JAROSLAVICE – VYSOKÉ POLE 3:3 (3:2)

Jaroslavice měly vstup do utkání vlažnější, čehož využil jejich soupeř, který šel už po pěti minutách do vedení. To domácí probralo a nakoplo k vyrovnání, o které se tři minuty nato zasloužil Švach. Navíc díky Fajgarovi otočily Jaroslavice ve 20. minutě skóre na svou stranu. Přestřelka však pokračovala dále. Následně totiž Vysoké Pole využilo špatné domluvy obrany s brankářem a stav byl znovu vyrovnaný – 2:2. Do šaten šli nakonec ale přece jen šťastnější hráči domácího celku, za které se třetí brankou prosadil Švach. Ve druhé půli byly Jaroslavice lepším týmem, ale Vysoké Pole hrozilo z rychlých brejků, z nichž jeden následně v 55. minutě také proměnilo a vyrovnalo na 3:3. Zápas tak skončil smírně.

Branky: Švach 2, Fajgara, – Doruška J. 2, Janoš. Rozhodčí: Březík – Kolář, Matucha, 100 diváků. Jaroslavice: Žbel, Tomeček, Podéšť, Borský, Maršálek, Macalík, Polách, Batík L., Batík T., Fajgara, Švach. Na střídání: Červenka, Nagy, Turčín, Koňarik. V. Pole: Doruška L., Tomeček, Naňák, Andrýsek, Ruman, Machů, Doruška J., Janoš, Čech, Machuča, Sucháček. Střídali: Liss, Mozgva, Novotný.

DOLNÍ LHOTA – ÚJEZD 1:0 (0:0)

Od úvodního hvizdu se hrál v Dolní Lhotě kvalitní fotbal, který musel potěšit fanoušky obou mužstev. Do první vyložené šance se po dvaceti minutách dostal kanonýr Újezda Roman Hlavička, ale sólový unik mu v poslední chvíli zmařil stoper Martinka. Poté se šance střídaly na obou stranách, ale bezbrankový stav vydržel až do poločasu. Bylo jasné, že kdo dá první branku , vyhraje. Hra neztrácela náboj a dramatičnost. Obě mužstva už s přibývajícím časem myslela na obranu s tím, že body se tentokrát budou dělit. To, že tomu tak nebylo, rozhodl 2 minuty před koncem po rohovém kopu hlavou kapitán Dolní Lhoty Petr Repatý. Tentokrát stálo více štěstí při domácích, Újezd ale předvedl kvalitní výkon, který by si bod určitě zasloužil.

Branka: Repatý. Rozhodčí: Divácký, Hrnčiřík, Macháč. 90 diváků. Dolní Lhota: Šenkeřík J., Pleša, Križko, Deml, Martinka, Brostík, Repatý, Masař D., Machů, Šůstek, Šenkeřík M.. Střídali: Kozubík, Hovězák. Újezd: Marcaník, Macháč, Sucháček, Bělaška T., Častulík, Hrnčiřík, Hlavička, Slovák, Bělaška V. Střídali: Januška, Stružka, Strnad.

VESELÁ – NAPAJEDLA B 4:1 (2:0)

První půlhodina se odehrála ve svižném tempu a utkání dominoval dobrý pohyb a zdravá agresivita. Ani jeden z týmů se ale dlouho nemohl probojovat do brankové příležitosti, což se povedlo až v samém závěru první části Veselé. Ta přidala na pohybu i důrazu a odměnou jí byly dvě branky Bořuckého. První padla po hlavičce z přetaženého centru a druhá po střele z ostrého úhlu k přední tyči do protipohybu brankáře, který už se přesouval na očekávaný centr. Veselá se i díky dalším ofenzivním hráčům dostávala do šestnáctky soupeře, ale své gólové šance trestuhodně zahazovala nedůsledností v koncovce. Výsledkem bylo nakonec snížení na 1:2 po ojedinělém průniku Napajedelských v 65. minutě. Nebezpečí výsledkového zvratu ale trvalo pouhých pět minut. Obrana Napajedel zvládla vyřešit dravý průnik Bodláka do své šestnáctky pouze za přispění faulu a z nařízené penalty se nemýlil Petr Dlouhý. Nejkrásnější lahůdku si nechali domácí hráči pro své diváky až na samý závěr, kdy byl po kombinaci v pokutovém území posledním u míče Dočkal, který upravil na konečných 4:1.

