášek, S. Mikel, M. Mikel, F. Kunorza, Gavenda. Střídali: M. Gregor, J. Gregor, P. Talaš. Slopné: Petráš – Šustek, Pochylý, Outrata, L. Pařízek, Bartoš, Žáček, Studeník, Šenovský, J. Chlud, Kozubík. Střídali: R. Chlud, Trunkát, Pařízek, Bruník.