BYLNICE – JASENNÁ 1:0 (0:0)

V prvním poločase moc fotbalové krásy na hřišti v Bylnici k vidění nebylo. Hra se odehrávala ve středu hřiště a ani jeden tým si nedokázal vytvořit nějakou slibnou gólovou akci. Druhý poločas už byl o něco lepší. Domácí se v úvodu dostali do vedení díky Lysákovi. To je zvedlo a začali si vytvářet šance. Jenže jak se krátil čas, tak kontrolu na hřišti přebrali hosté a snažili se o vyrovnání. Jen díky domácímu gólmanovi a nepřesným střelám hostů se na výsledku nic nezměnilo.

Branka: Lysák.

SK ZLÍN – BŘEZŮVKY 3:1 (0:0)

Pasekáři do zápasu vstoupili podobně aktivně a úspěšně jako před dvěma týdny. A i tentokrát se z prvního gólu v 6. minutě radoval Denis Zedník, který po signálu ze standardní situace prostřelil soupeřovu obranu a propnul síť branky. Žlutomodří většinu času drželi míč na svých kopačkách, avšak nevyvarovali se chyb, které ústily v nebezpečné protiútoky i krátkodobá obléhání branky soupeřem. Ve druhé půli byl obraz hry podobný. Pasečané měli fyzicky navrch, často byli v soubojích rychleji u míče a v několika pasážích dovedli zkonstruovat pohledné herní kombinace. V 65. minutě slavili druhý úspěch, tentokrát z kopačky Ondřeje Vicherka. Hosté se ještě nevzdávali. O deset minut později zahrávali rohový kop, který byl důsledkem nedomluvy v domácí obraně a špatné rozehrávky brankáře. Na centrovaný míč nejvýše naskočil kapitán Březůvek a s pomocí břevna zarazil míč do brány. Jednobrankový náskok SK Zlín ale netrval dlouho. Už po minutě domácí stanovili konečný stav zásluhou novopečeného Pasekáře Ondřeje Štěpaníka.

Branky: Zedník, Vicherek, Štěpaník.

MYSLOČOVICE – NEDAŠOVA LHOTA 2:1 (2:1)

Domácí zahájili první poločas náporem. Kombinační hrou a rychlými přihrávkami se dostávali lehce do šancí, které však neproměnili. Až ve 24. minutě nadvakrát dorazil míč do branky Hořčica. O minutu později už to bylo 2:0, když se po faulu na Hořčicu kopala penalta a Toman nezaváhal. Ve 44. minutě se prosadili také hosté, když se trefil hlavou Struhař. Ve druhé půli se snažili hráči Nedašovy Lhoty o vyrovnání, ale gól nedali. Z brejku nepřidali pojistku ani domácí.

Branky: Hořčica, Toman – Struhař. Rozhodčí: Kolář, 60 diváků. Mysločovice: Potočný – Miklík, Toman, Bielik, Pavlačík, Dorazin, Viktorin, Teplý, Skopalík, Švach, Hořčica. Střídali: Pálka, Dřímal, Lahola. Nedašova Lhota: Fojtík O. – Fojtík Jakub, Juřica, Pacík F., Fojtík Josef, Vaněk M., Šerý, Vaněk D., Urbánek, Rajník, Struhař. Střídali: Fojtík Jakub ml., Kafka, Chovanec, Pacík P.

NÁVOJNÁ – ROKYTNICE 3:2 (0:0)

Těžko uvěřitelný zápas se hrál na hřišti v Návojné. První půle byla zcela v režii domácích. Ale ti nedokázali využít ani tu největší šanci. Druhá půle potvrdila pravidlo, že nedáš – dostaneš. Centr do vápna dokázal sklepnout hostující Goňa na Eliáše a ten procedil míč skrz Fojtíka. Domácí se pak vrhli do útoku a hráči Rokytnice vysílali do brejků útočníka Goňu. V 64. minutě jej srazil k zemi Martin Řehák pouze za cenu žluté karty a penalty. Tu s přehledem proměnil Hamalčík – 0:2. O osudu zápasu se zdálo být rozhodnuto. Ale v 83. minutě se z hranice vápna trefil domácí stoper Bělaška. V 87. minutě střídající Talčík hlavičkoval přesně pod břevno a bylo to 2:2. Mysločovice vyrovnání nabudilo ještě víc a v 91. minutě dokonal obrat Josef Řehák.

Branky: Bělaška, Talčík, Řehák – Eliáš, Hamalčík.

LUHAČOVICE B – BŘEZNICE 0:1 (0:1)

Vzhledem k vydatným dešťům v dopoledních hodinách se delegát a rozhodčí shodli, že se utkání odehraje na umělé trávě. Domácí začali aktivně a postupným útokem si vypracovali v první dvacetiminutovce několik šancí, ovšem všechny pochytal Dyšlevský. Z ničeho nic tak udeřilo na druhé straně. Centr z pravé strany odvrátil stoper Zmeškal nešťastně přímo na Daníčka, který se tváří v tvář brankáři nemýlil 0:1. Byla to nakonec rozhodující branka. V závěrečné dvacetiminutovce totiž oba týmy nevyužily své příležitosti.

Branky: Daníček

DOLNÍ LHOTA – MLADCOVÁ B 2:0 (2:0)

Dobrou formu potvrdili domácí fotbalisté v úvodu sezony. O výhře nad Mladcovou B rozhodli hned v úvodním dějství, když se v 15. minutě trefil Urubek a ve 36. minutě přidal pojistku Hrnčiřík.

Branky: 15. Urubek, 36. Hrnčiřík.

LOUKY – ÚJEZD 2:1 PK (1:1)

Dva body ukořistil na domácí půdě nováček z Louk, i když hosté v utkání vedli díky brance Slováka v 15. minutě. Ve 21. minutě vyrovnal Burša a druhý bod si Louky zajistily v penaltovém rozstřelu.

Branky: 21. Burša – 15. Slovák.

1. Mysločovice 3 3 0 0 0 6:2 9
2. Návojná 3 3 0 0 0 7:4 9
3. Dolní Lhota 3 2 1 0 0 9:4 8
4. Březnice 3 2 0 0 1 4:4 6
5. Luhačovice B 3 1 1 0 1 6:4 5
6. SK Zlín 3 1 1 0 1 5:4 5
7. Louky 3 1 1 0 1 4:3 5