Branky: Bořucký 2, Dočkal, Dlouhý – Žáček. Rozhodčí: Petr Walner – Polách, Jan Šimek, 50 diváků. Veselá: Zmeškal – Čoček Mir., Odstrčilík, Machalíček, Večeřa – Bodlák, Divoký, Dlabaja (65. Polák Jakub), Dlouhý – Bořucký (81. Vrla), Dočkal. Napajedla B: Švejcara – Čevela, Žáček, Koutník, Bořuta – Šciek (76. Laciga), Ratiborský, Havránek (58. Vavruša) – Haša (81. Plachý) Hejda, Rozáci.

KAŠAVA – BRATŘEJOV 3:2 (1:0)

Do vedení šli Kašavští, když po faulu v šestnáctce se Horsák z penalty nemýlil. Bratřejovští si vytvořili několik gólových příležitostí, ale v cestě jim stál vynikající brankář Kráčalík. Po změně stran se hra odehrávala na půlce hostů. Při jednom ze závaru ve vápně obránce Bratřejova zastavil míč rukou a rozhodčí Frajt podruhé nekompromisně nařídil pokutový kop, jehož úspěšným exekutorem byl opět Horsák. Při penaltě se zranil brankář Hrachový, kterého musel mezi tyčemi vystřídat hráč z pole. Domácí si dvoubrankového náskoku moc neužili. Slabší chvilku si vybral brankář Kráčalík, kterého přeskočila střela Polčáka z půle hřiště. Klid na kopačky domácích dal po samostatné akci Petr Zbranek, který přidal třetí gól. Bratřejovští minutu před koncem snížili, kdy se trefil Petr Chromčák, ale v nastaveném čase si již Kašavští vítězství pohlídali.

Branky: Horsák 2 z pen., Petr Zbranek – Polčák, Chromčák. Rozhodčí: Frajt, 50 diváků. Kašava: Kráčalík – Tomeček, Horsák, Šarman, Mahďák, Pšenica, Zbranek J., Zbranek Petr, Čapák, Gavenda, Minařík T. Střídali: Pospíšil, Zbranek Pavel, Marušák P. Bratřejov: Hrachový – Podhanyi, Chromčák, Polčák, Gerža, Černý, Bednařík, Tomšů P., Tomšů M., Kalenda, Gerža. Střídali: Slezák, Cromčák M., Bargl.

SEHRADICE – KOSTELEC 4:1 (2:1)

Sehradice přišel bod v Napajedlech hodně draze, neboť vlivem zranění přišly o pět hráčů základní sestavy. Proti Kostelci tak museli vypomoct hráči z rezervního týmu. Ale hned od začátku se ukázalo, že tito fotbalisté jsou adekvátní náhradou. Sehradice předváděly útočný fotbal a tlačily se do gólových příležitostí. Ujala se však až hlavička Tomáše Tomšů. Pět minut před poločasem pak napřáhl ze dvaceti metrů Zavadil a nádhernou střelou nedal Kupkovi v bráně Kostelce nejmenší šanci. Kostelec však Radkem Novotným během minuty kontroval. V druhé půli již nenechaly Sehradice nic náhodě a brankami Okénky a Zmeškala rozhodly o výsledku utkání.

Branky: T. Tomšů, Zavadil, Okénka, Zmeškal – R. Novotný. Rozhodčí: Jos. Ruman – Kop, Zavadil. Sehradice: Navrátil – Zetek, Řehák L, Žebráček, Okénka – Žáček V, Zavadil, Plášek, Krejčiřík – Tomšů, Zmeškal. Střídali: Horáček J, Boráň J. Kostelec: Kupka – Vaculík, Nedbálek, Laciga, Grac, Korvas, Novotný, Vančík, Bačák, Navrátil, Votava. Střídali: Slovák, Dostál, Mezírka.

ŠTÍPA – TLUMAČOV 1:3 (0:1)

Ideálnější vstup do utkání si Tlumačovští nemohli přát, když se hned v první minutě ujali vedení po precizně zahraném trestném kopu Malého. Domácí se ve zbytku poločasu snažili, ale proti dobře chytajícímu Škrabalovi se neujaly dalekonosné střely Suchého ani šance tváří v tvář stojícího Lukáše Hrančíka. Po změně stran bylo na Štípě znát odhodlání srovnat krok a výsledek, ale jejich snaha byla utnuta hned po pár minutách vlastním gólem. Od tohoto okamžiku Tlumačovští kontrolovali průběh hry a po další individuální chybě v domácí obraně přidali ještě další branku Duroněm. Za domácí před koncem jen korigoval z penalty starší z bratrské dvojice Hrančíků. Výhra hostů byla zasloužená, z domácích přísnější měřítko snesl pouze nejstarší muž na hřišti Roman Holík.

Branky: Hrančík L. z pen. – Malý, Duroň, vlastní. Rozhodčí: Uhlár – Salčík, Polách, delegát Vitásek, 100 diváků. Štípa: Langer – Šarman, Voráč, Hrančík M., Šebík, Nuhlíček, Kutra, Štěpaník, Suchý, Hrančík L., Holík Roman. Střídali: Suchomel, Holík Radim. Tlumačov: Škrabal – Tyl, Máčala, Juhaňák, Mouka, Duroň, Malý, Mudřík, Psota, Zálešák, Jonášek J. Střídal: Ulman.

LUDKOVICE – BYLNICE 4:1 (1:0)

Úvod patřil domácím, kteří si vypracovali několik solidních příležitostí. Ve 20. minutě poprvé zahrozil i soupeř, jehož pokus mířil těsně vedle, přičemž postupem času vyrovnal i hru. Těsně před odchodem do šaten domácí udeřili, když po rohovém kopu se prosadil kanonýr Gavenda, jenž předtím spálil několik šancí. Po změně stran se hrál pěkný fotbal. Nejdříve Ludkovičtí proměnili standardní situaci, ovšem soupeř se rychle otřepal a prakticky z protiútoku snížil na 1:2. Hra se pak přelévala z jedné strany na druhou a bylo se na co dívat. Bylničtí se pak hodně zlobili na sudího, že neodpískal penaltu za ruku ve velkém vápně. Udeřilo však na druhé straně, kdy zodpovědnost vzal na svá bedra Gavenda a dvěma trefami nejenže uklidnil spoluhráče, ale navíc dosáhl hattricku. V závěru ještě domácí neproměnili penaltu, přesto se zaslouženě radovali ze tří bodů.

Branky: Gavenda 3, Hanák – Bobot. Rozhodčí: Měřička, Ševčík, Vyoral, 80 diváků. Ludkovice: Mikel R. – Nevařil, Gregor, Kunorza M., Suchý, Bartoš, Hanák P., Mikel S., Hamouz, Čech, Gavenda. Střídali: Kunorza F., Dvorník, Talaš. Bylnice: Dav. Hudeček – Hořák T., Machů, Hořák V., Ptáček, Macek, Lukaštík, Hořák J., Tohánek, Hudeček Denis, Bobot. Střídali: Hrnčiřík, Bartozel, Loukota.

1. Sehradice 8 6 2 0 24:11 20
2. Veselá 8 6 1 1 17:9 19
3. Jaroslavice 8 5 2 1 19:8 17
4. Dolní Lhota 8 5 2 1 15:8 17
5. Újezd 8 4 1 3 14:8 13
6. Bylnice 8 4 1 3 12:16 13
7. Vysoké Pole 8 3 3 2 19:15 12
8. Ludkovice 8 3 2 3 17:12 11